Перейти до вмісту

Грузія, останні події.

Повідомлень в темі: 398

#81 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 10.08.2008 – 17:17

Перегляд дописуAmili (10.08.2008 16:18) писав:

Та не страшно брати зборою. Страшно інше. Ви тільки вслухайтеся в це слово : ВІЙНА. Не знаю як вам, а мені страшно, страшно від однієї думки про те, що гинуть невинні люди, "гарматне м"ясо", як дехто їх називає :) . Так тим "гарматним м"ясом можуть стати наші сім"ї, родичі, батьки, кохані. А заради чого???
...за незалежність і територіальну цілісність країни? чи воно того не варте?!

Перегляд дописуBilyk (10.08.2008 11:20) писав:

у нас є ракети, які куда їх не націль - всеодно влучають в кацапські літаки :happy1:

а про Новобогданівку чула? в нас стільки зброї, що її нема просто куди подіти

потік грузів-200 в Рашу забезпечим, не хвилюйся
втішив
  • 0

#82 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 10.08.2008 – 17:43

Перегляд дописуEverlast (10.08.2008 18:24) писав:

А що тоді варте?Власний "зад в теплі?"Так він так в теплі ніколи не буде - відріжуть від морських сполучень, потім взагалом тут випробування на нас будуть проводити.Майте гідність.
:) Я не поставила іронічного смайлика. Ще й як варте.
  • 0

#83 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 10.08.2008 – 18:35

Я тут подумав,а навіщо Росії ця війна,окрім буферної зони і показухи?
  • 0

#84 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.08.2008 – 19:05

Перегляд дописуxTANATOSx (10.08.2008 19:35) писав:

Я тут подумав,а навіщо Росії ця війна,окрім буферної зони і показухи?
Чергова провокація жидомасонів, з метою підготуватися до третьої світової війни. Всі ці війни за останні 100 років -підготовка до приходу жидівського месії - антихриста.
Війна - то метод знищення найкращих богатирів Руських, а в даному випадку - і джигітів кавказьких.
  • 0

#85 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 10.08.2008 – 19:57

DarkLordVillis, блін, Мєдвєдєв - жид? Путін - жид? Євреї тут ні до чого, це не євреї атакують Грузію, тільки росіяни!!! І правду Білик каже - це перевірка, як відреагує весь світ і чи Росія може собі дозволити на інші війни з державами, яких не вважає державами.
  • 0

#86 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.08.2008 – 19:58

офф-топ видалено
  • 0

#87 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 20:12

медвед - кукла! Путін - а ти покопайся, 100пудов жид! А кацапи дурні ведуться...

Цитата

Еврейское государство оказалось чуть ли не одним из ключевых "игроков" в войне в Южной Осетии. В Грузии на данный момент находится несколько сот израильтян – военных экспертов. Тбилиси пользовалось израильской техникой для подготовки к конфликту. Кто продавал оружие и готовил солдат для Саакашвили?

Министр иностранных дел России, Сергей Лавров, заявил в субботу днем, что " те, кто продавал Грузии оружие и тренировал ее военных, сегодня видят результаты своей деятельности". Как отмечает сайт Nfc, глава российского МИДа имел ввиду именно Израиль, намекая на продажи беспилотных самолетов и тренировки грузинского спецназа, которые проводили израильские эксперты. По данным этого сайта, cегодня несколько сот израильских специалистов в военной сфере находятся в Тбилиси. Nfc даже утверждает, что решение грузинской стороны начать военные действия могло быть принято в ответ на прекращение израильских поставок оружия Тбилиси, о котором попросила Россия.

Глава Комитета российской Думы по безопасности, Владимир Васильев также выступил в субботу с заявлением, в котором обвинив в конфликте американцев, завуалировано упомянул и Израиль. "Грузия без Америки ничего этого предпринять бы не смогла. Помните, о чем говорила Россия: беспилотный облет территории, а это была разведка, заявление наших и югоосетинских военных о том, что готовится агрессия". Васильев имел ввиду несколько сбитых российскими самолетами беспилотников израильского производства о которых уже писал портал IzRus.

"Гермес-450". Фото с сайта компании "Эльбит".
"Гермес-450"
Газета "Маарив" отмечает, что за поставками военной техники в Грузию – беспилотников "Гермес-450", автоматов "Тавор", средств ведения электоронной войны и защиты самолетов, стоят братья Мило. Рони, бывший министр и депутат Кнессета, и Шломо, бывший глава концерна "Оборонная промышленность" (ТААС), поставили в Грузию оружия на 200 млн. долларов. Они работали с представителем израильской компании "Эльбит" в Грузии Рафи Алоашвили. На последнюю сделку, по поставке нескольких сот танков "Меркава", наложило вето министерство обороны Израиля.

При этом, в начале августа, после требования главы МИДа Ципи Ливни немедленно прекратить все военные поставки в Грузию, глава оборонного ведомства Эхуд Барак пытался потянуть время. По данным "Маарива", он настаивал на том, чтобы МИД добился от Москвы, выразившей протест в связи с продажами, аналогичного прекращения поставок российского оружия в Сирию и Иран.

Издание также отмечает, что тренировкой грузинского спецназа занималась компания Defensive shield, одним из хозяев которой является 44-летний Галь Гирш, бригадный генерал ЦАХАЛа, ушедший в отставку после Второй ливанской войны в ноябре 2006 года. В ходе конфликта он командовал 91-й дивизией, в которой служили похищенные "Хизбаллой" резервисты. Нанятые им бывшие инструкторы израильского спецназа готовили грузинских солдат.

Как уже сообщал портал IzRus, в начале апреля, по случаю окончания курса подготовки нового подразделения грузинского спецназа, президент Саакашвили объявил: "Подготовленные израильскими специалистами военные станут элитной частью вооруженных сил страны… Мы привезли из Израиля выдающихся военных. Американцы и израильтяне создали новую грузинскую военную школу".

Как отметил порталу IzRus эксперт в сфере поставок израильского вооружения за рубеж, шумиха вокруг "израильского участия в осетинском конфликте" раздувается свыше меры. По его словам, масштабы наших продаж оружия Тбилиси очень малы, и кроме Израиля в списке поставщиков множество стран, продававших грузинам гораздо более тяжелые вооружения.

"Грузинская армия пользуется модернизированными танками и бронемашинами советского производства – в общей сложности их около 400 штук. Около десятка советских боевых самолетов, два из них – Су-25 модернизированы израильским "Эльбитом". Еще 15 самолетов-штурмовиков Тбилиси продали чехи. Оружие шло в Грузию из таких стран как Болгария, Македония, Украина, Сербия и Черногория, Албания, Венгрия и Румыния. Если же говорить о подготовке грузинских военных зарубежными специалистами, то в США прошли обучение несколько тысяч солдат, и около тысячи тренировались в Турции", заявил он.

Ох, саме якраз час вдарити по Чорноморському флоту РФ! Може вони й остерігаються,але не чекають удару з тилу. Але нажаль, не можна недооцінювати розвідку... Будь які ініціативи, навіть ця дурниця на форумі, відразу буде помічена...

Блискавиця: усне попередження за пунктом правил 2.7.
  • 0

#88 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 20:51

Цитата

Думаю, всем вам известны события последних часов. Кто не знает, кратко изложу. Сегодня ночью четыре грузинских судна попытались войти в территориальные воды Абхазии. Предположительно, с целью высадки десанта. В ответ на это сегодня утром эскадра Черноморского флота России во главе с крейсером «Москва» заняла порты Сухуми и Очамчира.

территориальные воды Абхазии - ггг, шо правда?

А що Флот РФ знаходиться в територіальних водах всих середземноморських країн, то фігня?
  • 0

#89 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2008 – 21:10

Перегляд дописуNechupara (10.08.2008 01:42) писав:

можливо я панікую але стаю прихильною до нато
а все починалось з Косово
нас ця чума не омине
Я люблю блок НАТО, але чи не тому в грузинів зара проблеми, що воно так демонстративно дуди рвалися?

Перегляд дописуApollo (10.08.2008 01:50) писав:

От негарно все-таки воювати під час ОЛІМПІАДИ.
Ну чому ж, під шумок - якраз

А заради чого??? Заради купки олігархів, які тільки отримують від війни прибутки.
Ба, а я думав осетини незалежності хочуть

Хто виграв від Першої і Другої світової війни??? Німеччина? СРСР? США? Ні, не громадяни, не країна в цілому, а фінансові магнати.
А магнати доречі створюють робочі місця.. собсно виграла американська економіка, це впринципі відомий факт бо європейські конкуренти своє виробництво загробили, такий от неочікований прибуток.. крім того це просто гітлер прогав, а якби виграв, то вигода була б

Будь-яка війна безглузда, що ще довів Франсуа Рабле
пані, Франсуа Рабле безперчно видатний хвантаст, але історії відомі приклади коли окремі люди, ба навіть народи, жили виключно за рахунок війни, якби це було не вигідно вони просто вимерли б з голоду :)

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2008 10:57) писав:

Актуально далі нікуди - досить одного підставного теракту, хоча б і трішки підірвати якусь бляшанку в Севастополі - у нас почнеться те саме, тим паче, що ціла купа населення в Севастополі - теж громадяни РФ.
А що, кримчанам погано живеться? Нафіга їм ті гіпотетичні мітинги, які влада гіпотетично буде розганяти, на що гіпотетично відреагує москва і не відреагує НАТО? І коли це все гіпотетично буде? он з осетією вони ще хто зна коли розгребуться

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2008 10:57) писав:

А на відміну від Грузії у нас нема ані гідної опозиції, яка відкине усі суперечки з владою і стане на захист країни, ані боєздатної армії.
В Грузії теж не все було гладко з опозицією... а чим наша армія гірша?

Перегляд дописуDarkLordVillis (10.08.2008 20:05) писав:

Чергова провокація жидомасонів, з метою підготуватися до третьої світової війни. Всі ці війни за останні 100 років -підготовка до приходу жидівського месії - антихриста.
Війна - то метод знищення найкращих богатирів Руських, а в даному випадку - і джигітів кавказьких.
я спочатку був подумав, що може це стьоб, причому якісний, але з вашого другого посту виднощо це серйозно... ну ізраілю мабуть вигідно чимось зайняти росію, щоб та не мала часу підтримувати Сирію, яка трохи риє під жидів. Крім того може й штати так негласно через ізраіль це діло підтримують.. а за жидомасонів не переживайте, вони й так правлять світом :happy1:

Перегляд дописуDarkLordVillis (10.08.2008 21:12) писав:

медвед - кукла! Путін - а ти покопайся, 100пудов жид! А кацапи дурні ведуться...
Та ви всеж дайте якісь більш менш достовірні(не ті які біля повідомлень про атаки нло і накладення порчі) джерела, бо ті ваші заяви нагадують мені один незлий анехдот
- Глянь, синку! Що це таке в кутку чорніє? То не жиди?
- Ні, батьку! Це ж рояль!
- А що це таке у тім роялі біленьке? То не жиди?
- Ні, батьку! Це клавіші!
- Синку! А з чого вони зроблені?
- Зі слона!
- От кляті жиди! Слоника замордували!

Я от чув що україна не буде пускати назад російські кораблики, які зазарз до грузії відплили, не розумію яка нам користь з цієї наглої конфронтації, чи не краще зброю тихенько туди штовхати, і приємно і відчизняному виробнику на користь
  • 0

#90 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 21:24

Перегляд дописуПавлина (10.08.2008 20:57) писав:

блін, Мєдвєдєв - жид?

я, як голова організації, є його і президента Путіна особистим рабином. На нас він справляє враження людини, яка співпадає з нами в розумінні ролі релігії в суспільстві. Д.Мєдвєдєв - людина готова практично до будь-якої роботи., оскільки це людина нашого іудаїстського світогляду і величезного досвіду.
(с)Берл Лазар - головний рабин Росії

Дмітрій Анатолієвіч Мєдвєдєв - справжнє ім'я Мєнахем Аароновіч Мєндєль. Батько - Аарон Абрамовіч Мєндєль, по паспорту Анатолій Афанасьєвіч. Мати - Циля Веніаміновна. Дружина - Свєтлана Моісєєвна Ліннік (по паспорту Свєтлана Владіміровна).(с)

Перегляд дописуПавлина (10.08.2008 20:57) писав:

Путін - жид?

Борис Абрамович Березовській, якщо вірити газеті «Комерсант'» від 15.07.2005г., заявив: "Путін може отримати ізраїльське громадянство, як етнічний єврей по матері"
Ну а дружина Путіна - Людмила Олександрівна (Абрамівна) Путіна (Шкрєбньова), тесть - Олександр (Абрам) Авраамович Шкрєбньов. Євреї, як відомо, практично ніколи не одружуються не зі своїми - це заборонено релігією.
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.5.).

Робіть висновки, як то кажеться. Звісно, ніхто не покаже документа про його національність та релігію, тому навколо цього багато мороку, в якому, думаю, є досить і брехні, але... Дід Путіна, як відомо, служив ще у Леніна поваром. Ким була ленінська гвардія відомо усім.

Перегляд дописудомовик (10.08.2008 22:10) писав:

А що, кримчанам погано живеться? Нафіга їм ті гіпотетичні мітинги, які влада гіпотетично буде розганяти, на що гіпотетично відреагує москва і не відреагує НАТО? І коли це все гіпотетично буде? он з осетією вони ще хто зна коли розгребуться

У них запитайте - це ж вони мітингують

Перегляд дописудомовик (10.08.2008 22:10) писав:

В Грузії теж не все було гладко з опозицією... а чим наша армія гірша?

Були - але щойно почалися проблеми - опозиція об"єдналась з президентом, чим показала велику дулю Кремлю, який до цього вважав її проросійською. У нас так не буде, бо у нас вона така і є. Ну а щодо армії - я вже вище писав.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 10.08.2008 – 21:26

• 0

#91 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 21:25

Ох, саме якраз час вдарити по Чорноморському флоту РФ! Може вони й остерігаються,але не чекають удару з тилу.
Тут можна іронізувати.. але як ви оцінюєте наслідки таких дій?

Але нажаль, не можна недооцінювати розвідку... Будь які ініціативи, навіть ця дурниця на форумі, відразу буде помічена...

ні я не вірю, це стьоб :)
  • 0

#92 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 21:29

офф-топ видалено. Ви назву теми бачили ? За пости що не стосується конфлікут буду карати
  • 0

#93 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.08.2008 – 21:38

Ніби й не флуд було... Та ладно...

Щодо війни в Грузії. Повторюсь: після такого розвитку подій, Україні варто серйозніше задуматись над вступом в НАТО.

Щодо заяви Єханурова про заборони повернення російської частини Чорноморського флоту в Крим, - повністю погоджуюсь, - маємо право.

Щодо звинувачення Росією України в тому, що не мали права продавати зброю Грузії - фігня. Маємо право.

І взагалі, я на боці грузинів. :)
  • 0

#94 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 21:46

Перегляд дописуОлеська (10.08.2008 22:38) писав:

Ніби й не флуд було... Та ладно...

Як на мене - зовсім не флуд, і "ладно" якось не "проходить", бо хоч я всього лише відповідав на чужі питання, але відгріб +10 за них саме я, а не хтось з цілого обговорення вище. Схоже побачили останнього і вирішили відмітити саме його.

Щодо війни в Грузії. Повторюсь: після такого розвитку подій, Україні варто серйозніше задуматись над вступом в НАТО.

Проблема в тому, що ми не можемо туди вступити - нас туди повинні прийняти. І, підозрюю, ми з Грузією отримали відмову саме тому, що як і в сімдесят років тому Чехословакію Німеччині нас обох просто віддали Росії. А як вона заламає нас назад - це вже буде її справа.

До речі, саме ці останні події в Грузії довели, що ООН нічим не краща за Лігу націй - така сама безпорадна. І чхати на неї хто хотів. Погляньмо на засідання Ради Безпеки ООН - Грузію там на словах вже вчетверте (останній раз кілька годин тому) підтримали усі. А як щодо справи - то нічого досі не вирішено. Тим паче, що Росія там має право вето, а їй з усіх сил допомагають Китай та Франція. Ну а з США та Британією вже якось домовляться.

І це все на тлі того, що вже давно подано ноту про припинення вогню, а російські літаки досі бомбардують територію Грузії далеко за межами конфлікту.
  • 0

#95 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 21:57

Тут така фігня виходить, в нато нас не беруть, в результаті така позиція тільки налаштовує проти нас росію, поки не можем вступити нема чо язиком ляпати, спокійніше буде

Щодо заяви Єханурова про заборони повернення російської частини Чорноморського флоту в Крим, - повністю погоджуюсь, - маємо право.
Так ясно, що маєм право, тільки нащо це, просто щоб плюнути в кашу?

Щодо звинувачення Росією України в тому, що не мали права продавати зброю Грузії - фігня. Маємо право.
Там вроді мова була про те що ми не маєм морального брава в урегуляванні конфлікту, бо постачали грузію зброєю і ще різні закиди типу ми співучасники геноциду осетинців, во, ну як на мене ми скоріше співучасники збиття кількох російських літаків

І взагалі, я на боці грузинів. :)
Ну та, він ж як давидик проти голіафа, герой як не подивись, але теоретично може й президент осетії герой, якщо це все щиро робиться
  • 0

#96 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 22:06

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2008 22:46) писав:

Як на мене - зовсім не флуд, і "ладно" якось не "проходить", бо хоч я всього лише відповідав на чужі питання, але відгріб +10 за них саме я, а не хтось з цілого обговорення вище. Схоже побачили останнього і вирішили відмітити саме його.
То не до мене, взагалі, бо сама в шоці...

Цитата

Проблема в тому, що ми не можемо туди вступити - нас туди повинні прийняти. І, підозрюю, ми з Грузією отримали відмову саме тому, що як і в сімдесят років тому Чехословакію Німеччині нас обох просто віддали Росії. А як вона заламає нас назад - це вже буде її справа.
Та знаю... Може на тлі останніх подій щось в тому плані просунеться...

Перегляд дописудомовик (10.08.2008 22:57) писав:

Тут така фігня виходить, в нато нас не беруть, в результаті така позиція тільки налаштовує проти нас росію, поки не можем вступити нема чо язиком ляпати, спокійніше буде

Так ясно, що маєм право, тільки нащо це, просто щоб плюнути в кашу?

Там вроді мова була про те що ми не маєм морального брава в урегуляванні конфлікту, бо постачали грузію зброєю і ще різні закиди типу ми співучасники геноциду осетинців, во, ну як на мене ми скоріше співучасники збиття кількох російських літаків

Ну та, він ж як давидик проти голіафа, герой як не подивись, але теоретично може й президент осетії герой, якщо це все щиро робиться
Не розумію: чого всі так бояться гніву Росії?
Та і не розумію позиції, якщо нас не беруть в НАТО, то треба і далі прогинатись під Росію...
І при чому тут "плюнути в кашу"? Чи Україна не має права на власну позицію?
Про геноцид осетинців Росія взагалі не має ніякого морального права нам дорікати на тлі голодоморів та репресій наслідниками союзу.
Щодо симпатії до грузинів, то це вже історично так склалось...
  • 0

#97 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 22:25

Перегляд дописуОлеська (10.08.2008 23:06) писав:

Не розумію: чого всі так бояться гніву Росії?

Економіка. Газ, нафта, діаманти і багато чого ще. На додачу основна зброя - економічні монстри на зразок Газпрому, які тримають в своїх руках економіки більшості країн через куплені місцеві компанії.

До речі останнє повідомлення - росіяни потопили грузинський катер. Тому вітаю усіх нас, панове, відтепер ми учасники війни на стороні Росії, як країна, з території якої ведеться напад на іншу суверенну країну. Причому по гарячим слідам в Севастополі активізувались комуністи та інші проросійські банди, тому чекайте, що у нас, розігнавшись в Грузії, можуть почати те саме.

Цікаво було б запитати наших любих регіоналів та комуняк, які ще нещодавно блокували місяць верховну раду через те, що страшенно боялися, що НАТО нас втягне у війну - що вони тепер сказали б про російський флот, який вже втягнув нас у війну.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 10.08.2008 – 22:33

• 0

#98 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 22:32

Сталін спеціально так намалював адміністративні кордони, щоб тепер були проблеми. Все це повязано... все це сплановано...
Що говорити про НАТО, якщо там США? чого можна чекати від НАТО після подій в Косово? І чого чекати від Європи? сподіватись можна лиш на себе.
  • 0

#99 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 22:42

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2008 23:25) писав:

Економіка. Газ, нафта, діаманти і багато чого ще. На додачу основна зброя - економічні монстри на зразок Газпрому, які тримають в своїх руках економіки більшості країн через куплені місцеві компанії.

До речі останнє повідомлення - росіяни потопили грузинський катер. Тому вітаю усіх нас, панове, відтепер ми учасники війни на стороні Росії, як країна, з території якої ведеться напад на іншу суверенну країну. Причому по гарячим слідам в Севастополі активізувались комуністи та інші проросійські банди, тому чекайте, що у нас, розігнавшись в Грузії, можуть почати те саме.

Цікаво було б запитати наших любих регіоналів та комуняк, які ще нещодавно блокували місяць верховну раду через те, що страшенно боялися, що НАТО нас втягне у війну - що вони тепер сказали б про російський флот, який вже втягнув нас у війну.
Зачекай, ми ще не воююча сторона.
А комуністичну патрію таки треба було заборонити як антидержавну та антилюдську.

Перегляд дописуDarkLordVillis (10.08.2008 23:32) писав:

Сталін спеціально так намалював адміністративні кордони, щоб тепер були проблеми. Все це повязано... все це сплановано...
Що говорити про НАТО, якщо там США? чого можна чекати від НАТО після подій в Косово? І чого чекати від Європи? сподіватись можна лиш на себе.
Як нам сподіватись на себе? Армія у нас м"яко кажучи не сильна, атомних ракет не маємо, та й єдності в народі теж немає...
  • 0

#100 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 22:45

Ну йопта, не сидицця тим москалям, ой не сидицця...
*пішов відкопувати зенітку*
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних