Перейти до вмісту

Тусовка для колишніх курців

Повідомлень в темі: 97

#41 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 14.05.2008 – 12:05

Почав курити десь за місяць перед захистом диплому... Нерви здали... Потім, в серпні, пішов з друзями в гори, і на першому ж підйомі здох... Після цього зразу ж кинув курити. НАЗАВЖДИ!!! :rolleyes:
  • 1

#42 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 14:54

Цитата

Найрадіснишим моментом свого життя,я важжаю ту мить,коли я гасив свою останню цигарку

Якщо ти правду кажеш, молодець, що кинув палити! Тебе вже можна поважати за це.

Цитата

А кому ще,вона допомогла? :) І хто як кидав палити?

Я просто не встиг втягнутись в куріння, а просто цікавився. Курив без затяжки. Я також радий, що кинув палити вчасно.

Повідомлення відредагував Невдаха: 21.07.2008 – 14:55

• 0

#43 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 30.07.2008 – 15:04

Курила з 15 до 19 років, і то добряче так курила. Потім кинула, не знаю як, мабуть сила волі, а ще мій хлопець і друзі повпливали. Інколи ще можу затянутись, якщо самотньо і поганий настрій, але то все рідше і рідше. :)
  • 0

#44 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 06.01.2009 – 21:20

Я переїхала..а там де я є зараз мене не тягне взагалі....
  • 0

#45 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 12:59

почав читати Карра але закинув і сам кинув палити) проте треба дочитати, цікаво шо там далі))
  • 0

#46 yogurt

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 29.07.2012 – 23:06

Не читав Алена Карра , але слухав аудіо, разів 9, і кинув, навіть не відчував ломки. Вже 4 роки не палю.Записував на диск іншим, дехто покидав, інші побоялись, думали що їх це зомбує.
  • 0

#47 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 30.07.2012 – 19:07

І що, більше ніхто тут не палить? :)
  • 1

#48 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2012 – 21:01

Палив 2 місяці дуже давно, не палю...
  • 0

#49 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 31.07.2012 – 09:02

А я хочу - палю, а хочу - ні. Жодної залежності. :wink2:
  • 2

#50 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 31.07.2012 – 12:31

А мені важко уявити, як до такого можна звикнути і навіть потрапити в залежність. У 20 років спробувала з думками:"Для чого жити?". Викурила тоді 2 цигарки "Космосу", запиваючи якимсь "джином з тоніком", - одразу навернулася на роздуми: "Як тепер вижити?"
Подруга із впертістю, гідною кращого застосування, труїла себе два місяці, аби звикнути, – не хотіла виглядати білою вороною в компанії. А кілька років по тому "відвикала", застосовуючи всі можливі методи, починаючи від вимочування цигарок в молоці і закінчуючи кодуванням.
Нещодавно друг кинув (палив з 11 до 34 років) завдяки електронним цигаркам. Щоправда, механізм цього лікування я не зрозуміла, адже в них теж є нікотин.
  • 1

#51 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 31.07.2012 – 14:20

У мене товариш-ото вже куряка,
скільки його знаю то дві, а бувало й три пачки, то його денна норма, причому смалить міцні.

А на днях сидимо в садочку-чешем язиками, а він і питає:
-нічого не помічаєш?
!?
  • Та я ж не курю!
Застудився сильно і в одну з безсонних ночей вирішив, що хорош смалити.

Кілька років до того він точно так кинув пити горілку, і хоч у інженерів робота внапряг, але навіть в глибокому "расстройстве чувств" 2 літри за вечір, то скажу Вам не кожен б подужав

• 1

#52 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.07.2012 – 14:37

Перегляд дописуtaraBooka (31.07.2012 – 12:31) писав:

Нещодавно друг кинув (палив з 11 до 34 років) завдяки електронним цигаркам. Щоправда, механізм цього лікування я не зрозуміла, адже в них теж є нікотин.
там доза нікотину значно менша, і тут воно діє якби психологічно. начебто й куриш, але вже не то і потім легше кинути. принаймні мій брат так легко кинув, і дядько от теж завдяки тим сигаретам кинув, а він курець із стажем ого-го, років йому 70
  • 1

#53 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 31.07.2012 – 14:59

Цитата

А я хочу - палю, а хочу - ні. Жодної залежності. :wink2:
кхм, у кожного курця був такий період в житті.
Наркоман: я не наркоман, я не наркоман, я не наркоман...іііііііііііііі ноги згнили, мабуть я наркоман
ми курці якщо час від часу палимо, і якщо наш організм не реагує на отруту(якщо не кашляєм при вдиханні диму)

перша моя цигарка 5-6років, насіння щавлю загорнутий в папір
друга була в 11 класі і це був період "хочу - палю, а хочу - ні"
коли була остання точно не скажу, десь на 3м курсі

читала книгу - цікава, але одночасно нудна
дивилась відео такі як "Правила життя - Про що мовчить пачка цигарок" простіше і швидше
найкращий спосіб кинути це самостійно взяти і відмовитися від шкідливої звички,
візміть за правило, коли побачите людину з цигаркою ви їй не заздріть, що от вона іде, горя не зна, смалить в своє задоволення, а ви такі нещасні.
краще подумки пожалійте її обо зневажайте, бо ви цяця яка кинула палити, а вони дурні, бо труять свій організм
  • 3

#54 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 31.07.2012 – 15:42

Перегляд дописуraIrakku (31.07.2012 – 14:59) писав:

кхм, у кожного курця був такий період в житті.
Звісно. :)
Приміром, я почала бавитися студенткою. Тоді ще не було тонюсіньких цигарок, як нині. А конкретні: "ЛМ", "Бонд", "Море" (хоч є тепер над чим пореготати :-)). Та хіба то було паління? Між пательнею смаженої картоплі та піснями під гітару...
Після закінчення універу, коли пішла вчителювати, звісно ж, не смалила. А сьогодні згадую цю іграшку час від часу: коли депресія, якщо зіпсували настрій або взагалі - після добрячої чарки "Кахеті", на коня. :)
Залежності - нуль. До того ж прогрес не стоїть на місці. У продажу не бракує жіночих цигарок з мінімальним умістом нікотину.
Якщо й палю, то Muratti, Virginia. Але то рідко.
  • 1

#55 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 01.08.2012 – 00:10

Щось потягло серед ночі на Теревені і першою помітив цю тему, хоч мені не зовсім у цю тусовку. Мені інколи не вірять, що жодної цигарки за життя не скурив, але це правда. Загалом я не схвалюю куріння. Хоча помітив за собою цікаву еволюцію, що останнім часом чимдалі більш лояльно і спокійно сприймаю жінок-курців. Якщо років 5 тому я дуже негативно ставився, то тепер вони мене якось уже сильно не дратують і я все частіше думаю, що силою примушувати кидати не слід і що свою дівчину я би "пиляти" чи "ламати" з цього приводу не став би, можу тільки підтримати морально, якщо сама кинути захоче. А постійні кпини викликають лише спротив і сварки, які здоров'я точно не зміцнять. Сам дивуюся, як я дійшов до такої толерантності. Можливо, це тому, що багато сидіти став за комп'ютером, мене сварять, нагадують про шкоду здоров'ю, маю нагоду переконатися, як дратують такі повчання. А може старішаю просто, менш радикальний стаю.

Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 01.08.2012 – 00:15

• 0

#56 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 01.08.2012 – 02:23

Курю, але зовсім небагато - 6-8 цигарок вдень. Десь з середини 90-х. До кидання поки діло не доходило. Відчуваю залежність. Але якби мені сказали шо я вибираю: шоб наші люди припинили палити все шо їм не потрібно по дворах хоч в спеку хоч в дощ хоч вдень хоч вночі, перетворюючи повітря в газову камеру діоксинового пласмасовго диму чи силу кинути курити, я б вибриав перше. Бо мене ПРОСТО ЗАЇБАЛИ наші уроди які зелений район перетворили за останні 10 років в випалену протруєну пустелю. Ненавиджу це тупориле бидло! :angry: Вчора всю ніч горіла гора, пожарка все немогла затушити і розлітвася свинець від пиляки зі згорілої понад дорогою трави. А він там є, бо його додавали (а може й зараз додають) в бензин шоб сука їхні колимаги не дітонірували; а сьогодні увесь вечір коли нарешті спадає спека і хочеться відкрити вікна шоб впустити приємне прохолодніше вечірнє повітря, одне нічтожество. розпалило біля свого сараю полімерне сміття, хоча в 30-ти метрах стоять євро-контейнери з можливіст.ю навіть роздільного викидання сміття. Нє, воно запалило це біля свого сарая, воно це чмо, і їдкий дим увесь вечір отруював повітяр навколо. І так роблять усі ці довбані уроди дачніки і решта сволоти яка труїть і себе і все навколо. Бігає дітвора прямо в хмарах цього диму і нікого це не гребе. А по радіву боряться з пасивним курінням... Я ненавиджу цю країну, це бидляче населення. Воно ніколи не житиме добре, бо само і тільки само собі створює проблеми. Вони не вміють жити добре.
  • 1

#57 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 01.08.2012 – 09:21

Перегляд допису_Ex (01.08.2012 – 02:23) писав:

Я ненавиджу цю країну, це бидляче населення. Воно ніколи не житиме добре, бо само і тільки само собі створює проблеми. Вони не вміють жити добре.
Бозюню. Скільки пафосу. )) Візу в руці - і за бугор. І не забудь рожеві окуляри. ))

Згадався анекдот.
- Дівчино, ви курите?
- Тільки після сексу.
- І як часто?
- Уже півроку як не палю.

• 0

#58 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.08.2012 – 10:39

Перегляд дописуМаківка (01.08.2012 – 09:21) писав:

Бозюню. Скільки пафосу. )) Візу в руці - і за бугор. І не забудь рожеві окуляри. ))
звалити саме легше. от тут щось змінити - вже важче.
  • 2

#59 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 01.08.2012 – 11:26

Перегляд дописуKassandra (01.08.2012 – 10:39) писав:

звалити саме легше. от тут щось змінити - вже важче.
Тут нічого суттєво не зміниться допоки не зміниться народ.

От щодо куріння. Не можу нічого сказати із власного досвіду, оскільки ніколи не курив. Не рахую те, що десь там після коньячку за ціле життя не викурив навіть сигарети, а просто за компанію. Тому мої слова не будуть такими переконливими. Я перекажу слова друга, у яких говориться про те, що допомогло йому кинути палити.

Коли хочеш кинути палити, треба уявити собі, що є ти і є сигарета. Якщо вона тобі потрібна, то ти слабший від неї, а вона сильніша від тебе. Але якщо сильніший ти, то можеш бути без неї. Потреба у сигареті - це твоя слабість. Не будь слабшим від сигарети, обійдись без неї.
Проте, не все так просто. Організм звикає до нікотину, смол та інших речовин, що є в сигаретному димі і виробляє у відповідь на них ферменти та антитіла. Коли не подаш організмові сигаретний дим, ферменти та антитіла і далі будуть вироблятися, але вони не будуть мати, що зв'язувати, розщеплювати і так далі. Організм це відчує. Тому не вартує кидати різко, якщо людина палить багато. Якщо хоче кинути палити, треба переходити поступово, але наполегливо, тоді буде результат.
Як уже згадувалося вище, можна і спробувати ті електронні сигари, або якісь інші замінники сигарет, хоча засоби для подолання тютюнової залежності мають і свої протипокази та інші мінуси.
  • 1

#60 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.08.2012 – 02:03

Перегляд дописуМаківка (01.08.2012 – 09:21) писав:

легко.

Цитата

Згадався анекдот.
- Дівчино, ви курите?
- Тільки після сексу.
- І як часто?
- Уже півроку як не палю.

з себе списала, пампушечко? :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних