Перейти до вмісту

Молочниця

Повідомлень в темі: 37

#21 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.01.2008 – 00:52

Перегляд дописуbendera.UA (25.01.2008 22:25) писав:

Молочниця (кандидозний кольпіт) який спричиняє її грибок роду Кандіда, який є в організмі будь-якої здорової жінки. Поводить він себе до певного часу без наслідків в кишківнику. Але коли їм там стає тісно, прикрі мікроорганізми проникають до піхви: тамтешній ”мікроклімат” для них дуже сприятливий. Як хвороба молочниця починається тоді, коли з різних причин у статевих шляхах жінки відбуваються зрушення мікрофлори.
Виявляється молочниця неприємними сирного вигляду виділеннями білого кольору з кислуватим запахом, свербінням, болем з пощипуванням після сечовиділення та статевого акту.

Ті самі ознаки. Якщо вони є в одного партнера - лікуватись доведеться обом і одночасно.
Як розпізнати: молочниця нагадує качан капусти - тобто щоб дістатися до діагнозу, треба почергово відкидати усі листки.
Насамперед зробіть мазок (бактеріоскопію).
Потім – посів, тобто бактеріологічні дослідження.
І лише після цього, за потреби, ДНК-діагностику.
Щоби зекономити кошти, робіть аналізи саме у такій послідовності.
Бийте болячку вітамінами - молочниця лікується протигрибковими препаратами. Їх треба вживати не менше 12 днів, бо таким є життєвий цикл грибків. Але треба також встановити першопричину імунодефіциту і вжити заходи для зміцнення захисних сил організму (вітаміни, імуномодулятори).
Подбайте про харчування у період лікування. Відмовтеся від солодкого, борошняного та жирного. Бо такі продукти – найкраще середовище для грибків. Натомість віддайте перевагу овочам, фруктам, сокам, неочищеним злакам. Обов’язково їжте кисломолочні продукти.
З чим можна переплутати - такі ж симптоми запалення можливі при гонореї, трихомоніазі, бактеріальному вагінозі (гарднерелез), генітальному герпесі та інших небезпечних інфекціях, що передаються статевим шляхом.
Саме тому, коли ви запідозрили у себе молочницю, зверніться до гінеколога (або уролога) і здайте аналізи на визначення збудника хвороби.
Особливу увагу звертайте на консультації з позначкою "РАЗОМ ДО ЗДОРОВВ'Я" під егідою проекту "USAID"Зображення
Цікаво, де у хлопців сприятливий мікроклімат? ;)
  • 0

#22 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 20:13

Поки самі не переживемо - здається, що нас не стосується :) ніхто не застрахований :)

Вразливим НЕ дивитися!
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.02.2008 – 20:29

Олеська: флуд видалено.
  • 0

#24 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 08.08.2008 – 15:58

від молочниці треба лікуватися обом партнерам!
навіть якщо дівчина пройшла курс лікування, хвороба знову може дати про себе знати, оскільки носієм грибка є саме чоловік...
і ше таке - не треба змінювати сексуального партнера, якщо є підозра на молочницю...це може завдати неприємностей більш ніж 1-2 особам
  • 0

#25 Neko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 17:10

я хворію на неї вже більше року...перший раз пішла до лікаря через те що болі були такими, що просто по стінах лазила...тоді хлопець здавав аналізи на мікроскопічне дослідження, але в нього виявлено нічого не було, хоча інфекція була в нас обох, і про це свідчили результати дослідження моєї крові. Після спільного лікування через декілька місяців знову заразилася, мої результати аналізів знову доводили, що в мене забагато грибка кандида, результати коханого вказували, що він здоровий. Тоді ми подумали, що я ще не встигла його заразити, і лікувалася лише я. Тепер ми знову хворі, і вже обоє. Надіюся, що грибки все-таки покинуть нас назавжди, але надії досить мало, бо підтриматувати імунітет досить важко...
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.03.2009 – 07:35

Перегляд дописуБоБриК (10.12.2007 23:11) писав:

Просто уявляю як хлопець йде на консультацію до гінеколога))

Бажаю тільки уявляти. Хоча з рівнем зараження населення ЗПСШ десь близько 99%, пан ще має шанс дізнатись, що це таке. І можете повірити - сам факт "хлопець йде до гінеколога" ще далеко не саме неприємне. :)
  • 0

#27 ur4olka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 16:34

погана штука ;)
  • 0

#28 Гість_Irinita_*

• Гості

Відправлено 02.04.2009 – 14:23

лікується зазвичай легко, але дуже часто виникає рецидив. а на рахунок чоловіків - вони є перенощиками молочниці, нею вони не хворіють. якщо лікуватись від молочниці, то і партнера потрібно лікувати, щоб повторно нею не заразитись...
  • 0

#29 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.04.2009 – 14:48

Перегляд дописуБоБриК (26.01.2008 01:52) писав:

Цікаво, де у хлопців сприятливий мікроклімат? :rolleyes:
Крайня плоть знаєш що це таке?

Щодо інформації про молочницю і її прояв - бендері - респект. Можу додати ще, що жінкам треба також бути дуже уважними при лікування антибіотиками. обов"язково в період лікування і ще з тиждень після закінчення треба приймати препарати для мікрофлори кишечника, наприклад "йогурт" чи його аналоги...
  • 0

#30 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.04.2009 – 21:05

Перегляд дописуbendera.UA (25.01.2008 23:25) писав:

Бийте болячку вітамінами - молочниця лікується протигрибковими препаратами. Їх треба вживати не менше 12 днів, бо таким є життєвий цикл грибків. Але треба також встановити першопричину імунодефіциту і вжити заходи для зміцнення захисних сил організму (вітаміни, імуномодулятори).
Подбайте про харчування у період лікування. Відмовтеся від солодкого, борошняного та жирного. Бо такі продукти – найкраще середовище для грибків. Натомість віддайте перевагу овочам, фруктам, сокам, неочищеним злакам. Обов’язково їжте кисломолочні продукти.
Здається це, крім лікування, найнадійніший рецепт.
  • 0

#31 Brenda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Радомишль

Відправлено 13.08.2015 – 11:54

Добрий день, форумчани! бачу, що тема стара, але, як на мене, актуальна завжди.. сиділа на антибіотиках 2 тижні і судячи за симптомами почалася молочниця. Підкажіть, будь ласка, як можна швидко від неї позбутися?
  • 0

#32 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.08.2015 – 11:59

Перегляд дописуBrenda (13.08.2015 – 11:54) писав:

Добрий день, форумчани! бачу, що тема стара, але, як на мене, актуальна завжди.. сиділа на антибіотиках 2 тижні і судячи за симптомами почалася молочниця. Підкажіть, будь ласка, як можна швидко від неї позбутися?
піти до лікаря і здати аналіз. Бо буває що певні грибки роду Candida є резистентними до тих чи інших препаратів.
  • 0

#33 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 18.08.2015 – 10:28

шановні рекламні боти, рекламуйте препарати одна одній в приватних повідомленнях. Інакше буду банити.

• 1

#34 Rina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 26.08.2015 – 13:27

Перегляд дописуBrenda (13.08.2015 – 11:54) писав:

Вам правильно советуют для начала обратиться к врачу, возможно это вовсе не "молочница"
  • 0

#35 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 26.08.2015 – 14:00

Рекламу видалила, авторів постів забанила

• -1

#36 Робкая

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 27.01.2016 – 00:10

Рятуюся найпростішими свічками - Клотримазолом .
  • 0

#37 Какао

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 03.03.2016 – 22:56

В мене якась хронічна, посів ніяких супутніх інфекцій не виявив, не знаю, що робити. Я вже скоро звикну до всіх типів ліків...
  • 0

#38 nikakorot

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 20.05.2017 – 10:18

Загалом для жіночого здоров’я, (як зокрема від запалення та й інфекційних захворювань) допомогає Фемінал. Моя сестра приймала його, щоб зменшити болі при ПМС. В результаті ще й відрегулювались місячні, навіть колір шкіри та стан волосся покращився.

Повідомлення відредагував nikakorot: 20.05.2017 – 10:19

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua