Перейти до вмісту

Поняття і ознаки демократії.

Повідомлень в темі: 131

Опитування: Демократія (9 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до демократії?

1. Демократія - це єдиний правильний курс розвитку України. (3 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

2. Демократія - це не правильний шлях. Я за Націоналістичну диктатуру. (4 голосів [44.44%])

Процент голосів: 44.44%

3. Важко відповісти, ще не визначився. (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Не підтримую жодгу існуючу форму устрію держав (напишіть в темі свою думку). (2 голосів [22.22%])

Процент голосів: 22.22%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 08.05.2006 – 08:32

Перегляд дописуiskra (4.05.2006 19:55) писав:

Щодо особливої любові до журналістів - без образ, сміялася до коліків, це де про таке пишуть, га? У нас їх вже чіпають, чіпали і чіпатимуть - бо інформація - найголовніше джерело багатства. 60 журналістів в Україні зникає за рік - це їх залюблюють до смерті? До речі, ми лише трішечки відстаємо в цьому плані від РФ.
І стосовно права на свободу слова я б також посперечалася, як то кажуть дурню дай в руки "цяцьку" скляну - він і її розіб"є, і руки поріже. Деякі верстви населення допускати до ЗМІ взагалі не можна - тому що це може мати потім дуже неприємні наслідки. Але не в тому річ.

Для України зараз демократія - це бомба уповільненої дії. Бо ми не звикли до її принципів і не вміємо виживати в демократичному просторі. Звідси і зловживання всі. Так, монархія теж приваблива ідея, от лишень зараз піди розберися - хто "блакитної крові та білої кістки", а хто просто гарно заплатив та купив собі генеалогічне древо. Тут зараз півкраїни монархів, а інших пів - "наслєдніків" намалюється. Корупція, кажете, ну, а то в нас зараз її аж зовсім немає? За умови сильної виконавчої влади зловживань може бути менше - бо каратимуть. А за умов сучасної української демократії - виконавча влада бездіяльна, законодавча - спить, а судочинна - робить що хоче, як хоче і за скільки хоче. То кому така демократія потрібна?

Так...ми не звикли до нормальної демократичної держави і доки вона з"явиться ми онуків виростимо...Але перші кроки варто робити вже зараз, бо інакше справжньої демократії ніхто не побачить ніколи...

Журналісти? ...ну, вони просто іноді втрачають контроль та сують носа надто глибоко (а ті, до кого сують, іноді оказуються агресивними), от і все... ти в крокодила інтерв"ю не намагалася взяти? ...кращий спосіб оборони це напад...і якщо б я на3.14здила купу грошей а потім з-за якогось журналюги боялася за долю своєї родини та свою, це ж логічно!!!! я б теж спробувала позбутися небезпеки... (по своїй суті я не така людина, але я добре розумію загнаного звіра, я не бачу в цьому нічого протиприроднього)...треба бути обережніше.

Монархія...та неважливо хто саме там буде, аби МИ його обрали...а він далі тільки таких як сам пустить...непотрібно буде обирати кожні 4-5 років владу, сидітиме років 30-40 одна людина і нормально...доречі, в нашій державі не було монархії :blink:
  • 0

#42 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.05.2006 – 17:51

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (8.05.2006 09:32) писав:

Монархія...та неважливо хто саме там буде, аби МИ його обрали...а він далі тільки таких як сам пустить...непотрібно буде обирати кожні 4-5 років владу, сидітиме років 30-40 одна людина і нормально...доречі, в нашій державі не було монархії :blink:
Монархів не обирають навіть для початку монархічного правління :brovy:
  • 0

#43 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 08.05.2006 – 18:33

Перегляд дописуMarcos (8.05.2006 17:51) писав:

Монархів не обирають навіть для початку монархічного правління :blink:
А звідки ж вони тоді беруться?
  • 0

#44 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 10:26

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (8.05.2006 19:33) писав:

А звідки ж вони тоді беруться?
монархія -найдавніший форма правління. Влада монарха передається у спадщину, а родини які керують країною мають багатовікову історію
  • 0

#45 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 10:30

Перегляд дописуMarcos (9.05.2006 10:26) писав:

монархія -найдавніший форма правління. Влада монарха передається у спадщину, а родини які керують країною мають багатовікову історію
Це я знаю!
та ми ж можемо обрати собі такого :blink: чи ні?
...складно демократію будувати...
  • 0

#46 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 10:36

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (9.05.2006 11:30) писав:

Це я знаю!
та ми ж можемо обрати собі такого :blink: чи ні?
...складно демократію будувати...
ми можемо собі обрати лише президента, а якщо це назвемо монархією то з цього буде сміятися весь світ.
Оберіть президента, зробіть йому довічне правління.... буде вам тіпа" монархія".
І взагалі який зв"язок між монархією і демократією ?
  • 0

#47 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 10:39

Перегляд дописуMarcos (9.05.2006 10:36) писав:

ми можемо собі обрати лише президента, а якщо це назвемо монархією то з цього буде сміятися весь світ.
Оберіть президента, зробіть йому довічне правління.... буде вам тіпа" монархія".
І взагалі який зв"язок між монархією і демократією ?
та я не давню монархію маю на увазі, а саме те, що керувати одна людина повинна, буде легше...і щоб демократія була!!
  • 0

#48 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 11:07

навіщо та демократія.....її немає в жодній країні в чистому вигляді. І взагалі демократію вигадали амрикоси щоб нападати на нафтові країни:blink:
  • 0

#49 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 11:17

Перегляд дописуMarcos (9.05.2006 11:07) писав:

навіщо та демократія.....її немає в жодній країні в чистому вигляді. І взагалі демократію вигадали амрикоси щоб нападати на нафтові країни:blink:
можна назвати це яким завгодно словом, та зміст не зміниться, наша мрія - щоб нами керував досвідчений політик, якого ми самі оберемо і який до нас буде прислуховуватись...це в ідеалі - такі відносини людей та їхнього лідера...а назвати це демократією чи ще якось - неважливо...а америкоси винні тільки в тому що їхня влада вміло їх дурить...
  • 0

#50 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 11:29

Те що в нас буде монарх, не означає що в країні все буде добре.
  • 0

#51 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 11:44

Перегляд дописуMarcos (9.05.2006 11:29) писав:

Те що в нас буде монарх, не означає що в країні все буде добре.
я ж кажу - це повинна бути людина, яка нас любить, прислуховується до нас (і спілкується з нами, не вдаючи з себе бога).
але це мабуть мрія...такі існують? ...навіть мій улюблений Ющенко зараз не з усіма справляється...а чому? ми будуємо державу в такому устрої, де дуже багато політиків, вони сперечаються і заважають її будувати. От вам і демократія. Понаобирали людей з різними інтересами та хочемо, щоб вони РАЗОМ працювали ...нонсенс... як народ може взагалі обирати собі лідерів, якщо всі люди різні...іде на вибори академік, іде студент, іде пенсіонер, іде карманний вор, іде маньяк, іде наємний кілер...і всі обирають того, хто їм більш вигідний!...а потім - в парламенті та кабміні ДУЖЕ РІЗНІ люди...така демократія в нас? так нема чим керувати - ми так нічого не збудуємо ЦЕ факт! ...хто повинен обирати владу? народ? а що таке народ? що таке суспільство? з кого воно складається? ...я сама ніколи не замислювалася над цим...
в таку демократію я не вірю. ...бо не бачу держави, бачу щось хаотичне, обмежене державним кордоном...
  • 0

#52 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 11:50

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (9.05.2006 12:44) писав:

я ж кажу - це повинна бути людина, яка нас любить, прислуховується до нас (і спілкується з нами, не вдаючи з себе бога).
і це буде МОНАРХ :blink:)) Таким самим може і ПРЕЗИДЕНТ.

Цитата

. Понаобирали людей з різними інтересами та хочемо, щоб вони РАЗОМ працювали ...нонсенс... як народ може взагалі обирати собі лідерів, якщо всі люди різні...іде на вибори академік, іде студент, іде пенсіонер, іде карманний вор, іде маньяк, іде наємний кілер...і всі обирають того, хто їм більш вигідний!...
а це і є деомкратія, демократія з грецької ( чи з латині) це ВЛАДА НАРОДУ. Народ це студент, пенсіонер, грабіжник, кілер. Хочете демократію , ви її маєте.

В кожній країні сусупільство має градацію, теж саме і в нас. Ти пропонуєш щось на кшталт диктатури, коли при владі будуть люди одного кола з одними інтересами.
  • 0

#53 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 12:13

Помаранчева Пантерка
про яку демократію може йти мова за умови одноосібного правління? це нонсенс. казка про доброго царя? задовольнити побажання всіх не реально, завжди будуть незадоволені. обираючи представників від сил з різними поглядами ми хоча б намагаємось побудувати щось на кшталт демократії, якою поки що і не пахне. але в цьому її суть - знайти компроміс між різними поглядами. це важко, але необхідно. бо люди скрізь різні, проте і їхні потреби необхідно задовольняти. одна людина в будь-якому випадку буде схилятися лише до своєї лінії, якою б чудовою ця людина не була.
  • 0

#54 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 12:14

Перегляд дописуMarcos (9.05.2006 11:50) писав:

і це буде МОНАРХ :blink:)) Таким самим може і ПРЕЗИДЕНТ.

назви як хочеш - це буде наш лідер.

а це і є деомкратія, демократія з грецької ( чи з латині) це ВЛАДА НАРОДУ. Народ це студент, пенсіонер, грабіжник, кілер. Хочете демократію , ви її маєте.

так, маємо те, що маємо...

В кожній країні сусупільство має градацію, теж саме і в нас. Ти пропонуєш щось на кшталт диктатури, коли при владі будуть люди одного кола з одними інтересами.

навіть не знаю...якщо логічно мислити, це тоді повинна бути людина, яка спілкується з тією істотою, яку ми звемо Богом, тобто звичайна людина державою керувати не може ідеально - це повинна бути якась вища істота...це логічно, а от звучить абсурдно...не знаю я, що в нас вийде з демократією, але щось здається мені, що влада народу - це добре, щоб разом побухати чи влаштувати вечірку...а от щоб жити в державі - щось сумнівно...

ну от уяви собі, що ТИ - президент...який любить свій народ...ДУЖЕ хоче, щоб було добре жити. та в тебе: купка олігархів які не поступляться нічим, кілери (які теж голосували за тебе і яким потрібно заробляти на життя), прості робочі (які хочуть їсти та годувати сім"ї), пенсіонери (яким потрібна нормальна пенсія), бізнесмени (які чудовим образом завжди уникають податків), поруч обрана народом команда (яка більше заважає тобі, ніж допомагає) та в дупу загнана економіка! всі дивляться на тебе із відданістю та любов"ю і чекають від тебе ДИВА!! ....а ну ж зроби! а якщо не зробиш, будуть казати : Наш президент зрадив наш вибір, він козел! (при цьому ніхто не буде розбиратися ЧОМУ ти не зміг, винуватим залишишся ти...)
...ну як тобі демократична держава?

...Ющенко, Deep Respect, співчуваю!
  • 0

#55 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 12:27

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.05.2006 12:13) писав:

Помаранчева Пантерка
про яку демократію може йти мова за умови одноосібного правління? це нонсенс. казка про доброго царя? задовольнити побажання всіх не реально, завжди будуть незадоволені. обираючи представників від сил з різними поглядами ми хоча б намагаємось побудувати щось на кшталт демократії, якою поки що і не пахне. але в цьому її суть - знайти компроміс між різними поглядами. це важко, але необхідно. бо люди скрізь різні, проте і їхні потреби необхідно задовольняти. одна людина в будь-якому випадку буде схилятися лише до своєї лінії, якою б чудовою ця людина не була.

...згодна, бо це факт, який ми всі бачили на прикладах багатьох держав...
  • 0

#56 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 12:34

Цитата

...згодна, бо це факт, який ми всі бачили на прикладах багатьох держав...
теоретично можлива демократія, якщо країною управляють і президент, і парламент, що складається з двох частин - правляча партія і опозиційна- цього більше ніж достатньо(а 50-60 як у нас, і потім стоїш і простирадла заповнюєш). але...але людина не ангел, у кожного свої вади і недоліки. тому ідеальної демократії немає і не буде. але хотілося б щось наближене до цього. це принаймні реально. але з часом.
  • 0

#57 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 12:59

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.05.2006 12:34) писав:

теоретично можлива демократія, якщо країною управляють і президент, і парламент, що складається з двох частин - правляча партія і опозиційна- цього більше ніж достатньо(а 50-60 як у нас, і потім стоїш і простирадла заповнюєш). але...але людина не ангел, у кожного свої вади і недоліки. тому ідеальної демократії немає і не буде. але хотілося б щось наближене до цього. це принаймні реально. але з часом.
Про простирадла - правда!! я працювала на виборах - це був жах! ...а сама коли голосувала - ще гірше! там доки знайдеш своїх (якщо календарика немає з номерками) година пройде блін! а початки в усіх однакові були - ще й шукати який бюлетень куди...як згадую аж смішно. Зате в кінці вночі вже пішла бухати з блоком Литвина :blink:
через скільки років ми побачимо демократію, як гадаєш? от зараз в нас є влада, яку обрав народ, як гадаєш, в них вийде? ...я дуже хочу, щоб вийшло...
  • 0

#58 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 20:09

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.05.2006 13:34) писав:

Ти написала про президентсько-парламентську республіку, не важливо яка форма державного устрою, важливо як влада дотримується демократичних принципів та забезпечує демократичні свободи.

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (9.05.2006 13:59) писав:

як згадую аж смішно. Зате в кінці вночі вже пішла бухати з блоком Литвина :blink:
...

а вже до ранку були підраховані голоси ?
  • 0

#59 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 20:27

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (9.05.2006 13:14) писав:

назви як хочеш - це буде наш лідер.
так, маємо те, що маємо...
навіть не знаю...якщо логічно мислити, це тоді повинна бути людина, яка спілкується з тією істотою, яку ми звемо Богом, тобто звичайна людина державою керувати не може ідеально - це повинна бути якась вища істота......
це повинна бути розумна людина в якої є чудова команда. Прикладів коли країну піднімали з руїн багато.....взяти хоча б Польшу початку 90-их, коли там взагалі була розруха, а що там зараз ?

Цитата

це логічно, а от звучить абсурдно...не знаю я, що в нас вийде з демократією, але щось здається мені, що влада народу - це добре, щоб разом побухати чи влаштувати вечірку...а от щоб жити в державі - щось сумнівно
ти народ, ти обираєш партію, яка представляє тебе -народ. Ось в чому заключається влада народу.

Цитата

дупу загнана економіка
економіка наша не в дупі, просто те що можна було відновити з радянських часів вже відновлено. Тепер настав час нового етапу -створення чогось з нуля.

Цитата

Наш президент зрадив наш вибір, він козел!

нічого він не зраджував.
  • 0

#60 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.05.2006 – 20:30

Цитата

от зараз в нас є влада, яку обрав народ, як гадаєш, в них вийде? ...я дуже хочу, щоб вийшло...
так а хто ж не хоче? має вийти...

Цитата

Ти написала про президентсько-парламентську республіку, не важливо яка форма державного устрою, важливо як влада дотримується демократичних принципів та забезпечує демократичні свободи.
ну це лише як приклад найбільш реальний в нашій країні, адже ми про Україну розмовляємо...
хоча все одно не уявляю демократію при абсолютній монархії чи будь-якому її аналогу...себто при одноосібному керівництві країною ІМХО
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних