Перейти до вмісту

Чи можливий збройний конфлікт між РФ та Україною?

Повідомлень в темі: 228

#21 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:замку Іф

Відправлено 07.02.2006 – 04:18

Freelancer (6.02.2006 19:56) писав:

Філософське питання…)
Якщо таки буде, ви знаєте, де мене шукати!

Перегляд допису

:rolleyes: :) :)
  • 0

#22 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 07.02.2006 – 09:22

Kleo (7.02.2006 04:18) писав:

:rolleyes:  :)  :)

Перегляд допису

Забув додати: Слава Україні!
  • 0

#23 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.02.2006 – 04:03

Freelancer (5.02.2006 18:21) писав:

Оце 100%)
…Але війна іде і ми всі на фронті, війна інформаційна, ідеологічна, війна думок… поки ми її програємо, та в наших силах все змінити!

Перегляд допису

І я даю тобі у цьому випадку 100% згоди! Нам потрібно засвоїти всі прийоми інформаційної та ідеологічної війни, бо як показав сучасний світ - це найбільш "поширена" та найбільш ефективна війна.

Freelancer (7.02.2006 09:22) писав:

Забув додати: Слава Україні!

Перегляд допису

А я не забув :rolleyes:
Героям слава!
  • 0

#24 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 08.02.2006 – 14:49

Киря, нам по дорозі))
  • 0

#25 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 10.02.2006 – 01:30

Freelancer (8.02.2006 14:49) писав:

Киря, нам по дорозі))

Перегляд допису

Будеш воювати - зви. Я серйозно.
  • 0

#26 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.02.2006 – 08:41

Киря (10.02.2006 01:30) писав:

Будеш воювати - зви. Я серйозно.

Перегляд допису

А мене візьмете у свою компанію..
  • 0

#27 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 10.02.2006 – 09:33

Може і я вам згожуся...
  • 0

#28 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 11.02.2006 – 22:57

Manfred (7.02.2006 09:06) писав:

Добре, тепер подивимось на факти! Перед самісіньким закриттям старого телеканалу НТВ до президента звернулась громадскість з проханням покласти край нападкам на ЗМІ. Президент пообіцяв у всьому розібратися і що "край нападкам на НТВ буде обов’язково покладено"! Який був наслідок? Через півгодини НТВ (у старому складі) було закрито раз і назавжди. Йдемо далі! Справа з Юкосом! Скільки разів президент виголошував, що все, справу буде закрито після деяких узгоджень! Після цих узгоджень керівники Юкосу пішли на уранові рудники. Я не дуже уважно слідкую за новинами, але навіть я зауважив таку тенденцію між словами та реальністю російського президента. Чому? А тому що з органів він, і добре вміє маніпулювати свідомістю своїх візаві, коли вони навіть цього не помічають, а коли помічають — вже запізно.Я вважаю, за доцільне сподіватися на краще, а готуватися до гіршого. Переможцем буває лише той, хто готовий до будь-якої ситуації. Нажаль у нашій історії було більше сторінок, де нашим предкам цього бракувало. Дивлячись зараз на наше покоління, я змушений констатувати, що історія вчить тільки тому, що вона нічому не вчить, бо нащадки не зробили жодних висновків з помилок своїх предків.Я пригадую, як в іншій темі ви були проти переходів на особистості та хамства, зараз напевно моя черга нагадати вам про це?

Перегляд допису

Так і не вмію розбивати цитату опонента на шматки, тому відповідатиму як ламер :(
1. Переконана, що існує безліч прикладів і в будь-якій іншій державі, коли Президент не дотримував слова. Прикладом, в одній знайомій Вам країні Президент, щойно дігнавши, що хтось в КабМіні може дуже завадити йому після введення конституційної реформи - КабМін швиденько розігнали. Бамц - нема його, година - на вирішення конфлікту. До цього одна з оптимістично налаштованих викладачок мого ВУЗу пояснювала, що після чергової "оксамитової" революції, в тій самій відомій Вам країні, свобода слова та інформаційне суспільство стануть звичайною справою. А той самий Президент заприсягся, що так воно і буде - всім журналістам буде щастя. От тільки моніторячи новини, щодня, на будь-якому каналі, якось брехати менше не стали. Не знаю як там темники, а от жовто-гарячники певно ще десь ходять. Тільки хто про це знає. То як - Президент цієї країни також з органів, бо може впливати на своїх візаві?
2. Стосовно сподіватися на краще, а готуватися до гіршого. Оцю думку підтримую стовідсотково. От тільки минув вже час чесних гарматних війн ,коли ставали один напроти одного та стріляли в око супернику. Таке варварство здатна винести лише одна країна в світі - США. Бо в них є зайві гроші на проведення масштабної військової кампанії. Пригадуючи, що будь-яка зброя, навіть, застаріла коштує пристойної суми грошей, та й те, що в північної сусідки такої економічної міці поки що не помічалося - можливість збройного конфлікту зводиться нанівець. Є інша небезпека, на яку в наш час необхідно звертати дуже велику увагу. Це інформація та економіка. Економічне ембарго, яке намагається зараз запровадити РФ вагомо вплине на Україну в цілому. Наприклад, моя область займає традиційну першість в Україні за виробництвом молока та молокопродуктів. Як Ви думаєте, куди воно зараз все подінеться, як до СОТ ми ще не увійшли, відповідно, вести торгівлю із країнами членами СОТ змоги не маємо (хоча й мали це зробити найближчим часом - тю, про що це я, зараз же вибори, кому потрібен той СОТ, як до парламенту ще не всі пропхалися), а РФ купляти його не хоче? Киснутиме в сховищах, а значить область, в якій я зараз мешкаю, терпітиме економічний спад. Поганська ситуація. Чи це не є засіб війни на Вашу думку? Ще й який. Стосовно інформації - це ще Наполеон знав - якщо вдало її використовувати, тоді можна вплинути на свідомість мас не лише однієї країни. Ситуація із блакитним паливом стала чудовою демонстрацією інформаційної міці РФ - поки конфлікт стосувався України та РФ ніхто й не рипнувся - ані ЄС, ані НАТО. Але як щойно справа докотилася до урізання лімітів газу ЄС - хтось вчасно повідомив - винна Україна, бо тирить газ у чесної Європи! Чесна Європа обурилася - гайда збирати збори, радитися, щось робітимемо - наслідком - рейтинг України дещо впав. Незначна втрата, але не для дуже молодої держави, яка щойно розпочала свій економічний розвиток - ну хто захоче мати справу із державою, яка тирить щось і не хоче в цьому зізнатися навіть під тиском серйозних сусідів (наразі маю на увазі ЄС). Так що раджу готуватися до інформаційно-економічної війни, чи то краще сказати - протистояння. Бо війна дещо застарілий термін. Хай США воює - в них грошей багато.
3. Стосовно хамства. І де це Ви побачили там хамство? У висновці, що маєте якусь зацікавленість щодо викладеної в повідомленні інформації? Логічний висновок - ніякого хамства. Зараз дуже багато людей займається такою діяльністю, отримує за це гроші. Це називається - зв"язки з громадськістю, іншими словами PR. Якщо Public Relations - це хамство, то я напевно зелений гвинтокрил (це саме так зараз модно казати - бо раніше здається використовували інше смішне слово - гелікоптер, на західний манер). Якщо ні - ще раз перепрошую, але в передвиборчий час заяви вигідні якійсь політичній силі сприймаються саме як піарщина. Що ж поробиш, суворий інформаційно-передвиборчий період.
  • 0

#29 Гість_Олекса_*

• Гості

Відправлено 19.02.2006 – 20:44

Від Росії слід чекати будь-яких ударів у спину і в будь-який час. Немає ні однієї країни-сусіда, з якою б Росія не вела загарбницької війни. Пора зрозуміти, що це не тільки близький сусід, а ще і найпідступнійший ворог. І не треба тішити себе тим, що сьогодні "не ті часи". ЗВІР - Є ЗВІР. Згадайте пресконференцію Лукашенко і Путіна де останній заявив, що Білорусія входить до РФ на правах ГУБЕРНІЇ. Бувшому голові колгоспному - аж заціпило, і надовго, і портрети Путіна палити в Мінську стали, і ніхто їх не розганяв.
Головний аргумент в зовнішній політиці Росії, це не правові норми, не зобов"язання взяті на себе підписані та ратифіковані, а " МЫ СЧИТАЕМ".
Не забувайте 1918 рік - це він породив 1933.
  • 0

#30 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 24.02.2006 – 06:04

Олекса (19.02.2006 13:44) писав:

Від Росії слід чекати будь-яких ударів у спину і в будь-який час. Немає ні однієї країни-сусіда, з якою б Росія не вела  загарбницької війни. Пора зрозуміти, що це не тільки близький сусід, а ще і найпідступнійший ворог. І не треба тішити себе тим, що сьогодні "не ті часи". ЗВІР - Є ЗВІР. Згадайте пресконференцію Лукашенко і Путіна де останній заявив, що Білорусія входить до РФ на правах ГУБЕРНІЇ. Бувшому голові колгоспному - аж заціпило, і надовго, і портрети Путіна палити в Мінську стали, і ніхто їх не розганяв.
    Головний аргумент в зовнішній політиці Росії, це не правові норми, не зобов"язання взяті на себе підписані та ратифіковані, а " МЫ СЧИТАЕМ".
Не забувайте 1918 рік - це він породив 1933.

Перегляд допису

Я тебе цілком підтримую. В Росії тільки додаткові території і сняться. А до Білорусії - в мене тотальна не прихильність, якщо на виборах цієї весни білоруси не скористаються своєю можливістю, то краще це буде губернія Росії, яка більш демократична. Тут я погарячкував.
  • 0

#31 Alter

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.03.2006 – 21:55

Ні, Росія нізащо не нападе на Україну, бо українці потім Москву з землею зрівняють, і дійдуть аж до Зеленого Клину. Треба лише віддати Курили Японії,
Сибір Китаю, Євросоюзу пообіцяти території Калінінградської області, фінам Кольський півострів, Чечні незалежність... Коротше кажучи усім потрошку, Кубань залишити за Україною, Зелений клин - як заморську територію. А Росії залишиться Поволжя, Урал, сплюндрована Москва. Всі задоволені. Потім скликати ще раз ООН і затвердити кордони.
Так що Росія поки що здатна лише "грати м'язами", хоча цей дистрофік зараз мало кого може налякати.
Dixi! ;)
  • 0

#32 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 20.03.2006 – 22:28

Alter (19.03.2006 14:55) писав:

Ні, Росія нізащо не нападе на Україну, бо українці потім Москву з землею зрівняють, і дійдуть аж до Зеленого Клину. Треба лише віддати Курили Японії,
Сибір Китаю, Євросоюзу пообіцяти території Калінінградської області, фінам Кольський півострів, Чечні незалежність... Коротше кажучи усім потрошку, Кубань залишити за Україною, Зелений клин - як заморську територію. А Росії залишиться Поволжя, Урал, сплюндрована Москва. Всі задоволені. Потім скликати ще раз ООН і затвердити кордони.
Так що Росія поки що здатна лише "грати м'язами", хоча цей дистрофік зараз мало кого може налякати.
Dixi! ;)

Перегляд допису

А є плани як це все зробити? Чи це утопiчна мрiя українця?
  • 0

#33 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 21.03.2006 – 16:16

Українець (20.03.2006 22:28) писав:

А є плани як це все зробити? Чи це утопiчна мрiя українця?

Перегляд допису

Партизанськими методами,мабуть..
  • 0

#34 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 22.03.2006 – 10:48

Alter (19.03.2006 22:55) писав:

Dixi! ;)

Перегляд допису

кахи-кахи.... коли це читав, то чай носом пустив......
Шановний Алтер, я б хотів ознайомитися з вашою творчістю в жанрі фантастики, але нажаль на книжкових розкладках її не зустрічав. Може ви мені якось поштою?

Тепер по темі: давайте не бум забувати, шо Росія -- це єдина імперія, що дожила до наших днів на цій, Богом забутій, планеті. Можливо зараз вона переживає не найкращі свої дні, але ще може потягатися в інф/економічному протистоянні або збройній боротьбі з Україною. Навіть порівняти к-сть населення, на одного українця припадає більше 4-ох росіян, якшо я не помиляюсь. Не варто переоцінювати себе, бо це вірний шлях до поразки.
  • 0

#35 Alter

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.03.2006 – 14:35

Ото ж бо й воно. Росія - імперія. А, отже, велика частина населення незадоволена існуючим положенням. Їм хочеться незалежності. Але не такою ціною, як у невдалій спробі чеченців. В Росії живе багато українців та ті, хто має родичів в Україні, які "не зрозуміють" війни. (У випадку з Тузлою ви помітили, як люди по всій Україні миттєво засудили намагання Росії, а в самій Росії населення розділилося у ставленні до інциденту?) Як наслідок, напруга всередині країни буде зростати. Що б там не говорили про шовінізм росіян, але навряд чи хтось захоче воювати серед тих шовіністів. Зрештою, агресія буде засуджена ООН; НАТО не погодиться просто спостерігати за розвитком подій і обов'язково втрутиться. Загрози з боку Росії використати ядерну зброю неможливі із зрозумілих причин. Чим Росія буде воювати? Хто її підтримає з світових держав? Китай? Навіть США починає війну, лише тоді, коли має хоча б одного союзника - Англію. У випадку війни світова спільнота обєднається проти загарбника. І щонайменше буде проведена зміна влади у Росії, а, можливо, і поділ Росії з метою недопущення подібного сценарія у майбутньому. А стосовно співвідношення 4:1, то у Чечні співвідношення і того більше, але скільки там воювали?
  • 0

#36 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 23.03.2006 – 00:28

hobit (22.03.2006 03:48) писав:

кахи-кахи.... коли це читав, то чай носом пустив......
Шановний Алтер, я б хотів ознайомитися з вашою творчістю в жанрі фантастики, але нажаль на книжкових розкладках її не зустрічав. Може ви мені якось поштою?

Тепер по темі: давайте не бум забувати, шо Росія -- це єдина імперія, що дожила до наших днів на цій, Богом забутій, планеті. Можливо зараз вона переживає не найкращі свої дні, але ще може потягатися в інф/економічному протистоянні або збройній боротьбі з Україною. Навіть порівняти к-сть населення, на одного українця припадає більше 4-ох росіян, якшо я не помиляюсь. Не варто переоцінювати себе, бо це вірний шлях до поразки.

Перегляд допису

І я про те саме
  • 0

#37 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 23.03.2006 – 18:30

Alter (22.03.2006 15:35) писав:

....Хто її підтримає з світових держав? Китай? Навіть  США починає війну, лише тоді, коли має хоча б одного союзника - Англію....

Перегляд допису

Ну 100% підтримає Куба.

Alter (22.03.2006 15:35) писав:

У випадку війни світова спільнота обєднається проти загарбника. І щонайменше буде проведена зміна влади у Росії, а, можливо, і поділ Росії з метою недопущення подібного сценарія у майбутньому. А стосовно співвідношення 4:1, то у Чечні співвідношення і того більше, але скільки там воювали?

Перегляд допису

Світовій спільноті накакати на Україну. В нас не залишилося нічого, шоб могло зацікавити Європу чи Америку, Китай чи Австралію. Для прикладу: Ірак, з стратегічними запасами нафти і газу, без серйозного супротиву з боку інших держав був "переданий" під розпорядження США. Яка Європі різниця, чи купувати газ в США чи в Іраку. Так само Європі начхати чи купувати зерно в нас, чи в Росії. Як казав Лесь Подерв’янський: "....ви нікому не потрібні. Перш за все тому, шо не цікаві, у вас нема аномалій, ви просто нудна тварина, у якої все на місці...." Так і Україна. Найбільшою помилкою при боротьбі з імперією являється пошук союзників.
  • 0

#38 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 11.04.2006 – 15:28

Взагалі то, друж Хобіт, мушу з тобою частково непогодитися... а саме - світовій спільноті дійсно на...на економічні розквіт та міць України, на її військовий потенціал (поки він невеликий)... але не начхати їм на те, чи існуватиме Україна, чи ні - бо для когось ми - дружній народ (Грузія, Польща), для когось ринок збуту товарыв (Росыя, США, Эвросоюз, Китай...), для когось "захистний буфер" (Эвросоюз, США, Польща...)...
  • 0

#39 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.04.2006 – 15:33

Ni.
Ne treba vam konfliktu z nimi. No hochu schob rosiyani znischili taku cikavu krayinu...:yes:
  • 0

#40 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 11.04.2006 – 17:28

Перегляд дописуЗайва (11.04.2006 08:33) писав:

Ni.
Ne treba vam konfliktu z nimi. No hochu schob rosiyani znischili taku cikavu krayinu...:yes:
А чого ти одразу стверджуєш що Україну зруйнує РФ в разi нападу?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних