Перейти до вмісту

Звйозди, вони такі звьозди

Повідомлень в темі: 106

#81 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2008 – 01:29

Британський таблоїд The Sun опублікував список найтупіших фраз, які належать знаменитостям, яким доводиться говорити багато і на різні теми.
"Так де цього року відбувається Канський кінофестиваль?" (Крістіна Агілера).

"Мені доводиться бувати у багатьох місцях за морем. Наприклад, у Канаді" (Бритні Спірс).

"Я багато чим зобов’язаний своїм батькам, особливо матері і батькові" (гольфіст Грег Норман).

"Коли я дивлюся телевізор і бачу цих бідних голодних дітей по всьому світу, я не можу стримати сліз. Я б теж хотіла бути такою ж худою, але без усіх цих страждань, смертей і тому подібного" (Мерайя Кері).

"Я не сиджу на дієтах. Я просто не їм стільки, скільки хочеться" (Лінда Євангеліста).

"Єдиний щасливий актор - це мертвий актор, тому що тільки тоді не можна мінятися. Після смерті я, напевно, буду пензликом" (Сильвестр Сталлоне).

"Я не страждаю на анорексію. Я з Техасу. Хіба люди у Техасі страждають на анорексію? Я про таких не чула. Це відноситься і до мене" (Джесіка Сімпсон).

"Куріння вбиває. Якщо вас вбито, то ви втрачаєте дуже важливу частину свого життя" (Брук Шилдс).

"Мені ніколи не хотілося до Японії. Просто тому, що мені не подобається риба. А я знаю, як вона у них популярна там, в Африці" (Бритні Спірс).

"Не знаю, чи була в моєму житті ключова подія, яка мене змінила, але перший секс у мене був у 14 років" (Анжеліна Джолі).

"У мене гарний смак. Він вроджений в мене" (Девід Хасселхофф).

"Думаю, фільм Без поняття дуже глибокий. Думаю, він глибокий в тому сенсі, що він дуже легкий. Думаю, легкість повинна виходити з дуже глибокого місця, якщо це справжня легкість" (Алісія Сільверстоун).

"Думаю, Бог - це гігантський вібратор у небі... пульсуюча сила небаченої енергії" (Девід Аркетт).

"Переконаний, що гомосексуальний шлюб має бути лише між чоловіком і жінкою" (Арнольд Шварценеггер).

"Він розмовляє англійською, іспанською. До того ж він білінгв" (Дон Кінг).

"Я відчуваю себе найкраще, коли я щаслива" (Вайнона Райдер).

"Ні з того, ні з сього ти стаєш певним чином американським бін Ладеном. Усама бін Ладен - єдиний, хто мене розуміє" (співак Роберт Келлі).

http://ua.korrespond.../showbiz/414801
  • 0

#82 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 26.03.2008 – 10:37

Цитата

"Думаю, фільм Без поняття дуже глибокий. Думаю, він глибокий в тому сенсі, що він дуже легкий. Думаю, легкість повинна виходити з дуже глибокого місця, якщо це справжня легкість" (Алісія Сільверстоун).
оце Алісія смалить :rolleyes:
  • 0

#83 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 26.03.2008 – 11:02

"Я не страждаю на анорексію. Я з Техасу. Хіба люди у Техасі страждають на анорексію? Я про таких не чула. Це відноситься і до мене" (Джесіка Сімпсон).
Зараз і можна в любому місці захворіти на шо хочеш!А я ще хочу до вас звернутись мої друзі.
А що люди з Техасу відрізняються чимось від всіх інших?
  • 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 12:34

Перегляд дописуMarcos (26.03.2008 01:29) писав:

"Переконаний, що гомосексуальний шлюб має бути лише між чоловіком і жінкою" (Арнольд Шварценеггер).

Терпіти не можу дурних таблоідів, які готові будь-яке лайно кинути, аби більше розголосу набути.
Оригінал фрази "I think gay marriage is something that should be between a man and a woman" - "я думаю, що повний радості шлюб - це те, що має бути між чоловіком та жінкою." Тут вийшла гра значень слова "gay" - "веселий, радісний" і розмовного "гомосексуаліст".
Здається, що австрієць Арнольд краще володіє англійською, аніж деякі англомовні журналісти.
  • 0

#85 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 19:40

"Я не сиджу на дієтах. Я просто не їм стільки, скільки хочеться" (Лінда Євангеліста).
золоті слова, насправді
  • 0

#86 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 26.03.2008 – 20:45

Британський таблоїд The Sun опублікував список найтупіших фраз, які належать знаменитостям, яким доводиться говорити багато і на різні теми.
"Так де цього року відбувається Канський кінофестиваль?" (Крістіна Агілера).

"Мені доводиться бувати у багатьох місцях за морем. Наприклад, у Канаді" (Бритні Спірс).

"Я багато чим зобов’язаний своїм батькам, особливо матері і батькові" (гольфіст Грег Норман).

"Коли я дивлюся телевізор і бачу цих бідних голодних дітей по всьому світу, я не можу стримати сліз. Я б теж хотіла бути такою ж худою, але без усіх цих страждань, смертей і тому подібного" (Мерайя Кері).

"Єдиний щасливий актор - це мертвий актор, тому що тільки тоді не можна мінятися. Після смерті я, напевно, буду пензликом" (Сильвестр Сталлоне).

"Куріння вбиває. Якщо вас вбито, то ви втрачаєте дуже важливу частину свого життя" (Брук Шилдс).

"Мені ніколи не хотілося до Японії. Просто тому, що мені не подобається риба. А я знаю, як вона у них популярна там, в Африці" (Бритні Спірс).

"Не знаю, чи була в моєму житті ключова подія, яка мене змінила, але перший секс у мене був у 14 років" (Анжеліна Джолі).

"У мене гарний смак. Він вроджений в мене" (Девід Хасселхофф).

"Думаю, Бог - це гігантський вібратор у небі... пульсуюча сила небаченої енергії" (Девід Аркетт).

"Він розмовляє англійською, іспанською. До того ж він білінгв" (Дон Кінг).

"Я відчуваю себе найкраще, коли я щаслива" (Вайнона Райдер).

"Ні з того, ні з сього ти стаєш певним чином американським бін Ладеном. Усама бін Ладен - єдиний, хто мене розуміє" (співак Роберт Келлі).

http://ua.korrespond.../showbiz/414801

О, я це якраз вчора прочитав))
Справді кумедно говорять знаменитості, і є серед них багато тупеньких, скажем так. Але один з попередніх дописів був справедливий на рахунок того, що і журналісти, всяка жовта преса, люблять поганяти із знаменитостей, та й не тільки!
  • 0

#87 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 09.04.2008 – 10:28

Погоджуюся з -=VJ=- в тому що багато з написаного просто не вдало перекладено, або обрізані фрази - тому більшість вийшла тупими!!!!
Але те що вни тууууууууууупі, ті зірки - це точно!!! особливо Брітні Спірс <_<
  • 0

#88 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.04.2008 – 12:53

Перегляд дописуМетелик (9.04.2008 11:28) писав:

Погоджуюся з -=VJ=- в тому що багато з написаного просто не вдало перекладено, або обрізані фрази - тому більшість вийшла тупими!!!!
Але те що вни тууууууууууупі, ті зірки - це точно!!! особливо Брітні Спірс <_<
а може це вона косить під дебілку, а жителі 22 століття насолоджуватимуться томами її філософських роздумів, опублікованих посмертно
  • 0

#89 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.04.2008 – 22:30

хм, може вони дійсно прикидаються тупими? як Дана Борисова"приховує інтелект")) а нафік їм розумними бути? жопа работає-і всьо тіп-топ)
  • 0

#90 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 30.06.2008 – 11:10

Настя Каменских
"Седрдце под колесами на скорости горит!!!"
  • 0

#91 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 12:00

Одна назва Потам і Камєнска Rnb взагалі не переварюю....
  • 0

#92 Купава

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:The country of dreams

Відправлено 30.06.2008 – 13:58

Посу не слухаю, але слухає її моя найліпша подружка і ось декілька фраз із тих пісеньок:
"Всево і дєлов бла-бла..." і так всю пісню, це здається "Фабрика", але я не впевнена. "Я беґу, беґу по полю босіком, Ти мєня доґнал, на нас смотріт кльон..." Але найбільше мене виводить з себе пісня "Братів Грім": "Моя іллюзія-пелена, дайот міру странниє пєсні. Моя іллюзія голодна, і нас свяжет клювамі вмєстє. Шизокрили наступают.Ла-ла-ла-ла-ла-ла, Я напєваю., дуйтє в труби, рвітє губи, ми забьйом на рассвєти, я пчєла из бєлой пудри, і мєня рядом нєту.

:lol:
  • 0

#93 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.06.2008 – 19:25

Кучин - Твоя раскосая улыбка в бархатном колышется вине.
Раскосая улыбка - то яка?
  • 0

#94 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 19:29

Перегляд дописуHalka (30.06.2008 20:25) писав:

Кучин - Твоя раскосая улыбка в бархатном колышется вине.
Раскосая улыбка - то яка?

Ну либа китайця- шо тут ніпанятного? :lol:
  • 0

#95 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 30.06.2008 – 19:42

ніколи не розуміла такої ото мари "я выйду в окно на первой остановке"... питання: через двері вже неактуально виходити чи як?
  • 0

#96 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 06.07.2008 – 18:36

Саме такі фото дають нам змогу усвідомити, що люди яких ми бачимо по телевізору, справжні реальні люди, схожі на нас і нічим не кращі за нас
  • 0

#97 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 12:56

Недавно почув "Фактор2 - Вот она любовь":
... от ушей большие ноги
и помада на губах..

Наскільки я розумію "ноги от ушей" повинны бути "длинные".. а про те на яких саме "губах" була помада, навіть уявити страшно.... :happy1:
і як вона мала стояти щоб ту помаду можна було здалека побачити?....
  • 0

#98 phobia

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 13.07.2008 – 13:15

Пісні Зіброва, типу Істамбул, про жіночі імена: Люба, Александра і т.д. Александра - 90-60-90. :happy1: Не люблю такого.

"Пролетела стая птиц и закапало с ресниц" ;)
На жаль, автора не пам'ятаю.
  • 0

#99 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 13:25

Перегляд дописуphobia (13.07.2008 14:15) писав:

"Пролетела стая птиц и закапало с ресниц" :happy1:
На жаль, автора не пам'ятаю.
"А на юг тянулись
Караваны птиц
И стекали капельки
У неё с ресниц..."

То Аня Воробей і "Рок острова", альбом "Котуйская история", пісня "Иван"...
  • 0

#100 Flex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 14:25

Перегляд дописуVIRTUOZ (1.03.2008 13:35) писав:

чув от тут 2 дебілізми

1.1 якісь москальські попсюки:"Жизнь просто бала бала бала бала -лайка" і так у ся пісня

2.якісь попсові шльондри сидять у усю пісню співають:"маза фака маза фака маза фака" :happy1: дибільніше ніж попса нічого нема
Дибільніше ніж попса- дуже тупа попса!!!!! А я от слухаю Diary of Dreams, і думаю: - Ну нафіга мені попса, коли існує така офігєнна музика????????
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних