Перейти до вмісту

Травми

Повідомлень в темі: 48

#21 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 26.02.2008 – 16:12

кожного дня отримую травми від мого 4-місячного цуценяти, який мене загризає безжально))
  • 0

#22 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 26.02.2008 – 17:02

Перегляд дописуФруктик (26.02.2008 15:38) писав:

bendera.UA, афтор, не спиняйся, продовжуй :) !!!
:shy: Пане Фруктик, якщо я буду описувати все, то це по-перше, як мінімум на тиждень-два треба про роботу забути і лише викладати історії безкінечних падінь і кидків, кульбітів та сальт (з перепідвипервертом і без), аварій і зіткнень, бійок і банального мордобою ну і так далі. І от тоді в мене є реальні шанси отримати ще одну травму - піндоз керівника по безтолковці за невиконання посадових обов’язків (з вазеліном і без). А по-друге (як показує практика) - є варіант того, що не дивлячись на всі муки творчості, модератори викинуть в миттєвості ока всі мої дописи як флуд і офтоп без підпису і пояснення.

Хоча пані Олеська в цьому плані - малядєц! :)
  • 0

#23 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 26.02.2008 – 20:43

в мене за життя із серьйозних травм було три переломи на правій нозі, травма голови і контузія лівого ока))
ще розповідали, що в дуже ранньому дитинстві мене гойдалкою вмазало майже біля самого ока, та я вже того не пам’ятаю

перший перелом ноги в дитсадку – на мене випадково навалилася ціла купа дітей
через те, що я їх як і вони мене, помітили в останню мить
другий перелом одразу ж після першого – хірург під градусом.... гіпс знімав, виродок....
третій.... на тарзанці гойдафся)) об дерево довбанувся))

травму голови отримав від рідної матінки землі)) але не без допомоги представника нац.меншин -.-
впав з висоти і головою об землю – шрам і досі залишився

контузію лівого ока записали в медичну картку одразу ж після одного з уроків фізкультури....
баскетбольним м’ячем мене підбили :shy:

ПеС
мало не забув – ще було розірвано ліве коліно.... було зідрано трохи м’яса і виглядала кістка.... :о
шостий клас.... зимно.... катафсь на дверцятах від холодильника.... шрам так і не загоївся....

Nechupara
а на мене втрапила маленька капелька на ліву руку))) Ну і через пару годин, ліниво потягуючись вдома на підлозі я вивихнула ліву (!)))) руку
так ти взагалі води боїшся?? о_О

Повідомлення відредагував Vepr: 26.02.2008 – 20:58

• 0

#24 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2008 – 12:28

Займають час від часу в тренажерному залі і час від часу маю проблеми з ліктями. Якщо не розрахую потрібну вагу для навантаження або погано розімнусь, одразу ж починають боліти. От і зараз сиджу...лікті намазані фіналгоном та замотані в еластичний бинт.
  • 0

#25 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 27.02.2008 – 13:29

Перегляд дописуMarcos (27.02.2008 13:28) писав:

Займають час від часу в тренажерному залі і час від часу маю проблеми з ліктями. Якщо не розрахую потрібну вагу для навантаження або погано розімнусь, одразу ж починають боліти. От і зараз сиджу...лікті намазані фіналгоном та замотані в еластичний бинт.
Фігова штука. В мене така біда ще й з коліном. І саме паскудне, що з часом, при регулярному повторенні, переростає в хронічне "щастя". Я блін з своїм коліном маюсь лед не при кожному перепаді погоди.
  • 0

#26 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.02.2008 – 13:34

Мені качелями у вухо так дало у 5 років, що то ж--а.Гуляв у дворі, а дівчинка каталася і зіскокувала, качелі залізні у формі крісла, гострі, крові небагато було. :)

А ще в 5 класі на перерві, дуже активно кудась біг і ....
непобачив стіну, вдарився по всій площині тіла.
Поки заносили в клас, ржав кірз сльози - відчував себе героєм американської комедії :shy:
  • 0

#27 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 13:49

А мені десь в 4 роки гиря важка на ногу впала. :shy: :) :) Страшенно боліло секунди зо дві, потім вже нічого не відчувала. Ходити не могла. Більше місяця в гіпсу проходила.
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.02.2008 – 17:44

Хочу порадити не зловживати всякими фастум-гелями, фіналгонами і т.ін. Як пояснив мені знайомий лікар, ці гелі містять диклофінак(здається), який роздріблює кістку. Тобто можна лише один-два рази при сильному болю намастити, але не користуватись ним постійно. Краще зробити настоянки хоча б з живокосту чи золотого уса - щось з народної медицини.
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.02.2008 – 21:04

Флуд видалено. Панове, може Вам створити тему "Гумор від Здоров"я і медицина"?

Дема, і ти туди ж?

• 0

#30 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.03.2008 – 00:43

А в мене завжди руки - як полатані дошки :brovy: Скільки вже я їх ламала... та навіть не хочу згадувати... але добре, що шрамів таки не лишилося, тьфу-тьфу якось обійшлося. (Волейбол то класно, тільки трохи боляче ))
  • 0

#31 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 02:04

22 00 внутрішній розрив судин та нервів лівого зап"ястя

друкую правою
  • 0

#32 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 08.03.2008 – 08:49

Три тріщини на лівій руці( 1 - м"яча футбольного ловив; 2 - бігав; 3 - знову бігав), три - на правій(1 - підніжку в класі поставили, коли йшов, так я пластом і впав, а рука на бік, ну і зрозуміло; 2 - знову у футбол грав; 3 - хлопця вдарив, у нього струс мозку, у мене тріщина), раз ногу ламав (в бабусі ще малим до гори ногами на якійсь штукенції повис). Ще декілька розтяжок на спині було, після бійки.
А так, то здається, що я здоровий <_<

• 0

#33 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 11:04

випробовував свій новий велик на міцність і розбив ліктя(відбулося 06.03.2008). Зараз рука перебинтована. Але не мішає нічого робити.
  • 0

#34 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 14:11

Переломів на щастя не мав, але колись гепнувся з дерева на бетон богодою.
Спочатку нижніх зубів не чув взагалі. Так розсік бороду, що аж накладали шви. Тепер є невеличкий шрам, але його не видно.
Проте на дерева лізу і досі. Не боюся.
  • 0

#35 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:bland

Відправлено 09.03.2008 – 21:43

Найчастіше вибивав пальці підчас тренувань, а так пару раз тянув зв"язки.... Слава Богу нічого серйозного.
  • 0

#36 Kelly Slater

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 23:43

Недавно грав в баскетбол :rolleyes:

Прикріплені файли

• 0

#37 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 02:06

Перегляд дописуMarcos (27.02.2008 12:28) писав:

Marcos'е! Розминка - важливий елемент, роби її чесно.
Але проблема - в чистоті виконання вправ. Менше дивися на чужу вагу, а роби свою і чисто.
Ти, певно, під час виконання вправи проскакуєш якісь її елементи, і при збільшенні ваги це дається взнаки.
Не рви! Чистота перш за все. Нехай тобі грамотні люди скажуть, що не так, подивляться, як ти тянеш залізо. Виправлять помилки.
Моря удачі ...

Повідомлення відредагував Аничка: 23.03.2008 – 02:06

• 0

#38 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 02:25

Перегляд дописуАничка (23.03.2008 01:06) писав:

Marcos'е! Розминка - важливий елемент, роби її чесно.
Але проблема - в чистоті виконання вправ. Менше дивися на чужу вагу, а роби свою і чисто.
Ти, певно, під час виконання вправи проскакуєш якісь її елементи, і при збільшенні ваги це дається взнаки.
Не рви! Чистота перш за все. Нехай тобі грамотні люди скажуть, що не так, подивляться, як ти тянеш залізо. Виправлять помилки.
я звичайно дякую за поради, але не перший рік займаюсь, тому вжн сам можу комусь порадити :angry1:. Грамотні люди мене тренували , так що я і сам вже знаю що до чого.

Перегляд дописуKelly Slater (20.03.2008 22:43) писав:

Недавно грав в баскетбол :gryzin:
в мене таке щастя було. Довелось шкандибати в травмпункт, а потім цілу неділю відлежуватись дома..
  • 0

#39 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 24.03.2008 – 15:48

шрами на спині - результат карявих рук і мозгів лікарів...
а ще палець ламала на нозі два рази - один коли колесо робила... а великий - хлопаку у 8му класі копнула в кістку, та, що нижче коліна (хлопака мав 2 метри росту)... а потім впадло було з гапсом по школі гасати - то й за тиждень його сама зняла... правда через зміну погоди зараз я бідна...
А ще на коліні і лікті маю шрами, бігала татові за сигаретами і мене ххтось штовхнув, я впала і проїхалась по асфальті.. звісно, що сигарет я не принесла)... а так то більше нема.. здається...
  • 0

#40 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 27.03.2008 – 13:35

шрами на лікті і ломав середній+безіменний палець на правій руці....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних