Перейти до вмісту

Грузія, останні події.

Повідомлень в темі: 398

#201 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:21

я впевнен що нашi керманичи мають розум. тому не буде зброенного протистояння мiж нами й росiянами. а не дай боже вони почнуть ми крутимо вентилi та европа вмить заголосить про газ....зима 2005 ... iталiя на получила 30 % газу з росii - галосу було... так що ми маемо вплив на розклад.

Цитата

цікаво що зробить ООН проти Росії. і чи взагалі щось зробить?
нiчого не зробить .... бо не сможе...а америка теж не захоче - iй iраку вистачае. зараз ми живемо у полярному свiтi - тому маемо обирати "пiд кого лягати" - чи пiд заxiд чи пiд росiю.....дуже шкода шо тiльки так

хотiв щоб ми були як швейцарiя чи норвегiя.... не хочу вибирати з ким дружити та що робити

Повідомлення відредагував sovist: 12.08.2008 – 11:26

• 0

#202 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2008 – 11:22

Перегляд дописуdiesel (12.08.2008 12:17) писав:

Якби на Грузію напала якась незначна країна яка також була членом ООН то її давноб вже виключили з цієї організації.
цікаво що зробить ООН проти Росії. і чи взагалі щось зробить?

Нічого - у Росії право вето. Дебільна система.
  • 0

#203 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 12.08.2008 – 11:24

так і Кубань споконвічно теж наша, а що з того? Сидіти в калюжі, зате з Кримом? не дай Бог, то я від призову ховатись не буду, а жити хочеться....
  • 0

#204 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:25

Перегляд дописуolmos (12.08.2008 12:10) писав:

Та ну, якщо й справді вже кінець

Ви такі наївні... Який кінець? Це видимий кінець для світової спільноти. Що далі буде - продовження знищення Грузії.
Система протиповітряної оборони знищена, армія розсіяна, бронетехніка знищена. Далі підуть воювати абхази та осетини, на яких жодна світова спільнота впливу не матиме. При спробах Грузії боронитися Росія буде проводити удари, мотивуючи це "остаточним подавлєнієм огневих точєк". До кінця тижня Грузія буде розшматована між невизнаними республіками, владу буде ліквідовано, на місце поставлено проросійських представників, до кінця місяця, абсолютно "легітимно" або вся Грузія, або лише її невизнані частини опиняться в складі Росії, а Грузія стане "сателітом" з кишеньковою владою.

Десь така у мене думка.

Грузію без її гемороїв швидше за Україну приймуть у НАТО

Грузії після цих подій в НАТО взагалі шлях закритий.

Для того все й робилось.

Перегляд дописуolmos (12.08.2008 12:24) писав:

так і Кубань споконвічно теж наша, а що з того? Сидіти в калюжі, зате з Кримом?

І що ще віддамо? Штани, труси і станемо раком?
  • 0

#205 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:34

Перегляд дописуolmos (12.08.2008 11:10) писав:

Мене не покидає думка, якщо здихатись Криму(звичайно не таким шляхом) може й ми б у Європу швидше попали?

маму продай на трансплантаційні органи, а сестру - в європейські борделі, матимеш грошики на новий мобільний телефон
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.5.2).
  • 0

#206 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:43

Перегляд дописуMarcos (12.08.2008 09:53) писав:

Ви знаєте мені взагалі не віриться в загаловки скажімо жовтневих газет, таких як New York Times, The Mirror - " Україна дає відсіч Росії на території Грузії". Наша країна військовий імпотент у порівнянні з Росією, так що взагалі казати щось про відсіч на військовому фронті недоречно.
Економічний фронт, ащо ми тут можемо ? Ми можемо не пити російського пива чи не їздити на ВАЗах,ми можемо накласти великі мита на російські товари, але ми не можемо не споживати російській газ. Щоб ми не робили але в Росії є "ядерна економічна зброя" - газ. Економічні війни можуть вести більш-менше енергетично незалежні країни або ті які мають гарних союзників. Ми до цих країн не належемо.
Єдина війна на якому ми здатні - це дипломатична. Крім того пріорітетом номер 1 для нас є НАТО, якщо я раніше мав сумніви щодо вступу в цей блок, то тепер я двума руками ЗА,
Як не бунтує проти сказаного Вами моє сумління, але визнаю Вашу правоту...
Якщо раніше у мене ще виникали сумніви щодо вступу України до НАТО, яке на мою думку контролюється представниками ненависної мені національності, то зараз такі сумніви відпали. Чим скоріше Україна приєднається до Альянсу, тим менше вірогідність грузинського варіанту на нашій землі.
Разом з тим вважаю, що СБУ та інші спецслужби у нас "мишей не ловлять". Відомі імена і адреси всіх українських антипатріотів, тих хто грає за російським сценарієм на дестабілізацію в Криму. Чому ці люди досі цим займаються вільно? В такій ситуації вести мову про демократію та права людини недоречно. Всіх в каталажку, хай посидять трошки, до з'ясування особистості (тобто до 2017р.)
Також вражає те ставлення, яке виказують на адресу Південної Осетії... Люди просто не знають, що воно таке!

Цитата

Як відомо, сукупна чисельність збройних сил і внутрішніх військ у мирний час може становити не більше, ніж 1% населення країни. Грузія (без Абхазії та Південної Осетії) має близько 4,5 мільйонів мешканців і при тому армію в 41 тисячу вояків – майже на межі, серйозне навантаження для економіки. Ця армія мала на озброєнні близько 450 одиниць бронетехніки (з них до 250 танків), близько півсотні ракетних систем залпового вогню (далеких нащадків "катюш"), 200 гармат, понад 50 зенітних комплексів, 12 реактивних штурмовиків, 40 вертольотів і 9 військових катерів. Все цілком збалансовано, нормальне військо невеликої держави.

Південна Осетія. Населення – за офіційними даними, 72 тисячі осіб, за оцінками незалежних російських аналітиків – 35-40 тисяч (усі інші, одержавши російські паспорти та "гуманітарну допомогу", давно чкурнули свій за очі). Іншими словами, у мирний час Південна Осетія може – суто теоретично – утримувати не більше 700 вояків, а у воєнний, коли точиться тотальна війна – 7000 (реальні ж показники, очевидно, становлять 400 і 4000). Реально ж армія та МВС цієї "республіки" 2006 року становили 2500 осіб (без "добровольців", себто найманців, з-за кордону), а зараз йдеться про семитисячне військо. У цього війська на озброєнні було: 87 танків, 185 бронетранспортерів і бойових машин піхоти, 42 самохідні гармати, 23 "Гради", близько півсотні гармат (в тому числі 30 122-мм гаубиць), нез‘ясоване число рухомих зенітних комплексів тощо (деякі російські джерела вказують значно менше число техніки, але то відверта туфта).

Для порівняння: армія Словенії (члена НАТО, між іншим), має понад 30000 особового складу, 54 танки, близько 150 БТР та БМП, 36 гаубиць, 30 гармат.

Іншими словами, за кількістю техніки збройні формування Південної Осетії (72 тисячі населення, за офіційними даними) наближаються до армії двомільйонної Словенії. Що в економічно розвиненій Словенії є кому обслуговувати таку техніку, це зрозуміло. Цікаво лише, звідки в осетинських гірських селах узялося стільки танкістів, артилеристів, зенітників?

Я вже не кажу про те, що постійно утримувати таке військо "держава" із населенням меншим, ніж один київський район, просто нездатна.
В цій статті ще йдеться про особистий склад т.зв. "уряду Південної Осетії" і порівняння сьогоднішньої ситуації з історичними подіями 70-річної давнини. Виявляється подібне в історії СРСР вже було...
  • 0

#207 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:45

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2008 12:25) писав:

Грузії після цих подій в НАТО взагалі шлях закритий.

Для того все й робилось.

І що ще віддамо? Штани, труси і станемо раком?
дуже сумніваюсь ....

а не перекручуйте, я не пропоную віддавати, і не нервуйте будь ласка, де факто частина Криму окупована росіянами, як і абхазія з осетією, логічного виходу з цієї ситуації немає крім того який продемонстрували росіяни, у вас є альтернатива?
  • 0

#208 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:50

Цікава в них хроніка :-)
http://lenta.ru/arti.../08/12/ossetia/
Медведев объявил об окончании операции в Южной Осетии
Президент России Дмитрий Медведев объявил о завершении операции по принуждению к миру в зоне грузино-осетинского конфликта. Цель операции, считает Медведев, достигнута, безопасность миротворцев и мирных жителей обеспечена, "агрессор наказан", а возможные очаги агрессии будут уничтожены.

Повідомлення відредагував 100000: 12.08.2008 – 11:52

• 0

#209 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:55

Перегляд дописуSotnik (12.08.2008 12:43) писав:

Виявляється подібне в історії СРСР вже було...

В історії вже багато чого було. Я он порівняв Сталіна, Гітлера та Путіна - збіги просто вражають.

До речі, попри наказ Мєдвєдєва про припинення вогню щойно росіяни бомбардували одну з головних своїх цілей - нафтопровід.
  • 0

#210 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:59

хроніка як хроніка, цікаво правда, вже про геноцид осетин і не згадують, то у них жарт такий був, глум на мотиви Сербських подій

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2008 12:55) писав:

До речі, попри наказ Мєдвєдєва про припинення вогню щойно росіяни бомбардували одну з головних своїх цілей - нафтопровід.
була б головна ціль - накрили б зразу - мабуть для себе бережуть .....

особисто я дуже розчарований чисто символічним опором грузинів, нащо тоді було реагувати на провокацію? Неготовий - сиди мовчки, готуйся......ППО, мінування, укріплення..

Повідомлення відредагував olmos: 12.08.2008 – 12:00

• 0

#211 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 12:04

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2008 12:55) писав:

В історії вже багато чого було. Я он порівняв Сталіна, Гітлера та Путіна - збіги просто вражають.

Офіційна Москва заперечує свою участь у бомбардуванні... так, що кінці вводу

Перегляд дописуolmos (12.08.2008 12:59) писав:

хроніка як хроніка, цікаво правда, вже про геноцид осетин і не згадують, то у них жарт такий був, глум на мотиви Сербських подій

була б головна ціль - накрили б зразу - мабуть для себе бережуть .....

особисто я дуже розчарований чисто символічним опором грузинів, нащо тоді було реагувати на провокацію? Неготовий - сиди мовчки, готуйся......ППО, мінування, укріплення..
Дивну позицію зайняло НАТО. Сцуки чекають чогось... не подобається це мені... ох не подобається...
  • 0

#212 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.08.2008 – 12:27

Перегляд дописуSotnik (12.08.2008 01:58) писав:

В тім то й сувора правда, що сьогодні москалі "з’їдять" Грузію, а завтра приймуться за нас. І це не відворотньо, якщо їм зараз не дати відсіч по всіх фронтах: і військовому, і дипломатичному, і економічному... Взагалі подавити морально всім т.зв. "прогресивним людством".
Щодо того, що будуть гинути 18-19 річні хлопці... Дуже шкода! Чесно. Я бачив, що воно таке. Але ворога краще бити на чужій території, а не чекати коли він прийде в твій дім. Тому пацифізму в такій ситуації не місце.
Але виходячи з сьогодняшніх українських реалій це неможливо. Тому на наступних виборах буду голосувати за "Гітлера". Тобто за партію або особистість, які будуть здатні не розпускати соплі і грати в демократію, а діяти жорстко заради побудови сильної держави. (Ех, якби ще ці передвиборчі обіцянки виконувались...)
А що Ви, пане Marcos, пропонуєте? Що маєте на увазі, коли кажете про реальний погляд на речі і утримання від польотів в рожевих хмарах?
Як на Ваш погляд повинна вести себе Україна в цій ситуації?
Може нам перебити у себе швиденько всіх, кого підозрюємо в можливій майбутній причетності до "п'ятої колони"? :yes:
Повністю погоджуюсь. Бити ворога ще поки він не заліз в твою хату...

Перегляд дописуsovist (12.08.2008 09:44) писав:

нi - з нами буде все добре. я гадаю що в Ю.В. Тимошенко та В.А. Ющенко вистачить розуму не втягти нас у цю безглузду справу.
У наш можновладців вистачає розуму лише про себе думати.

Перегляд дописуMarcos (12.08.2008 09:53) писав:

Ви знаєте мені взагалі не віриться в загаловки скажімо жовтневих газет, таких як New York Times, The Mirror - " Україна дає відсіч Росії на території Грузії". Наша країна військовий імпотент у порівнянні з Росією, так що взагалі казати щось про відсіч на військовому фронті недоречно.
Економічний фронт, ащо ми тут можемо ? Ми можемо не пити російського пива чи не їздити на ВАЗах,ми можемо накласти великі мита на російські товари, але ми не можемо не споживати російській газ. Щоб ми не робили але в Росії є "ядерна економічна зброя" - газ. Економічні війни можуть вести більш-менше енергетично незалежні країни або ті які мають гарних союзників. Ми до цих країн не належемо.
Єдина війна на якому ми здатні - це дипломатична. Крім того пріорітетом номер 1 для нас є НАТО, якщо я раніше мав сумніви щодо вступу в цей блок, то тепер я двума руками ЗА,
Як не прикро, але теж погоджуюсь.

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2008 09:57) писав:

Сподіваюсь, що за останній час таких людей стало набагато більше. Тоді хоч якась користь від російської агресії є.
Мені теж здається, що після тих всіх подій прихильників НАТО побільшає.

Перегляд дописуolmos (12.08.2008 11:03) писав:

а мені не смішно, навіть трішки лячно, я теж впевнений що росіяни нас у спокої не залишать ...
А хіба Росія колись заспокоювалась в наш бік?

Перегляд дописуdiesel (12.08.2008 11:36) писав:

жаль правда що ми в 90-х роках знищили ядерну зброю. Зараз ніяких питань нападе росія на нас чи не нападе небулоб бо навіть малі ніким незахищені країни які мають ядерну зброю почувають себе досить впевнено у політичному світі небоячись зазіхань на їх територію.

Що не кажіть а ядерна зброя в нас час відіграє дуже багато, навіть як сильно ми б не хотіли початку "ядерної війни"
Хоча би на прикладі Північної Кореї можна було минолого року побачити, що таке ядерна зброя для країни. Захист.

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2008 12:03) писав:

Як на мене - пізно схаменулись. Тепер для всього світу вони агресори. Хоча Грузії це не допоможе - країна згвалтована, військові сили знищені, кілька шматків території відгризено невизнаними республіками.
Росіяни завжди були агресорами. А хіба після Чечні вони стали білими і пуснастими. Їх ще тоді у світі засуджено.

Та ну, якщо й справді вже кінець - то допоможе, Міха скаже "бачте я ж хотів як краще" і Грузію без її гемороїв швидше за Україну приймуть у НАТО... Мене не покидає думка, якщо здихатись Криму(звичайно не таким шляхом) може й ми б у Європу швидше попали?
Маразм! Крим - наша територія і все!

Перегляд дописуolmos (12.08.2008 12:24) писав:

так і Кубань споконвічно теж наша, а що з того? Сидіти в калюжі, зате з Кримом? не дай Бог, то я від призову ховатись не буду, а жити хочеться....
Нагадує гру... Ау! Вийдіть з кібергпростору!

Перегляд дописуolmos (12.08.2008 12:59) писав:

Слава Богу, хоч грузинський народ має ще хоч трохи гордості і не дає наплювати у власну кашу.
  • 0

#213 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 12.08.2008 – 12:40

По-перше, на мою думку порівняти Косово та Абхазію не можна, бо з таким "патроном свободи", яким є Росія Абхазія ніколи не буде незалежною, хто вчився історії, той знає чому. І якщо їм справді захотілося давати малим державам свободу, хай почнуть з Чеченії, мають ближче.
По-друге, в теленовинах почали задуматися, які є справжні причини атаки на Грузію: через територію Грузії проходить маршрут Південно-Кавказького газопроводу Баку-Тбілісі-Ерзурум. Росія твердить, що не атакує газопроводу. ЗМІ в Грузії подає, що атака на газопровод була. Чи Росії не ідеться про те, щоб або здобути контроль над цим газопроводом, або його знищити, або показати світу, що Грузія як доставець газу не є надійною (звичайно, на відміну від Росії... :yes: ). Дивлячись на пункт перший (тобто "патрон свободи"), це звучить більш імовірно ніж "боротьба за незалежність Абхазії".
По-третє, вступ Грузії до НАТО блокувала Меркель, тобто Німеччина. А проект безпосереднього газопроводу з Росії до Німеччини був, тільки не вдався, бо не було згоди з боку Фінладії, Естонії, Литви, Лотви та Польщі. І зараз, пані Меркель запропонувала, що буде миротворцем між Росією та Грузією. Цікаво, від коли так їй залежить на добру та безпеці Грузії...
По-четверте, Росія знала, кого атакує - Грузія не є в жодному військовому союзі, тобто принаймні теоретично, жодна інша держава не повинна відреагувати на збройний конфлікт в Грузії. А якщо відреагує, тоді буде війна. Залишаються два виходи з ситуації: або всі почнуть воювати з Росією (але тоді газу не буде...) або всі дивитимуться на цей конфлікт і нічого не робитимуть, після чого Росія заатакує Азербейджан та інші держави. А весь світ буде удавати, що нічого не діється.
  • 0

#214 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 12:57

Перегляд дописуОлеська (12.08.2008 13:27) писав:

Нагадує гру... Ау! Вийдіть з кібергпростору!
намагаюсь, та новини не дають
  • 0

#215 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.08.2008 – 13:05

Перегляд дописуПавлина (12.08.2008 13:40) писав:

По-четверте, Росія знала, кого атакує - Грузія не є в жодному військовому союзі, тобто принаймні теоретично, жодна інша держава не повинна відреагувати на збройний конфлікт в Грузії. А якщо відреагує, тоді буде війна. Залишаються два виходи з ситуації: або всі почнуть воювати з Росією (але тоді газу не буде...) або всі дивитимуться на цей конфлікт і нічого не робитимуть, після чого Росія заатакує Азербейджан та інші держави. А весь світ буде удавати, що нічого не діється.
Ну так і Україна не є в жодному військовому союзі. Тому ми і переполошились так. А переживати є чого...

Варіант щодо газопроводу найймовірніший, як на мене.
  • 0

#216 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 12.08.2008 – 13:55

Перегляд дописуОлеська (11.08.2008 23:03) писав:

Так чи не тому варто Україні не просто бути миротворцем, а й стати на бік Грузії?
Духу не вистачає.
  • 0

#217 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 12.08.2008 – 14:05

Цитата

а мені не смішно, навіть трішки лячно, я теж впевнений що росіяни нас у спокої не залишать ...
у спокої вона нас не залишить це очевидно.
але навряд вона буде атакувати Україну)
до того ж, євро через 4 роки)
і це взагалі в мене в голові не вкладається... це тупо нереально)

Цитата

а хто говорить про напад? "Міратворческая апперация па принуждению Украіни к сдаче крима"" ....
це брєд.

Цитата

Духу не вистачає.
та літаки нема чим заправляти :yes:
  • 0

#218 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.08.2008 – 14:05

Перегляд допису100000 (12.08.2008 12:50) писав:

"агрессор наказан", а возможные очаги агрессии будут уничтожены.

ТОбто по перше Росія важає агресором грузію, а по друге вона не виключає подальшого розвитку подій посилаючись на повторення "агресії" з боку грузині.
  • 0

#219 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 14:09

Хто читав цю "байду"?: Во Львове ждут российских «миротворцев»

Цитата

Об этом пишет львовское агентство «Захид.нет», публикуя статью местного политолога Тараса Возняка.
http://www.nr2.ru/lvov/190752.html
  • 0

#220 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 14:58

ООН жжот- не можуть прийняти резолюцію, ппц просто. Ше раз показано, шо система колективної безпеки- повна фігня
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних