Перейти до вмісту

Чи можливий збройний конфлікт між РФ та Україною?

Повідомлень в темі: 228

#101 LvM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Ukraine

Відправлено 23.05.2006 – 13:09

Ти правий Росія не буде основною силою, але й скоріше за все із західними країнами в союзі не буде.
  • 0

#102 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.05.2006 – 13:48

Росія не так через ринки підтримує арабів (і не так вона їх вже і підтримує, як, наприклад США - Ізраїль), як через боротьбу за першість у світі (Путін ще думає, що їм на фоні китайської загрози щось світить...)... Росія - вже далеко не одна з найпотужніших країн світу (її ще рятує власна ядерна зброя і все)... тому їй потрібно "зберігати" свої позиції шляхом протекторату над іншими малими державами... а тут - Україна, Грузія, Чечня... і ніде "толку немає" для Росії :happy1: тому й вона стає агресивною (природньо, що москаль - дикий і агресивний)... У такому разі найбільша загроза для таких країн як Україна, Грузія... вони невеликі, їх військова міфць не така й вже значна... проте вони вже й мають підтримку потужних країн (які викидають сотні мільярдів у рік на військовий комплекс), тому агресія проти нас малоімовірна, адже це потягне за собою інші "зацікавлені сторони" (США, Євросоюз), які вже будуть не на боці Росії... Тому їй потрібен потужний союзник, чи союзники - Китай, Японія..., але Китай не зацікавлений у міці Росії, Японія також має до неї претензії... тому робіть висновки самі... :yes:
Я вважаю, що поки ще (найближчих 5 років) війни не буде...
  • 0

#103 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 23.05.2006 – 20:51

Перегляд дописуukrainer (23.05.2006 06:48) писав:

Я вважаю, що поки ще (найближчих 5 років) війни не буде...
Дуже невтiшний прогноз ви даєте пане, так спокiйно говорете про те що вiйна в найближчi 5 рокiв не настане.
  • 0

#104 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 24.05.2006 – 11:14

Перегляд дописуУкраїнець (23.05.2006 21:51) писав:

Дуже невтiшний прогноз ви даєте пане, так спокiйно говорете про те що вiйна в найближчi 5 рокiв не настане.
Шановний пане, це є моя думка, яку я спробував обгрунтувати. :happy1: Проте я у майбутнє не заглядав, тому не знаю що буде через 10 років :yes: і як зміниться ситуація. Проте Певен, що якщо сучасний зовнішньополітичний курс України продовжиться, то нам буде спочатку непросто знайти спільну мову з москалем, проте, ми не будемо боятися за можливість війни проти нас, а вороги будуть слиною давитися :D
  • 0

#105 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 24.05.2006 – 12:58

Перегляд дописуukrainer (24.05.2006 10:14) писав:

Проте Певен, що якщо сучасний зовнішньополітичний курс України продовжиться, то нам буде спочатку непросто знайти спільну мову з москалем, проте, ми не будемо боятися за можливість війни проти нас, а вороги будуть слиною давитися :happy1:
Для чого нам знаходити спільну мову з москалем - не хочуть вони з нами по-доброму відноситись . то чому ми маємо до них прислухатись..
  • 0

#106 LvM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Ukraine

Відправлено 24.05.2006 – 14:07

Правильно. Треба не з москалем спільну мову шукати. А з тими хто на нас має інакші плани ніж провінція в складі своєї імперії. І взагалі якщо ми станемо сильнішими, то до нас будуть і ставитися серйозніше. А для цього треба любити свою країну. І не тільки на словах. Реальними діями. Чого коли родяться поляки вони кажуть "Я єш зе поляк". Чого в інших країнах, однонаціональних (>=75% одна нація) національна ідея посідає значне місце. А в нас вже є дяді які хочуть російську другу державну. Південно-Східна українська республіка - цікаво звучить правда. По телевізору крутять заграничні фільми. Більшість молоді слухає російську попсу або іншомовні реп і рок. А як же своє рідне українське ? Треба піднімати свідомість людей. Наше краще. Бо воно своє.

Хто за ?
  • 0

#107 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 24.05.2006 – 14:30

Перегляд дописуLvM (24.05.2006 13:07) писав:

"Я єш зе поляк".
Кажуть - я єстем поляк..чув від носія мови..

Перегляд дописуLvM (24.05.2006 13:07) писав:

По телевізору крутять заграничні фільми. Більшість молоді слухає російську попсу або іншомовні реп і рок. А як же своє рідне українське ? Треба піднімати свідомість людей. Наше краще. Бо воно своє.
Як порадиш піднімати свідомість коли й зараз при владі більшість неукраїнців?
  • 0

#108 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 24.05.2006 – 16:01

Хлопці, пораджу самим йти до влади і вести країну у правильному напрямку... але не керуватися правилом "1 українець і 3 гетьмани", бо якщо є кращий за тебе, то потрібно це визнати і підтримати його! :happy1: заради майбутнього України!
  • 0

#109 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 24.05.2006 – 16:14

Перегляд дописуukrainer (24.05.2006 15:01) писав:

Хлопці, пораджу самим йти до влади і вести країну у правильному напрямку...
А ти куди нас ведеш?
  • 0

#110 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 24.05.2006 – 16:32

я ще не веду, а тільки беруся :happy1: Я не настільки публічний політик.
  • 0

#111 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 24.05.2006 – 16:38

Перегляд дописуukrainer (24.05.2006 15:32) писав:

я ще не веду, а тільки беруся :happy1: Я не настільки публічний політик.
У нас не обов"язково бути публічним, щоб керувати країною..є поняття сірих кардиналів - може ти такий?
  • 0

#112 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.05.2006 – 16:58

Перегляд дописуLvM (24.05.2006 15:07) писав:

Правильно. Треба не з москалем спільну мову шукати.

Подивися на речі об"єктивно, ми тісно пов"язані з Росією, особливо в економічні сфері . Росіяни володіють великою кількостю підприємств на Україні, чого варті лише їх нафтопереробні заводи.
Треба залишити свої націонал-патріотичні амбіції і реально оцінити ситуацію.....цілковитий розрив відносин з Росією приведе до краху нашої країни.
  • 0

#113 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 24.05.2006 – 17:06

Перегляд дописуMarcos (24.05.2006 15:58) писав:

Треба залишити свої націонал-патріотичні амбіції
Опа..що значить залишити амбіції??
  • 0

#114 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.05.2006 – 17:29

Перегляд дописуStuff (24.05.2006 18:06) писав:

дивитися на речі реально..а не кричати що москалі уроди і вони на не потрібні
  • 0

#115 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 24.05.2006 – 17:44

Перегляд дописуStuff (24.05.2006 18:06) писав:

та він російський шпійон, бач, навіть дезу пускає держ. мовою РФ (я про напис на аватарі) =)

з Росією тре' дружити — факт, але не "по-братськи". Зохочуть "по-братськи" — краще я здохну, але не буду лишати свої амбіції в цьому питанні! Треба працювати на незалежність у всьому.

пс. стратегічним є розвиток освіти і науки України! Тут той потенціал, який дозволить не оглядатись на чиїсь вичерпні ресурси.
  • 0

#116 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.05.2006 – 17:52

Перегляд дописуFreelancer (24.05.2006 18:44) писав:

! Треба працювати на незалежність у всьому.

от коли не будемо залежити від Росії, зокрема від її нафти та газу, а підприємства не будуть належати рсіянам, можна буде поговорити про незалженість. Зараз, якби цього не хотілось ми залежні економічно, а в питанні зовнішньої політики вільні.
  • 0

#117 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 24.05.2006 – 22:43

Перегляд дописуukrainer (24.05.2006 04:14) писав:

Шановний пане, це є моя думка, яку я спробував обгрунтувати. :happy1: Проте я у майбутнє не заглядав, тому не знаю що буде через 10 років :yes: і як зміниться ситуація. Проте Певен, що якщо сучасний зовнішньополітичний курс України продовжиться, то нам буде спочатку непросто знайти спільну мову з москалем, проте, ми не будемо боятися за можливість війни проти нас, а вороги будуть слиною давитися :D
А який Ви пропонуєте зовнiшньо-полiтичний курс для України. В нас зараз курс цiлком природнiй, ми ж не на зло робимо РФ, ми просто даємо адекватну вiдповiдь на дiї РФ, якi РФ спрямовує на нас iз-за Помаранчевої Революцiї. Це синдром iмперiалiста в РФ такий i я думаю що ми тихенько сидiти не будемо i пiдтакувати їм.
  • 0

#118 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.05.2006 – 12:14

Ot chomu vi meni i cikavi....
Krasche bi svoyimi diyami zaymatisya i ne obgovoryuvati dii rosiyan.
Ya na rosiyskomu forumi ne bachila jodnoyi temi pro ukrayincvi, a vi tut til'ki pro rosiyan i govorite.... :brovy: :)
  • 0

#119 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 13:27

Перегляд дописуЗайва (28.05.2006 13:14) писав:

Ya na rosiyskomu forumi ne bachila jodnoyi temi pro ukrayincvi, a vi tut til'ki pro rosiyan i govorite.... :brovy: :)
То хоч раз подивися їхні новини чи почитай на udaff.com який там на нас брут виливають.
  • 0

#120 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.05.2006 – 13:30

Цитата

Ya na rosiyskomu forumi ne bachila jodnoyi temi pro ukrayincvi, a vi tut til'ki pro rosiyan i govorite....

Дуже цікава позиція.. а Ви, прошу пані, зівдки?.. повірте, якщо ви не бачили на російських форумах, то це зовсім не значить, що їх там нема. Я особисто бачив форум, на якому ціла гілка була відведена питанню про беззмістовність існування української нації як такої, відстоюючи теорію, що українців взагалі не існує, а існують лише малороси...
А шляхом обговорення дій наших сусідів, можна не лише почерпнути інформацію про розвиток подій закордоном, а й подекуди вплинути на формування молодих особистостей в неті. Тому доцільність дискусії існує... Ось наприклад: ініціативна група в складі ДержДуми РФ подала прохання поставити на порядок денний Думи питання про невизнання діючих кордонів України. Адже невдовзі збіжить термін дії договору про визнання кордонів між нашими державами і поступила ідея "вернути" Крим у володіння Росії... а ви кажете: займайтесь своїми справами, а не російськими.. і ЩО? нам мовчати? сидіти тихенько і дивитись, як наші північні побратими відцапають частину нашої держави? і все через те, що нація не матиме потреби вести дискусію з цього питання... абсолютно оригінальна позиція.. і те, що Росія ввела заборону імпорту на нашу продукцію, нас теж не має хвилювати..це ж внутрішні справи Росії..правда? а питання про газ і нафтові компанії РФ взагалі не мають підійматись...і справді...що ми до вього цього маємо... найлегше жити по принципу "моя хата з краю", але ж є межі...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних