Перейти до вмісту

Чи можливий збройний конфлікт між РФ та Україною?

Повідомлень в темі: 228

#141 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.05.2006 – 15:26

a v odniy chastini bosnii bil'shist; musul'man ,a v drugiy bil'shist' serbiv. Tak i zaraz v krayina " Bosniya i GercegovinA" e teritoriya "Respublika Serbska" yaka zaymae 49% BiG....
  • 0

#142 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.06.2006 – 13:52

Перегляд дописуЗайва (31.05.2006 09:49) писав:

.....
A serbi vbivali musul'man tomu scho musul'mani pershi pochali vbivati serbiv.
ага, але чомусь саме більше загинуло мусльман -160 тисяч
  • 0

#143 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 01.06.2006 – 14:50

Перегляд дописуManfred (12.05.2006 12:53) писав:

Я трохи Вас виправлю: "... коли країна агітує за зміцнення військової міці Збройних Сил - це може означати, що вона готується до агресії".

Спробую повернутися до дискусії.
Може - не значить буде. Яка з сьогоднішніх країн не зміцнює свої Збройні Сили? Мені щось на гадку жодна не спадає, хіба що Перу - чи не там взагалі не існує армії? Це, знаєте, не причина для початку третьої світової між РФ та Україною.

Перегляд дописуManfred (12.05.2006 12:53) писав:

Ну, що Ви таке кажете, Росія і агресія це ж дві речі несумісні! Та ж такого і в історії наших країн жодного випадку ніхто не пригадає! Ви згодні?

О, це тонкий гумор, так по-англійськи. Історія - то не доказ можливої військової агресії. Якщо Ваша ласка, кілька обгрунтованих чітких пунктів - з якої саме причини РФ стане воювати з Україною.

2ukrainer: Не перебільшуй, чоловіче, Україна, як би нам того не хотілося, далеко не пуп землі. Я тобі можу сказати один вельми цікавий прогноз - третя світова розпочнеться вже у вересні цього року. Точніше, вона вже розпочата війною в Іраку. Другою стадією війни стане Іран. Якщо звісно США не порозумнішає. Як я вже колись казала - воювати зброєю може країна із сильною економікою. Нумо, на кмітливість - дядьку, то в якій же ж країні є стабільна економіка і багато зброї? (не кажи РФ, бо я, певно, задихнуся від сміху). Ще раз, спробуємо обгрунтувати з якої причини РФ буде воювати з Україною - тільки без сторічної давності історичних прикладів, бо вже треба звикнути з тим, що світ змінюється, навіть якщо ми зі своєю психологіємо стоїмо на місці.

І ще одне цікаве спостереження - проводилося в РФ соціологічне опитання, то кого ж більш за все ненавидять росіяни. В результаті з"ясувалося, що всіх - навіть "почьотне" останнє місце посіли самі ж таки росіяни. Не варто так краяти серце через їх вислови в неті - то все не показник (адже нетом користується, як відомо, 3% населення країн пост-радянського простору). А ті закиди на удаффкомі, що я бачила проти українців, стовідсотково ФСБешна робота - самі удаффкомовці над цим сміються - щось мені так здається.
  • 0

#144 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 01.06.2006 – 15:41

Ne bude niyakogo konfliktu.
V RF (rodina fashizma) e spravi vajnishe...
  • 0

#145 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 01.06.2006 – 16:31

Перегляд дописуiskra (1.06.2006 15:50) писав:

2ukrainer: Не перебільшуй, чоловіче, Україна, як би нам того не хотілося, далеко не пуп землі. Я тобі можу сказати один вельми цікавий прогноз - третя світова розпочнеться вже у вересні цього року. Точніше, вона вже розпочата війною в Іраку. Другою стадією війни стане Іран. Якщо звісно США не порозумнішає. Як я вже колись казала - воювати зброєю може країна із сильною економікою. Нумо, на кмітливість - дядьку, то в якій же ж країні є стабільна економіка і багато зброї? (не кажи РФ, бо я, певно, задихнуся від сміху). Ще раз, спробуємо обгрунтувати з якої причини РФ буде воювати з Україною - тільки без сторічної давності історичних прикладів, бо вже треба звикнути з тим, що світ змінюється, навіть якщо ми зі своєю психологіємо стоїмо на місці.

І ще одне цікаве спостереження - проводилося в РФ соціологічне опитання, то кого ж більш за все ненавидять росіяни. В результаті з"ясувалося, що всіх - навіть "почьотне" останнє місце посіли самі ж таки росіяни. Не варто так краяти серце через їх вислови в неті - то все не показник (адже нетом користується, як відомо, 3% населення країн пост-радянського простору). А ті закиди на удаффкомі, що я бачила проти українців, стовідсотково ФСБешна робота - самі удаффкомовці над цим сміються - щось мені так здається.
Шановна, то тільки була моя думка, проте, якщо ви так не вірите у те, тоді погляньте на ту економічну війну, яку ведуть москалі проти нас ще з 2005 року... і не кажіть дурниць... чи може ви знаєте як форсовано будуються деякі військові об'єкти в Білорусі, чи що москалі "крутять" у Криму... Я не вірю, що то все з добрих намірів!!!
А те що москаль сам себе не поважає - його карма!
  • 0

#146 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 02.06.2006 – 11:34

Перегляд дописуukrainer (1.06.2006 16:31) писав:

Шановна, то тільки була моя думка, проте, якщо ви так не вірите у те, тоді погляньте на ту економічну війну, яку ведуть москалі проти нас ще з 2005 року... і не кажіть дурниць... чи може ви знаєте як форсовано будуються деякі військові об'єкти в Білорусі, чи що москалі "крутять" у Криму... Я не вірю, що то все з добрих намірів!!!
А те що москаль сам себе не поважає - його карма!

А те, що РФ, Україна та ще кілька країн СНД збираються проводити спільні військові вчення з "ПВО"? Як воно лягає в схему? Дядьку, де логіка?
Як я й казала, повернулися до самого початку - я ще раніше писала, що ЗБРОЙНОГО конфлікту бути не може. Бо, як каже дядечко Коровій, "є інші важелі впливу". А саме - економічні, інформаційні, психологічні. Воювати ж - тобто стояти один напроти іншого та намагатися поцілити в око рушницею чи хоча б тим самим АК - не буде. Бо економіка масової військової компанії ані України, ані РФ - не витримає. І не треба вважати, що Путін дурніший за всіх нас - то тільки дуже обмежені люди вважають свого ворога дурнішим за себе - хоча знову ж таки, ще раз хочу наголосити - краще, аніж шукати собі ворогів, встановлювати сусідські стосунки із усіма країнами. Без жорсткого розподілу - ото мені друг, а ото мені не товариш. Бо бачте, буде як у "Брат-2" - "Москаль мені не брат". Смішно, бо народи не братів шукають, а зиск з вдало збудованих відносин - хочете, економічних, хочете, інформаційних, хочете - якихось інших.

2Manfred: тобто я так зрозуміла - чітких аргументів на доказ своєї теорії не маєте? Чи й далі зворушливо сміятимемося над "брацькімі" народами і їхнім позиціонуванням себе, як імперської держави?
  • 0

#147 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 02.06.2006 – 14:55

Перегляд дописуiskra (2.06.2006 12:34) писав:

А те, що РФ, Україна та ще кілька країн СНД збираються проводити спільні військові вчення з "ПВО"? Як воно лягає в схему? Дядьку, де логіка?
Як я й казала, повернулися до самого початку - я ще раніше писала, що ЗБРОЙНОГО конфлікту бути не може. Бо, як каже дядечко Коровій, "є інші важелі впливу". А саме - економічні, інформаційні, психологічні. Воювати ж - тобто стояти один напроти іншого та намагатися поцілити в око рушницею чи хоча б тим самим АК - не буде. Бо економіка масової військової компанії ані України, ані РФ - не витримає. І не треба вважати, що Путін дурніший за всіх нас - то тільки дуже обмежені люди вважають свого ворога дурнішим за себе - хоча знову ж таки, ще раз хочу наголосити - краще, аніж шукати собі ворогів, встановлювати сусідські стосунки із усіма країнами. Без жорсткого розподілу - ото мені друг, а ото мені не товариш. Бо бачте, буде як у "Брат-2" - "Москаль мені не брат". Смішно, бо народи не братів шукають, а зиск з вдало збудованих відносин - хочете, економічних, хочете, інформаційних, хочете - якихось інших.
Те що збираються проводити - п'ята колона завжди є :brovy: а те що насправді робиться - очі відкрийте і побачите :) шкода, що наші журналісти такі заангажовані...
  • 0

#148 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 02:07

Перегляд дописуukrainer (11.05.2006 10:19) писав:

нехай говорить... Фільм "ДМБ" - про їх армію... вона ж сильна і непереможна... :cry:
Якщо врахувати досвід збройних сил РФ - то ДМБ тут ні до чого. У Вільній Ічкерії за 10 років такого нагледілися, що Афганістан разом з Іраком відпочивають у віддаленні, нервово палячи цигарку за цигаркою.
2ukrainer особисто - дядьку, якби журналісти щоразу впадали в істерику, коли ви, чиновники, знову щось бовкнете - в країні давно б вже була громадянська війна. Треба просто інколи пам"ятати, що будь-який поганий мир, кращий за гарну війну. Чи ви, дядьку, вже забули, що в Біблії читали? Чи то в мене мораль така кособока, якось не в"їду.
2Manfred: як я розумію, зрушення в тональності запитань - то є прийняття Вашої думки. Я так дещо особисте писану на загальний розсуд - най модератори вирішують, чи то воно треба, чи ні - як на мене, це принизливо для себе сміятись чи принижувати гідність будь-якого народу чи нації. Просто тому, що такими діями демонструється неосвіченість та недалекоглядність людини. Мені один російськомовний хлопець, українець, дуже патріотично-налаштований, сказав - я за приниження України битиму пику всім, але я й собі не дозволяю подібних висловлювань на адресу інших держав. Бо розумію, що і там теж є патріоти, яким неприємно чути подібні слова. а ще якось мені сказанула одна людина, що в країнах колишнього СРСР якісь дивакуваті громадяни - замість того, щоб шукати можливостей покращити собі життя, вони шукають спільного, але, зазвичай, віртуального, ворога - з мрією його перемогти, хоча б віртуально, і після цього відчути себе щасливим. Та щоб зрозуміти, що це не так і щастя від подібної віртуальної перемоги не буде - треба прочитати багацько класичної літератури і, знову ж таки ,повертаючись до вищесказаного, бути освіченою та інтелігентною людиною.
Аби розставити всі крапки над і - ніяких особистих образ і натяків у цьому дописі немає. Усього лише висловлення особистої думки, я цим дописом зовсім не хотіла сказати комусь, що він/вона - неосвічена чи неінтелігентна людина. Аби потім не було зайвих фраз щодо образ і приватів.
  • 0

#149 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Італія | Івано Франківськ

Відправлено 18.06.2006 – 16:58

Перегляд дописуDEADMAN (28.01.2006 09:08) писав:

Розумієте можливо і не потрібно було, але як ми виглядали тоді. Країна в якій більшість населення живе за межею бідності, і наставляє, ніби граючись, на всіх таку "побрикушку". Погодьтесь- смішно!!!

Що стосується історії. Згадаймо Паризьку мирну конференцію(1919) на яку прибули Делегації від УНР і ЗУНР. Держави Антанти не зголосилися :cry: допомогти цим делегаціям(Джерело:"Нова історія України" 10 клас).Вони мали свій інтерес- це міцна Польща на противагу Німеччині. Як ми бачимо то тепер таким інтересом може виступити газ.

Допомоги від НАТО може і не бути оскільки ми вже бачили у газовій війні як діє російська популістична машина, яка виставляла нас винними у всіх проблемах людських.

Що стосується самої війни то, якщо вона почнеться то не світова точно. А якщо і світова то не Третя Світова Війна, а ОСТАННЯ. Оскількими ми знаємо, що таке ядерна зброя.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Гарна вдповідь дедмен, але все таки думаю що треба починати дружити не з нато і європою а з росією!
  • 0

#150 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 17:57

а я б і не проти війни з москалями....
з їхніми заскоками треба щоб хтось їм по шиям надавав.

жити нудно...

і взагалі я вважаю, що треба нейтральними бути - не лізти нікуди, а жить собі тихо-мирно, розвиватися, а потім стати повноцінними членами планети, полетіти колонізувати якусь затишну планетку і ЗАБИТИ НА ВСІХ БОЛТ... :cry:
  • 0

#151 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 21:07

Цитата

A navischo vona tobi??
  • 0

#152 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 22:03

я ж кажу жити нудно...

і до того ж помститися москалям за всі наші біди :cry:
  • 0

#153 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 22:22

A ti vpevnen/a scho vi peremojete?
(ya ne govoryu scho ni, prosto pitaYU)
  • 0

#154 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 22:23

Перегляд дописуBHAAD (18.06.2006 18:57) писав:

з їхніми заскоками треба щоб хтось їм по шиям надавав.

просто жах
  • 0

#155 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 19.06.2006 – 08:58

тю... а чому жах?
людина за визначенням довго мирно жити не може, сам подумай - іноді ж тягне надавать всім по шиям без причини? так от причина у на є, ще б бажання загальнонаціонального....
  • 0

#156 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 19.06.2006 – 09:15

Перегляд дописуhipweb (18.06.2006 17:58) писав:

Гарна вдповідь дедмен, але все таки думаю що треба починати дружити не з нато і європою а з росією!
чому дружити треба з тільки Росією, а з рештою? воювати?
  • 0

#157 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 19.06.2006 – 14:06

Збройного не буде, а от газ для нас не подешевшає :cry:
  • 0

#158 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.06.2006 – 21:34

Перегляд дописуBHAAD (19.06.2006 09:58) писав:

тю... а чому жах?
людина за визначенням довго мирно жити не може, сам подумай - іноді ж тягне надавать всім по шиям без причини? так от причина у на є, ще б бажання загальнонаціонального....
ти подумай краще про свої слова......війна це страшна річ..загине багато ні в чому не повинних людей, а ти про неї кажеш, ніби це якась забава. Хочеш комусь дати пошиї, йди в спортивну секцію або дай комусь по шиї на вулиці, якщо таке бажання є . Добре що в більшості людей в в нашій країні здоровий глузд перемагає безглузду агресію.
  • 0

#159 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 20.06.2006 – 15:50

Перегляд дописуiskra (18.06.2006 03:07) писав:

2ukrainer особисто - дядьку, якби журналісти щоразу впадали в істерику, коли ви, чиновники, знову щось бовкнете - в країні давно б вже була громадянська війна. Треба просто інколи пам"ятати, що будь-який поганий мир, кращий за гарну війну. Чи ви, дядьку, вже забули, що в Біблії читали? Чи то в мене мораль така кособока, якось не в"їду.
ну, тітко, :cry: що ж тут скажеш??? армія в них, як їх язик - вєліка та магуча... щодо ролі журналістів - і слава Богу, що вони не впадають в істерику, але дуже шкода, що не бачать тих буденних проблем, які турбують кожного українця, (особливо таких, які ведуть до знищення української нації - ХОЧА ТАКОГО НІКОЛИ НЕ БУДЕ!!!). Я б на вашому ісці, шановна, не асоціював би в порівнянні війни та миру добре та погане, адже воно "трішки" нідочого... бо що поганий мир, що гарна війна, а народу то однаково - страждає то він... Щодо Біблії - не зрозумів? А щодо моралі - не знаю, то ж твоя мораль :angry1:
  • 0

#160 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 12.07.2006 – 14:37

Мні здається що мабуть буде громадянська війна, а не між Україною і РФ.Хоча,можливо й таке буде. ;) :shy: :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних