Перейти до вмісту

Поняття і ознаки демократії.

Повідомлень в темі: 131

Опитування: Демократія (9 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до демократії?

1. Демократія - це єдиний правильний курс розвитку України. (3 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

2. Демократія - це не правильний шлях. Я за Націоналістичну диктатуру. (4 голосів [44.44%])

Процент голосів: 44.44%

3. Важко відповісти, ще не визначився. (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Не підтримую жодгу існуючу форму устрію держав (напишіть в темі свою думку). (2 голосів [22.22%])

Процент голосів: 22.22%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 10.05.2006 – 13:50

Перегляд дописуMarcos (9.05.2006 20:09) писав:

а вже до ранку були підраховані голоси ?
Ні, я не в комісії була, я спостерігачем була. нас було двоє, то ж я могла іноді вийти в коридор чи сусідню кімнату :)

Перегляд дописуMarcos (9.05.2006 20:27) писав:

це повинна бути розумна людина в якої є чудова команда. Прикладів коли країну піднімали з руїн багато.....взяти хоча б Польшу початку 90-их, коли там взагалі була розруха, а що там зараз ?
не спорю, факт...

ти народ, ти обираєш партію, яка представляє тебе -народ. Ось в чому заключається влада народу.
партій розвелось багато, і всі представляють народ, і всі хотять в парламент. а потім ніяк не дійдуть згоди, от в чому проблема...

економіка наша не в дупі, просто те що можна було відновити з радянських часів вже відновлено. Тепер настав час нового етапу -створення чогось з нуля.
а я що - не те саме сказала? строрення щось з нуля! при цьому ще й завжди знайдуться заважаючі фактори, а економіка поки що в дупі! ...її витягти потрібно, повільно але вірно, ще років 5 треба для того щоб вийти на нормальний рівень.

нічого він не зраджував.
він ні до чого тут, я ніколи про нього так не скажу, читай - просто я тобі приклад навела.
Йому важко зараз...складно піднімати все з нижченуля....

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.05.2006 20:30) писав:

так а хто ж не хоче? має вийти...
:brovy: я цього дуже хочу, бо хочу залишитись тут, на Україні!!! :blink: бо інакше в Європу жити переїду... :o

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.05.2006 20:30) писав:

ну це лише як приклад найбільш реальний в нашій країні, адже ми про Україну розмовляємо...
хоча все одно не уявляю демократію при абсолютній монархії чи будь-якому її аналогу...себто при одноосібному керівництві країною ІМХО
а якщо монарх буде демократичний, такий як наш діючий? :lol: :angry1:
  • 0

#62 LvM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Ukraine

Відправлено 22.05.2006 – 13:29

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (9.05.2006 11:17) писав:

наша мрія - щоб нами керував досвідчений політик, якого ми самі оберемо

А в мене не така мрія, і я ще знаю багато людей які як мінімум не мріють щоб ними хтось взагалі керував крім обставин і світового закону.

Моя альтернатива демократії - анархія. Тільки до неї ще потрібно дійти. Анархія не в сенсі безладдя. Анархія в сенсі - відсутність влади. Не треба казати, що я другий Махно. Бо моє уявлення про анархію зовсім не таке. Багатьом звичайно страшно від самої думки, що ним ніхто не буде керувати. І це наслідок відсутності свободи і відповідальності за свої дії.

Моя Анархія будується так. Єдиним законодавчим, виконавчим, судовим і решта органом є всенародні збори (голосування). Тепер це реально організувати за допомогою компів і мережі (не Інтернет). Всі рішення приймаються всенародно. В залежності від бажання людей відбувається розподіл праці, навчання, виховання ... Щоб не було вбивств, грабежів, згвалтувань і т п існує дуже простий закон - не порушуй свободу інших і не буде порушуватися твоя свобода.

Таке можливе тільки при досягненні оцьою сірою масою якою є ми з вами певного рівня морального розвитку, коли нам буде означати обікрасти людину - обікрасти себе, вбити людину - вбити себе ....

Короче кажучи треба щоб всі люди були людьми.

Звичайно при такому ладі будуть проблеми наприклад: ніхто не хоче працювати прибиральником, а прибирати треба.

Щоб дійти до цієї анархії потрібне щось перехідне. Наприклад олігархія, аристократія, тиранія. Щоб люди нарешті зрозуміли що треба бути людьми.

Як ідея ?
  • 0

#63 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 22.05.2006 – 13:43

Перегляд дописуLvM (22.05.2006 14:29) писав:

Моя Анархія будується так. Єдиним законодавчим, виконавчим, судовим і решта органом є всенародні збори (голосування). Тепер це реально організувати за допомогою компів і мережі (не Інтернет).

Ага... комп'ютеризуйте всю країну (а головне убезпечте результати від зовіншнього втручання), тоді поговоримо :yes:

Всі рішення приймаються всенародно. В залежності від бажання людей відбувається розподіл праці, навчання, виховання ... Щоб не було вбивств, грабежів, згвалтувань і т п існує дуже простий закон - не порушуй свободу інших і не буде порушуватися твоя свобода.
Теж мені альтернатива демократії... :happy1: оце "не порушуй свободу інших і не буде порушуватися твоя свобода" скальковано з доемократичного "твоя свобода закінчується там, до починається моя". Тільки це все дурниця, бо чиясь свобода – річ дуже суб'єктивна

Таке можливе тільки при досягненні оцьою сірою масою якою є ми з вами певного рівня морального розвитку, коли нам буде означати обікрасти людину - обікрасти себе, вбити людину - вбити себе ....

Короче кажучи треба щоб всі люди були людьми.
Ще одна утопія... люди завжди будуть такими. А чекати на самосвідомість можна скільки завгодно, тільки цього ніколи не буде.

Щоб дійти до цієї анархії потрібне щось перехідне. Наприклад олігархія, аристократія, тиранія. Щоб люди нарешті зрозуміли що треба бути людьми.
За історію людства були аристократії, олігархії і тиранії... ну як, люди зрозуміли що треба бути людьми?

Як ідея ?
не годиться
  • 0

#64 LvM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 22.05.2006 – 13:56

А що ти пропонуєш ?
  • 0

#65 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 22.05.2006 – 14:04

Перегляд дописуLvM (22.05.2006 14:56) писав:

А що ти пропонуєш ?
Одноосібну владу. Хочаб тимчасово
  • 0

#66 LvM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 22.05.2006 – 14:07

Одноосібна влада - це завжди ризик. Краще влада закону ніж влада особистості.
  • 0

#67 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 22.05.2006 – 14:09

Перегляд дописуLvM (22.05.2006 15:07) писав:

Одноосібна влада - це завжди ризик. Краще влада закону ніж влада особистості.
Без одноосібної влади влада закону настати просто не зможе.
  • 0

#68 LvM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 22.05.2006 – 14:16

Тоді нехай твоя одноосібна влада тільки тим і займеться щоб створити всі необхідні закони. А далі наступить моя анархія. :happy1:
  • 0

#69 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 22.05.2006 – 14:20

Перегляд дописуLvM (22.05.2006 15:16) писав:

Тоді нехай твоя одноосібна влада тільки тим і займеться щоб створити всі необхідні закони. А далі наступить моя анархія. :happy1:
Анархія не наступить ніколи :yes: це недієздатний устрій
  • 0

#70 LvM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 22.05.2006 – 14:31

Тому що її ще ніколи не було ? Чи тому що її більшість людей не сприймає і боїться ? Бояться люди опинитися сам на сам із відповідальністю за свої дії. Так завжди влада винувата, а так сам народ. В одному ти точно правий - зараз Україні не анархія потрібна а сильний дієздатний лідер, патріот, моральна істота. А не ті дядьки що сидять в Верховній Раді, кабміні чи ще там десь. А Ющенко таким вже не стане. Зневірилися в ньому люди. Юлька ще може і то я сумніваюся.

А в світі ти десь бачив демократію ? Я ні. Може ще давньогрецькі міста-держави.

Свобода все таки необхідна. Що би ти там не казав. Монархія не вихід.
  • 0

#71 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 22.05.2006 – 18:11

Даєш Україні Гетьманат? :happy1:
  • 0

#72 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2006 – 23:35

Перегляд дописуLvM (22.05.2006 15:31) писав:

Тому що її ще ніколи не було ? Чи тому що її більшість людей не сприймає і боїться ? Бояться люди опинитися сам на сам із відповідальністю за свої дії. Так завжди влада винувата, а так сам народ

Народом треба керувати , без законів та правил без керування народ це не контрольований натовп, який не здатний ні на що.

Перегляд дописуFreelancer (22.05.2006 19:11) писав:

Даєш Україні Гетьманат? :happy1:
а це щось змінить?
  • 0

#73 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 23.05.2006 – 07:52

Перегляд дописуMarcos (23.05.2006 00:35) писав:

а це щось змінить?
ага: "без керування народ це не контрольований натовп, який не здатний ні на що."
зробить з народу націю, коротше кажучи!
  • 0

#74 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.05.2006 – 09:39

Перегляд дописуFreelancer (23.05.2006 08:52) писав:

зробить з народу націю, коротше кажучи!
а чим гетьман відрізняється від президента чи монарха ?
  • 0

#75 LvM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 23.05.2006 – 13:03

Перегляд дописуMarcos (22.05.2006 23:35) писав:

Народом треба керувати , без законів та правил без керування народ це не контрольований натовп, який не здатний ні на що.

А мета анархії не контроль, а існування абсолютної свободи. В тому розумінні, що людина повністю несе відповідальність за свої дії, не звинувачуючи нікого крім себе. Для того щоб одні поважали свободу інших потрібен певний ступінь морального розвитку людини.

Я бачу, що зараз нажаль світом правлять гроші і політики, а не якісь високі духовні цінності і переконання. І надіюся що люди колись все таки порозумнішають. Інакше ця розмова втрачає свій сенс, бо тоді дійсно найкращий устрій монархія, аристократія чи ще там щось. Коротше кажучи коли влада обов'язкова. І влада сильна, централізована.

Так що або треба кожному ставати мудрішим, або живемо далі як жили. Будемо плисти по течії. А за нас все зроблять дядьки зверху.:happy1:
  • 0

#76 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 23.05.2006 – 13:21

Перегляд дописуLvM (23.05.2006 14:03) писав:

А мета анархії не контроль, а існування абсолютної свободи.
Абсолютної свободи не існує...

В тому розумінні, що людина повністю несе відповідальність за свої дії, не звинувачуючи нікого крім себе.
І без анархії людина повністю несе відповідальність за свої дії, але це не заважає звинувачувати інших

Для того щоб одні поважали свободу інших потрібен певний ступінь морального розвитку людини.
Анархія допоможе?
  • 0

#77 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 18:54

Перегляд дописуLvM (22.05.2006 13:29) писав:

Моя Анархія будується так. Єдиним законодавчим, виконавчим, судовим і решта органом є всенародні збори (голосування). Тепер це реально організувати за допомогою компів і мережі (не Інтернет). Всі рішення приймаються всенародно. В залежності від бажання людей відбувається розподіл праці, навчання, виховання ... Щоб не було вбивств, грабежів, згвалтувань і т п існує дуже простий закон - не порушуй свободу інших і не буде порушуватися твоя свобода.
...
Як ідея ?
Не зрозумiв. Хто буде органiзовувати отi вибори, слiдкувати за ними? А хто буде втiлювати в життя прийнятi рiшення? Взагалi, бiльше схоже на комунiзм... Такий, як в творах Ефремова, як знайду посилання, напишу
  • 0

#78 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 22:24

анархія - за означенням (від грецької) - відсутність будьякої влади - недієздатний стан суспільства при якому нема ні керівників, ні законів - НАСТАЄ ХАОС ... так вже побудована людина і суспільство...

монархія - влада 1 особи - дієздатна, але "ризикована" (як вже казали нижче) система управління, при якій добре лише тоді коли монарх та його оточення ..!!!.. думають про державу і народ і здатні працювати заради них...

а я пропоную Бестократию (назва придумана мною) - влада найрозумніших, найталановитіших, найпатріотичніших представників нації, що обираються шляхом прямого всенародного голосування, не мають ніяких привілей серед інших людей, і присвячують своє життя служінню народу і державі... :brovy:
  • 0

#79 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 23:31

Перегляд дописуCAESAR (28.05.2006 23:24) писав:

а я пропоную Бестократию (назва придумана мною) - влада найрозумніших, найталановитіших, найпатріотичніших представників нації, що обираються шляхом прямого всенародного голосування, не мають ніяких привілей серед інших людей, і присвячують своє життя служінню народу і державі... :brovy:

ну ну :) Ну так ти запропонував Верховну Раду...нічого ти нового не вигадав.
  • 0

#80 zardas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:столиця

Відправлено 29.05.2006 – 00:37

хто скаже що існує справждня демократія-розсмійся йому в обличчя..........
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних