Перейти до вмісту

Плющ Іван Степанович

Повідомлень в темі: 43

#21 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.12.2007 – 00:23

Перегляд дописуДаня Валуєв (30.11.2007 13:56) писав:

Звичайна перевага особистих інтересів над загальними.
По суті недалекоглядність.
А як гадаєте, може це бути підкуп реґіоналами?
По суті Іван Степанович, як людина практична та далека від ілюзій міг сумістити приємне з корисним, звичайно ж суто з політичних переконань :D
  • 0

#22 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.12.2007 – 16:25

Івак Степанович хоч і прагматичний але патріотичний! :cool2:
  • 0

#23 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 04.12.2007 – 20:47

Перегляд дописуWeber (4.12.2007 16:25) писав:

Івак Степанович хоч і прагматичний але патріотичний! :cool2:

Іван Степанович просто дуже амбітний і хотів посаду. На мою думку це звичайна образа.
  • 0

#24 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 04.12.2007 – 21:48

Перегляд дописуSlevin (4.12.2007 20:47) писав:

Іван Степанович просто дуже амбітний і хотів посаду. На мою думку це звичайна образа.

Ображаються тільки малі діти, яким не приділили увагу або щось не дали... Мені соромно за наших українських політиків :cool2: .
  • 0

#25 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 11:23

може це і чорний PR, варто довіряти джерелу чи ні - вирішуйте самі
http://svetiteni.com.ua/2007/11/21/vanya-k...henyi-plyushch/
але Цитата від Плюща
Так от, скажу чесно, я характерний представник цієї системи… Ми багато спорили, і дійшли до того, що провели вкінці реформу, думали, як насолить все-таки Ющенку? Це ж тоді вже всім стало відомо, що Ющенко буде Президентом. Ну, треба ж так йому «допомогти», щоб він помнив до нових віників! І проголосували політичну реформу 8 грудня 2004 року. От тоді й були закладені основи того, що ми сьогодні не можемо дать толку, розбалансували владу наверху і донизу…
може злив, але дуже все схоже на правду...

наводить на думки що деякі особи такого нагородили що вся країна вже 3 роки замучілась розгрібати.
  • 0

#26 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 06.12.2007 – 12:00

селюк і бидло
  • 0

#27 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 06.12.2007 – 12:32

не поважаю його, своєї думки не змінив - всі, хто голосував за НУНС зробили величезну помилку
  • 0

#28 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 16:06

Перегляд дописуЖивчик (6.12.2007 12:32) писав:

Всі, хто голосував за НУНС, зробили величезну помилку.

Я голосував за "Блок Наша Україна - Народна Самооборона". Всі напевно вже знають. Так от, я вже жалкую, що віддав свій голос за цей блок. Я не знаю кому вірити, за кого голосувати в майбутньому, я розгублений, я дуже злий :8: ! Хто може підсказати, яка партя/блок дійсно сповідує демократичні цінності? Як Ви гадаєте, Блок Литвина справді сповідує такі цінності? Він мені більш менш подобається, поки що... як кажуть, побачемо.
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 17:50

Перегляд дописуКабан (6.12.2007 16:06) писав:

Хто може підсказати, яка партя/блок дійсно сповідує демократичні цінності?

Вже точно не БЛ - ті дивом потрапили назад в парламент на місце вибувшого Мороза і не більше, в наступних виборах їх вже не буде, це відпрацьований ще за Кучми матеріал.
Основних сили в Україні наразі дві - ПР та БЮТ. На комуністів зважати не будемо, на БЛ зважати несерйозно.
Ще одна сила балансує на лезі ножа - НУНС. Її втримує від повного розпаду та долі Мороза лише з одноного боку Президент, з іншого БЮТ, який з ними вважає за можливе рахуватись, бо інакше вже давно могли б їх розірвати на клапті. Якщо все піде нормально, і особливо пройде об"єднання в єдину політичну партію усієї тієї дрібної шушери, що там набігла - НУНС поверне собі право третьої серйозної сили в країні. Якщо ні - зіллється в унітаз на наступних виборах, себто або розвалиться на частини, або пролетить з тріском.

Де-юре демократичні цінності сповідують обидві сили - і БЮТ, і ПР. Де-факто їх не сповідує жодна, оскільки нашій країні зараз не до демократичних цінностей - економіка стрімко котиться під ухил, державність тріщить по швах, криміналітет знову вилазить на голову, з усіх боків тиснуть, і всередині ладу нема. У ПР є дві цілі: у старого крила - якомога довше протриматись біля влади та урвати трохи грошей. В реальності я не вірю, що той же Азаров вже мільярдер, хоч завдяки йому країна і втрачає трильйони. Це когорта людей, яких більше цікавить смак влади та доторк шкіри крісла до дупи, аніж велика кількість ноликів на рахунку в банку - це старі радянські номенклатурщики, які міряють світ зв"язками та владою, а не доларами. Демократичні цінності їм по-радянському до тої ж самої дупи. У молодого крила цілі більш сучасні та прагматичні - гроші і ще раз гроші. Причому їм вже давно нецікаво "тирити курей", як казав Хрещений батько, себто красти з бюджету - бюджет країни занадто малий порівняно з їх амбіціями, та й зрештою прибутками компаній - та ж СКМ Ахмєтова вже цілком серйозно претендує на лаври "Самсунга" в Кореї, де ця компанія формує половину бюджету країни, тому їх цікавить вихід на міжнародні ринки, в першу чергу Європи. Зрештою це крило може поступитись навіть політикою, в яку воно пішло, аби захистити свої інтереси, якщо політики в свою чергу створять їм режим сприяння. Демократичні цінності їх не цікавлять абсолютно.

У БЮТ ціла купа цілей. Серед тих, хто пройшов до парламенту, є аналогічні Ахмєтову бізнесмени, що відіграють роль паць-копилок, але набагато більше там набрано ідеологічних людей під лідера партії - той же Томенко, Шкіль та інші. Чого хоче конкретно сама Юля зрозуміти важко мабуть самим бютівцям - раніше вона хотіла просто займатись бізнесом, як Ахмєтов, потім захиститись від Кучми, зараз - стати прем"єром та вибудувати економіку країни з власної точки зору. Бізнес їй давно не цікавий, влада також цікавить мало, оскільки вона не раз нею поступалась. Найімовірніше, що зараз її цікавить справді ідеологія - такої собі матері країни. Про це говорить і її ідеал - Маргарет Тетчер. Вона непогано знається на економіці, і остання при її керуванні таки буде виводитись з кризи, так само, як і супутні системи на зразок охорони здоров"я, якщо на неї буде вистачати у економіки грошей. Демократичні цінності також, скоріше за все, страждати не будуть, оскільки вони її не цікавлять з точки зору тиску на них, але я не думаю, що варто від неї очікувати великого впливу наприклад на культуру - це не її парафія. Втім, нашій культурі зараз головне як раніше - хоч би не заважали, і так впораємось. Краще справді зараз людина, яка не буде заважати, аніж та, яка буде вперто гнути своє бачення культури.

Якщо ж ви хочте побачити європейського політика-ліберала, який буде відстоювати рівність прав і свобод - то таких в Україні ще не виросло.
  • 0

#30 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 18:01

Перегляд допису-=VJ=- (6.12.2007 17:50) писав:

Якщо ж ви хочте побачити європейського політика-ліберала, який буде відстоювати рівність прав і свобод - то таких в Україні ще не виросло.

Шкода :8: . Висновок: Буду голосувати завжди "Проти всіх" (якщо буде такий варіант), якщо відмінять, я просто проігнорую вибори і все. Буду чекати на ту політичну силу, яка мені доведе, що вона справді сповідує демократичні цінності. А нинишнім горе політикам, Бог їм суддя.
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 18:04

Перегляд дописуКабан (6.12.2007 18:01) писав:

Шкода :8: . Висновок: Буду голосувати завжди "Проти всіх" (якщо буде такий варіант), якщо відмінять, я просто проігнорую вибори і все. Буду чекати на ту політичну силу, яка мені доведе, що вона справді сповідує демократичні цінності. А нинишнім горе політикам, Бог їм суддя.

Ну якщо при нашій інфляції, цінах, розваленому сг та медицині і усіх інших проблемах хвилюють права російськомовного населення - то прапор Вам до рук :)
  • 0

#32 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 18:13

Перегляд допису-=VJ=- (6.12.2007 18:04) писав:

Ну якщо при нашій інфляції, цінах, розваленому сг та медицині і усіх інших проблемах хвилюють права російськомовного населення - то прапор Вам до рук :8:

Людина розмовляє тією момою, яка йому рідна. От наприклад Ви, пишите і розмовляєте українською мовою. Так? Чому? Тому, що вона вам рідна. А російськомовне населення розмовляє російською тому, що це їхня рідна мова для них. Вони не перейдуть розмовляти на українську, якщо вони самі цього не захочуть. Насилля породжує насилля. Нікому не подобається, що хтось комусь нав'язує свою думку. В наших проблемах винні тільки ми, і ніхто не інший. Досить вже венити когось... ми як малі діти, чесно слово. Та взагалі, ви вже флудите.
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 18:23

Перегляд дописуКабан (6.12.2007 18:13) писав:

Людина розмовляє тією момою, яка йому рідна. От наприклад Ви, пишите і розмовляєте українською мовою. Так? Чому? Тому, що вона вам рідна.

Мене виховував вчитель російської мови та літератури. До 19 років я говорив виключно російською чи , із земляками, суржиком. Мої батьки зараз, наскільки я знаю, живуть в Москві у родичів.
Але згоден - це вже оффтоп. Припиняємо.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 06.12.2007 – 18:23

• 0

#34 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.12.2007 – 16:50

Кабан, таким як ти, і справді голосувати не варто, бо ви самі не знаєте - чого хочете і як цього досягти.
  • 0

#35 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 21:32

Перегляд дописуБлискавиця (7.12.2007 16:50) писав:

Кабан, таким як ти, і справді голосувати не варто, бо ви самі не знаєте - чого хочете і як цього досягти.

Я хочу, щоб Україна була незалежною, демократичною, багатою країною. Де поважають права людини, де влада і народ дотримуються Конституції. Де не має політичної проституції. Я не розумію, чому більшість людей вірить нашим політикам! Я просто розчарований в усіх, мені вони так набридли! А Вам ні? Тоді чому, я маю комусь зараз довіряти?
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.12.2007 – 10:46

Перегляд дописуКабан (7.12.2007 21:32) писав:

Я хочу, щоб Україна була незалежною, демократичною, багатою країною. Де поважають права людини, де влада і народ дотримуються Конституції. Де не має політичної проституції. Я не розумію, чому більшість людей вірить нашим політикам!

Дуже просто - політики є нашим обличчям. Вони не падають до нас з неба і не засилаються іншими державами. Азаров, Табачник, Симоненко, Мороз - озирніться навколо себе, і ви їх побачите в народі. В тому народі, який не уявляє життя без хабара, курить в недозволених місцях, порушує швидкісний режим, паркується на газонах, не повертає знайдені загублені кимось речі, матюкається через слово і від якого смердить цілими днями тютюном, перегаром і козлом. Народ наразі гідний своїх політиків в массі своїх (не будемо про виключення). Зміниться народ - зміняться політики.
  • 0

#37 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 10.12.2007 – 16:05

голосувати проти всіх - диструктивна позиція. Якщо ви кажете що нема за кого голосувати - створіть свою ідеологію, партію. Не треба розчаровуватись в своєму виборі (тим хто голосував за НУНС) - завдяки вам Україна має шанс отримати кабінет, що підтримує президента, а не протидіє йому вперше за 3 роки. Але частині людей що голосували за малі партії або проти всіх не байдужа доля країни, вони щоденною працею розбудовують країну. Ще не прийшов час ідеям, що існують в інформаційному просторі втілюватись в життя.
  • 0

#38 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 00:20

Перегляд дописуtrim (10.12.2007 16:05) писав:

Якщо ви кажете що нема за кого голосувати - створіть свою ідеологію, партію.
Ідея цікава. Але для цього треба дуже багато грошей! Багато праці над ідеологією партії, реалістичною програмою, статутом і головне потрібно віддані ідеології партійці. Для всього цього треба великі гроші... і жилізний характер.
Політика не для мене.
  • 0

#39 Арій

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 13:56

На мою думку, Плющ - нормальний мужик: він не підлабузник, має свою позицію. Не варто його критикувати.
  • 0

#40 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 15:26

Перегляд дописуАрій (3.01.2008 13:56) писав:

На мою думку, Плющ - нормальний мужик: він не підлабузник, має свою позицію. Не варто його критикувати.
Ну не скажіть... То ж були не мажоритарні вибори... Тут не місце на свою позицію!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних