Перейти до вмісту

Буковель

Повідомлень в темі: 95

#41 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.12.2007 – 21:08

Перегляд дописуWeber (16.12.2007 21:01) писав:

Зрозуміло... А снігу і народу там мабуть доволі багатенько?
ПЕС. Поляна ось тутечки.
Снігу було місцями багато місцями мало, а людей дуже багато. Вони спочатку планували включити тільки 4 підйомника, але потім включили ше два а двокрісельний зробили оглядовим для звичайних туристів.
  • 0

#42 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 16:22

Там ціна тепер котеджа 1000 дол за добу!!!!!!!!

Перегляд дописуWeber (28.12.2007 16:22) писав:

Червоненку та ціна не зашкодила...

Цитата

У свою чергу віце-прем'єр з Євро-2012 Євген Червоненко у ніч на 1 січня випив тільки шампанське. Червоненко має намір взяти участь у всесвітніх автоперегонах 10 січня в Дубаі. Тому дотримується строгої дієти і тренувань.

"Наша команда "Червоненко-рейсинг", у якій 5 осіб, зібралася в моєму будинку в Карпатах (біля села Татарів в Івано-Франківській області, сусід Червоненка - Віктор Ющенко)", - розповів віце-прем'єр.

Два рази вертоліт Червоненка доставляв команду на вершину Буковелі, з якої її учасники самостійно спускалися пішки, щоб перед змаганнями розробити легені.

• 0

#43 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.01.2008 – 15:14

Перегляд дописуWeber (28.12.2007 16:22) писав:

То така ціна в основному зимою літом троха менше. А якщо хоч порівняти ціни з іншими тур-базами то на сайті Буковелю є ціни а також можна зайти на сайт Пілігріму ціни реальні. Між іншим в Буковелі нещодавно проходили змагання з швидкісного спуску з гір.Змагання проводилися між ветеранами і професіоналами, учасники були навіть з-за кордону.
  • 0

#44 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.01.2008 – 15:10

Говняний Буковель мене вже бісити починає. Далі ціни вверх піднімають, почитав Проект тарифного плану на абонементи ТК "Буковель" сезон "Зима 08-09" http://bukovel.com/f.../proekt0809.pdf

Кароч тра абонемент на наступний рік вже брати :(
  • 0

#45 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 07.01.2008 – 17:23

bamik а ціни і будуть дальше рости поки є попит, але в порівнянні з австрійськими гірськолижними курортами ціни дешевші а обслуговування майже одинакове. Тим більше там в Австрії до нас Українців відношення погане.
  • 0

#46 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 07.01.2008 – 18:03

Однакове треба писати пане Шкідник.
Ціни поросли через Шенген. Обслуговування в Буковелі насправді дуже шкутильгає, а ціни на польських гірськолижних курортах при значно кращім обслуговуванні процентів на 30 нижчі. Народ туди раніше їздив з України, а тепер нєстети... - Шенген.
  • 0

#47 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 07.01.2008 – 18:28

Перегляд дописуWeber (7.01.2008 18:03) писав:

Однакове треба писати пане Шкідник.
Ціни поросли через Шенген. Обслуговування в Буковелі насправді дуже шкутильгає, а ціни на польських гірськолижних курортах при значно кращім обслуговуванні процентів на 30 нижчі. Народ туди раніше їздив з України, а тепер нєстети... - Шенген.
але в порівнянні з першими роками праці Буковелю то він був взагалі ніякий, а я про Польщу не писав, тим більше якшо в Буковель купити абонемент літом то він на %50 нижчий ніж зимою.
  • 0

#48 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 07.01.2008 – 18:53

Перегляд дописуШkідниk (7.01.2008 18:28) писав:

але в порівнянні з першими роками праці Буковелю то він був взагалі ніякий, а я про Польщу не писав, тим більше якшо в Буковель купити абонемент літом то він на %50 нижчий ніж зимою.
Так, але минулого року ті шо купили то взагалі пролетіли, бо зими не було...
  • 0

#49 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 07.01.2008 – 20:06

Шановний пане Weber ті шо купили того року не пролетіли, бо в Буковелі ті старі Абонементи перепрограмовують на цей рік, і я того року з'їздив 100 раз на абонементі а мали ми 3 такі абонементи і залишок можна перепрограмувати на цей рік.
  • 0

#50 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 13:52

Перегляд дописуШkідниk (7.01.2008 20:06) писав:

Шановний пане Weber ті шо купили того року не пролетіли, бо в Буковелі ті старі Абонементи перепрограмовують на цей рік, і я того року з'їздив 100 раз на абонементі а мали ми 3 такі абонементи і залишок можна перепрограмувати на цей рік.
О - це важлива інформація! А то в нас тут у Львові анекдоти ходили з цього приводу...
  • 0

#51 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 14:02

Ми про те що абонементи перепрограмовують дізналися літом коли купляли нові, нам сказали що залишок можна перепрограмувати через нет, а можна і в них в головному офісі.
  • 0

#52 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 08.01.2008 – 14:08

А я завтра їду в Буковель!!!

Повернуся - поділюся враженнями!!! :D
  • 0

#53 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 14:17

sam зробиш фоти закинеш сюди бо давненько оновлень не було
  • 0

#54 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 14.01.2008 – 18:57

Отже, шановні...

Відпочивав і катався я цього року в Буковелі - був 3 дні, і враження просто СУПЕРОВІ!!!

Щоб не переказувати - заходьте в БЛОГ та у ФОТОГАЛЕРЕЮ.

А коротко скажу - задоволений на 100 процентів!!! Навіть мало було...

До речі - сайт Буковелю та карта схилів.
  • 0

#55 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 14.01.2008 – 21:03

Бачу sam враження супер фот багато плюс інфа коротка, як я хочу в Буковель :D (то просто вже нудно сидіти дома школи нема тільки одна радість нет) пишеш що болять ноги то напевне без привички, а таз чого болить? :) що падав багато? Якщо так то співчуваю коли вперше катався теж боліло дико.
  • 0

#56 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 09:42

Фоток не так багато, як могло бути, просто фотік не дуже... Та й не до фотографування було :D

А ноги трохи боліли від навантаження - я, в принципі, вперше нормально на лижах катався - то, що 2 роки тому 3 спуски з Політеху зробив - не рахується...

А попа болить - бо сідав на неї пару раз. :D Навіть синяк є. :brovy:
  • 0

#57 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 17:37

Перегляд дописуsam (15.01.2008 09:42) писав:

Фоток не так багато, як могло бути, просто фотік не дуже... Та й не до фотографування було :D

А ноги трохи боліли від навантаження - я, в принципі, вперше нормально на лижах катався - то, що 2 роки тому 3 спуски з Політеху зробив - не рахується...

А попа болить - бо сідав на неї пару раз. :D Навіть синяк є. :brovy:
Я коли катаюсь то фотографую тільки те що на телефон вийде бо фотик не зручно носити.
  • 0

#58 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2008 – 18:23

Буковель для мажорів.
Щоби нормально покататися на лижах можна хоча б до того ж Славська поїхати. я вже не кажу про Воловець і Подобовець.
мій главний мегадиректор мажор ще той, а до Буковеля і то не їздить. каже що їздить на лижах кататися а не гроші витрачати.
  • 0

#59 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 18:32

Гроші витрачаються всюди а якщо маєш свої лижі то платиш тільки за добирання ( якщо нема власного автомобіля) і за підйом а щоб не провтикати літом сторазовий підйом за 383 гривні то підйом 3, 81 гривня і не так то і дорого. А для мажорів є Австрія, Швейцарія.

П.ЕС. Що на стареньких волгаг зі староенькими лижами теж мажори.
  • 0

#60 Шалена13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2008 – 18:25

Перегляд дописуNeorlandina (15.01.2008 19:23) писав:

Буковель для мажорів.
Щоби нормально покататися на лижах можна хоча б до того ж Славська поїхати. я вже не кажу про Воловець і Подобовець.
мій главний мегадиректор мажор ще той, а до Буковеля і то не їздить. каже що їздить на лижах кататися а не гроші витрачати.
Погоджуюсь, таке наче гарнішої природи та відпочинку у цілих Карпат не знайдеш! Ціни безглузді! Можу добавити ще до прикладів: Закарпатська обл., Вел. Березнянський р-н, с. Вішка(г. Красія), біля міста Мукачево, турбаза *Синяк*
Тільки б сніг був... :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних