Перейти до вмісту

Характерні риси українців

Повідомлень в темі: 77

#41 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 01.08.2009 – 01:23

Перегляд дописучорно-біла (1.08.2009 02:01) писав:

не думаю, знаю. В порівнянні з іншими вони якраз дають на собі їздити, принижувати себе.
В порівнянні з якими іншими? ти ж тільки що казала що іншими не цікавилась. :wub:

Цитата

Вони не знають своїх прав і їм легко навішати лапші на вуха
можна подумати бангладешці і вєтнамці приїжджають з дипломами юрфаку і тільки те й роблять що права качають ;)

В мене брат в Англії жив, за вісім років ходив з золотим годинником, жив з сімєю в особняку, мав дві машини, і любив бити негрів по вихідних, навіть фірму власну заснував би якби не депортували, але нічо, він перед тим кредит устиг взяв, так що на будиночок хватило, щоб компенсувати своє "приниження" ;) . Так що не треба вішати на всіх риси окремих рагулів, які до того з власного села ніколи не виїздили і рішили під старість махнути за бугор.

Якщо вже порівнювати то негри в англії взагалі мало чим від мавп відрізняють, бо людина з нашого села то ше куда не йшло, а якшо ти ше вчора за зеброю з дрючком бігав а сьодні в лондоні то ти не думай шо вони там особо шось з себе строять

Цитата

- в нас тут тема - характерні риси українців, а не характерні риси біженців з гарячих точок. А під ознаки - зашуганий закордоном і називає роботодавця господарем половина земної кулі підійде.
- Та ніфіга. Яка різниця де ти? Чи українець рахується українцем тільки вдома?
Ти про що взагалі?
  • 0

#42 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 01.08.2009 – 01:34

Перегляд дописудомовик (1.08.2009 01:23) писав:

Якщо вже порівнювати то негри в англії взагалі мало чим від мавп відрізняють, бо людина з нашого села то ше куда не йшло, а якшо ти ше вчора за зеброю з дрючком бігав а сьодні в лондоні то ти не думай шо вони там особо шось з себе строять
Ги-ги. А я й не думаю, я тобі кажу як є :"Так, домовик, негри з себе строять, і своїх в образу не дають ." Теж життєва ситуація, бачена на власні очі.

А самі англійці досить тупі, крім того їх банківська система це взагалі сміх, багато людей взяло кридит і благополучно свалило сюда, збудувавши будиночок
Хмм..."англійці тупі" ги-ги. І країна в них тупа, і там півсвіту жити хоче. Тупі якісь люди, живіть в розумних країнах, де розумно з голоду дохнуть, де медицини нема. "Ума - палата", чесслово.
  • 0

#43 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 02:06

Цитата

Ги-ги. А я й не думаю, я тобі кажу як є :"Так, домовик, негри з себе строять, і своїх в образу не дають ." Теж життєва ситуація, бачена на власні очі.
Немає такого поняття як негри. Африка це здоровенний континент на якому живе купа абсолютно різних племен, які за ментальністю і генетикою мають стільки ж спільного як китайці і жиди, і обєднує їх хіба що нецивілізованість, яка в цивілізованій країні підвищенню самооцінки не сприяє

Цитата

Хмм..."англійці тупі" ги-ги. І країна в них тупа, і там півсвіту жити хоче. Тупі якісь люди, живіть в розумних країнах, де розумно з голоду дохнуть, де медицини нема. "Ума - палата", чесслово.
Не знаю, може по інерції живуть добре, на старих здобутках здеградувати не важко. Хоча скоріше тут малось на увазі що їх розвести легко, нелегал там може жити взагалі спокійно, тому в тупих зашуганих нелегалів я щось не дуже вірю

Я сподівався що в цій темі вдасться почути думки людей які мали можливість спостерігати людей різних національностей в одних умовах і можуть розказати якісь дійсно цікаві особливості українського народу. Але фіг це правда. Тема зведется до меншовартості - особливості будь якого народу зашуганого гебнею, бідністю і бандитизмом. Я з часом все більше переконуюсь що певні люди на тему меншовартості,жидів і москалів можуть дрочити невтомно і безкінечно, фактично любу тему вони можуть звести до одного з цих трьох начал. Надоїло уже.
  • 0

#44 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 01.08.2009 – 02:27

В порівнянні з якими іншими? ти ж тільки що казала що іншими не цікавилась. :wub:

можна подумати бангладешці і вєтнамці приїжджають з дипломами юрфаку і тільки те й роблять що права качають ;)

В мене брат в Англії жив, за вісім років ходив з золотим годинником, жив з сімєю в особняку, мав дві машини, і любив бити негрів по вихідних, навіть фірму власну заснував би якби не депортували, але нічо, він перед тим кредит устиг взяв, так що на будиночок хватило, щоб компенсувати своє "приниження" ;) . Так що не треба вішати на всіх риси окремих рагулів, які до того з власного села ніколи не виїздили і рішили під старість махнути за бугор.

Та чого ж ти так весь час червонієш?
Я сказала, що іншими я не настільки цікавилась в тому плані, що мене більше зачепає мій народ. Але це не значить, що я не можу порівнювати, бо крім українців нічого не бачу. Ті ж бангладешці, за яких ти заікнувся, дають собі раду досить таки непогано. Щоб знати свої права не обов'язково треба юрфак закінчувати. Я не закінчувала, та себе в обіду не дам ні в своїй країні ні в чужій.
З золотим годинником, слух, це ж треба! А негрів бити - це прям прояв неабиякого інтелекту. Дивно, за що ж його депортували. Ти вибач, але якщо твій брат якраз не той на кого ті ярлики треба вішати, а взірець для наслідування то на нашій країні можна ставити жирний хрест.
І щось я дуже сумніваюсь, що в Англії твої погляди, щодо чорношкірих поділяють. Від себе додам : фу, бля

Ти про що взагалі?
Про те, що національність від переїзду в іншу країну не міняється
  • 0

#45 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 02:29

Перегляд дописудомовик (1.08.2009 02:06) писав:

Я сподівався що в цій темі вдасться почути думки людей які мали можливість спостерігати людей різних національностей в одних умовах і можуть розказати якісь дійсно цікаві особливості українського народу. Але фіг це правда. Тема зведется до меншовартості, особливості будь якого народу зашуганого гебнею, бідністю і бандитизмом.
Чому ж меншовартості? Реально подивитись правді в очі - це якраз ознака сили. Не боятись, і не затикати самі собі рота. Якщо я є боягуз - визнати це, і покращуватись. А інакше як? Бити себе в груди і кричати "Героям слава!"? А як до діла доходить - в кущі, трястись за свою шкуру.
  • 0

#46 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 03:27

Та чого ж ти так весь час червонієш?
це типу іронічна посмішка, я не знайшов кращого еквіваленту
Я сказала, що іншими я не настільки цікавилась в тому плані, що мене більше зачепає мій народ. Але це не значить, що я не можу порівнювати, бо крім українців нічого не бачу. Ті ж бангладешці, за яких ти заікнувся, дають собі раду досить таки непогано.
Звідки ти можеш знати щось про бангладешців? Нелегальні мігранти завжди в основній масі принижені, це їжаку понятно, і це ніяка не характерна риса українців, крім того східна культура взагалі з дитинства втовкає людям відданість господарю і жорстку субординацію, до якої українцям як до неба рачки, а ще залишається купа країн про які ти взагалі нічого не знаєш, де люди взагалі є гарматним мясом і будуть ноги цілувати якщо їх звідти витягти, життям ризикують лиш би робити те, що ти горда дівчинка, тута називаєш національною рисою українців
Щоб знати свої права не обов'язково треба юрфак закінчувати. Я не закінчувала, та себе в обіду не дам ні в своїй країні ні в чужій.
ти працювала в чужій країні в ситуації коли твоїм дітям нема що їсти? чи може думаєш ті люди принижувались і плакали щоб заробити на сто доларів більше ніж тут?
З золотим годинником, слух, це ж треба!
Я це сказав не для того щоб хвалитись, це ж не мій годинник, а просто для демонстрації що люди нормально там живуть.
а негрів бити це прям прояв неабиякого інтелекту
негри вони знаєш тоже не білі і пушисті
Дивно, за що ж його депортували.
Вісім років й так майже ніхто не протримується, так що твій сарказм мимо каси, як і все інше
Ти вибач, але якщо твій брат якраз не той на кого ті ярлики треба вішати
які ярлики? "зашуганий" і "називає роботодавця господарем"? тоді не той Ти ж ці ярлики зі своїх знайомих взяла :wub:
а взірець для наслідування то на нашій країні можна ставити жирний хрест
Мій брат не ангел, але зараз він є виконавчим деректором одної з найбільших англійських компаній в Україні, особисто для мене він є непоганим прикладом

І щось я дуже сумніваюсь, що в Англії твої погляди, щодо чорношкірих поділяють
в англії бояться громадянських заворушень, тому їх ніхтно й не рухає. Ти нічого не знаєш про мої погляди щодо чорних і про ситуацію в англії

Від себе додам : фу, бля
слів уже нема дусить тупа лють. ага? ;)
Про те, що національність від переїзду в іншу країну не міняється
ну і? я ж говорив що ті риси які ти назвали не дають змогу ідентифікувати когось як українця, це не є характерні риси українця, бо під ці риси половина земної кулі підпадає так при чому тут якісь переїзди?!

Цитата

Чому ж меншовартості? Реально подивитись правді в очі - це якраз ознака сили. Не боятись, і не затикати самі собі рота. Якщо я є боягуз - визнати це, і покращуватись. А інакше як? Бити себе в груди і кричати "Героям слава!"? А як до діла доходить - в кущі, трястись за свою шкуру.
нє, ну це вже інша тем
  • 0

#47 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 04:15

Цитата

Звідки ти можеш знати щось про бангладешців? Нелегальні мігранти завжди в основній масі принижені, це їжаку понятно, і це ніяка не характерна риса українців, крім того східна культура взагалі з дитинства втовкає людям відданість господарю і жорстку субординацію, до якої українцям як до неба рачки, а ще залишається купа країн про які ти взагалі нічого не знаєш, де люди взагалі є гарматним мясом і будуть ноги цілувати якщо їх звідти витягти, життям ризикують лиш би робити те, що ти горда дівчинка, тута називаєш національною рисою українців
А звідки ти можеш знати чи я можу щось про них знати чи ні?
Ми вроді як не говорили про нелегалів. Я говорила про українців, які тут легально. А ще я не говорила, що українці самі принижені зі всіх народів світу, про які ти, судячи з твоїх слів і закидів знаєш дуже і дуже багато. Я описала тенденцію, яку я помітила в більшості українців. Це мої власні спостереження.

Цитата

ти працювала в чужій країні в ситуації коли твоїм дітям нема що їсти? чи може думаєш ті люди принижувались і плакали щоб заробити на сто доларів більше ніж тут?
Ну і до чого тут це взагалі? В тебе проблеми зі сприйняттям тексту? Що ти цим хочеш довести? Я бачу ми взагалі про різні речі говорим

Цитата

Я це сказав не для того щоб хвалитись, це ж не мій годинник, а просто для демонстрації що люди нормально там живуть.
Я десь казала, що люди там бомжують?

Цитата

негри вони знаєш тоже не білі і пушисті
Так, як ти подав це в попередньому пості то хуліганство виглядало, як розвага. Так що не треба тепер з'їжджати

Цитата

Вісім років й так майже ніхто не протримується, так що твій сарказм мимо каси, як і все інше
8 років бути нелегалом - це, як на мене, далеко не здобуток.

Цитата

які ярлики? "зашуганий" і "називає роботодавця господарем"? тоді не той Ти ж ці ярлики зі своїх знайомих взяла :wub:
Звідки тобі знати де я їх взяла? З декількох знайомих загальну картину не скласти, тож не треба провокацій, не вийде

Цитата

Мій брат не ангел, але зараз він є виконавчим деректором одної з найбільших англійських компаній в Україні, особисто для мене він є непоганим прикладом
Я дуже рада за твого брата

Цитата

в англії бояться громадянських заворушень, тому їх ніхтно й не рухає. Ти нічого не знаєш про мої погляди щодо чорних і про ситуацію в англії
Ти так стараєшся мене переконати, що я нічого не знаю. А ти прям в курсах, чого чорних ніхто не рухає і про англійський расизм. Не сміши

Цитата

слів уже нема дусить тупа лють. ага? ;)
Не люблю расистів

Цитата

ну і? я ж говорив що ті риси які ти назвали не дають змогу ідентифікувати когось як українця, це не є характерні риси українця, бо під ці риси половина земної кулі підпадає так при чому тут якісь переїзди?!
Ти мабуть не розумієш різниці. Наведу тобі приклад: в тебе темне волосся і в твого сусіда темне волосся, у вас двох воно темне. То що тепер, тобі не притаманне темне волосся?
  • 0

#48 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 01.08.2009 – 07:16

Важко виділити всі наші риси,адже ми різні,але я спробую! У нас є: почуття гумору,багато ледарсва,обожнюємо перехилити тазік самогону,поганяти шмат сала,ми вміємо кохати,а всі інші нації тільки любити,ми можемо гульнути на широку ного,а потім думати про завтра,ми чемні,одне погано,ми ще не оговталися від рабства,воно затягнеться,і це лише крапля в морі...
  • 0

#49 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 14:17

чорно-біла

ти сама казала що іншими не цікавилась, але розказуєш про те що українці більше інших принижуватись люблять, це уже фігня якась, думаю ти спочатку під іншими європейців мала на увазі, пізно дійшло що мігрант звідки б він не був завжди буде більш принижений за корінного жителя, тим більше якщо це нелегал якому конче потрібні гроші, а таких більшість, про це ти теж мабуть забула.. так крім того ти ще й в бангладешцях "розбираєшся" Ну от я тебе питаю, звідки ти знаєш як бангладешці права качають. ти шо, в їхній діаспорі жила? бо це одна з найбідніших азійських країн, які ще "права"? Ти в азії була колись, чи може знайомих таких маєш? Та навіть в японії працівник в якійсь корпорації буде більше зад лизати шефу ніж наш нелегал-раб, бо їм з дитинства втовкають покору, культура така, а ти тут париш "люблять принижуватись.. більше за інших".

А ще я не говорила, що українці самі принижені зі всіх народів світу
ага то уже не такі любителі приниження, да? якщо під "іншими" ти мала не народи світу то кого?

Я описала тенденцію, яку я помітила в більшості українців. Це мої власні спостереження.
Я тобі за тендецію нічо не кажу. я тобі кажу, що це не є якась чисто наша характерна риса

Ну і до чого тут це взагалі? В тебе проблеми зі сприйняттям тексту?
в мене таке чудове сприйняття твого тексту що ти собі навіть не уявляєш :wub:

Що ти цим хочеш довести? Я бачу ми взагалі про різні речі говорим
Я тобі розясню, якщо ти так в упор не бачиш. Ти говорила, про те що певні люди закордоном принижуються, я тобі натякнув на причини які їх до цього можуть змушувати і що це ніяка не національна риса. натяк ти не в упор не побачила.

а до чого ти взагалі дала свій безцінний коментар про годинник? я особисто говорив про те, що люди там можуть достойно жити без принижень. Чорт, я взагалі знаю не багато людей які мають золотий годинник і відчувають себе приниженим ;)

якщо для тебе 8 років прожити в Лондоні, вивчити мову і заробити на трьохповерховий будинок не здобуток, то я прямо не знаю. Може ти маєш легальну роботу в Лондоні і заробляєш більше, ну тоді ти молодець, нема питань

Звідки тобі знати де я їх взяла? З декількох знайомих загальну картину не скласти, тож не треба провокацій, не вийде
Тобто ти взагалі не знаєш людей які там жили і щось тут розказуєш, так виходить? телевізора надивилася, да? чи все таки знайомі і просто тепер соромно зізнатися?

Не люблю расистів
і я не люблю. але це не міняє того що більшість чорних в європі злочинці і туніядці, а також того, що в європі з міграційною ситуацією - жопа

Ти мабуть не розумієш різниці. Наведу тобі приклад: в тебе темне волосся і в твого сусіда темне волосся, у вас двох воно темне. То що тепер, тобі не притаманне темне волосся?
може тоді характерними рисами українців буде дві ноги, дві руки і одна голова, адже це нам притаманно. Ти добре розумієш про що я - характерна риса це те що притаманно конкретному народу, чи групі народів, а не добрячій половині земної кулі. Тому я ще раз скажу приниженість не є якоюсь особливою рисою українців, це притаманно будь якій зубожілій нації, більш того деяким народам це набагато притаманніше навіть в культурному аспекті, не розумію з чим тут можна сперечатися

мені особисто з памяті приходить лише те, що словянським народам більш притаманно годувати гостей ніж європейцям, але менше ніж людям з близького сходу. На скільки знаю в європі більше чаю нічого не дочекаєшся.
Ще чув щось таке що там коли приходиш на днюху то сам за себе платиш

але я не жив закордоном і тому в цій темі не пишу, бо було б цікаво почути людей які жили і можуть порівняти. а не читати постійні ізліванія про наше погане життя. Раджу всім зїздити в Непал де люди живуть у власному смітті, або десь в африку де половина населення заражене снідом, щоб мати з чим порівнювати, бо чогось тільки гівно бачите
  • 0

#50 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 01.08.2009 – 14:40

Сидите за компами і пишете різну хрень, котру читати противно.

А де:
- вірність данному слову, чи сам помирай, а друга виручай

Кілька десятиліть тому за певних обставин, що просто так нашим чоловікам і жінкам давали Героїв Радянського Союзу?,
а в УПА воювали вони взагалі на два фронти, йдучи на явну погибель.

А тепер нам тільки займатись самоїдством і в черговий раз на виборах проголосувати за слабаків, а потім чекати манни небесної
Доречно Шевченкове в даному контексті

: Раби, подножки, грязь Москви,
: Варшавське сміття - ваші пани,
: Ясновельможнії гетьмани.
: Чого ж ви чванитеся, ви!
: Сини сердешної України!
: Що добре ходите в ярмі,
: Ще лучше, як батьки ходили.
: Не чваньтесь, з вас деруть ремінь,
: А з їх, бувало, й лій топили.

Ми захоплюємося асассинами, котрі по команді вождя падали з стін замку вниз головою, але ж то зомбування.

А нашим хлопакам, коли нудно ставало на Січі, то пару тисяч пливло на чайках через Чорне Море і громило 30-тисячну турецьку цитадель
Навіть коли їх поливали зверху смолою і окропом-вони сміялись, чим наводили містичний жах на нащадків ассасинів.
  • 0

#51 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 15:28

Перегляд дописудомовик (1.08.2009 14:17) писав:

чорно-біла

ти сама казала що іншими не цікавилась, але розказуєш про те що українці більше інших принижуватись люблять, це уже фігня якась, думаю ти спочатку під іншими європейців мала на увазі, пізно дійшло що мігрант звідки б він не був завжди буде більш принижений за корінного жителя, тим більше якщо це нелегал якому конче потрібні гроші, а таких більшість, про це ти теж мабуть забула.. так крім того ти ще й в бангладешцях "розбираєшся" Ну от я тебе питаю, звідки ти знаєш як бангладешці права качають. ти шо, в їхній діаспорі жила? бо це одна з найбідніших азійських країн, які ще "права"? Ти в азії була колись, чи може знайомих таких маєш? Та навіть в японії працівник в якійсь корпорації буде більше зад лизати шефу ніж наш нелегал-раб, бо їм з дитинства втовкають покору, культура така, а ти тут париш "люблять принижуватись.. більше за інших".

А ще я не говорила, що українці самі принижені зі всіх народів світу
ага то уже не такі любителі приниження, да? якщо під "іншими" ти мала не народи світу то кого?

Я описала тенденцію, яку я помітила в більшості українців. Це мої власні спостереження.
Я тобі за тендецію нічо не кажу. я тобі кажу, що це не є якась чисто наша характерна риса

Ну і до чого тут це взагалі? В тебе проблеми зі сприйняттям тексту?
в мене таке чудове сприйняття твого тексту що ти собі навіть не уявляєш :wub:

Що ти цим хочеш довести? Я бачу ми взагалі про різні речі говорим
Я тобі розясню, якщо ти так в упор не бачиш. Ти говорила, про те що певні люди закордоном принижуються, я тобі натякнув на причини які їх до цього можуть змушувати і що це ніяка не національна риса. натяк ти не в упор не побачила.

а до чого ти взагалі дала свій безцінний коментар про годинник? я особисто говорив про те, що люди там можуть достойно жити без принижень. Чорт, я взагалі знаю не багато людей які мають золотий годинник і відчувають себе приниженим ;)

якщо для тебе 8 років прожити в Лондоні, вивчити мову і заробити на трьохповерховий будинок не здобуток, то я прямо не знаю. Може ти маєш легальну роботу в Лондоні і заробляєш більше, ну тоді ти молодець, нема питань

Тобто ти взагалі не знаєш людей які там жили і щось тут розказуєш, так виходить? телевізора надивилася, да? чи все таки знайомі і просто тепер соромно зізнатися?

Не люблю расистів
і я не люблю. але це не міняє того що більшість чорних в європі злочинці і туніядці, а також того, що в європі з міграційною ситуацією - жопа

може тоді характерними рисами українців буде дві ноги, дві руки і одна голова, адже це нам притаманно. Ти добре розумієш про що я - характерна риса це те що притаманно конкретному народу, чи групі народів, а не добрячій половині земної кулі. Тому я ще раз скажу приниженість не є якоюсь особливою рисою українців, це притаманно будь якій зубожілій нації, більш того деяким народам це набагато притаманніше навіть в культурному аспекті, не розумію з чим тут можна сперечатися

мені особисто з памяті приходить лише те, що словянським народам більш притаманно годувати гостей ніж європейцям, але менше ніж людям з близького сходу. На скільки знаю в європі більше чаю нічого не дочекаєшся.
Ще чув щось таке що там коли приходиш на днюху то сам за себе платиш

але я не жив закордоном і тому в цій темі не пишу, бо було б цікаво почути людей які жили і можуть порівняти. а не читати постійні ізліванія про наше погане життя. Раджу всім зїздити в Непал де люди живуть у власному смітті, або десь в африку де половина населення заражене снідом, щоб мати з чим порівнювати, бо чогось тільки гівно бачите

Ти товчеш воду у ступі. Я прекрасно бачу, що я писала, але ти зациклюєшся на одному. І мені ще раз повторювати ті самі слова не хочеться - це безрезультатно. Це я щодо принижень і т.п.
Щодо бангладешців. В Римі їх повно, живуть сім'ями в непоганих районах, часто мають власний бізнес. З декількома доводилось спілкуватись. Милі і спокійні. Не обовязково "качати" права, вони є і все тут, елементарні права людини, будь ти емігрантом, будь ти ким хочеш. Я в Римі не почуваю себе гіршою за італійців, ніколи в світі.
Щодо золота, то цигани теж золотом обвішані. Але ти правий, вони теж себе приниженими не відчувають ;). Видно в нас з тобою різне розуміння таких речей
Щодо Лондону. Так, я не в Лондоні. Вчусь і працюю в Римі, легально. На 3-поверховий будинок ще не доробилась, але красти теж не збираюсь)
Тепер звідки мої висновки. Ще раз тобі повторю, що декількох знайомих занадто мало, щоб їх зробити. Живучи в Італії, де українців не так вже й мало, я бачу як вони себе поводять. Доводити щось тобі я не збираюсь. Я описала те, що мене дратує, але це не значить, що нема нічого хорошого. Але якщо десь люди живуть гірше - це ще не значить, що треба зупинятись, бо ми ще не докотились до ручки
  • 0

#52 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 15:59

Перегляд дописучорно-біла (1.08.2009 16:28) писав:

Ти товчеш воду у ступі. Я прекрасно бачу, що я писала, але ти зациклюєшся на одному.
я зациклений на тому, щоб почитати в цій темі якісь цікаві порівняння між національностями, а не про приниження горе-емігрантів

а також на тому, щоб у людей відпадала всяка охота викладати свій душевний збльов поруч з моїми постами

через аватар може здатися, що я якийсь не хороший, але насправді я білий і пухнастий
  • 0

#53 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 16:33

Перегляд дописудомовик (1.08.2009 15:59) писав:

я зациклений на тому, щоб почитати в цій темі якісь цікаві порівняння між національностями, а не про приниження горе-емігрантів
Тю, так би і сказав.
Російські проститутки більше ціняться, вони красивіші, а от у німкень квадратні щелепи.
Колір шкіри норвежця дещо різниться від мадагаскарця.
Українець їсть сало, Пакистанець ні.
Москалі наше пиво називають "піва".
Чукчі не їдять солоних огірків, бо голова в банку не влазить. Натомість українці їдять (мабуть розмір голови середньостаистичного українця менший від чукотського.) Судячи з попереднього допису, така теорія має право на існування.
  • 0

#54 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 01.08.2009 – 17:00

яКЩО вже ми взялися за обговорення українців за кордоном, то скажу, що так само як є різні люди в Україні, так само різні вони є за кордоном. У Європі є і нормальні емігранти зі всіма правами, є і зашугані нелегали. також є і ті-ж самі бандити і рекетири, які можуть свої-х жеж людей і доїти.

Можу розказати про діаспорне життя в Америці, але то займе багато писанини. В двох словах - дзеркало української ментальності зі всіма плюсами і мінусами. Тільки під контролем штатівських законів.
Щодо особливих рис, то, в порівнянні з іншими, мушу сказати про працьовитість. Наші не можуть не працювати, особливо коли за роботу платять гроші. українці є щиріші і добріші ніж, наприклад, поляки. Натомість в рівних умовах вміють відстояти свої права. Вміють відстояти і в нерівних, але тоді це вже виходить поза межі закону. Українці не так пють, як поляки чи росіяни. Наші пють не часто, але вже як душа розійдеться, то вилазить дідько з українця - йому потрібен конфлікт. І як нема когось чужого - будуть бити свого. Українці культурні (гопи з сємачками не рахуються бо за кордоном їх дуже малий процент) Вони знають свої пісні, вміють своїх танців, святкують свої свята. Позитавна відмінність від європейців, котрі в своїх традиціях не вяжуть дупля взагалі. Але українці не є дружні, не вміють працювати в спокійних умовах. Якщо хтось нас копає збоку - то ми групуємось і даєм відсіч. Якщо-ж доводиться співпрацювати в нормальних умовах зразу вилазять знамениті три гетьмани поміж двох українців.
  • 0

#55 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 22:42

Австрійці сказали, що у нас гостинні люди, а ще трошки незважені, ну то мабуть вони з собою порівяли. А взагалі до нас тягнуться
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.08.2009 – 23:29

Перегляд дописучорно-біла (31.07.2009 15:48) писав:

Коли чую від українців "мій господар" по відношенні до іноземця на якого працює, виникає бажання підійти і бити головою об стіну
залежить яка робота, якщо тимчасова типу будувати приватний будинок, то "хазяїн" може стосувати власника місця роботи, а не трудових відносин взагалі. Але якщо постійна - це вже тупня
  • 0

#57 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 02.08.2009 – 11:06

Перегляд дописуyushchenko (1.08.2009 01:13) писав:

"Хата з краю" нас погубить.
Приклад з власного життя:
Стоїмо з пацаном на пероні вокзалу "Варшава Сходня", Повна зупинка українців, Підходять четверо рекетирів, помаленьку, беручи сумки починають розходитись,
потихеньку сходяться, не спіша. і розповідають, що вони неодмінно втрутились би і не дали нас побити...

Оце наша риса. Правда пояснити це дуже тяжко. З точки зору історії - просто неможливо (беручи до уваги козацьке минуле), хіба що західно-укр. минуле... :angry12:

Перегляд дописуCAM (1.08.2009 17:00) писав:

Щодо особливих рис, то, в порівнянні з іншими, мушу сказати про працьовитість. Наші не можуть не працювати, особливо коли за роботу платять гроші. українці є щиріші і добріші ніж, наприклад, поляки. Натомість в рівних умовах вміють відстояти свої права. Вміють відстояти і в нерівних, але тоді це вже виходить поза межі закону. Українці не так пють, як поляки чи росіяни. Наші пють не часто, але вже як душа розійдеться, то вилазить дідько з українця - йому потрібен конфлікт. І як нема когось чужого - будуть бити свого. Українці культурні (гопи з сємачками не рахуються бо за кордоном їх дуже малий процент) Вони знають свої пісні, вміють своїх танців, святкують свої свята. Позитавна відмінність від європейців, котрі в своїх традиціях не вяжуть дупля взагалі. Але українці не є дружні, не вміють працювати в спокійних умовах. Якщо хтось нас копає збоку - то ми групуємось і даєм відсіч. Якщо-ж доводиться співпрацювати в нормальних умовах зразу вилазять знамениті три гетьмани поміж двох українців.

Я ще хочу сказати, що люди працьовиті, але якість не мають при цьому на меті. Як небудь, в міру своїх можливостей і бажання. Взагалі, таке враження, що насолоджуються самим процесом. Швидше завершити не спішать, результати поза увагою. Я раніше думала, що то просто від невміння, незнання і так далі. Тепер більше схиляюся до думки, що то таке вродилося і до перенавчання не надається. Шкода і то дуже.
При тому всьому - винятки-перфекціоністи є, але за націю вони не потягнуть.

Ще інша риса, котру згадав САМ - культурність. Правда, в якихось інших країнах українці асоціюються зі смердячим немитим бидлом. Тому це певно швидше від країни залежить у тому сенсі, що культурні і освічені далі змогли заїхати.

Хочу відмітити пасивність українців. Але тут є такий цікавий момент: українцями і лише українцями себе назвуть винятково західні українці, ті до русских компаній ніколи і не пристануть, а якщо і пристануть - то вже по ходу, навмисно їх не шукаючи. Але активними вони бувають дуже рідко. Східні ж українці можуть себе і українцями назвати без проблем і русскими також при нагоді. Але вони активніші і набагато. З мого досвіду, найактивніші українці за кордоном - це переважна більшість з центральної та східної україни (російськомовні з дому). Ось такі вступилися б на зупинці за земляків.
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.08.2009 – 07:46

Флуд видалено.

Перегляд дописуSvita (2.08.2009 12:06) писав:

Хочу відмітити пасивність українців. Але тут є такий цікавий момент: українцями і лише українцями себе назвуть винятково західні українці, ті до русских компаній ніколи і не пристануть, а якщо і пристануть - то вже по ходу, навмисно їх не шукаючи. Але активними вони бувають дуже рідко. Східні ж українці можуть себе і українцями назвати без проблем і русскими також при нагоді. Але вони активніші і набагато. З мого досвіду, найактивніші українці за кордоном - це переважна більшість з центральної та східної україни (російськомовні з дому). Ось такі вступилися б на зупинці за земляків.
Яка пасивність мається на увазі? Моральна? Фізична?

Перегляд дописуCAM (1.08.2009 18:00) писав:

Українці не так пють, як поляки чи росіяни. Наші пють не часто, але вже як душа розійдеться, то вилазить дідько з українця - йому потрібен конфлікт. І як нема когось чужого - будуть бити свого. Українці культурні (гопи з сємачками не рахуються бо за кордоном їх дуже малий процент) Вони знають свої пісні, вміють своїх танців, святкують свої свята. Позитавна відмінність від європейців, котрі в своїх традиціях не вяжуть дупля взагалі. Але українці не є дружні, не вміють працювати в спокійних умовах. Якщо хтось нас копає збоку - то ми групуємось і даєм відсіч. Якщо-ж доводиться співпрацювати в нормальних умовах зразу вилазять знамениті три гетьмани поміж двох українців.
Як цього всього не вистачає зараз українцям, що живуть в Україні!...
  • 0

#59 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 19:59

Перегляд дописуОлеська (3.08.2009 07:46) писав:

Яка пасивність мається на увазі? Моральна? Фізична?

Я так прочитала і перша відповідь була - усяка: і моральна, і фізична - як їх можна розділяти взагалі? Ініціативності бракує (щось запропонувати, десь заперечити), фізичної активності - не знаю чи приїду, а як приїду, то не знаю чи візьму участь в чомусь... Ну таке приблизно... Десь щось написати, висловити, зініціювати і може навіть зробити щось з власної ініціативи для колективу. Зате наші будуть тяжко працювати у відведеній ділянці роботи.
  • 0

#60 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.09.2009 – 16:40

Перегляд дописуyushchenko (1.08.2009 02:13) писав:

"Хата з краю" нас погубить.
Знову ж цікава реакція українців: потихеньку сходяться, не спіша. Ггг. Підходять до нас і розповідають, що вони неодмінно втрутились би і не дали нас побити...ГГГ. Мда. Куди ми котимось?

На зупинці було 20 здорових биків, будівельників, сильних мужиків. Що б вартувало тих "крутіків" порозкидати і ще заставити гопака зтанцювати за долар? Бгг. Якщо вже їм так гроші потрібні.

Де вільний козацький дух? Де елементарна підтримка один одного?
Ги. Стадо шугливих баранів, яке приходить, коли вже небезпека пройшла. "Ой, мої грошенята, лиш би мене не рухнули" - впевнений такі думки проскакували в кожного з того стада. Боже, яка ганьба. З такою рисою завжди будемо стадом, завжди з нас користуватимуть і підтиратимуть ноги.
Бо й страшно. Повернутися додому без грошей після півроку-року заробітків - це майже самогубство. А досвіду відстоювання своїх інтересів у стилі "разом на багато" в українців наразі дуже мало.
Але зі мною і моїм другом-росіянином така точно історія трапилася в Ростові на автовокзалі. І там не було ніяких заробітчан із купою грошей. Але росіяни так само тихо розповзлися зі своїми торбами і залишили нас наодинці з рекетирами.
Пощастило нам тоді, що результат розмови був такий же, як і у вас, пане Ющенко.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних