Перейти до вмісту

Романтика

Повідомлень в темі: 113

#41 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.02.2008 – 00:43

Перегляд дописуDema V (20.02.2008 00:13) писав:

Margo
та просто інколи це помітно. Інколи навіть я бавлюся в такого собі поганого хлопчика і дівчата на це ведуться.
З.І.
насправді ж я моньяк
Так я цього і не заперечую, в першому своєму дописі, я це підтвердила. Просто питання автором було поставлено: чому? От і відповіла.
А сама ж то тема звучала про брак романтики.... а ви - живий приклад цього браку :rolleyes:
За те ми вас і любимо :)
  • 0

#42 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 20.02.2008 – 00:46

нам його не бракує, просто він трішки бракований :))
  • 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.02.2008 – 01:02

Мені подобаються романтики. Але поняття романтики в кожного своє. Для мене романтика не в дорогих машинах-ресторанах-шикарних букетах тощо. Моя романтика в скромному букетику польових квітів, в любові до прогулянок, подорожей, в яблучку, яке зірвали для мене...
  • 0

#44 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 20.02.2008 – 01:34

просто треба вміти поєднувати романтику з повсякденним не романтичним життям, вміти це все перемішувати. Бо одна романтика набридає. Як і всі речі в цьому світі.
Та й взагалі, що таке романтика? Гарно себе поводити треба вміти, і поважати одне одного, бути уважними, і робити якісь хороші штуки. Кароч, просто треба щоб був філінґ, зв'язок, а решта приходить саме собою.
  • 0

#45 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 20.02.2008 – 01:53

Зображення
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2008 – 04:43

Перегляд дописуBassOneB (19.02.2008 22:39) писав:

Чого дівкам більше подобаються "погані" хлопці...?

Бо вони дівки. Не хочте таких - то шукайте не дівок, а дівчат :)
  • 0

#47 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.02.2008 – 19:14

бо від поганих хлопців можна швидше дочекатись якихось шалених вчинків заради тебе... постійна спонтанність :)
такі хлопаки майже ніколи не протуплять у непростих ситуаціях... але всього в міру, бо деякі з того всього стають алкоголіками і надто вже люблять знущатись з інших :rolleyes:
  • 0

#48 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 20.02.2008 – 19:16

Перегляд дописуBassOneB (19.02.2008 22:39) писав:

Чого дівкам більше подобаються "погані" хлопці...?

Романтика не в моді?, то вже мона спалити Шекспіра?
Мене вразила назва теми!
Я як "дєвка" люблю різних, дивлячись від настрою. Всі мої симпатії дуже різні зовнішністю і характером.
Як дівчина, я не романтична, якось не тяне мене на такі речі. Хлопців люблю різних, але на даному етапі життя це я розумію що це лише симпатії, не більше.
  • 0

#49 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 20.02.2008 – 19:39

Чимало зустрічалось класних хлопців на моєму шляху,але романтики відмітались відразу.
Занадто вже, не подобаються ці сентименти, виглядає якось не прирадно і не щиро.
Справжній чоловік- це сильна натура (не груба звичайно), але в крайньому разі сильніша за
жінку,з таким не страшно і на війну.Передачу "Все для тебе" терпіти не можу,ну невже ті
вчинки щось доказують.На романтиків можна дивитись в кіно,читати про них в книгах ,а в житті...
Нажаль, моя практика показує,що всі романтичні стосунки закінчувались плачевно або продовжуються
справжнім пеклом.А от золота середина в самий раз.
  • 0

#50 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 20.02.2008 – 20:35

Тре було питатися а що ви розумієте під романтикою, а потім їй реквієм складати....
По ходу бритоголовість для деяких індивідів найкрутіша романтика... мдя... тре точно шекспіра спалити, все одно його не читав...
  • 0

#51 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 20.02.2008 – 22:12

Margo а шо для тебе романтика? =)
  • 0

#52 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 21.02.2008 – 19:12

Я обожнюю хлопців-хуліганів..Вони весь мене притягали отим шо вони погані!Вони завжди можуть постояти за тебе і за себе,а не соплі і нюні розпускати!І вони напастой такі сексуальні,гарячі,збочені..і так далі :cool2:
  • 0

#53 Posejdon

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:БЦ

Відправлено 21.02.2008 – 19:47

Романтики вмерли, дівчині лише 10% часу хочеться романтики, в інший час ій потрібна опора, надійна, спонтанна, сильна, навіть трішки грубувата.

Як не крути, але це дійсно так. Правду-то не сховаєш, щоб хто там не говорив.

Ні? Озирніться!..
  • 0

#54 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 23:17

Перегляд дописуКсюшенька (21.02.2008 19:12) писав:

Я обожнюю хлопців-хуліганів..Вони весь мене притягали отим шо вони погані!Вони завжди можуть постояти за тебе і за себе,а не соплі і нюні розпускати!І вони напастой такі сексуальні,гарячі,збочені..і так далі :cool2:
Після вище сказаного, я тебе далі ніж у фетиші не уявляю... ТОбто дівчина для...
А де ж душа в душу, коли твоє серце вибирає такий ж ритм як і у твого сонечка, коли пригорнувшись один до одного спостергієте за заходом світила і у голові одна думка - так хочеться перейти у вічність, коли кожен дотик твої обраниці то є свято, кожен мрійливий її погляд обдає теплом і тішить всіма барвами веселки, коли , коли, коли... Ти біля неї отримуєш крила і сам стаєш для неї крилами, для того щоб полетіти туди, у небесну височінь, і бути там назавжди...
  • 0

#55 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 22.02.2008 – 09:36

Перегляд дописуBassOneB (21.02.2008 23:17) писав:

Після вище сказаного, я тебе далі ніж у фетиші не уявляю... ТОбто дівчина для...
А де ж душа в душу, коли твоє серце вибирає такий ж ритм як і у твого сонечка, коли пригорнувшись один до одного спостергієте за заходом світила і у голові одна думка - так хочеться перейти у вічність, коли кожен дотик твої обраниці то є свято, кожен мрійливий її погляд обдає теплом і тішить всіма барвами веселки, коли , коли, коли... Ти біля неї отримуєш крила і сам стаєш для неї крилами, для того щоб полетіти туди, у небесну височінь, і бути там назавжди...
Дякую..Я не ображаюсь це звичайно твоя думка!Просто вот не дуже мене притягає ота вся ваша романтика..Для мене її повинно бути дуже мало..Мені потрібен хлопець за яким би я була як за стіною,жосткий,(а не жорстокий) і мійг поставити мене на місце коли треба!!!!!!!!!!
  • 0

#56 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 17:08

Перегляд дописуКсюшенька (22.02.2008 09:36) писав:

Дякую..Я не ображаюсь це звичайно твоя думка!Просто вот не дуже мене притягає ота вся ваша романтика..Для мене її повинно бути дуже мало..Мені потрібен хлопець за яким би я була як за стіною,жосткий,(а не жорстокий) і мійг поставити мене на місце коли треба!!!!!!!!!!
Я не хтів тебе образити, по моєму зараз більша половина дівчат хче так виглядати, а інша до того помалу підходить :cool2:, так що я просто констатую факт :)
  • 0

#57 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.02.2008 – 19:03

ше не спалили? а ну бігом! :shy:
  • 0

#58 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.03.2008 – 19:08

Романтика-це МИ. Це двоє і якщо між ними є ЩОСЬ, то романтичним буде все-від заправки в не самому привабливому районі міста до прогулянки під зливою фіг зна куди за руки)))
І "повтикати" до світання, і прожити довго-довго разом і померти.кхе..ну коротше в один день <_<
  • 0

#59 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 08.03.2008 – 00:33

романтика в очах....
  • 0

#60 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 01:43

От я страшний романтик(попробуйте заперечити!!! <_< ) і знаю як романтикам зара важко. Їх серйозно ніхто не сприймає. Всі хочуть крутих тіпів, накачаних биків, мажорів з тачками, або мачо(які добре розбираються в кунілінгусі, аналі і БДСМі). А от людей, які в дівчатах бачать не красиву жопу і цицьки, а красиві очі мало хто з тих же дівчат цінить. Коли романтик присвячує дівчині вірш, хоть і аматорський і неграмотний, за те щирий, то вона просто сміється з нього за його спиною. Коли романтик вже доходить мало не до фетишизму і готовий чуть не цілувати землю по якій ходила його дама серця - це викликає в інших лише насміхання. А проблема в тому що романтика не є раціональною. Романтика - це коли людина повністю віддається своїм почуттям. Але тут є один нюанс. Ті почуття мають одну природу. Фройд знає яку. Але що відрізняє романтика, який палає пристрастю до особи протилежної статі, від хтивого збоченця, який теж палає пристрастю і бажанням, але трохи по іншому? На це питання я не знаю відповіді. І ще я не знаю відповіді на інше питання. Невже мене може так гребсти від двох кружок міцного чаю з катуабою? Висновок - чай це напій романтиків. Бо французи п"ють каву. І вони не романтики. Вони збоченці. Маркіз де Сад тому підтвердження. В його творах читаючи між рядків можна побачити те постійне протистояння між романтикою і збоченням. Між красою і вульгарністю. Між скромністю і надмірністю. Між штучним і природнім. Романтика - це творіння цивілізації. Моралі. Тому постає нелегкий вибір - бути романтиком чи збоченцем? А може зробити як більшість людей і спинитись десь посередині? Не впадати в крайнощі а просто робити як всі? Жити сірим і буденним життям без всіх радощів романтики чи збоченств? Бо чим більше ти віддаєшся почуттям тим більше тебе клонить в якусь сторону. Але це так приємно. Люди люблять відчувати... Люди люблять весну...Тільки вона може бути дуже різна. Елліни завжди повторювали -"Міра. Міра перш за все". Але не всі цього правила дотримувались. А римляни тим більше. То вони віддавались розбещенню і всім "гріхам" то впадали в релігійних екстаз, мучеництво(мазохізм) і "праведний гнів"(садизм). Тому елліни були напевне праві. Міра, перш за все міра. Хоча так не дуже цікаво.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних