Перейти до вмісту

Найнеулюбленіший браузер українських веб-майтсрів

Повідомлень в темі: 46

Опитування: Найнеулюбленіший браузер українських веб-майстрів (111 користувачів проголосувало)

Який браузер ви ненавидите/не любите/ненавидите під нього дизайнити і т.д.?

1. Internet Explorer (46 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

2. Opera (26 голосів [23.42%])

Процент голосів: 23.42%

3. Firefox (маловірогідно, і все ж :) ) (17 голосів [15.32%])

Процент голосів: 15.32%

4. Safari (4 голосів [3.60%])

Процент голосів: 3.60%

5. А мені всі подобаються! (2 голосів [1.80%])

Процент голосів: 1.80%

6. Я не вебмайстр, я тут взагалі повз проходив... (16 голосів [14.41%])

Процент голосів: 14.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 03.02.2008 – 19:15

у майкрософт скоро вийде ІЕ8 (весною), кажуть що він практично на 90 з гаком відсотків зклав тест на відповідність стандартам (ІЕ6 показував за тими тестами близько 70%). Подивимось, що буде...

з.і. мені б вистачило просто нормальнох роботи флеш плагіну, а не через актівХ :)
  • 0

#22 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 04.02.2008 – 17:43

AdobeFlash.com.ua
це звісно добре (не пройшло і 5-ти років...), але потрібно буде ще пару років, щоб частка ІЕ6 стала меншою за 5% (коли його вже можна буде ігнорувати при розробці)
А до того доведеться робити 2 версії - по стандарту і під IE6/IE7
  • 0

#23 .salo

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 18:01

to Dekadans
Написав би два-три серйозних сайти, відразу думку про ІЕ поміняв би.

Цитата

- деякі сайти, наприклад внітрісітьовий goldenbank.kiev.ua тільки в ньому і
відчиняються, опера, мозіла не пашудь.
Шо за доказ? Я тобі напишу такий сайт, який буде відкриватись тільки у Links. Але це ж не означає, що він найкращий... Якщо голдентелеком має договір з мілко-м'якими про використання і софту, то що тут дивного, що в них сайт тільки іе відкриває.
  • 0

#24 GolDima

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 152 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 17:57

Internet Explorer рулез, доречі, ніхто ще не бачив нової восьмої версії?
  • 0

#25 Dekadans

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 18:13

Те що ie не хоче підтримувати стандарті - це звісно дуже погано, великий мінус,
але й те що я його користую і багато знайомих, це вже щось да значить.

сафарі користував, глюк на глюці, поряд з оперою, мозілою і навіть експлорером й близько не ставлю.

імхо для веб майстрів, змінюю свою думку - експлорер, це зло, але для користувачів - досить непоганий браузер.
не бачив ще восьму версію, але як вийде, тоді можна буде судити про щось. А так тормоз мікрософт
поки ввів вкладки, то інші браузери вже давно їх мали, але сьома версія досить порадувала і моя думка про експлорер значно покращилась.

до ідеала любому браузеру ще далеко, але, на мою думку, кожен має шанс на існування. а те що він іде з операційною системою,
то це не, я б сказав, нічого такого. Забрати з віди wordpad, ie, windows media player, фотооглядач, і я не знаю, за що тоді гроші платить.
розробник має право включати свої продукти в ось. звичайно було б краще щоб можно було при встановленні іх не включати,
але це ще буде не скоро, здається модульність буде тільки в віндов 7 чи пізнішій, коли в лінукс це вже давно існує. проблема
мікрософт в тому, що в них "гальма"
  • 0

#26 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 23:44

Перегляд дописуDekadans (5.02.2008 18:13) писав:

Те що ie не хоче підтримувати стандарті - це звісно дуже погано, великий мінус,
але й те що я його користую і багато знайомих, це вже щось да значить.
Те, що ви ним користуєтесь, для мене нічого не значить.
Я не хочу витрачати половину часу на виправлення багів ІЕ, коли в інших браузерах все чудово працює.

сафарі користував, глюк на глюці, поряд з оперою, мозілою і навіть експлорером й близько не ставлю.
Віндова версія ще сирувата, в MacOS X він набагато кращий. Але навіть віндова версія коректніше показує сайти. І шрифти рендирить красивіше.

імхо для веб майстрів, змінюю свою думку - експлорер, це зло, але для користувачів - досить непоганий браузер.
не бачив ще восьму версію, але як вийде, тоді можна буде судити про щось. А так тормоз мікрософт
поки ввів вкладки, то інші браузери вже давно їх мали, але сьома версія досить порадувала і моя думка про експлорер значно покращилась.
Для більшості користувачів Інтернет==ІЕ, і це дуже сумно....

до ідеала любому браузеру ще далеко, але, на мою думку, кожен має шанс на існування. а те що він іде з операційною системою,
то це не, я б сказав, нічого такого. Забрати з віди wordpad, ie, windows media player, фотооглядач, і я не знаю, за що тоді гроші платить.
розробник має право включати свої продукти в ось. звичайно було б краще щоб можно було при встановленні іх не включати,
але це ще буде не скоро, здається модульність буде тільки в віндов 7 чи пізнішій, коли в лінукс це вже давно існує. проблема
мікрософт в тому, що в них "гальма"
Те, що ІЕ йде з віндою, дуже сильно гальмує розвиток вебу.
А щодо стандартного софту у вінді - то ним взагалі неможливо користуватися (я жодною стандартною софтиною не користуюсь). Я б статив повністю голу систему (якби була така версія) і далі доставляв все, що мені треба.

Перегляд дописуGolDima (5.02.2008 17:57) писав:

Internet Explorer рулез, доречі, ніхто ще не бачив нової восьмої версії?
Її, крім розробників, ще ніхто не бачив.
  • 0

#27 Dekadans

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 00:02

тю віндовий windows media player тільки й користую.
добавив підтримку ogg, ape, flac і все ок.

фільми wmplayer, mplayer.

ну то ж виходить, що жоден з вищеперечислених браузерів не проходить тест ->
а це в свою чергу значить, що ні один не є хорошим, т.е. якщо потрібно набрать
100% голосів щоб вмикнути світло, а набрано меньше - то є гівно. а це в свою чергу означає
що всі браузери гівно. хоча так, ie7 рендерить малюнок дуже погано в порівнянні з firefox.

http://habrahabr.ru/...bdev/33743.html

Повідомлення відредагував Dekadans: 06.02.2008 – 00:06

• 0

#28 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 00:16

Перегляд дописуDekadans (6.02.2008 00:02) писав:

ну то ж виходить, що жоден з вищеперечислених браузерів не проходить тест ->
а це в свою чергу значить, що ні один не є хорошим, т.е. якщо потрібно набрать
100% голосів щоб вмикнути світло, а набрано меньше - то є гівно. а це в свою чергу означає
що всі браузери гівно.

http://habrahabr.ru/...bdev/33743.html
Я про ACID2 говорив, який Safari, Opera та Firefox пройшли вже давно (правда офіційний Firefox буде лише з 3ї версії проходити), а ІЕ навіть 8ї версії проходити не буде (бо тест потрібно модифікувати під ІЕ).
ACID3 це здоровий шмат роботи, з яким розробники Oper'и та Firefox'у вже справились більш ніж на половниу (а Safari навіть на 70%). А розробники ІЕ ще тільки починають (в мене ІЕ7 показує 11%)

Жодний браузер не є досконалим (бо абсолютної досконалості не буває) але прагнути до неї варто :)
  • 0

#29 .salo

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 10:52

Опитування перетворилось на розмову користувача і веб-девелопера. А насправді ІЕ так "гарно" показує сайти, бо програміст сидить і править , і править, щоб ІЕ таки показував "гарно", тому всі хто не писав коду для вебу. Розуйте очі і подивіться трохи далі ніж ваша сторінка в ІЕ, бо за нею повно багів, які програміст просто зумів закрити.
  • 0

#30 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 09.02.2008 – 22:14

більш за все дратують не баги в іє а те що мс дає можливість підстраювати /ота фігня через коменти/ свою вебь-сторінку під баги різних версій іє :kozak:

....ну і ще .png -.-
  • 0

#31 .salo

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 12:13

Перегляд дописуVepr (9.02.2008 22:14) писав:

....ну і ще .png -.-
+ окрема тема ))
  • 0

#32 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 21:08

Усе переходжу на Оперу. В мене Internet Explorer пішов спати :happytwo: . Вже навіть фоти, аватари, юзербари, не читає.
Одне слово найглюченіший Explorer.
  • 0

#33 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2008 – 19:28

Я використовую IE

Активні борці вже остогидли.
Я використовую IE. Мені фіолетово, що думають інші про IE. Це моя воля і бажання. Я пробував і оперу, і фаерфокс.

Я використовую той софт, який мені подобається. Якщо комусь цей софт не подобається, цей хтось може даний софт проігнорувати, але навіщо з цим софтом ще й боротися?

Ідеального софту нема. І навряд чи такий колись з’явиться. І я маю право у цьому світі неідеального софту вибрати той неідеальний софт, який мене влаштовує. Що, власне, і роблю.

Коли я кажу, що користуюся IE, я не маю на увазі, що всі мають використовувати IE. Не маю на увазі, що інші браузери гірші, ніж IE. Не займаюся агітацією IE. Я просто ним користуюся. Оскільки це програма. Вона допомагає мені отримувати інформацію, яка мені потрібна. І це мене влаштовує.

Коли я називаю себе користувачем IE, я не маю на увазі, що користувачі інших браузерів дурніші за мене. Я вважаю, що користувачі інших браузерів досить розумні, щоб і собі вирішувати, який браузер їм підходить. Та досить розумні, щоб усвідомити, кожен сам вибирає собі браузер.

IE - це браузер. Він дає змогу мені переглядати гіпертекст. Це не об’єкт поклоніння та ненависті. IE - це браузер. Будь-який сайт є часткою гіпертексту. Тому він доступний кожному браузеру за визначенням.

Будь-який сайт є джерелом інформації. Якщо сайт не відображається у якомусь браузері, значить творці сайту не вважали свою інформацію досить важливою, щоб донести її до всіх користувачів всіх браузерів.

Дискримінація користувачів за браузерною ознакою є неповагою до права користувача (саме йому будь-який сайт робиться) вибирати собі браузер самостійно.
Якщо користувач не знає про існування інших браузерів, це скоріш недолік роботи творців браузерів у справі пропаганди свого дітища. А не слідство нерозумності і обмеженості користувача. МС вдало популяризував IE. Просто запровадивши його як безплатну частину своєї ОС. І тому IE користується більшість. В багатьох інтернет асоціюється тільки з IE. Це дуже гарний і сильний маркетинговий хід. Коли ви не можете обігнати IE за популярністю, це скоріше ваші проблеми, а не IE.

Будь-який програмний продукт при ретельному аналізі неодмінно дозволить знайти уразливості. Тому будь-який браузер може стати метою зловмисників.

Я використовую IE.

Текст стирено звідси: http://hanabi.habrah...1.html#comments, переклад власний, ногами бити не треба
  • 0

#34 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2008 – 22:03

проте більшість любителів ретро голосує саме за ІЄ 6.0 :angry1:
  • 0

#35 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 16:16

Dekadans
не пройшло і 2 місяці, як Опера і Сафарі пройшли ACID3.
Цікаво, скільки років потрібно, щоб ІЕ почав проходити ACID3?))))
  • 0

#36 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.03.2008 – 16:20

IE- нелюблю я його,якось довго він грузить сторінку і взагалі якийсь він незручний.Опера та файерфокс форевер. :rolleyes: :D ;)
  • 0

#37 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.03.2008 – 22:14

Не люблю оперу,незручна вона дуже
  • 0

#38 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 07:51

Міра Вогню
Опера незручна у розробці для вебу?
Я в основному під нею і верстаю — жодних проблем.
  • 0

#39 zolotoy

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:Чарівна країна

Відправлено 25.07.2008 – 08:51

ie must die!!1 viva la w3c!!
  • 0

#40 1vanu4