Перейти до вмісту

Почуття

Повідомлень в темі: 86

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.11.2007 – 01:30

Найсильніше те почуття, яке відчуваєш всією душею, підсвідомо. Але воно є і найстрашнішим... Я, наприклад, стаю страшною людиною в двох випадках: коли люблю і коли ненавиджу. Тому наперед попереджую і про одне, і про інше...
  • 0

#22 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.11.2007 – 15:00

Всі ми стаємо "поганими" під впливом обставин, бо таке життя. І свою злість яка інколи виникає я не рахую злом.
to romul: на зло злом? А шо цвіти дарити за то шо тобі пакості роблять? Ми пішли від тварин а не Бога, тому і поводимся як тварини, а хто шукає в цьому світі справедливості просто слабкі істоти. А мораль і норми придумали для того щоб наш вид сам себе не знищив, бо якщо всі будуть ротити всьо шо їм заманеться то людства просто не стане)
  • 0

#23 Sergv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м.Вінниця

Відправлено 28.11.2007 – 15:41

Перегляд дописуkost (28.11.2007 15:00) писав:

Всі ми стаємо "поганими" під впливом обставин, бо таке життя. І свою злість яка інколи виникає я не рахую злом.
to romul: на зло злом? А шо цвіти дарити за то шо тобі пакості роблять? Ми пішли від тварин а не Бога, тому і поводимся як тварини, а хто шукає в цьому світі справедливості просто слабкі істоти. А мораль і норми придумали для того щоб наш вид сам себе не знищив, бо якщо всі будуть ротити всьо шо їм заманеться то людства просто не стане)

Цілком згоден з деяйкими висловами:А мораль і норми придумали для того щоб наш вид сам себе не знищив, бо якщо всі будуть ротити всьо шо їм заманеться то людства просто не стане)А мораль і норми придумали для того щоб наш вид сам себе не знищив, бо якщо всі будуть ротити всьо шо їм заманеться то людства просто не стане)
  • 0

#24 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 28.11.2007 – 16:11

Найсильніше почуття = байдужість. Решта виснажує і швидко минає.
  • 0

#25 Sergv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:м.Вінниця

Відправлено 28.11.2007 – 16:19

Перегляд дописуbulbashka_aero (28.11.2007 16:11) писав:

Найсильніше почуття = байдужість. Решта виснажує і швидко минає.

Чому так песимістично, байдужість це тоді коли в людини немає ніяких почуттів, поглядів, намірів, мрій...
  • 0

#26 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.11.2007 – 17:25

Байдужість почуття коли нідо чого і нідо кого нема діла. Певно породжується лінню. Бо тільки коли не хочеться ні до чого прагнути і чимось захоплюватися тобі все байдуже. Але на підсвідомому рівні байдужість часто буває наслідком реакції організму на якесь глибоке негативне преживання(стрес, втрату хорошого друга або коханої людити, провал екзаменів і тп). При песимістичних напрямах людини + хронічна байдужість, коли людина напросто розчарована життям і не хоче боротися може виникнути жага до суїциду. Але то окрема розмова. Так що краще не бути байдужими 1 до 1дного, до світу і всього що в ньому відбувається бо потім пролетить життя і не буде що згадати. І залишаться тільки нереалізовані задуми і мрії B))
  • 0

#27 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 10:10

От бачите - ви підтверджуєте мою думку, що байдужіть - найсильніше почуття.

Бабуся мені з дитинства каже: "Що люди скажуть?". А мені з самого дитинства до цього байдуже. І це чи не єдине, що не змінюється. Сьогодні я кохаю одного, завтра іншого. Сьогодні я ненавиджу мілан, завтра манчестер. А байдуже, що вони скажуть, мені завжді. За будь якої погоди. Хіба що іноді стає "та пішли вони всі". B)

До речі, я не песиміст.
  • 0

#28 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.11.2007 – 10:56

Перегляд дописуbulbashka_aero (29.11.2007 10:10) писав:

А байдуже, що вони скажуть, мені завжді. За будь якої погоди. Хіба що іноді стає "та пішли вони всі". :D
А "пацани, я вас всіх люблю" - слабо сказати? B)
  • 0

#29 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 12:31

Перегляд дописуSergiy_K (29.11.2007 11:56) писав:

А "пацани, я вас всіх люблю" - слабо сказати? :D
слабо B)

...та й "всіх лю’" занадто швидко минає...
  • 0

#30 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.11.2007 – 23:59

Перегляд дописуSergiy_K (28.11.2007 00:50) писав:

Бачу ти ще впливу "мудрості для жіночого вжитку" я-ля дохтур Коельо остаточно не позбувся B) :D
То спробуй вправ мені мізки і будеш для мене месією К Сергієм, я не проти, якщо з твоїх вуст буде лунати істина.

Перегляд дописуSergiy_K (28.11.2007 00:50) писав:

Як це ти з"ясував? Чи це в тебе така дефініція "складу мислення"?
А є ще виробництво мислення і роздрібна торгівля мисленням. Цікаво до якого етапу відносяться твої улюблені писаки?

З`ясував з власного досвіду, ступені розуміння у духовно-націленої напротивагу матералістично направленої людини писак, які відносяться до третьої категорії пофігістів, різна.

Аа так, купівля кимось виробленого мислення - це моя залежність, а розуміння залежності - це вже перший крок до того аби позбутись її.
  • 0

#31 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 02:44

Перегляд дописуRomun (29.11.2007 23:59) писав:

То спробуй вправ мені мізки і будеш для мене месією К Сергієм, я не проти, якщо з твоїх вуст буде лунати істина.
Я буду останнім, хто це намагатиметься зробити.

Перегляд дописуRomun (29.11.2007 23:59) писав:

Аа так, купівля кимось виробленого мислення - це моя залежність, а розуміння залежності - це вже перший крок до того аби позбутись її.
При умові якщо таке розуміння є. B) Але перший крок - ще не зумовлює другий :D
  • 0

#32 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 30.11.2007 – 03:04

Цитата

Почуття, Яке почуття найсильніше: кохання, ненависть, заздрість і т.д.?

Сильнішим буде те почуття/стан який ви найбільше "розкочегарите/роздуєте/наситите", при умові що знайдете спосіб порівняння цих двох (заздрість у великій кількості зазвичай переходить у ненависть)...
І якщо чесно то я поняття немаю як ви їх збираєтесь порівнювати...
  • 0

#33 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 30.11.2007 – 12:20

Перегляд дописуSergiy_K (30.11.2007 02:44) писав:

Я буду останнім, хто це намагатиметься зробити.
При умові якщо таке розуміння є. B) Але перший крок - ще не зумовлює другий :D

Щось я останнім часом витрачаю надто багато часу саме на спілкування з вами. Спроба вашої критики чи методи спілкування, як на мене, примітивно - необгрунтовані, а отже малокорисні для мене. Моя думка вам теж нічого корисного не приносить. Так що, щоб дарма не витрачати свого і Вашого часу вихід для себе бачу в ігноруванні будь-яких Ваших повідомлень/тем на форумі крім привату.

З найкращими побажаннями :) .
  • 0

#34 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 14:54

Перегляд дописуRomun (30.11.2007 12:20) писав:

Щось я останнім часом витрачаю надто багато часу саме на спілкування з вами. Спроба вашої критики чи методи спілкування, як на мене, примітивно - необгрунтовані, а отже малокорисні для мене. Моя думка вам теж нічого корисного не приносить. Так що, щоб дарма не витрачати свого і Вашого часу вихід для себе бачу в ігноруванні будь-яких Ваших повідомлень/тем на форумі крім привату.

З найкращими побажаннями B) .
усі пусі, які ми вразливі
  • 0

#35 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 16:10

Sergiy_K , не зрозуміла ось цого

Цитата

"мудрості для жіночого вжитку" я-ля дохтур Коельо
:D Що маєте проти Коельо і чим це, цікаво, мудрість для жінок відрізняється від мудрості для чоловіків? Прочитайте щось з його творів спершу, а потім вже робіть висновки, а якщо читали, то охоче б послухала, що так не сподобалось B)

Romun , гарні і виважені дописи, сподобались :)

Ну, а тепер по темі, щоб не флудити... Вважаю, що любов - найсильніше почуття, бо воно приносить життя :) І любов може змінити людину :) А якщо говорити про сильні почуття загалом, то варто згадати і почуття самотності...

Повідомлення відредагував Selena: 30.11.2007 – 16:13

• 0

#36 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 16:29

Про мої почтуття ніхто ніколи не дізнається, хахаха...
  • 0

#37 dark.princ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 16:30

найсильніше почуття ===ненависть суджу по собі :ggggg: :brovy: :brovy: і нема чого зі мною спорити-я пасиміст
  • 0

#38 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 19:08

Агресія, імхо
  • 0

#39 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.12.2007 – 20:15

Перегляд дописуArchon-ua (30.11.2007 03:04) писав:

Сильнішим буде те почуття/стан який ви найбільше "розкочегарите/роздуєте/наситите", при умові що знайдете спосіб порівняння цих двох (заздрість у великій кількості зазвичай переходить у ненависть)...
І якщо чесно то я поняття немаю як ви їх збираєтесь порівнювати...
Абсолютно згоден!
По-перше:
Колись давно старець відкрив своєму внуку одну життєву істину:
— В кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк представляє собою Зло: заздрість, ревнощі, жаль, егоїзм, амбіції, брехня. Інший вовк представляє собою Добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність.
Внук, зворушений до глибини душі словами діда, задумався, а потім запитав:
— А який вовк в кінці перемагає?
Старий посміхнувся і відповів:
— Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш.

По-друге: що сильніше - мій покемон чи твій покемон? Тигр чи лев? Сорока чи змія? Брюс Лі чи Володимир Кличко? Ви тут порівнюєте непорівненне.
  • 0

#40 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.12.2007 – 20:55

Цілковито погоджуюсь з паном Сварусом... Потужність почуття залежить не від його назви а від людини яка його відчуває... Знаєте розрізняють емоційних і не емоційних людей...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних