Перейти до вмісту

Характерні риси українців

Повідомлень в темі: 77

#21 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.10.2008 – 09:16

Перегляд дописуГетьман (25.11.2007 19:00) писав:

Характерна риса справжніх українок - великі груди :P
Значить Руслана насправді не українка? Я знала що тут щось не те..затоо Руслана Писанка-наша національна гордість. :)

Оскільки можу порівнювати з іноземцями то скажу-в українців хороша витримка(терпіння мається на увазі) та почуття гумору) Наші вміють посміятися з усього що рухається навіть у скрутну годину і мабуть це їм і додає сил)
  • 0

#22 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.10.2008 – 13:59

Характерні риси українців - світлий колір шкіри, турецький одяг і китайська техніка.

+ ворожість до сусідів. Як по обійстю, так і по державному кордону. Найчастіше сусіда через тин ненавидять навіть більше за москаля. І то є головна риса українців - ненависть до українців (схід-захід, народ-влада/хоча влада здебільшого не українська/, бідний-багатий)

А те, що українці гарно співають - не визнано і не підтверджено на світовому рівні. Жодна українська співачка чи співак не досяг світової слави. СНД і схід Євросоюзу - це максимальна планка.
  • 0

#23 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.10.2008 – 14:48

Українці - співоча нація в загальній масі, так само, як українки в загальній масі красивіші за іншу націю, наприклад (що неофіційно неодноразово визнане в світі).
Хоча конкурсів міжнародних не здобували))...але то інша історія, бо світова слава - це не тільки здібності і талант, це гроші й політика. Відомо, що деяким іншим національностям легше пробитися на світову арену :)

Колір шкіри в багатьох українців смаглявий (від татарів дісталося), щодо одягу - в нас багато майстринь, які самі шиють.
Техніка - ознака прогресу, тут ми крокуємо в ногу із світом :P...хоч і з невеликим запізненням))

Ненависть до сусідів - це пережитки кріпацтва та совку...

Українцям властиве надзвичайне почуття гумору. Вони схильни підсміюватися над будь-якими подіями, піддражнювати і насміхатися :) (це повелося з давніх часів, - згадаймо листа турецькому султану:P). А сміх - це потужна зброя і запорука довголіття та кмітливості))
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.10.2008 – 15:21

на відміну від інших європейців,та інших "продвинутих країн" нам криза не страшна,бо з неї ніколи й не вилазили....
  • 0

#25 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 26.10.2008 – 16:06

Перегляд дописуРена (26.10.2008 15:21) писав:

на відміну від інших європейців,та інших "продвинутих країн" нам криза не страшна,бо з неї ніколи й не вилазили....

Рена сонечко Тема то не політична а Характерні риси українців, які вони?

А загалом прочитавши вище написане та підводячи підсумок цікаве виходить Українці працьовиті люди яким не притаманна тяга до халяви, але їм від природи закладено приробити ноги всьому тому ,що криво лежить вони мають світлий колір шкіри одягаються в турецький одяг і користуються китайською технікою Українським чоловікам притаманна ворожість до сусідів. Вони запізнюються на зустрічі .Крім того йому притаманні такі риси як Я забув, якось воно буде я так і знав. В українських жінок довгі ноги, великі груди, вміють хорошо готувати, співати.

В загалі мені подобається портрет такої людини!!!!!!!!!!
  • 0

#26 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 19:39

Якась дитяча наівність, талановитість, благородність.
  • 0

#27 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.02.2009 – 20:02

Гостинність, відвертість та безпосередність (інколи то це мене дивує), своєрідна життєрадість, наївність.
*От, сказала іноземка*
  • 0

#28 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.02.2009 – 21:25

Перегляд дописуПавлина (16.02.2009 20:02) писав:

Гостинність
Прочитав "готичність" )))

+ жлобство і "аби в сусіда гірше було"
  • 0

#29 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 13:23

Перегляд дописуКиря (16.02.2009 21:25) писав:

Прочитав "готичність" )))

+ жлобство і "аби в сусіда гірше було"
Ці риси у будь-якої національності є, а в темі обговорюють "характерні риси українців" :cool2: Тобто те, що нас відрізняє від інших))
  • 0

#30 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 17.02.2009 – 13:37

стериотипні риси))))
українець - в шароварах з оселедцем і хитрою посмішкою крізь вусами, з вареником в одній руці і шматом сала в іншій (періодично, коли руки звільняються - з дулею в кишені), має за пазухою аеродинамічну шапку - шоба кинуть і прихопить собі ще шмат земельки, загалом добрий до всіх крім москалів........
москаль - постійно п’яний, злий і заздрісний, в шапці вушанці і з ведмедями на поводку ходить по засніженим російським вулицям, горланить пісні під гАрмошку й виробляє гАссс після пирожків з горохом (яким не хоче ділитися з добрими українцями)........
  • 0

#31 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 03.04.2009 – 10:12

Ніби Українці європейці, та в Європі з великою ймовірністю їх можна впізнати серед інших.Старших за 40 років впізнаєм за одягом. Дуже люблять несумісні речі. Наприклад, поєднують класичні штани з джинсовою курткою, спортивні штани з класичним взуттям і т.д. Молодше покоління, за зачіскою. Люблять стригтися коротенько під бокс, колір волосся світло-русий із залисинами(то вже генетичне). З одягом теж є прокол. Одягають спортивні костюми для повсякденного вжитку і аж ніяк не для занять спорту, що роблять наприклад Іспанці. Ще побачивши дуже гарно вбрану дівчину, чи жінку білявку, можна з великою ймовірністю запідозрити в ній Українку, не люблять тут фарбувати волосся в світлий колір. І барсетки (ненавиджу) приваблюють тільки наших людей. Українці люблять випити чистої горілочки чи віскі, що аж ніяк не прийнятно для Іспанців, навіть думки не можуть допустити такої. Вживають вони міцні напої тільки розбавлені колою, фантою і т. д. Прийшовши в бар на другий сніданок чи обід, замовляють пляшку столового вина і можуть випити тільки склянку, спокійно залишаючи решта. Та чи зможе Українець так легко розпрощатися з посудиною яка ще не зпорожніла, навіть якщо він знає, що далі ще потрібно працювати. Ну і звісно пісня. Після декількох чарок це наше, чого ніразу не чув від корінних мешканців. А одного разу прокинувся від гучного українського співу, який лунав вузькими іспанськими провулками :rolleyes: P.S. Незнаю, якось характерні риси Українців переросли в банальне порівняння з іншим народом, вже вибачайте, це погляд з боку.
  • 0

#32 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 03.04.2009 – 12:36

Вільність, яка товаришує з анархічністю.
Українці не визнають влади, деспотизму і домінування. А понад усе панування сусіда, тому й кажуть, що поміж трьох українців буває чотири гетьмани.

Багатьом прищеплений комплекс меншовартости. Українець з більшою охотою визнаює себе русскім, жидом, французом, за найменшого привода, тільки не українцем. Це через цілеспрямоване інформаційне і генетичне нищення нації певні особистості так пристосовуються.

Культурна поступливість, українець і в себе вдома і за кордонам вважає, що звичаї чужинців переважають над його національними. Тобто він буде завжди перепитувати "а як у них прийнято" і робитиме саме так. Ніколи не вкаже чужинцеві, як прийнято у нас. Також практикується услужливість перед чужинцями і ворожість до своїх. Своєму завжди можна нахамити.

Жахливий сервіс і хамство це зареєстрований бренд українського сервісу.

Показове зверхнє ставлення до грошей. Якщо иноземець з радістю візьме на себе додаткові обов’язки, які принесуть прибуток, то українця ще треба вмовляти, а якщо неправильно підійти і запропонувати гроші, то він може й образитися.

Копіювання і приклоніння перед всім чужоземним. Від стилю одягу та дизайну, аж до особистих імен.

І головне тільки українець може насміхатися з власної мови.
  • 0

#33 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 30.07.2009 – 22:41

одна знайома сказала гарно: "наших видно відразу серед інших націй, я ніколи не помиляюсь - відразу їх бачу. В них який сум в очах, в москалів якась незадоволеність і агресія, а в наших якийсь сум"
  • 0

#34 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 31.07.2009 – 14:48

Перегляд дописудомовик (31.07.2009 00:30) писав:

по моєму, якщо не маєш досвіду перебування серед інших народів то писати в цій темі нєфіг

фактично в цій темі половину дописів варто запиляти нафіг
та ну, можливо оцінити і без порівнянь
серед рис, які мене особисто дістали, можу виділити зашуганість, особливо закордоном. Ще дуже нервує, що й справді вважають себе часто чимось другосортним в порівнянні з іноземцями. Коли чую від українців "мій господар" по відношенні до іноземця на якого працює, виникає бажання підійти і бити головою об стіну
  • 0

#35 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.07.2009 – 23:45

Перегляд дописучорно-біла (31.07.2009 14:48) писав:

та ну, можливо оцінити і без порівнянь
серед рис, які мене особисто дістали, можу виділити зашуганість, особливо закордоном. Ще дуже нервує, що й справді вважають себе часто чимось другосортним в порівнянні з іноземцями. Коли чую від українців "мій господар" по відношенні до іноземця на якого працює, виникає бажання підійти і бити головою об стіну
це не риси якоїсь нації, це риси багатьох людей із зубожілих країн. Але ж тема не про те, які риси тобі не подобаються в людях.
  • 0

#36 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 00:03

Перегляд дописудомовик (31.07.2009 23:45) писав:

це не риси якоїсь нації, це риси багатьох людей із зубожілих країн. Але ж тема не про те, які риси тобі не подобаються в людях.
ні, це якраз риси, які я помітила за своєю нацією. решта зубожілих країн мене не цікавлять, принаймі не настільки. можеш забрати слова "мені не подобається, мене нервує і т.д." і вийде на те саме. описала, що бачу. тебе щось тут не задовільняє?
  • 0

#37 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.08.2009 – 00:35

в нас тут тема - характерні риси українців, а не характерні риси біженців з гарячих точок. А під ознаки - зашуганий закордоном і називає роботодавця господарем половина земної кулі підійде.
  • 0

#38 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 01:01

Перегляд дописудомовик (1.08.2009 00:35) писав:

думаєш вони в цьому плані чимось відрізняються? Ведуть себе як істинні аристократи, крутять носом? :wub:
я б навіть не здивувався, якщо наші на загальному фоні ще самі наглі будуть ;)
не думаю, знаю. В порівнянні з іншими вони якраз дають на собі їздити, принижувати себе. Максимум на який їх вистачає, це поплакатись між своїми. Вони не знають своїх прав і їм легко навішати лапші на вуха. Часто просто бракує почуття власної гідності. А потім приїжджають додому і вдають великих панів. От так от все сумно
  • 0

#39 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 01:03

Перегляд дописудомовик (1.08.2009 00:35) писав:

в нас тут тема - характерні риси українців, а не характерні риси біженців з гарячих точок. А під ознаки - зашуганий закордоном і називає роботодавця господарем половина земної кулі підійде.
Та ніфіга. Яка різниця де ти? Чи українець рахується українцем тільки вдома?
  • 0

#40 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 01.08.2009 – 01:13

"Хата з краю" нас погубить.

Приклад з власного життя:
Стоїмо з пацаном на пероні вокзалу "Варшава Сходня", везли непогані гроші на той час. Повна зупинка українців, що теж їдуть в Україну, чекаємо автобус. Підходять четверо рекетирів, власне до нас. Ну і починається "развод" про ніби податки , які потрібно платити тут мафії і т.п. Цікаво було спостерігати реакцію українців на платформі. Бгг. Ті помаленьку, беручи сумки починають розходитись, за хвилину - ні душі. І лишаємось самі віч-на-віч з явно недоброжелатєльними тіпами. Тіпи грузять, грузять... все зводиться до того, щоб ми відійшли з ними десь за кут, і там заплатили 25% від суми, що везем, мирно і культурно. Чомусь у мене вирвалось "Ми нікуда не підемо, і ніц вам платити не будемо." Звичайно, в тіпів лишилось тільки два варіанти дій:
1. Почати нас тлумити прямо на платформі.
2. Плавно з'їхавши з "базару" піти собі геть.

Розмова з їхньої сторони перейшла в більш агресивну тональність, намагались залякати. Та все ж таки, вони обрали другий варіант,і зі словами " В следующий раз вдвойне заплатите", пішли собі гуляти далі.

Знову ж цікава реакція українців: потихеньку сходяться, не спіша. Ггг. Підходять до нас і розповідають, що вони неодмінно втрутились би і не дали нас побити...ГГГ. Мда. Куди ми котимось?

На зупинці було 20 здорових биків, будівельників, сильних мужиків. Що б вартувало тих "крутіків" порозкидати і ще заставити гопака зтанцювати за долар? Бгг. Якщо вже їм так гроші потрібні.

Де вільний козацький дух? Де елементарна підтримка один одного?
Ги. Стадо шугливих баранів, яке приходить, коли вже небезпека пройшла. "Ой, мої грошенята, лиш би мене не рухнули" - впевнений такі думки проскакували в кожного з того стада. Боже, яка ганьба. З такою рисою завжди будемо стадом, завжди з нас користуватимуть і підтиратимуть ноги.

Перегляд дописучорно-біла (1.08.2009 01:01) писав:

не думаю, знаю. В порівнянні з іншими вони якраз дають на собі їздити, принижувати себе. Максимум на який їх вистачає, це поплакатись між своїми. Вони не знають своїх прав і їм легко навішати лапші на вуха. Часто просто бракує почуття власної гідності. А потім приїжджають додому і вдають великих панів. От так от все сумно
Ги. Ну ти ж нетака? Навчи людей, навчи.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних