Перейти до вмісту

Відбір на Кубок Світу 2010

Повідомлень в темі: 448

#301 псих о_О

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:західна УКРАЇНА =)

Відправлено 12.09.2009 – 11:58

думаю Англійці здадуть нам гру в Києві...
вони вже собі забезпечили вихід з групи - домовляться
хоча... побачим)
  • 0

#302 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 12.09.2009 – 12:06

Перегляд дописуФабрегас (12.09.2009 12:11) писав:

скільки там ще лишилось в черзі.. Калитвинцев, Яковенко, Лужний... скліьки ще тренерів перетерпіти щоб нарешті запросили когось з-за кордону?
А хто з-за кордону з хороших тренерів захоче до нас піти?
  • 0

#303 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.09.2009 – 12:15

Перегляд дописуmIK (12.09.2009 13:06) писав:

А хто з-за кордону з хороших тренерів захоче до нас піти?
та ми все таки не Оман якийсь там чи Судан... в нас працювали кваліфіковані тренера з-за кордону. Шустер, ЛуческО, Ко Адріансе... якщо запропонують гроші - то думаю це не проблема. Он в Росію вже їдуть всі кому не лінь... Хіддінк, Адвокат, Рамос, Зіко, Лаудруп... ) а ми ближче до Європи)))
  • 0

#304 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 12:32

Ну так у Росії є Абрамович=)
  • 0

#305 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 12:42

Перегляд дописуmIK (12.09.2009 13:32) писав:

Ну так у Росії є Абрамович=)
а в нас Цуркіс )
  • 0

#306 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 13:03

В плані грошей Цуркісу до Абрамовича...
  • 0

#307 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 12.09.2009 – 13:13

тренером буде Михайличенко. чудовий тренер, світлий, українець. Просто з ігроками не повезло. але нічо - ми англію 10 жовтня в дніпрі на одній нозі зробимо. І Олеса Михайличенко стане головним героєм України, а всі лузери будуть нервово палити в кутку свій канабіс. От би мені сварщику хтось несварщик пояснював шо та як. А я би спитав: а шо ти зварив, а покажи. Тому хочеться запитати ну наприклад Фабрегаса : а де можна переглянути матчі з твоєю участю? сам не вмієш, а другим совєтуєш, га?
  • 0

#308 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 12.09.2009 – 15:47

Перегляд дописуШмарко (12.09.2009 14:13) писав:

тренером буде Михайличенко. чудовий тренер, світлий, українець. Просто з ігроками не повезло. але нічо - ми англію 10 жовтня в дніпрі на одній нозі зробимо. І Олеса Михайличенко стане головним героєм України, а всі лузери будуть нервово палити в кутку свій канабіс. От би мені сварщику хтось несварщик пояснював шо та як. А я би спитав: а шо ти зварив, а покажи. Тому хочеться запитати ну наприклад Фабрегаса : а де можна переглянути матчі з твоєю участю? сам не вмієш, а другим совєтуєш, га?
ну якщо ставити питання у такому світлі то можна закривати цю гілку форума.
да в принципі і будь-яку
про якійсь "дмовленості" між Україною і Англією не смішить. Ось раніше в нашому чемпіонаті таке схоже практикувалось,а коли створили УПЛ в останньому турі минулого чемпіонату жодна мотивована команда не виграла,бо звикли "домовлятися".
Що ж стосується тренера-іноземця,то це питання грошей. Бо жоден топ-тренер не мріє тренувати нашу збірну.Але він може бути таким професіоналом який зможе допомогти нам у здійснені задач збірної
  • 0

#309 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.09.2009 – 20:58

Перегляд дописуШмарко (12.09.2009 14:13) писав:

Пан сварщик мрійник) Якби то він був правий!

Перегляд допису...::: UA :::... (12.09.2009 12:58) писав:

думаю Англійці здадуть нам гру в Києві...
вони вже собі забезпечили вихід з групи - домовляться
хоча... побачим)
Пан ніщо не поплутав? наче рівень трішки не той, щоб домовлятися :gryzin:
  • 0

#310 Екс-демократ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 06.10.2009 – 12:15

Тренер Англійців везе до Дніпропетровська найсильніший склад:

Склад збірної Англії
Воротарі: Девід Джеймс («Портсмут»), Роберт Грін («Вест Хем»), Пол Робінсон («Блекберн»).
Захисники: Уейн Брідж, Джолеон Лескотт (обидва − «Манчестер Сіті»), Ешлі Коул, Джон Террі (обидва −
«Челсі»), Уес Браун, Ріо Фердинанд (обидва − «Манчестер Юнайтед»), Глен Джонсон («Ліверпуль»),
Меттью Апсон («Вест Хем»).
Півзахисники: Девід Бекхем («Лос-Анджелес Гелексі», США), Гарет Беррі, Шон Райт-Філліпс (обидва −
«Манчестер Сіті»), Майкл Каррік («Манчестер Юнайтед»), Стівен Джеррард («Ліверпуль»), Френк Лемпард
(«Челсі»), Джеймс Мілнер («Астон Вілла»), Аарон Леннон («Тоттенхем»).
Нападники: Еміл Хескі («Астон Вілла»), Уейн Руні («Манчестер Юнайтед»), Карлтон Коул («Вест Хем»),
Пітер Крауч («Тоттенхем»), Габріель Агбонлахор («Астон Вілла»).

Кажуть, що Мілевський учора не тренувався з іншими гравцями збірної. У нього ніби-то висока температура.
  • 0

#311 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:06

Може це і добре.Немотивовані Джерард і Лампард не будуть бігати як електровіники.Вони і так поїдуть в ЮАР.
Хоча може я помиляюсь.Можливо для них найбільшою мотивацією і є гра за збірну.
Коли дивишся матчі останніх турів тієї ж Премьер Ліги(англійської) дивуєшся як вони рубляться.І ті кому нічого не треба і ті для кого цей матч останній шанс добитися своєї мети.Ось треба і виходити на гру з саме таким настроєм.Тоді є шанс виграти у нашої команди.
Ведь у плей-офф легше не буде.
Россія чи Германія
Франція
Греція
Швеція(якщо не пропустить Португалію)

Хочеться ще поговорити про матч який хвилює багатьох на цьому форумі незалежно від того цікавиться він футболом чи ні
Россія- Германія.
Справа у фігурі арбітра:Массімо Буззака. Обсулуговував матч Іспанія - Україна.Фінал КПК 2008 Динамо - Шахтер
Арбітр на мою думку малокваліфікований.Але він вміє робити результат.А не секрет що в кожній такій організакції є арбітри які вміюсь робити резуультат.(той же Кухарскі з НХЛ). Невже ФІФА цим призначення дала зрозуміти що Россія це добре але ми бажаємо німців на ЧМ без нервів?!
Хтозна.Може і так.Хоча враховуючи нову систему в плей-офф і те що і Россія і Германія будуть небажаними суперниками для будь якої збірної і скоріше всього обидні збірні потраплять на мундіаль може це просто підозра.
  • 0

#312 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:15

Перегляд дописуРусский Медведь (8.10.2009 20:06) писав:

Россія- Германія.
Справа у фігурі арбітра:Массімо Буззака. Обсулуговував матч Іспанія - Україна.Фінал КПК 2008 Динамо - Шахтер
Арбітр на мою думку малокваліфікований.Але він вміє робити результат.А не секрет що в кожній такій організакції є арбітри які вміюсь робити резуультат.(той же Кухарскі з НХЛ). Невже ФІФА цим призначення дала зрозуміти що Россія це добре але ми бажаємо німців на ЧМ без нервів?!
Хтозна.Може і так.Хоча враховуючи нову систему в плей-офф і те що і Россія і Германія будуть небажаними суперниками для будь якої збірної і скоріше всього обидні збірні потраплять на мундіаль може це просто підозра.
Мені якось все рівно) потрапить туди Росія чи ні B)
  • 0

#313 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:58

Перегляд дописуФабрегас (8.10.2009 20:15) писав:

Мені якось все рівно) потрапить туди Росія чи ні B)
Значить ти один з тих хто відокремлюэ футбол выд політики.це добре.
  • 0

#314 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 15:38

Доречі.
Сьогодні рівно 10 років з моменту проведення матчу між Россією та Україною.Матчу який в Россії будуть памьятати завжди.
Як будто це було вчора...
Як прикро що ми тоді пролетіли поміж Евро-2000
А ось той самий гол:

стаття посвященная тому матчу:
http://football.ua/f...news/79557.html
  • 0

#315 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 09.10.2009 – 18:24

ех, маю надію що завтра все для України складеться добре! Шева заб"є з штрафного)))
  • 0

#316 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 09.10.2009 – 19:13

не знаю я що завтра буде... незалежно від того який склад вийде на поле....хіба що дуже вже сильна обіда на Хорватів.... хоча я думаю, що все таки менше шансів, якщо вийде резерв, бо вони будуть зі шкіри лізти, аби доказати тренеру, що вони гідні основи...)))
  • 0

#317 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 19:14

якщо в нас в основі вийдуть Хачеріді і Ракицький.. наш захист буде тріщати навіть під натиском 3 складу Англії
  • 0

#318 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 10.10.2009 – 08:30

хочеться вірити в перемогу України, но...
  • 0

#319 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 10.10.2009 – 14:12

Перегляд дописуФабрегас (9.10.2009 20:14) писав:

якщо в нас в основі вийдуть Хачеріді і Ракицький.. наш захист буде тріщати навіть під натиском 3 складу Англії
Якщо б у нас вийшли б Кучер з Чигринським було б теж саме.

http://durdom.in.ua/...e_id/1622.phtml
Якщо б нашу збірну тренували політики

В цілому якщо говорити то для того щоб ми увійшли у плей-офф потрібно щоб МИ виграли а не ВОНИ програли.
Якщо ВОНИ програють а не МИ виграємо то на ЧМ ми все одно не вийдемо.
я вірю в нашу збірну. І нагадую.19:15 ТРК Україна або ТРК Футбол
Доречі про телеканали.Є у мене один знайомий з Кировоградської області,який дуже любить футбол. Але він сьогодні не буде дивитися матч Україна -Англія,а буде дивитися гру Россія- Німеччина,цей матч почнеться на годину раніше нашого.Дивитися гру з англійцями він не буде не тому що він прихильник россійської збірної і не тому що він не вірить у нашу команду.Справа більш прозаїчна.В його місті не приймає ТРК Україна.Як і в багатьох містах доречі,не така вже у нього широка карта покриття.Зате у його населенному пункті як і в багатьох інших( в тому числі тих де теж не ловиться ТРК Україна) доступен Первий канал.
Я розумію що є така штука як ТВ права.Я розумію що трпилося в Англії з показом цього матчу.Але я ще розумію що для них цей матч не важливий а для нас архіважливий і я розумію що в будь якій провідній країні Європи матчі збірної ретранслються на каналі який доступен в кожному куточку країни.
  • 0

#320 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 10.10.2009 – 17:36

УКРАїНА ВПЕРЕД!!!
Так вже хочеться свята і на нашому футбольному полі!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних