Перейти до вмісту

Відбір на Кубок Світу 2010

Повідомлень в темі: 448

#281 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Киев

Відправлено 10.09.2009 – 20:38

З такою грою залишаэться лише задавати запитання.
Ну обіграємо "немотивований дубль" Англії. І що далі? Та ж Россія у плей-офф Україну вперед ногами винесе з такою грою. Хоча "немотивований дубль" можливий тільки у нас. В Англії головна мотивавція гравця це і є виступ за збірну.
Гравці грали так я к буд то нічия це той результат який потрібен. Михайличенко мав на це реагувати замінами. Але він цього не робив. А гравці грали так як в чемпіонаті України де можна грати дуже повільно.

BOLERO сказав:

Блохін - останній нормальний совдепівський тренер.
пора вже міняти совдепівську тактику на сучасну, а то дальше будем чекати з неба манної каші.
а що значить совдепівський тренер?
  • 0

#282 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 10.09.2009 – 21:35

Перегляд дописуРусский Медведь (10.09.2009 21:38) писав:

а що значить совдепівський тренер?
тобто СРСРівський тренер.
  • 0

#283 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.09.2009 – 22:58

Перегляд дописуMarcos (10.09.2009 16:46) писав:

Українського руні ?
Кримського Руні а не українського ;)
  • 0

#284 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 11.09.2009 – 07:34

це хто?
  • 0

#285 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.09.2009 – 07:36

Перегляд дописуMarcos (10.09.2009 15:46) писав:

А кого треба було випускати ще ? Ковпака чи Українського руні ?
Та ужо луччє Селезньова - хоч би поштовхався...
  • 0

#286 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2009 – 08:07

Перегляд дописуРусский Медведь (10.09.2009 21:38) писав:

Ну обіграємо "немотивований дубль" Англії. І що далі? Та ж Россія у плей-офф Україну вперед ногами винесе з такою грою. Хоча "немотивований дубль" можливий тільки у нас. В Англії головна мотивавція гравця це і є виступ за збірну.
ну блін
Помилився ти на роботі...а тобі начальник каже " Звільню я тебе друже, толку з твоєї роботи, всеодно помики робити будеш", а ти йому " Та ні, я буду старатися, чесне слово!"
Я погоджусь, на те щоб збірна наша короява грала, а потім коряво пройшла плей-офф і потім побилась на ЧС. ЧС вам не ЛЧ, а змагання раз на чотири роки, відчуваєте різницю ?

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.09.2009 08:36) писав:

Та ужо луччє Селезньова - хоч би поштовхався...
без м"яча може і поштовхався б
  • 0

#287 Екс-демократ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 11.09.2009 – 09:05

Перегляд дописуMarcos (11.09.2009 09:07) писав:

Я погоджусь, на те щоб збірна наша короява грала, а потім коряво пройшла плей-офф і потім побилась на ЧС. ЧС вам не ЛЧ, а змагання раз на чотири роки, відчуваєте різницю ?
Цю різницю відчуваємо лише ми з Вами, а от гравці Української збірної її не відчувають.
Чи може Ви побачили у діях футболістів бажання поїхати у ПАР?
  • 0

#288 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 09:25

який тренер така і збірна. Подивіться на тренера і скажіть чи в нього є бажання поїхати в ПАР? ніякий він!
  • 0

#289 Екс-демократ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 11.09.2009 – 09:41

Перегляд дописуадуфанчік (11.09.2009 10:25) писав:

який тренер така і збірна. Подивіться на тренера і скажіть чи в нього є бажання поїхати в ПАР? ніякий він!
Цілком погоджуюсь.

Хочеться лише додати, здається проблема сидить ще глибше. Думаю, що Суркіс зараз забив на збірну, тому й призначив тренером Михайличенка, якого разом з братом поганою мітлою вигнали з Динамо. І що він не бачить, що збірна не грає через невдалого коуча?
Більшість футболістів України індивідуально сильніші білорусів. А от білоруська збірна, принаймні на мій погляд, має симпатичніший вигляд ніж наша. Вони ж знають, що робити на полі, бо їм про це розповів тренер.
  • 0

#290 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 15:42

Перегляд дописуBOLERO (10.09.2009 22:35) писав:

тобто СРСРівський тренер.
Блохін СРСРівський тренер? нічого більш смішного на футбольну тематику не бачив.
СРСР це атакуючий футбол.За винятком ери Лобановського. Блохін проповідує захисний футбол,який нічого спільного не має з футболом СССР. Я вже мовчу про те що Блохін ази тренерського мистецтва постигав у Греції

Перегляд дописуMarcos (11.09.2009 09:07) писав:

ну блін
Помилився ти на роботі...а тобі начальник каже " Звільню я тебе друже, толку з твоєї роботи, всеодно помики робити будеш", а ти йому " Та ні, я буду старатися, чесне слово!"
щось я сумніваюсь що збірна зможе коряво пройти плей-офф. Проти Франції,Португалії треба грати а не мучатитись.
Хоча парадокс. Наші ж можуть грати. І тренер може вибрати оптимальну тактику і обробити психологічно команду.Як в Загребі,як в другому таймі у Лондоні.Але тоді гра була цілісною.Тобто півзахист був проміжною ланкою між нападом і захистом.А у Мінську цього не було. Чого? Я не знаю.Якщо б грали так проти хорватів,відповідь у мене була.
А так я не знаю.Сподіваюсь Михайличенко знає.
Хочеться лише щоб дали йому попрацювати.У нього є ще один шанс виправити ситуацію. Якщо не скористається, тренер буде інший.
Напевно іноземець.Хоча не факт.
  • 0

#291 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 11.09.2009 – 17:13

Перегляд дописуРусский Медведь (11.09.2009 16:42) писав:

Блохін СРСРівський тренер? нічого більш смішного на футбольну тематику не бачив.
СРСР це атакуючий футбол.За винятком ери Лобановського. Блохін проповідує захисний футбол,який нічого спільного не має з футболом СССР. Я вже мовчу про те що Блохін ази тренерського мистецтва постигав у Греції

щось я сумніваюсь що збірна зможе коряво пройти плей-офф. Проти Франції,Португалії треба грати а не мучатитись.
Хоча парадокс. Наші ж можуть грати. І тренер може вибрати оптимальну тактику і обробити психологічно команду.Як в Загребі,як в другому таймі у Лондоні.Але тоді гра була цілісною.Тобто півзахист був проміжною ланкою між нападом і захистом.А у Мінську цього не було. Чого? Я не знаю.Якщо б грали так проти хорватів,відповідь у мене була.
А так я не знаю.Сподіваюсь Михайличенко знає.
Хочеться лише щоб дали йому попрацювати.У нього є ще один шанс виправити ситуацію. Якщо не скористається, тренер буде інший.
Напевно іноземець.Хоча не факт.
краще був би іноземець, може хоча б він розробив тактику щоб наша збірна нормально грала, коли треба від оборони, а коли в атаці! А то якщо від оборони то ще менш більш, а як в атаку йдуть то в захисті дуже ВЕЛИКІ дірки!

Повідомлення відредагував Р0М@ННь0: 11.09.2009 – 17:14

• 0

#292 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 17:20

Перегляд дописуР0М@ННь0 (11.09.2009 18:13) писав:

краще був би іноземець, може хоча б він розробив тактику щоб наша збірна нормально грала, коли треба від оборони, а коли в атаці! А то якщо від оборони то ще менш більш, а як в атаку йдуть то в захисті дуже ВЕЛИКІ дірки!
у нашої команди завжди краще виходило грати від оборони,тобто ломати гру супернику а не грати у свою гру.Схоже просто нема у нас классних пывзахисникыв атакуючого плану щоб грати по іншому. Тренер збірної це тактик.Але це по друге.По перше він психолог.Якщо тренер добрий психолог то це 50% успіху збірної.А з психологією у нас проблеми,тому я погоджуюсь що було б непогано спробувати запросити іноземця. Хоча це не панаценя але це досвід якого у наших ще не було. Россія призначила Хіддінка і зараз це на мою думку найсильніша збірна з когорти тих хто не входить до топ-команд Європи.
  • 0

#293 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 20:13

На наступний день після гри відбору до ЧС-2010 року Білорусь - Україна (0:0) головний тренер синьо-жовтих Олексій Михайличенко відбув на відпочинок.

За повідомленям телеканалу ICTV, Михайличенко разом зі своєю сім`єю вилетів на відпочинок до Туреччини.

Нагадаємо, що вже за місяць збірна України проведе у Дніпропетровську вирішальний матч з командою Англії
  • 0

#294 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 11.09.2009 – 20:36

Перегляд дописуадуфанчік (11.09.2009 21:13) писав:

На наступний день після гри відбору до ЧС-2010 року Білорусь - Україна (0:0) головний тренер синьо-жовтих Олексій Михайличенко відбув на відпочинок.

За повідомленям телеканалу ICTV, Михайличенко разом зі своєю сім`єю вилетів на відпочинок до Туреччини.

Нагадаємо, що вже за місяць збірна України проведе у Дніпропетровську вирішальний матч з командою Англії
хай би він там лишився... як і Годулян на Тайвані...
  • 0

#295 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 11.09.2009 – 22:05

Збірна наша грає абияк. "очі не горять". чи вони не ту траву палять?
  • 0

#296 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 08:09

Вони можуть очолити збірну Україну.

Цитата

Юрий Калитвинцев (41 год)
Молодому специалисту уже давненько прочат место на тренерском мостике национальной сборной. Сведущие люди говорят, что для этого у него есть почти все данные, не хватает на данный момент только одного – опыта. Но это дело наживное. Став с командой чемпионами Европы нынешним летом, продемонстрировал, что передерживать его на вторых ролях дальше не стоит.

Мирон Маркевич (58 лет)
Последние успехи в харьковском «Металлисте» давненько выдвинули Маркевича в число соискателей на место в сборной. Но специалист не спешит менять Харьков на Киев. Четко и обоснованно причин не называет, поскольку не было конкретных предложений. Его команда почти всегда играет в атакующий, комбинационный футбол. Игроки научились творчески мыслить на поле, ловя кураж и играя в удовольствие.

Павел Яковенко (44 года)
Амбициозный тренер, на все случаи всегда имеет свое особое мнение. Не любит быть управляемым, предпочитает до конца отстаивать свое мнение. Именно неординарность характера этого талантливого футбольного спеца пока не позволяет ему возглавить команду с большой буквы. Довольствуется пока вояжами во второсортные «Ураланы», «Химки».

Юрген Клинсманн (45 лет)
После провала в мюнхенской «Баварии» у него было достаточно времени, чтобы все проанализировать, сделать выводы на будущее. Как у футбольного тренера, у Клинсманна большое будущее. Может взбудоражить, завести команду. Приверженец немецкого стиля игры, с полной отдачей на каждом участке поля.

Роберто Манчини (44 года)
Наибольшего успеха как тренер добился, возглавляя «Интер». Прошлым летом оставил команду, но до сих пор из клубной кассы получает причитающуюся ему по контракту зарплату. Сейчас отдыхает и ждет стоящих предложений. Еще в пору футболистом пользовался большим авторитетом, мог за что угодно критиковать руководство клуба. Стиль игры сборной Украины ему будет легко постичь и преобразовать. Будет иметь поддержку в лице Андрея Шевченко.
Блик
  • 0

#297 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 12.09.2009 – 08:45

Ну Клінсмана і Манчині можно навіть не пробувати запрошувати.
  • 0

#298 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 09:37

маркевич не піде... нащо йому міняти роботу в забезпеченому фінансово Металісті який тратить на гравців і показує результат, на непевну роботу в збірній в якої не горять очі.. В принципі хочеться тренера з закордону... але якогось авторитетнішого..
  • 0

#299 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 12.09.2009 – 10:18

Якщо Михася провалить відбір то скоріше всього тренером стане Калітка.
  • 0

#300 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 11:11

Перегляд дописуmIK (12.09.2009 11:18) писав:

Якщо Михася провалить відбір то скоріше всього тренером стане Калітка.
скільки там ще лишилось в черзі.. Калитвинцев, Яковенко, Лужний... скліьки ще тренерів перетерпіти щоб нарешті запросили когось з-за кордону?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних