Перейти до вмісту

Тусовка для колишніх курців

Повідомлень в темі: 97

#81 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.08.2012 – 14:19

Проте ритуал - важлива складова куріння, на початку кожної нікотинової історії. Ви, Ех_, мабуть, вже на іншій стадії, коли є банальна ломка без цигарки, а ще як перенервуєш. У мене те саме з кавою. Раніше важливо було навіть з якої чашки і в якій компанії пити, тепер - вранці бігцем "вкололася" філіжанкою - то й життя ніби налагоджується.
  • 0

#82 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 07.08.2012 – 16:00

Перегляд дописуtaraBooka (07.08.2012 – 14:19) писав:

Проте ритуал - важлива складова куріння, на початку кожної нікотинової історії.
Мабуть, навіть ключова, бо коли починають курити потреби як такої ще немає і дуже рідко першу цигарку прикурюють наодинці. Зазвичай це роблять у компанії щоб не почуватися "білою вороною" або на роботі щоб влитися у колектив. Оце і є ритуал, тобто намагання певними символічними діями вплинути на світ навколо себе. :)
  • 0

#83 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 07.08.2012 – 17:49

Раніше важливо було навіть з якої чашки і в якій компанії пити, тепер - вранці бігцем "вкололася" філіжанкою - то й життя ніби налагоджується.
О, боги! Як воно мені це знайоме. Ласкаво простимо в секту шанувальників кави. :)

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (07.08.2012 – 16:00) писав:

Мабуть, навіть ключова, бо коли починають курити потреби як такої ще немає і дуже рідко першу цигарку прикурюють наодинці. Зазвичай це роблять у компанії щоб не почуватися "білою вороною" або на роботі щоб влитися у колектив. Оце і є ритуал, тобто намагання певними символічними діями вплинути на світ навколо себе. :)
Авжеж. Ритуал - то одне. Смальці-початківці таки кайфують від цигарки. А залежні - пачать на автоматі.
  • 0

#84 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.08.2012 – 18:44

Перегляд дописуМаківка (06.08.2012 – 11:58) писав:

Хіба не смалиш? не вірю. :-)
Трава не рахується :lol:
  • 0

#85 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 891 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 07.08.2012 – 18:48

Проте ритуал - важлива складова куріння, на початку кожної нікотинової історії. Ви, Ех_, мабуть, вже на іншій стадії, коли є банальна ломка без цигарки, а ще як перенервуєш. У мене те саме з кавою. Раніше важливо було навіть з якої чашки і в якій компанії пити, тепер - вранці бігцем "вкололася" філіжанкою - то й життя ніби налагоджується.
Заставило задуматись, а чи я каво-залежна :)Так і не знаю. Пю щодня і міцну, але у ресторанах не замовляю, бо не люблю їхньої. Краще чай. Хіба у Старбаксах, але то рідко, під-час подорожей. Міцність кави, для мене, має бути за рахунок кількості змелених зерен, а не того, як вони пересмажені на вугіль. Щоденно кава заміняє мені сніданок, сама кава і трошки вершків, без цукру. Зато щодо алкоголю я вже зовсім "здитиніла" - останній раз, на Новий рік, вроді-би, сильно знудило від двох ковтків шампанського. То не для мене, як і куріння, хоч під тиском колективу колись пробувала, як Стюфляєв пише, щоб влитися. Давно то було :) А тут з курінням строго, колись у ресторанах, як і в літаках, були різні відділи, для курящих і не, тепер там куріння взагалі заборонене, навіть на вулиці не всюди дозволено.
  • 3

#86 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 07.08.2012 – 18:54

Акваріуско, не зіскакуй з нашої секти. :wink2:

Перегляд дописуЕлегантний (07.08.2012 – 18:44) писав:

Трава не рахується :lol:
А кальян? ))
  • 1

#87 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 891 повідомлень

Відправлено 07.08.2012 – 19:04

О, ні, куди там, пю, пила і буду пити :)
  • 1

#88 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 07.08.2012 – 19:06

Перегляд дописуМаківка (07.08.2012 – 18:54) писав:

А кальян? ))
ти ще й на кальяні сидиш? тобі пора відкривати новий розділ на форумі - Наркота ))
  • 0

#89 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 07.08.2012 – 19:08

Перегляд дописуЕлегантний (07.08.2012 – 19:06) писав:

ти ще й на кальяні сидиш? тобі пора відкривати новий розділ на форумі - Наркота ))
Ага. А ще в мене від курива вуса ростуть. І борода. )))

Перегляд дописуAquarius-ka (07.08.2012 – 19:04) писав:

О, ні, куди там, пю, пила і буду пити :)
Своя. ))
  • 1

#90 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 07.08.2012 – 19:17

Перегляд дописуМаківка (07.08.2012 – 19:08) писав:

Ага. А ще в мене від курива вуса ростуть. І борода. )))
негайно створюй тему в роділі медицина,- що робити в такому випадку :lol:
  • 0

#91 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 08.08.2012 – 08:26

Перегляд дописуAquarius-ka (07.08.2012 – 18:48) писав:

А тут з курінням строго, колись у ресторанах, як і в літаках, були різні відділи, для курящих і не, тепер там куріння взагалі заборонене, навіть на вулиці не всюди дозволено.

То й добре, що не скрізь дозволено, ІМХО, ми ж - не курці - теж люди. В Києві є просто смішний розподіл на зони: столик для не курців, а поряд, через прохід - для курців. "Дихайте в інший бік", чи що?До речі, для мене було дивом, що самі курці не люблять вдихати дим цигарок. У нас в офісі забороноили куріння в коридорах, на сходових клітинах. Всіх курців змусили ходити до спец. кімнати - "курилки". Вони так обурювалися: "Там дихати нічим!"
  • 0

#92 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 891 повідомлень

Відправлено 08.08.2012 – 18:07

Раз різні столики ввели - то вже прогрес! Там, по ідеї, мали би бути сильні витяжки, ключове слово "мали би бути" :) Колись - що, хто за то дбав!
Пригадую, в одну з моїх поїздок до Львова ми пішли з, напевно тоді 5-ти річним внуком і його другом до Театру Ляльок. Вистава була гарна, але посередині почав звідкись іти дим, сигаретний. Театр маленький, як хто знає, багато почали кашляти. У перерві я почала шукати "злочинця", хто то так позволяє собі у дитячому театрі, працівники здвигали плечима, нарешті я побачила привідкриті двері директора театру, розігналась до нього - а він сидить у хмарі диму і курить. Нам обом стало ніяково, але... Дорослий мужчина, керівник, навіть не міг припустити, що то зле. Та і той дим у залі певно йшов з-за куліс, не один він там курив.

У Штатах з тим легше, тут більшість НЕ курить. У чоловіка на роботі (то велика організація) колись ті, що ще курять, стояли перед роботою при вході і курили. Інші запротестували, що мусять проходити через хмару диму, ну і під оцінюючими поглядами. Для курців збоку побудували альтану, щоб могли курити в тіні і навіть у дощ. Здається, мали би тішитись. Так ні, ті запротестували, що їх відділяють від решти людей, але їм сказали, що вони самі себе відділяють, ну і на тім поладили. Всередині в приміщенні курити заборонено.
  • 4

#93 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 08.08.2012 – 18:32

Я зараз напишу ще одну непопулярну для курців річ. Але ж вони "перекурами" фактично крадуть робочий час. Тобто ті, хто не смалить, має довший робочий день. Звичайно, це якщо всі працюють від дзвінка до дзвінка.
  • 0

#94 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 891 повідомлень

Відправлено 08.08.2012 – 20:34

Та воно то так, лиш робочий час можна підкрадати і в інший спосіб, наприклад сурфуванням інтернету (нікого особисто не маю на увазі). І знаю людей, що принципіально то не роблять під-час роботи.

А ще за курців. Згадала, як один ветеран вєтнамської війни казав, що почав курити там, бо курцям давали перерви на перекур, а всі інші мусили пахати в той час. А коли з ніг падаєш під палючим сонцем - то і невелика перерва велика полегша. Потім привик і тяжко було кинути.
  • 1

#95 Nafanya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 08.10.2012 – 16:58

Чесно думав, що ніколи не лишу курити, але все таки зумів)
  • 0

#96 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 25.02.2013 – 11:19

Палив більше 30 років Причому останні років 25 доза була пачка-півтори на добу.
Припинив більше 2 років тому. Я вам передати не можу, як мене плющило. :wacko:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних