Перейти до вмісту

Травми

Повідомлень в темі: 48

#41 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 27.03.2008 – 15:14

Є хвилинка – тому продовжу доповідь про особистий "травматизм" ще з шкільних лав...........

Клас 6 чи 7 напевно, як завжди дзвінок на урок і як завжди – мені конче терміново кудись треба... тим паче й викладача російської мови й літератури ще не має............. чого б і не пробігтися. Низький старт, максимальне прискоренні і шалений темп при вилеті з кабінету..................і все це протягом 1,5 – 2 секунд – до "зустрічі" дверима жіночого туалету..............................

Зображення

Тут маю пояснити дещо детальніше. Справа в тому, що в той самий момент "великого" старту двері жіночої вбиральні (дивись на схемі) відчинилися і звідти на половину вийшла дівчина..............побачила "польот навігатора над простором і часом", зробила крок назад, а двері так і лишила на половину відчиненими.............акурат торцом в мій фейс. Все це зрозуміло протягом кількох секунд. Я розумію, що гальмувати чи відвертати в бік вже не встигаю і все, що зміг – то спробувати розслабитись і отримати задоволення влітаючи в двері – як баран в нові ворота. :rolleyes: Далі все як в мультику (Барт Сімпсон почав би нервово палити від ревнощів за втрачений кадр) – руки й ноги паралельно підлозі, язик на вивалку, пика прилипла до торця дверей (таки встиг повернути голову в ліво) і все тіло сповзає по торцю на підлогу.........................далі аут, відлік рефері і пустота. Оклигав напевно через пару хвилин і бачу над собою обличчя все тієї ж "любої" дівчини, що так і не навчилась причиняти за собою двері................. до того часу все обличчя вже встигло заюшитись червоним (не варто і згадувати що я його не відчував взагалі). В той раз розсік праву брів (3 шва) і верхню губу (2 шва відповідно) і отримав чудовий прямокутний синець (шириною десь 5 см. і висотою з 10-13 см. на всю праву половину обличчя від лоба до підборіддя)...............................
Але якщо ви думаєте, що на тому історія скінчилась – то глибоко помиляєтесь..................то був би не я напевно. Та сама краля допомогла спуститись до медпункту, там медсестра (ковтаючи валідол) сказала, що туточки шити треба і вона лише ватку прикласти може...............направила мене в травмпункт районної лікарні. Що в принципі я і зробив, але вирішив перед тим відпроситися (чемний хлопчик) у класного керівника..........Єстественно, що тримаючи біля мармизи закривавлену вату, мені ще хвилин 10 довелося вислухати лекцію на тему "Шкідливість біганини в коридорах середньої школи до і після дзвінка"..........і лише після того (в супроводі тієї ж баришні) відчалив до лікарні. Там все швиденько заштопали і про цю історію можна було б забути..................... та ні.............
Повернувшись додому я застав там батька який побачивши мою безтолковку все зрозумів без зайвих слів і зателефонував матері. Та відразу запитала: -"В лікарні був???". Я собі думаю – ну нафіга ще і матір турбувати, зараз почнеться - "а що казали, а що робили? А що ШИЛИ?????" і повний піпець, тому і відповідаю – "ні - в медпункт ходив, там сказали, що все гаразд". Зрозуміло, що мамця (для перестраховки) відправила батька зі мною до лікарні (а приписаний я був зовсім не в тій лікарні де шили). Там мене без черги оприділили до хірурга і батя відрапортував: - "Тут малий морду розтовк, гляньте – може там зашити треба?". Хірург зняв пов’язку, оглянув кваліфіковану роботу свого колеги, подивився на тата як на останнього придурка й дебіза з шизки і просто відповів - "тут вже нічого робити не треба, а ви б дурно людей не відволікали і галас не підіймали, якщо все вже гаразд!!!" (строгий дядя). Дома батя (який так і не врубився, що то було) відзвітував "доктор сказав - що пустяки" і всі начебто забули про ту історію..................доки (через 4 тижні – синяк вже почав відсвічувати жовто-зеденою політрою) не приїхала моя тітка – медик. Вона відразу й прикинула, що то не запікшіся волоски брови, а шовкові нитки на швах і шви ті вже давно треба було б знімати по ідеї. Ну і зняла їх сама. От так мої батьки і дізнались про шви................................з значним запізненням. Зато не нервувались.

От така от кумедна історія любі теревенята – хлопчики і дівчата............................

Повідомлення відредагував bendera.UA: 27.03.2008 – 15:41

• 0

#42 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 29.03.2008 – 20:51

Вчора пробував кататись на ковзанах і один раз дуже сильно гепнувся, впав на бік тож болить троха і тепер.
  • 0

#43 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 29.03.2008 – 23:25

У мене за життя важких травм небуло ТЬФУ ТЬФУ ТЬФУ.

Але випадки всеж таки були, був ще малим с хлопцями в селі їздили на річку.Ну і от як їхати на туж саму річку така гірка там чималенька я сиджу на рамі роздовбаного веліка і якраз тоді як з*їзжджали з гори попав мій великий палець на правій нозі проміж спиць ну до кінця гори я долетів.Авжеж бажання купатися відразу відпало і от коли їхали вже додому,я знов на рамі а друг педалі круте,і от він мені каже давай ту рулем кермуй а я буду крутить педалі, ну я погодився, він чогось різко відпустив руля,напевно був дуже в мені впевнений шо я його перехоплю, а я не перехопив і от по гравію головою поїхав я досі шрам на лобі.Потім ще в дитсадку голову розбив об стіл. :prapor3:В таборі так ногу гозідрав шо аж кістка видна була,шрам великий зостався ну поки що напевно все. :wacko:
  • 0

#44 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.04.2008 – 21:30

Щойно катався на велосипеді, не побачив люк і грохнувся - боляче :D . Зара коліно болить - хожу як каліка, і по сходах як бабки ,боком :rolleyes:
  • 0

#45 Микола К

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 13:04

А я хотів би відповісти,що травми можуть бути не тільки від падіння, а й від нерозумного зайняття спортом.Я нещодавно був у нас в Хмельницькому у Клініці здров"я. Бо в мене боліла спина.Так от там я познайомився з двома класними пацпнами.Вони знайшли штангу у підвалі,покрасили її і почали займатись.Без трнера, самі.Так так дозаймались, що заробили собі грижі в хребті і тепер лічаться.Нормальний спорт потребує нормальних тренерів, щоб потім не шукати лікарні
  • 0

#46 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 25.03.2010 – 18:31

О! Актуальна для мене тема. Про дрібні травми навіть не згадую. Зараз маю перелом головки променевої кістки лівої руки без зміщень. Цю руку зламала вже вдруге за останні 4 роки. Обставини аналогічні: слизький тротуар, йду з роботи, темно, поспішаю. Падіння - і відповідний результат. Але зараз не про те. Лангет носила 8 днів, але він мене гриз і тиснув до затерпання пальців. То лікар погодився, щоби я далі носила еластичний бинт. Зараз роблю соляні ванни і втираю індовазин. Ну і, не зважаючи на лікарняний режим, хожу на роботу. Мене цікавить, як тепер грамотно розробляти суглоби Чи ще нічого не варто робити? Може, хтось поділиться своїм досвідом.
  • 0

#47 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.03.2010 – 20:56

Цитата

Назва: Лікувальна фізкультура при переломах передпліччя
Тип: Реферати
Перелом передпліччя. Перелом кісток передпліччя спостерігаються часто. Вони можуть бути закритими і відкритими, і виникають внаслідок прямої і не прямої травми. Зустрічаються переломи як однієї променевої або ліктьової кістки, так і переломи обох кісток передпліччя на різних рівнях. Діафізарні переломи кіток передпліччя бувають переважно поперечними, косими. У дітей частіше травмуються по типу «зеленої гілки» без змішення або з незручним зміщенням відламків, а у дітей старшого віку – з кутовим зміщенням відлалків.

Розрізняються два види переломів променевої кістки: проксимальний, якщо лінія перелому розміщена вище рівня прикріплення круг пронотора і дистальний коли лінія перелому розміщена нижче рівня прикріплення цього м’яза.

Діагностика ізольованих переломів променевої кістки є важкою. Головний симптом: головка променевої кістки при кругових рухах передпліччя залишається нерухомою, що виявляють при пальпації. При переломах діафона променевої кістки без зміщення відламків накладають гіпсову пов’язку на Р-10 тижнів. При переломах із зміщенням відламків проводять ручну репозицію. Правильну репозицію контролюють за допомогою рентгенографії. Тривалість гіпсової іммобілізації 10-12 тижнів. Після закінчення іммобілізації призначають ЛФК, масаж і фізіотерапію.

Лікування фізкультура (ЛФК) – це система застосування найрізноманітніших засобів фізичних вправ – плавання, ходьба, біг, ігри, ранкова гімнастика, в тому числі лазові рухи, які є стимулятором життєвих функцій людини. В медицині – це метод лікування який використовує засоби фізичної культури, для профілактики, лікування, реабілітації і підтримуючої терапії.

Лікувальна гімнастика – це основна форма ЛФК – це метод лікування, який повинен застосовуватися строго індивідуально, за призначенням і під керівництвом лікаря.

При переломах кісток передпліччя використовуються коригуючи гімнастика, яка проводиться з метою зміцнення м’язів, суглобів і зв’язок – це природні і спеціально підібрані рухи, що застосовуються в ЛФК. Музичний супровід занять тільки підвищує їх ефективність.

Курс застосування ЛФК поділяють на періоди: ввідний, основний, заключний (або початок, середина і кінець курсу лікування). Прес ЛФК переломів передпліччя слід дотримуватися обережності, щоб не допустити виникнення неправильного суглоба.

ЛФК призначає лікуючий лікар. Визначає методику занять – лікар-спеціаліст по ЛФК, проводить – інспектор або лікар по ЛФК.

Основною формою проведення ЛФК при переломах є індивідуальні заняття, методика їх проведення повинна відповідати періоду хвороби. Так на ранніх етапах лікування переломів в завдання ЛФК входить попередження і ліквідація гіпотрофії м’язів пошкоджених сегментів кінцівок, профілактика контрактур.

Для попередження і ліквідації ускладнень в цей період застосовують масаж.

Після завершення іммобілізації в завдання ЛФК входить: відновлення рухової активності в суглобах, сили м’язів складних координуючих рухів, які часто зустрічаються в побуті і виробничих навичків, тренування витримки до різного фізичного навантаження.

Репозицію, іммобілізації і відновлення функцій при функціональному методі лікування переломів проводять з перших днів після правил паралельно в процесі виконання різних фізичних вправ. При лікування переломів передпліччя широко застосовують фізіобальнеотерапію. В ранній період Пслі травми для зняття болей. Зменшення набряку і відновлення кровообігу застосовують УВЧ, ультразвук, індуктотермію. Пізніше. Після знаття гіпсової пов’язки, призначають електрофорез або іонофорез з різними лікарськими препаратами, ІФ-опромінення, електростимуляцію м’язів. Після повного зрощення переломів передпліччя призначають хвойні або хвойно-соляні, хлоридно-натрієві, родонові, йодоброленні ванни. Також використовують аплікації парафіну і озокераму. Для стимуляції утворення кісткового мозку широко використовують постійний і змінний слабкий електричний струм, аплікаційну і дистанційну магніто терапію, а також лазеротерапію розфокусофаними променями лазера (ПМП).

Також оперативне лікування переломів кісток проводиться з використанням сучасних імплантатів, які дозволяють виконувати остеосинтез, в післяопераційному періоді обходяться іммобілізації і проведемо ранню реабілітацію. При без операційному лікуванні переломів застосовуються фіксуючі пов’язки з полімерних матеріалів («пластиковий гіпс»).

Масаж при переломах кісток передпліччя.

При закритих переломах масаж застосовують з перших днів. Діють на рефлексогенні зони і неушкоджену кінцівку, а також вище і нижче місце перелому, в місцях вільних від гіпсу. При операціях, після зашивання операційної рани масаж застосовують по місці перелому.
При проведенні масажу треба орієнтуватися на стан кісткового модуля. При надлишковому кістковому мозолі місця перелому не масажують, при повільному утворенні його більш інтенсивно масажують місце перелому. Масаж проведень за відсмоктуючою методикою, застосовуючи всі засоби в поєднанні з пасивними і активними рухами. Тривалість процедури 10-15 хв. кожного дня курс 20-25 процедур.

Зверніть увагу на те,що період імобілізації (знерухомлення) при такому переломі 10 тижнів,так що з вправами не поспішайте,максимум легкий масаж вище і нижче місця перелому.
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.03.2010 – 21:04

ужс. кості ніколи не ламала. і вивихів не було. лише колись ,років в 14, напівсиділа-напівлежала ,а потім тось поклиав чи шо,то я дьорнулась і тоді відчула біль у лівому коліні. дня два ходила шкутильгаючи. потім пройшло, але тепер часто коліно само по собі болить. і згинати мені його важко- боляче. була у хірурга і травматилога, обидва сказали, шо судячи з рентгену(!) в мене все добре,а біль пройде, бо його там взагалі не має бути. не проходить(((

Повідомлення відредагував Sensssorika: 25.03.2010 – 21:09

• 0

#49 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.03.2010 – 21:34

Я гепнувся з гойдалки коли мені було 3.5 роки результат - немає половини губи... ага прифігіли? а на вигляд ніхто і не здогадається. Навіть коли розказати) Казав лікар мамі "Нічого... Виросте запустить бороду і не буде видно"

Позавчора присмалив собі пальця паяльником... боляче... особливо якщо грати на гітарі...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua