Перейти до вмісту

Грузія, останні події.

Повідомлень в темі: 398

#101 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2008 – 22:56

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2008 22:46) писав:

Як на мене - зовсім не флуд, і "ладно" якось не "проходить", бо хоч я всього лише відповідав на чужі питання, але відгріб +10
Ви надто добре на них відповідали ))

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2008 22:24) писав:

У них запитайте - це ж вони мітингують
Тут така постановка питання типу треба в нато вступати, щоб уникнути проблем, а у мене враження що проблеми(зокрема мітинги) якраз виникають через оте бажання вступу і плюс ще недозована українізація

Перегляд дописуОлеська (10.08.2008 23:06) писав:

І при чому тут "плюнути в кашу"? Чи Україна не має права на власну позицію?
Ну можна це і так назвати.. але я все одно не знаю що дасть заборона кільком кораблям повернутись в порт окрім напруження відносин, це що така національна стратегія, псувати відносини з постачальниками енергоресурсів? коротше я не доганяю що це дасть

Не розумію: чого всі так бояться гніву Росії?
Ну не знаю... може тому що у них атомна зброя, велика армія, нафта, газ, може тому що у нас половина виборців не хоче з нею сваритися, а може ще чомусь

Та і не розумію позиції, якщо нас не беруть в НАТО, то треба і далі прогинатись під Росію...
залежить від того що конкретно ви маєте на увазі під словом прогинатись, реальність така що ми є енергетично залежна держава зі слабкою армією, і дратуючи наших "північних партнерів" різними заявами типу завтра ми наблизимо нато до ваших кордонів не добємось нічого доброго, тим паче що нато нам поки не сильно пахне

Перегляд дописуDarkLordVillis (10.08.2008 23:32) писав:

Сталін спеціально так намалював адміністративні кордони, щоб тепер були проблеми. Все це повязано... все це сплановано...
Чим вам не подобаються кордони?
  • 0

#102 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.08.2008 – 23:10

Перегляд дописуОлеська (10.08.2008 23:42) писав:

Зачекай, ми ще не воююча сторона.

Де-юре Росія та Грузія теж не воюючі сторони. Але ж ми усі розуміємо, що йде війна. Тому щодо нас висновки очевидні

Перегляд дописуDarkLordVillis (10.08.2008 23:32) писав:

Сталін спеціально так намалював адміністративні кордони, щоб тепер були проблеми. Все це повязано... все це сплановано...
Що говорити про НАТО, якщо там США? чого можна чекати від НАТО після подій в Косово? І чого чекати від Європи? сподіватись можна лиш на себе.

"Кордони" в Грузії та Осетії були "намальовані" ще за царату, і вперше вибухнули в 1917 році. Тому Сталін тут якось...
  • 0

#103 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 10.08.2008 – 23:32

Перегляд дописуОлеська (10.08.2008 22:38) писав:

1. Щодо війни в Грузії. Повторюсь: після такого розвитку подій, Україні варто серйозніше задуматись над вступом в НАТО.

2. Щодо заяви Єханурова про заборони повернення російської частини Чорноморського флоту в Крим, - повністю погоджуюсь, - маємо право.

3. Щодо звинувачення Росією України в тому, що не мали права продавати зброю Грузії - фігня. Маємо право.

4. І взагалі, я на боці грузинів. :)

1. Так не беруть же нас в НАТО - ламаються. А тепер ламатимуться ще довше.
2. Заборонити то ми заборонимо, а от що протиставимо, коли падлюки повернуться? стрілятемемо? (ех, бачити б ті договори, що їх про Чорноморський флот поукладали! тоді б знали...)
3. Тут вони загнули - наче самі не продавали зброю Ірану, Іраку і всім іншим...
4. гиги! а на чиєму ж ще?!
  • 0

#104 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 23:36

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.08.2008 00:32) писав:

4. гиги! а на чиєму ж ще?!
Гг, а як же братський осетинський народ?
  • 0

#105 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.08.2008 – 23:45

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.08.2008 00:32) писав:

3. Тут вони загнули - наче самі не продавали зброю Ірану, Іраку і всім іншим...

Нагадує Задорнова щодо того, що в Росії зброю продає сама ж охорона.:)
  • 0

#106 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 23:47

Зараза була би менш загрозливою, якби її менше ворушили. Думаю, це конфлікт виключно сепаратистського характеру, тому вирішувати його має Грузія. А ця історія нас вчить, що якщо, Борони Боже, почнеться катавася з Кримом, о РОсія просто жопу порве, а вставить свої війська в перших рядах, і нішо нам не поможе, бо відділення - двозначне явище і наскрізь просякнуте полтичним гнилим душком
  • 0

#107 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 11.08.2008 – 00:00

Перегляд дописуAmili (10.08.2008 16:18) писав:

Та не страшно брати зборою. Страшно інше. Ви тільки вслухайтеся в це слово : ВІЙНА. Не знаю як вам, а мені страшно, страшно від однієї думки про те, що гинуть невинні люди, "гарматне м"ясо", як дехто їх називає :) . Так тим "гарматним м"ясом можуть стати наші сім"ї, родичі, батьки, кохані. А заради чого??? Заради купки олігархів, які тільки отримують від війни прибутки. Ви тільки почитайте, що пишуть росіяни про цю війну в групі в Контактах. Співчуваю цивільному населенню обох країн, які замішані в "ігри великих і могутніх". Мені страшно...страшно навіть від відповіді офіційної Москви на заклик України про припинення конфлікту і виведення російських військ з зони конфлікту.
Хто виграв від Першої і Другої світової війни??? Німеччина? СРСР? США? Ні, не громадяни, не країна в цілому, а фінансові магнати. Будь-яка війна безглузда, що ще довів Франсуа Рабле, в творі якого дві країни билися лише через те, що хтось не так розбивав шкаралупу яйця...
Засуджую дії Росії. Несхвалюю дії військових Грузії і Осетії, болить душа за мирних жителів і рядових військових обох країн.....

+1. З обох боків загинуть люди, міста будуть зруйновані, а "великі шишки" нагріють на цьому руки. Зараз взагалі не можна бути впевненим, чи не дурить тебе власний уряд. Он вде надійшла інформація, що як раз напередодні війни Путін зустрічався із Бушем і вони про щось домовлялись... Не виключено, що цей конфлікт було заздалегідь сплановано... наскільки легше було все у первісних людей, коли прийшов з дубиною, сказав: "Мой печера!" - і, якщо зміг, відбив. Чи, якщо не зміг, утік в хащі зализувати синці від дубини хазяйна печери. А зараз, коли такі шашні та інтриги, що кров стигне, прокручуються під усміхненою маскою демократії та гуманності, просто нудить від цього лицемірства!
Але що робити Грузії? Їй не залишається нічого, окрім як захищати свою територію, бо інакше Росія розтаскає її по шматках...
  • 0

#108 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 00:09

Перегляд дописудомовик (11.08.2008 00:36) писав:

Гг, а як же братський осетинський народ?
засоромили... так я ж проти північного сусіда вболіваю... :)
  • 0

#109 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 11.08.2008 – 00:33

хотіла кучу вумного написать... потеревенити... почитала ваші думки, шановні, і тепер розумію одне. І тепер мені страшно.
І не тому я боюся нашого північного сусіда, що в них атомна зброя, газ і просто анфас чи що... а тому боюся, що недокінця впевнена у силах нашої держави. Ми при мирі розділені, а війна нас об’єднала і чи об’єднає, хай би вона котилася до всіх чортів ця війна? Коротше, страшно.

п.с. завтра уїжджаю в Карпати, в глибинку, так сказати, за подіями чортзна, як слідкувати. "?"

Добраніч, всім, хто ще не заснув

Повідомлення відредагував Lemurka: 11.08.2008 – 00:35

• 0

#110 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 01:15

Перегляд дописуLemurka (11.08.2008 01:33) писав:

п.с. завтра уїжджаю в Карпати, в глибинку, так сказати, за подіями чортзна, як слідкувати. "?"
Слідкуйте чи на горизонті не зявиться хмарка в формі гриба :)
  • 0

#111 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 06:50

Останні новини. По-перше - привіт усім, хто підтримує у виборах в США Обаму

"Росія винна негайно і без всяких умов припинити свої військові операції і вивести свої війська з території суверенної Грузії", - заявив він журналістам. Маккейн, відомий своєю критикою в адресу Росії, також не раз закликав виключити її з Великої вісімки. У штабі Обами такі заяви вважають безвідповідальними. "Я думаю, те, що пропонує сенатор Маккейн, - це здійснено неправильно", - сказав Річардсон, який свого часу займав пости постійного представника США при ООН і міністра енергетики. За його словами, США потрібна підтримка Росії у вирішенні проблем, пов'язаних з врегулюванням на Близькому Сході, Іраном і Іраком.

Ось так, панове, нас здадуть - дослівно, як я раніше і говорив.

А ось ще одне тому підтвердження:

Колишній держсекретар США Річард Холбруг заявив, що наступною метою Росії після Грузії стане Україна. У телефонній бесіді з CNN, відповідаючи на питання журналістам, чи можливо, щоб конфлікт прийняв регіональні масштаби, Холбрук відповів: "Не думаю, щоб переросло в регіональний конфлікт і Україна вплуталася у війну, проте наступною метою для Путіна буде Україна, але там стільки він не посміє, оскільки Україна - 50 млн., а Грузія - 5 млн., (зважаючи на чисельність населення - ред.) і інші відносини". Крім того, американський дипломат вважає, що Росія напала на Грузію, оскільки бажає скинути її уряд і рухає нею особиста ненависть відносно президента Саакашвілі. За його словами, Росія давно намагається відокремити Абхазію і Південну Осетію від Грузії. Росія спровокувала Грузію і все приурочила до Олімпійських ігор. "Нікому не потрібна холодна війна, але Росія вторглася в другу, суверенну країну. Особисто я залишився здивований, коли Буш обійняв Путіна і таким чином поздоровався на Олімпійських іграх. Після цього, коли Буш і перша леді аплодували американській команді, Путін сидів", - заявив Холбрук.
  • 0

#112 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.08.2008 – 08:33

Мало не заматюкалась...

То велика гра великих імперій. А в таких іграх страждають саме дрібніші держави...
  • 0

#113 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 09:17

п опстах трішки зрозуміло, що там була проблема з півенною осетією, а росіїї це на руку, треба вистріляти патрони, для заміни і модернізації стрілецької зброї перед чимось серйознішим, якщо НАТО якось ворухнеться в цьому напрямку, я б на їхньому місці кинув пару мегатон на москву, то без третьої світової не обійтись, а тоді, змазуй салом п"яти, автомата в зуби, і стріляв в того що говорить по ненашому, або в формі іншій, одним словом, як завжди, було 6 з копійками міліардів, стане трішки менше, а китайців і індусів це затоне найменше, так і появиться нова супердержава, хоча, може і всі будуть по норах переховуватись, ласкаво просимо в ядерну зиму, ядерної осені так гарно, ноньче, падають мегатонні заряди:)

приємного перегляду новин, тримайте в курсі
  • 0

#114 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 10:42

Перегляд допису-=VJ=- (11.08.2008 07:50) писав:

Ось так, панове, нас здадуть - дослівно, як я раніше і говорив.
а хіба хтось в цьому сумнівався? :)
  • 0

#115 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 11.08.2008 – 10:49

ІМХО це кінець ООН. А отже всіх, хто не входить у військові союзи, чекає війна. Нас також.
ІМХО 2 збільшення і затягування конфліктів у РФ може привести до її розвалу. Там забагато республік, що мріють про нзалежність.
  • 0

#116 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.08.2008 – 12:05

Цитата

Кордони" в Грузії та Осетії були "намальовані" ще за царату, і вперше вибухнули в 1917 році. Тому Сталін тут якось...
- а от я читав, вже не пам'ятаю де, що кордони адміністративні визначали за контролем партійних осередків і спеціально всупереч національним інтересам.

Цитата

Он вде надійшла інформація, що як раз напередодні війни Путін зустрічався із Бушем і вони про щось домовлялись...
як мінімум відомо, що домовились не продавати ПЗРК. Але ще перед цим у Москві був з'їзд самих важних жидів, от там вони й домовлялися про все...
  • 0

#117 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 12:30

Перегляд дописуDarkLordVillis (11.08.2008 13:05) писав:

- а от я читав, вже не пам'ятаю де, що кордони адміністративні визначали за контролем партійних осередків і спеціально всупереч національним інтересам.
цілком імовірно! в усякому разі, дуже схоже на "радянську політику"...
  • 0

#118 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 11.08.2008 – 12:49

Перегляд дописуОлеська (11.08.2008 08:33) писав:

То велика гра великих імперій. А в таких іграх страждають саме дрібніші держави...
Звісно.Відколи США стали пухнастиками..а як Ірак бомбили вже й забули...

До речі, фраза "Россія нас порве" - не зовсім точна.У нас є дуже сильна берегова охорона.набережні установки - дуже потужні...флот російський можна не враховувати..Миколаїська 95та десантна бригада також поруч...Нападати через море - для них це провал.
  • 0

#119 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 12:51

Висловлюйтеся там: http://georgia-vs-russia.com/
Гиги.
  • 0