Перейти до вмісту

Чоловіки платять за секс шлюбом, а жінки за шлюб сексом.

Повідомлень в темі: 49

#21 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 06.01.2008 – 14:27

Перегляд допису-=VJ=- (6.01.2008 01:25) писав:

Навіть кому виносити сміття?
Себто чоловік тимчасово без роботи, але їсти готують разом з втомленою дружиною після роботи? Чудове рівноправ"я...

Втім, Ви, без сумніву, просто не так зрозуміли те, що я написав.
Я саме це і мав на увазі.
Хоча вибачайте, пані, але ще досі бувають не лише випадки, коли пара дивується, що у них нема дітей, і їм доводиться пояснювати, що для цього треба займатись сексом (це вже клінічний випадок виховання), а й набагато банальніші випадки, коли юнак знає, що "трахатись" - це, вибачайте за деталі, всунути і побігати, але навіть не підозрює, ані що таке клітор, ані про те, що жінка отримує оргазм далеко не від простого "бігання", ані бозна ще скільки простих речей. Ви вважаєте, що такий шлюб буде щасливий? Я писав саме про це, а не про те, що чоловіку треба "нагулятись" для практики.
Ну судячи з цього допису наші погляди і справді не так вже й розбігаються :(
Але, скажімо, я не розумію таких "правил" у сім*ї, де за чоловіком закріплено "виносити сміття", а за дружиною, наприклад, "чистити каструлі" - бо таким чином виходить, що коли чоловік у відрядженні, то сміття так і валятиметься в хаті, а коли дружина вагітна на 9 місяці, то все одно має чистити каструлі?

Я звісно перебільшую, але загальний сенс такий - роботу в домі має робити не той, "чия черга" або "хто повинен, бо чоловік або жінка", а той, хто саме на цей момент здатний її зробити......якщо ж настрою немає ні в кого - немає нічого страшного щоб почекати до завтра або й до ліпшої нагоди :P ...аж поки зробити справу треба буде невідкладно, наприклад...
Ну це я наводжу приклад, як варіант....бо для кожного випадку є свої рішення.....тож побільше креативу у шлюбі - і все буде хоккей! ;)
  • 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.01.2008 – 15:26

Перегляд дописуБлискавиця (6.01.2008 14:27) писав:

той, хто саме на цей момент здатний її зробити......

Точно. Тільки проблема - бувають чоловіки, які постійно "нездатні". То на роботі стомився, то футбол по телевізору, то з друзями пиво треба пити...

Перегляд дописуБлискавиця (6.01.2008 01:07) писав:

За сучасного рівня розвитку суспільства - рівноправ*я не тільки можливе, а і єдино дієздатний стиль життя у шлюбі.

Повне рівноправ"я просто біологічно неможливе. Жінка не може обирати - годувати їй дитину грудьми чи хай це робить чоловік, так само чоловік, якщо він так називається, не може давати жінці "рівноправно" тягати до погріба мішки з картоплею.
  • 0

#23 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 06.01.2008 – 17:54

Перегляд допису-=VJ=- (6.01.2008 15:26) писав:

Повне рівноправ"я просто біологічно неможливе. Жінка не може обирати - годувати їй дитину грудьми чи хай це робить чоловік, так само чоловік, якщо він так називається, не може давати жінці "рівноправно" тягати до погріба мішки з картоплею.
Це наведені для прикладу не права, а обов"язки.
Рівноправ"я має право на існування. Рівнообов"язковість - ні.

Цитата

Точно. Тільки проблема - бувають чоловіки, які постійно "нездатні". То на роботі стомився, то футбол по телевізору, то з друзями пиво треба пити...
Яка жінка - такий і чоловік. Якщо жінка заслуговує на те, щоб її зміняти на пиво та на футбол, то що ж вона може вимагати від чоловіка?

Повідомлення відредагував Sotnik: 06.01.2008 – 17:57

• 0

#24 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 07.01.2008 – 19:41

Повторюся, бо не отримала конкретної відповіді на поставлене питання. Просто якісь філософськф розуми.

Жінки кільскість своїх парнерів ділять на двоє, а чоловіки збільшують удвоє. :D

Просто потрібно навчитися поважати осіб протилежної статі. Перш ніж очсуджувати, подумати про себе - який ти "хороший"
  • 0

#25 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 08.01.2008 – 14:24

Цитата

Чоловіки платять за секс шлюбом, а жінки за шлюб сексом., Я що ви думаєте з цього приводу?
Доволі сумнівне твердження. Ну по-перше, яукщо і погоджуватись, що хтось, за щось, комусь і має платити, то з часом (як показує практика) воно кардинально змінюється до протилежного. Тобто коли шлюб перевалює в другу ("апофігіозну") стадію, вже жінки платять за секс шлюбом, а чоловіки за шлюб сексом. Але то все лірика - бо як на мою думку - то якщо ти за секс і плотиш - то вже проституція. А підставою будь якого шлюбу (чи то цивільного, чи то зареєстрованого) ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка спільно проживати, бути пов'язаними спільним побутом, мати взаємні права та обов'язки. Примушування жінки або чоловіка до шлюбу не допускається законодавством. Тому і говорити про якусь плату - нонсенс. То ж вам не метрополітен - кинув жетончика в шпаринку, заїхав в тунель, доїхав до своєї зупинки - бувай здоровий.
А стосовно того, що наречена має бути незайманою до шлюбу - то її і нареченого вибір. Чого лізти - важають обоє за потрібне - на здоров’ячко, я свічку тримати не збираюсь. Чи може як у циган традицію ввести - на весіллі о 21 наречених відправляють до спальні, батьки під дверима вартують (лише свічку не тримають), а всі гості в цей час за столами бухають - чекають з нетерпінням. Потім простирадло зі слідами булої цноти виноситься до всіх на оглядини, ним застеляється святковий стіл і всі далі продовжують гульдебенити. Ну а якщо слідів не получилось - капут - весілля важається не дійсним, ну а нареченій і кірдик башка може настати. Чи воно нам тре таке щастя?

P.S. - З цієї теми анекдот згадав:
Випускниця філармонії одружилась, відгуляли весілля, перша шлюбна ніч. Наречений лежить в нетерплячці в кроваті, очікує, весь на нервах. Наречена в пенюарчику заходить до спальні, стає на табуреточку і урочисто оголошує:
- Шлюбний обов’язок! Виконуєть в перше! Дует!................

Взагалі то перевіритись у лікарів в наш час обом партнерам не завадить. Береженого бог як то кажуть береже. А чоловіків перевірити доволі просто - методом тестування на поліграфі :D .
Крім того в деяких країнах дівчат навпаки навмисно позбавляють цноти перед весіллям або при досягненні ними певного віку....................теж традиція. Так наприклад в Австралі, центральній Америці, Маркизських островах і Новій Гвінеї перед весіллям жінку позбавляла цноти немолода жінка пальцем, і тільки потім дозволялося переспати з нею чоловікам клану, до якого належав майбутній
чоловік. На території стародавньої Індії правила були ще суворішими: дівчину слід було позбавити невинності до настання перших місячних, тому і одружувалася вона ще не досягнувши статевого дозрівання. Тоді в поселення запрошувався чоловік із сторони і проводив з нареченою всю ніч. Якщо ж дівчина "дозрівала раніше" першого статевого акту, на її сім'ю вішали клеймо, і до кінця життя вона могла так і не знайти собі нареченого. В Парагваї новонародженим дівчаткам акушерка пальцем розривала "дєвствєнну плєву" (вибачаюсь - не в курсі як правильно перекласти цей термін), а в Колумбії цю роль брала на себе мати дитини. В перші роки нашої ери в Римі також був закон: якщо страчена дівчина була "невинна", то кат неодмінно повинен був здійснити з нею статевий акт.
Крім того збереження цноти - річ субьєктивна. Одна баришня може до весілля і зберігати цілісність плєви, але так навпражняться в альтернативних формах сексу (до речі це доволі розповсюджено), що мамцю моя, єзус марія.................................
Крім того - відновлення "дєвствєнної плєви" є доволі нескладною і розповсюдженою (в деяких країнах) медичною маніпуляцією.................... Тому і мову вести про якісь перевірки - річ майже безнадійна

Повідомлення відредагував bendera.UA: 08.01.2008 – 14:25

• 0

#26 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 08.01.2008 – 20:45

Друзі не відхиляйтесь від теми.
Не згоден з вищевказаним висловленням бо неповинно все життя зводити до сексу, я думаю принцип " я тобі дам, але зроби те що мені потрібно" якось не вписується в ідеальні закони шлюбу. Секс можливий і без подружніх обов"язків, але подружнє життя неможливе без сексу.
  • 0

#27 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 09.01.2008 – 16:50

Я вважаю, що стосунки де хтось комусь "платить"...це не справжнє.Нетривкі вони.
Підтримка в будь-яких аспектах повинна бути від щирого серця.
  • 0

#28 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 12.01.2008 – 14:49

В нашому житті завжди за все доводиться платити... І не думаю, що хтось ще має якісь наївні сподівання на те, що "прілєтіт вдрух валшебнік в халубом вєртальотє"...
  • 0

#29 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 12.01.2008 – 16:09

Перегляд дописуsam (12.01.2008 15:49) писав:

В нашому житті завжди за все доводиться платити... І не думаю, що хтось ще має якісь наївні сподівання на те, що "прілєтіт вдрух валшебнік в халубом вєртальотє"...
Що ви кажете :( .................Йой, а я якось гаманця сьогодні забув.................що ж тепер дома з дружиною робить................. :) ...................доведеться чекать "валшебнік в халубом вєртальотє"... :D

Повідомлення відредагував bendera.UA: 12.01.2008 – 16:10

• 0

#30 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 07.08.2008 – 15:52

З цього приводу я думаю, що це фігня. Двоє одружуються не для того, щоб кохатися, і кохаються не тому, що одружилися.
  • 0

#31 Альба

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 14.08.2008 – 17:00

Навіщо платити більше :rolleyes: ? "Чоловіки платять за секс шлюбом, а жінки за шлюб сексом" - На мою думку, ті, хто погоджується з цим, тим не потрібно одружуватись. Нехай собі кохаються без штампу - платити доведеться менше, та й забов'язань звісно менше.
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.08.2008 – 18:56

Буває таке. В мене є знайома пара. Їм десь по сорок. Кохання є більше з його боку, ніж з її. Він - сексуальноактивний чоловік, постійно хоче. Вона навпаки - любить все, окрім самого сексу. Проте заради шлюбу вона займається сексом з чоловіком, правда не так часто, як йому хочеться. А він не залишає сім"ю через те, що вона поки що ще йому "дає".)
  • 0

#33 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 14.08.2008 – 19:04

Перегляд дописуОлеська (14.08.2008 19:56) писав:

Буває таке. В мене є знайома пара. Їм десь по сорок. Кохання є більше з його боку, ніж з її. Він - сексуальноактивний чоловік, постійно хоче. Вона навпаки - любить все, окрім самого сексу. Проте заради шлюбу вона займається сексом з чоловіком, правда не так часто, як йому хочеться. А він не залишає сім"ю через те, що вона поки що ще йому "дає".)
Такі дорослі люди,а жінка не права з одного боку)
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.08.2008 – 19:19

Перегляд допису~Гуцул~ (14.08.2008 20:04) писав:

Такі дорослі люди,а жінка не права з одного боку)
Звичайно, для чоловіка жінка завжди неправа "з якогось боку" :rolleyes:
  • 0

#35 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 14.08.2008 – 21:56

дане твердження дурня якась як на мене :rolleyes:
хоч всяке може бути. не виключено шо для якогось дуже малого відсотка людей то правда

Повідомлення відредагував lamourattack: 14.08.2008 – 21:57

• 0

#36 Sterva

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 14.08.2008 – 23:18

а що робити з тими що кохаються без шлюбу? Хто, кому і за що платить тоді? Та обоє один одному задоволенням!
А дане твердження вигадали багато років тому коли у моді була передшлюбна незайманість, саме тоді воно і було актуальним. "Хочеш сексу - ОДРУЖУЙСЯ!" саме так говорили дівчата за часів моєї бабусі (хоча і були вийнятки).
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.08.2008 – 10:37

Перегляд дописуSterva (15.08.2008 00:18) писав:

А дане твердження вигадали багато років тому коли у моді була передшлюбна незайманість, саме тоді воно і було актуальним. "Хочеш сексу - ОДРУЖУЙСЯ!" саме так говорили дівчата за часів моєї бабусі (хоча і були вийнятки).
Ну от. Але й нині таке є. Тому дане твердження не таке вже й застаріле.
  • 0

#38 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.08.2008 – 11:49

Фраза "Чоловіки платять за секс шлюбом, а жінки за шлюб сексом" є влучною лише для чоловіків низького рангу, тобто лузерів, котрі не взмозі мати секс без шлюбу і задовільньти свою потреби без шлюбу.
  • 0

#39 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.08.2008 – 12:03

Перегляд дописуБоБриК (15.08.2008 12:49) писав:

Фраза "Чоловіки платять за секс шлюбом, а жінки за шлюб сексом" є влучною лише для чоловіків низького рангу, тобто лузерів, котрі не взмозі мати секс без шлюбу і задовільньти свою потреби без шлюбу.
Ви натякаєте що гвалтівники - справжні чоловікни-нелузери? Ібо чоловік, що трахається лиш би "задовільньти свою потреби" і є чоловіком низького рангу :huh:
  • 0

#40 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.08.2008 – 21:33

Перегляд дописуСварус (15.08.2008 13:03) писав:

Ви натякаєте що гвалтівники - справжні чоловікни-нелузери? Ібо чоловік, що трахається лиш би "задовільньти свою потреби" і є чоловіком низького рангу :)
Причому тут гвалтівники? Тема насильства обговорюється і іншому форумі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних