Перейти до вмісту

Вчитель - запроданець, москаль-колгоспник

Повідомлень в темі: 31

#21 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 15.05.2008 – 15:01

Перегляд дописуБоБриК (15.05.2008 15:57) писав:

Вчителів, які навязують ОСОБИСТУ думку замість історичних фактів треба гнати з роботи в ПЕРШУ ЧЕРГУ, незалежно від віку
Тут я вами згодна, але їх не дуже спішать виганяти, бо, по-перше, є таке поняття, як подружка директора (як математичка, яка перед екзаменами кинула дітей і поїхала з директрисою на курорт на два тижні), а по-друге, кого замість них візьмеш...

Повідомлення відредагував макарена: 15.05.2008 – 15:07

• 0

#22 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.05.2008 – 15:15

Шкільну інформацію такого плану ніколи не сприймала, адже дома батьки розповідали зовсім інше, тому впливу на мене ніякого школа в цьому плані не мала. Коли навчалась у технікумі то таких учителів-українофобів в нас було повно. Викладачка української мови та літератури хвалила совок і обливала брудом козацтво. Ще одна перекладала нам конституцію України на російську і заставляла конспектувати. І ще таких прикладів повно. Я завжди реагувала якщо доходило вже до відвертих образ моєї культури, і як правило такі люди бояться якщо їх грамотно вставити. Особливо мене бісило коли на початку пари викладач запитував у групи якою мовою читати лекцію, більшість кричала, щоб російською, я ж законспектовувала все українською і відповіді давала відповідно теж рідною, і скажу вам це викликало в багатьох повагу. А викладачів таких гнати треба поганим віником.
  • 0

#23 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Донецьк

Відправлено 15.05.2008 – 17:47

Люди у кожного своя думка !!! Щодо невизнання голодомору , хто сказав , що його не визнаються , та це вчили і в 70х роках...
І чьому сразу комуняка ??? :D
  • 0

#24 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 16.05.2008 – 08:47

Перегляд дописумакарена (15.05.2008 16:01) писав:

Тут я вами згодна, але їх не дуже спішать виганяти, бо, по-перше, є таке поняття, як подружка директора (як математичка, яка перед екзаменами кинула дітей і поїхала з директрисою на курорт на два тижні), а по-друге, кого замість них візьмеш...
на рахунок подружок то так, а на рахунок ког о взяти.... охочих молодих кадрів є море, але хто їм роботу дасть)))
  • 0

#25 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 16.05.2008 – 13:09

Перегляд дописуБоБриК (16.05.2008 09:47) писав:

на рахунок подружок то так, а на рахунок ког о взяти.... охочих молодих кадрів є море, але хто їм роботу дасть)))

Ото ж бо: або роботу не дають, або плющать. :)
  • 0

#26 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 16.05.2008 – 16:17

Перегляд дописуДончанин! (15.05.2008 18:47) писав:

Люди у кожного своя думка !!! Щодо невизнання голодомору , хто сказав , що його не визнаються , та це вчили і в 70х роках...
І чьому сразу комуняка ??? :)
Думка-то своя, але нема чого її нав'язувати.
  • 0

#27 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 16.05.2008 – 16:22

Ну вчить , як його вчили ! Хай комісія розглядає , вартий він , чи ні вчити дітей!
  • 0

#28 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6183 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.05.2008 – 17:51

Якщо вже якийсь чиновник вирішив що предмет обовязковий до вивчення, то повинен затвердити і суть, програму цього предмету. Ну а якщо вчитель читає предмет не по програмі - то як тоді учню здавати екзамен? Тут повинна наступати навіть не адміністративна, а кримінальна відповідальність.

А якщо предмету в державній обовязковій програмі немає - сміливо посилайте вчителя разом з директором. Хоча, звісно для дітей проблематично вибрати іншу школу, якщо принцип вибору - чим поближче, щоб кожного дня з ранцем книжок ходити.
  • 0

#29 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.07.2008 – 10:38

Перегляд дописуDarkSun (21.02.2008 20:47) писав:

Мені така ситуація не знайома, бо більшість вчителів у школі - патріоти. Одна вчиталька навіть примушує дітей перед кожним уроком співати гімн України!
Та думаю, що ні одне, не інше не є добрим, бо вчителі НЕ мають нав'язувати свої погляди. На жаль, такі трапляються рідко.

У мене аналогічно, але що до гімну:
-Ми українці, значить треба співати. ;)

І взагалі проукраїнський напрям в Українській школі - це добре і таких вчителів треба побільше
  • 0

#30 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 05.07.2008 – 11:09

на таких вчителів зовсім не звертаю уваги , а якщо вчитель нав'язує свою думку , тоді я висловлюю йому свою ( звичайно протилежну ) і вчителі вже знають що зі мною спорити безкорисно і зав'язщують з цією темою ) ось так
  • 0

#31 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 20:22

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (5.07.2008 12:09) писав:

на таких вчителів зовсім не звертаю уваги , а якщо вчитель нав'язує свою думку , тоді я висловлюю йому свою ( звичайно протилежну ) і вчителі вже знають що зі мною спорити безкорисно і зав'язщують з цією темою ) ось так
Так не в нас з вами проблема. нам з вами батьки пояснять або самі прочитаємо, коротше, нас з вами вже наштовхнули на проукраїнську позицію і ми більш-менш, але можемо відфільтрувати брєд, тому нам легше. А як бути з тими, для кого вчитель--єдине джерело інформації? Такому учневі втовкмачать, що Україна--погано, СРСР--добре, а він потім вирішуватиме долю країни, в якій мені ще жити і дітей ростити.

Повідомлення відредагував макарена: 08.07.2008 – 20:23

• 0

#32 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2008 – 20:39

На мою думку, вчитель, описаний топікстартером, - не запроданець. Ця людина просто лежить на своїй старій і такій зручній канапі та обростає ідеологічним сальцем.
Це скоріше хомо інертус.
Таких людей, з одного боку, можна не те щоби зрозуміти, але пояснити.
Їхнє дитинство - совок, там вони почали думати (або так і не почали..), жити, вчитися врешті-решт...А зараз їм, звісно, гірше - все ж інше, та й самі вони немолоді вже...А молодість де лишилася? Правильно, в Совку...
Але це з одного боку.
А з іншого боку ця людина - вчитель. І нікого, перепрошую, не довбуть її погляди на життя - цікавлять лише професійні навички, серед яких ледь не головна - це самоконтроль та стриманість. Не маєш такого - коси сіно в чистім полі, та розповідай щигликам про доброго сталіна :)
А до слова - погляньте на наших любих педагогів! їх же видно за кільометр! Всі ці бабуньки як з конвеєра - так що ж ви хочете знайти в їхніх конвеєрних головах?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних