Перейти до вмісту

Грузія, останні події.

Повідомлень в темі: 398

#181 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 08:44

Цитата

особисто були присутні?
це доведений факт, але якщо Ви цьому не вiрите - то це Ваша думка

Цитата

тримати нейтралітет? а ви думаєте, ми ще маємо таку можливість?
хоча діяти вже пізно - бліц-криг вдався sad.gif
...наша черга...
нi - з нами буде все добре. я гадаю що в Ю.В. Тимошенко та В.А. Ющенко вистачить розуму не втягти нас у цю безглузду справу.

як на мене - зiльють американци пана Михо... бо в них самих вибори на носi - а це не "цацкi - пецкi"
  • 0

#182 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2008 – 08:48

Перегляд дописуsovist (12.08.2008 09:44) писав:

Доведений? Можна побачити доведення?
  • 0

#183 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 08:53

Перегляд дописуSotnik (12.08.2008 02:58) писав:

В тім то й сувора правда, що сьогодні москалі "з’їдять" Грузію, а завтра приймуться за нас. І це не відворотньо, якщо їм зараз не дати відсіч по всіх фронтах: і військовому, і дипломатичному, і економічному... Взагалі подавити морально всім т.зв. "прогресивним людством".
Ви знаєте мені взагалі не віриться в загаловки скажімо жовтневих газет, таких як New York Times, The Mirror - " Україна дає відсіч Росії на території Грузії". Наша країна військовий імпотент у порівнянні з Росією, так що взагалі казати щось про відсіч на військовому фронті недоречно.
Економічний фронт, ащо ми тут можемо ? Ми можемо не пити російського пива чи не їздити на ВАЗах,ми можемо накласти великі мита на російські товари, але ми не можемо не споживати російській газ. Щоб ми не робили але в Росії є "ядерна економічна зброя" - газ. Економічні війни можуть вести більш-менше енергетично незалежні країни або ті які мають гарних союзників. Ми до цих країн не належемо.
Єдина війна на якому ми здатні - це дипломатична. Крім того пріорітетом номер 1 для нас є НАТО, якщо я раніше мав сумніви щодо вступу в цей блок, то тепер я двума руками ЗА,
  • 0

#184 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 08:57

Перегляд дописуMarcos (12.08.2008 09:53) писав:

пріорітетом номер 1 для нас є НАТО, якщо я раніше мав сумніву щодо вступу в цей блок, то тепер я двума руками ЗА,

Сподіваюсь, що за останній час таких людей стало набагато більше. Тоді хоч якась користь від російської агресії є.
  • 0

#185 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.08.2008 – 09:24

Ви знаєте мені взагалі не віриться в загаловки скажімо жовтневих газет, таких як New York Times, The Mirror - " Україна дає відсіч Росії на території Грузії". Наша країна військовий імпотент у порівнянні з Росією, так що взагалі казати щось про відсіч на військовому фронті недоречно.
Економічний фронт, ащо ми тут можемо ? Ми можемо не пити російського пива чи не їздити на ВАЗах,ми можемо накласти великі мита на російські товари, але ми не можемо не споживати російській газ. Щоб ми не робили але в Росії є "ядерна економічна зброя" - газ. Економічні війни можуть вести більш-менше енергетично незалежні країни або ті які мають гарних союзників. Ми до цих країн не належемо.
Єдина війна на якому ми здатні - це дипломатична. Крім того пріорітетом номер 1 для нас є НАТО, якщо я раніше мав сумніви щодо вступу в цей блок, то тепер я двума руками ЗА,
і чого, блін, пан такий правий? а шкода...
  • 0

#186 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 09:39

Цитата

Доведений? Можна побачити доведення?
так. можно. в iнетi повно матерiалу - чому я не привожду лiнков? не хочу щоб казали що взяв с сайтiв в доменi ru.

Цитата

Економічні війни можуть вести більш-менше енергетично незалежні країни або ті які мають гарних союзників. Ми до цих країн не належемо.
дуже шкода - чи карма у нас така....бути помiж хижакiв...
  • 0

#187 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 12.08.2008 – 09:40

Перегляд дописуsovist (12.08.2008 09:44) писав:

факт ніким не доведений, а взятий з повітря. Якби у росіян були трупи цих мирних жителів, або зруйновані будівлі - вони б це мільйон раз показали б, я очей від ящика не відриваю і від інету, ніде жодної фотки з жертвами серед цивільних, про факт обстрілу грузини попередили , це визнали і росіяни, і хто не втік зарані той встиг сховатись....
Якщо у вас є докази чи посилання на них - чекаю з нетерпінням
  • 0

#188 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 12.08.2008 – 09:59

Цитата

...наша черга...
га - га))))

Цитата

так. можно. в iнетi повно матерiалу - чому я не привожду лiнков? не хочу щоб казали що взяв с сайтiв в доменi ru.
ми тут якраз це і обговорюємо, давайте. мене до речі це теж цікавить.
  • 0

#189 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 10:03

Перегляд дописуКава з козявками... (12.08.2008 10:59) писав:

га - га))))
а мені не смішно, навіть трішки лячно, я теж впевнений що росіяни нас у спокої не залишать ...
  • 0

#190 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 10:28

Цитата

про факт обстрілу грузини попередили , це визнали і росіяни, і хто не втік зарані той встиг сховатись....
це вже не смiшно.... осетини - ми вас будемо обстрілювати з комплексiв ГРАД - не виходить з домiвок - бо не буде трупiв....

вот декiлька лiнкiв

http://www.kp.ua/daily/110808/51018/
http://mmc.nnm.ru/ek...ortazh_speckora

е лiнкi з iншою iнформацiею

деза йде повна так що ......
  • 0

#191 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.08.2008 – 10:36

жаль правда що ми в 90-х роках знищили ядерну зброю. Зараз ніяких питань нападе росія на нас чи не нападе небулоб бо навіть малі ніким незахищені країни які мають ядерну зброю почувають себе досить впевнено у політичному світі небоячись зазіхань на їх територію.

Що не кажіть а ядерна зброя в нас час відіграє дуже багато, навіть як сильно ми б не хотіли початку "ядерної війни"
  • 0

#192 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 10:56

да не буде нападу Росii на Украiну - це не вигiдно насамперед Росii. Чому? Тому що - через нас йде газопровiд, тому що багато людей мають и тут и там родичiв...багато тому можно привести. Да i не буде цього - населення пiвдня и сходу буде проти - а йих там таки багато
  • 0

#193 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 10:58

Перегляд дописуsovist (12.08.2008 11:28) писав:

вот декiлька лiнкiв

е лiнкi з iншою iнформацiею

деза йде повна так що ......
про дезу - згоден, але ж вибачте за цинізм - де фото з трупами цивільних? розбоммблені квартали міста? А ви чули що після бомбувань міста взагалі-то повинні бути руїни з під яких викопують цивільних? То що ви бачили такі сюжети? Я ні, тільки про те як люди вийшли з підвалів і побачили росіян....Ваші лінки я продивився. вибачте але фотками російських головорізів я ситий по горло ...
  • 0

#194 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 10:59

Економічний фронт, ащо ми тут можемо ? Ми можемо не пити російського пива чи не їздити на ВАЗах,ми можемо накласти великі мита на російські товари, але ми не можемо не споживати російській газ. Щоб ми не робили але в Росії є "ядерна економічна зброя" - газ.
Для опалення будівель достатньо 36 млрд м3(це якщо по 2400 м3 на 15 млн домогосподарств), з них Україна видобуває 21. Є можливість добувати метан з шахт та будувати нові свердловини. Якщо кабмін задастся ціллю забезпечити енергонезалежність України - то за 2-5 років це буде зроблено.
Проблема в тому, що владна верхівка має неабиякий зиск з залежності України від енергоносіїв. А промислові підприємства можуть купувати газ за європейскими цінами - ЄС же купує :yes:. А то деякі українці досі під впливом пропаганди північного сусіда.
p.s. а продажі ВАЗ-ів треба буде перевірити в кінці року.

Повідомлення відредагував trim: 12.08.2008 – 11:04

• 0

#195 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 10:59

Перегляд дописуsovist (12.08.2008 11:56) писав:

да не буде нападу Росii на Украiну -
а хто говорить про напад? "Міратворческая апперация па принуждению Украіни к сдаче крима"" ....
  • 0

#196 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:03

Перегляд дописуsovist (12.08.2008 11:28) писав:

І? Де докази? Де фото рядами викладених тисяч трупів? Де фото "стертого на пил" міста? Не бачу. Може очі протерти...

А тим часом

Як повідомило щойно інформагентсво Reuters з посиланням на Інтерфакс, президент Росії Дмитро Медведев ухвалив рішення зупинити військову операцію. Повідомляється, що Медведев наказав закінчити військову операцію в Грузії. Медведев повідомив про це на зустрічі з міністром оборони і Генштабом. "На підставі вашої доповіді я ухвалив рішення завершити операцію з примусу грузинської влади до миру", - сказав Медведев.

Як на мене - пізно схаменулись. Тепер для всього світу вони агресори. Хоча Грузії це не допоможе - країна згвалтована, військові сили знищені, кілька шматків території відгризено невизнаними республіками.
  • 0

#197 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:08

Перегляд дописуsovist (12.08.2008 10:56) писав:

да не буде нападу Росii на Украiну - це не вигiдно насамперед Росii. Чому? Тому що - через нас йде газопровiд, тому що багато людей мають и тут и там родичiв...багато тому можно привести. Да i не буде цього - населення пiвдня и сходу буде проти - а йих там таки багато

Звідки така впевненість , газопроводи? так при завоювані України їм взагалі не треба буде платити мито за транспортування газу. щодо родичів спокійно росія може почати наступ військовими частинами з далекого сходу. а щодо населення півдня і сходу - я погоджуюсь що вони будуть проти але населення росії набагато більше та йросія в багато раз перевершує нас в техніці

Перегляд дописуolmos (12.08.2008 10:59) писав:

а хто говорить про напад? "Міратворческая апперация па принуждению Украіни к сдаче крима"" ....
цілковита правда
  • 0

#198 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:08

декiлька слiв по газу:

1 -

Цитата

Є можливість добувати метан з шахт та будувати нові свердловини
- не вигiдно (концетрування метану багато коштуе)
2 -

Цитата

А промислові підприємства можуть купувати газ за європейскими цінами - ЄС же купує
так воно так але в европі підприємства дотуе держави на придбання добрив з амонію

3 - Проблема в тому, що владна верхівка має неабиякий зиск з залежності України від енергоносіїв - Згоден на всі 100

Цитата

малоймовірно...дуже малоймовірно але як привід для ведення бесіди - так
  • 0

#199 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:10

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2008 12:03) писав:

Хоча Грузії це не допоможе - країна згвалтована, військові сили знищені, кілька шматків території відгризено невизнаними республіками.
Та ну, якщо й справді вже кінець - то допоможе, Міха скаже "бачте я ж хотів як краще" і Грузію без її гемороїв швидше за Україну приймуть у НАТО... Мене не покидає думка, якщо здихатись Криму(звичайно не таким шляхом) може й ми б у Європу швидше попали?

Повідомлення відредагував olmos: 12.08.2008 – 11:11

• 0

#200 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 11:17

Якби на Грузію напала якась незначна країна яка також була членом ООН то її давноб вже виключили з цієї організації.
цікаво що зробить ООН проти Росії. і чи взагалі щось зробить?

Перегляд дописуolmos (12.08.2008 11:10) писав:

Мене не покидає думка, якщо здихатись Криму(звичайно не таким шляхом) може й ми б у Європу швидше попали?

Крим споконвічна наша територія і віддати крим заради того щоб війти в Європу це все одно що відрізати ногу щоб получити групу інвалідності
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних