Перейти до вмісту

Секс на першому побаченні

Повідомлень в темі: 220

#21 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 20.11.2007 – 21:51

До такого, я відносюся негативно. Адже вважаю це приниженням дівчачої гідності. Це ж не поцілунок. А якщо завагітнієш? Де будеш шукати "татуся"? Це просто нереально з моєї сторони.
  • 0

#22 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.11.2007 – 10:40

Перегляд дописуМалинка (20.11.2007 21:45) писав:

Секс при першій зустрічі.....мммм... ;)
Можна сказати що до цього я ставлюся нейтрально. Це бажання двох людей, якщо вони цього хочуть, то чому би нє???І нічого поганого, і культурного я не бачу. Якщо виник який звязок, якась симпатія, чи навіть статевий потяг, то чому треба в собі придушувати, бо говорять, що це не красиво. Твоє життя, і тобі самому все рішати! Але це не означає, що я пропагую секс на першому побаченні. Це залежить від людини, її психологічний бар*єр, моральні принципи, ще якісь аспекти....
Тому висновок такий, кохайтеся, якщо вам цього хочеться. але не забувайте про контрацепцію!!! Бо кохання, коханням, а про свою безпеку треба думати завжди
Ну що тут додати - згоден на всі 100%. Навіть дописувани нічого від себе не хочеться. Все сформульовано у відповідності до мого бачення. А головне, що про безпеку згадала - не остання річ у наш час.

Перегляд дописуМалинка (20.11.2007 23:39) писав:

якщо ними правильно корстуватись, вони ніколи не порвуться. Впринципі є багато засобів контрацепції, які допомагають нам, жінкам, захистити себе. Багато є контрацептивів, і інших засобів, і до речі дуже надійних. І ще, ніколи не треба надіятись на тих чоловік, треба про себе самій дбати, і проблем ніяких не буде
В точку – не порвуться. І контрацептивів різноманітних в наш час вистачає. Але презерватив це не є засобом контрацепції як такий. То є засіб захисту, і виключно він оберігає від ВІЛ/СНІД та хвороб ІППСШ.
Прикріплений файл  7.jpg   15.38К   34 Кількість завантажень:
  • 0

#23 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 21.11.2007 – 20:47

Неприпустимо.................. ;) аморально :angry1:
  • 0

#24 Dmitrius

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київський Політех (КПІ). А взагалі з Білої Церкви...

Відправлено 21.11.2007 – 21:02

ІМХО, не варто. Бо ще ж навіть людину не знаєш... Та й про моральність важко післ цього розмовляти... Та й про вірність мова вже не піде...
  • 0

#25 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.11.2007 – 21:33

Перегляд дописуDmitrius (21.11.2007 22:02) писав:

ІМХО, не варто. Бо ще ж навіть людину не знаєш... Та й про моральність важко післ цього розмовляти... Та й про вірність мова вже не піде...
А що саме пан мав на увазі під словами _- моральність та вірність?
Не зрозумів якщо чесно. В кожного своє розуміння цих висловів і розумінь. Особливо - моральність. Моралі ми всі ладні читати. Бо зрозуміти (а особливо сприйняти) важче ніж запроторювати своє. Як то кажуть в чужий монастир.................

Перегляд дописуDmitrius (21.11.2007 22:02) писав:

А що саме пан мав на увазі під словами - моральність та вірність?
Не зрозумів якщо чесно.
В кожного своє розуміння цих висловів і розумінь. Особливо - моральність. Моралі ми всі ладні читати кожному. Бо зрозуміти (а особливо сприйняти) важче ніж запроторювати і запевнити своє. Але як то кажуть в чужий монастир.................
Ну і так далі.
А з приводу аморальності - знов повертаємось - а що таке мораль і хто її встановлює??????
Аморально - змушувати людину до того чого вона сама не згодна чи не схильна - бо це проти її моралі.
А нав’язування своєї моралі - порушення чеснот і свобод іншої особистості (не сам вигадав, але не пам’ятаю хто сказав).
Ну а якщо людям приємно бути разом – у всіх розуміннях – що тут аморального
  • 0

#26 Nick777

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.11.2007 – 01:06

Знаєте такий вислів...
"Якщо дівчина не переспить з Вами на першому побаченні, значить може Ви їй подобаєтесь. Якщо дівчина не переспить на другому побаченні, значить вона у Вас можливо закохана. Якщо дівчина не переспить з Вами на третьому побаченні - забудьте все що говорив до того"

Чесно, на першому не було, але на другому ми вже були в ліжку. І відносини були дуже непоганими після цього. Це Я про те, що не залежить від того перше чи якесь там по номеру побачення. Головне відчуття між ними.
Більше того, мій друг - живий приклад. Тиждень тому по нету познайомився з кобітою. Побалакали 4 дня по телєфону. Зустрілись і вже на першому побаченні (по його словах звісно) вони опинились в ліжку. І що, тепер думають про весілля...
То ж нумерація побачень тут відіграє хіба психологічну роль - мовляв як то буде виглядати, якщо Я вже на початку йому поступлюся, чи не буде він вважати мене занадто доступною.

Повідомлення відредагував Nick777: 22.11.2007 – 01:06

• 0

#27 Buffoon2002

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 22.11.2007 – 01:34

Якось познайомився з дівчиною у кафешці. Вона сиділа сама і я вирішив трохи скласти їй компанію. Згодом мої товариші розійшлися і я залишився з нею у двох. Посиділи - порозмовляли. Десь о 2-й ночі я запропонував їй піти до мене додому завіряючи, що ніяких інтимних стосунків не буде, але коли вона дала згоду - я зрозумів, що без сексу не обійдеться. Я подумав про те що в мене є дівчина, і подумав про секс з невідомою досі особою (невідомо, про що я подумав першим) я вирішив це зупинити! Після її згоди на ночівлю, я всеж таки умовив її і посадив на таксі, відправивши додому. Потім вона дні 4-ри меня надзвонювала пропонуючи зустріч, "бо таких хопців як я - одиниці" з її слів. Але я вирішив, шо дівчина, яка ладна переспати з першим ліпшим не для мене.

Вибічте мене романтики, які вірять в кохання з першого погляду (або у секс на першому побаченні!!!)!!!! ;)
  • 0

#28 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 22.11.2007 – 15:12

Одразу секс на першому побаченні, тож навіть не цікаво. Хоча те побачення, є першим і останнім для обох. Це ще більше - тупо.
А як вам секс в присутності постороннього? ;) Це ж взагалі нижче нема куди.

На мою думку всьому свій час, і не варто поспішати. Чим бажаніша подія, тим вона солодша.
  • 0

#29 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 22.11.2007 – 15:55

Блін, у мене купа думок і вражень із власного досвіду з приводу цієї теми, але не можу я говорит про таке інтимне. Це занадто приватне і про це я можу говорити лише із коханим.
І я гадаю багато таких людей. Тому тут всі лише і говорять, мовляв ... нууу я може і зміг би, або нііі...
  • 0

#30 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.11.2007 – 11:27

з життєвого прикладу розкажу:

1) коли тільки на 3 побачені дала себе поцілувати й все розгорталось казково але занадто повільно й вже 4 місяць минає а на секс навіть не намікає (а хочеться) то я невтримався й зрадив їй з іншою

2) якось на одній вечірці в гуртожитку познайомились, не пройшло й години часу як ми вже на якомусь ліжку цейво... було файно, ппц як файно, я думав що знайшов ту неповторну, але зранку просинаюсь, її нема. вона провела класно час й більше її не цікавить.

тому думаю що на 1 побачені всетаки неварто але й занадто зволікати нетреба.

моя думка що найприкольніше, найреальніше й най най най буде якщо десь так до місяця часу після знайомства буде цейвово :angry1:
  • 0

#31 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 23.11.2007 – 19:56

Секс на першому (другому, 45-му - потрібне підкреслити)...

Невже так важливо?
Головне щоб бажання співпадали з можливостями.
  • 0

#32 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 19:40

Не було і не підтримую таке
  • 0

#33 Гість_ALincoln_*

• Гості

Відправлено 06.12.2007 – 21:57

Думаю то троха фігово... хоча це залежить від того які ті люди які зустрілись...) я би певно на таке не погодився... має пройти якийсь час щоб взнати краще людину
  • 0

#34 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.12.2007 – 15:15

Мені здається шоце реально дуже класно,але продовження не буде(в більшості випадків!
  • 0

#35 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.12.2007 – 23:38

а чому б ні......це вибір двох.....питання в іншому....які будуть наслідки або як складеться доля.....
  • 0

#36 ГЛАДІАТОР

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 14:46

Перегляд дописуmIK (20.11.2007 17:25) писав:

Всяке буває ;)
я б не проти ;)
я теж. Просто в одних раніше , а вдругих пізніше. Хотя е багато мінусів
  • 0

#37 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 13.12.2007 – 23:13

Я проти такого. Мені здається, що якщо про поцілонок на першому побаченні не всі згідні, то тут тим більше нема про що говорити. Я категорично проти.
  • 0

#38 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2008 – 05:30

Якщо таке і буде...то це буде просто секс...згодна з теорією що все можливе, і що після цього будуть і довгі відносини....але на дуже мало відсотків...я такого не проти...ну справді....пої****сь і розбіжались...що ж ще треба...
  • 0

#39 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 12:36

Був у мене секс на першому побаченні і він був неймовірний!!! :angry12:
А хто говорить. що секс на першому побаченні - це лише секс на 1 раз - побачились і розбіглися?
  • 0

#40 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 18.04.2008 – 12:52

Перегляд дописуBuffoon2002 (22.11.2007 02:34) писав:

Якось познайомився з дівчиною у кафешці. Вона сиділа сама і я вирішив трохи скласти їй компанію. Згодом мої товариші розійшлися і я залишився з нею у двох. Посиділи - порозмовляли. Десь о 2-й ночі я запропонував їй піти до мене додому завіряючи, що ніяких інтимних стосунків не буде, але коли вона дала згоду - я зрозумів, що без сексу не обійдеться. Я подумав про те що в мене є дівчина, і подумав про секс з невідомою досі особою (невідомо, про що я подумав першим) я вирішив це зупинити! Після її згоди на ночівлю, я всеж таки умовив її і посадив на таксі, відправивши додому. Потім вона дні 4-ри меня надзвонювала пропонуючи зустріч, "бо таких хопців як я - одиниці" з її слів. Але я вирішив, шо дівчина, яка ладна переспати з першим ліпшим не для мене.

Вибічте мене романтики, які вірять в кохання з першого погляду (або у секс на першому побаченні!!!)!!!! :angry12:
Аяй яй)) Не мпіши викидати її номер. Можливо ще пригодиться. Нічо ніщо не вічне))

Перегляд дописуКукурудза (23.11.2007 12:27) писав:

з життєвого прикладу розкажу:

1) коли тільки на 3 побачені дала себе поцілувати й все розгорталось казково але занадто повільно й вже 4 місяць минає а на секс навіть не намікає (а хочеться) то я невтримався й зрадив їй з іншою

2) якось на одній вечірці в гуртожитку познайомились, не пройшло й години часу як ми вже на якомусь ліжку цейво... було файно, ппц як файно, я думав що знайшов ту неповторну, але зранку просинаюсь, її нема. вона провела класно час й більше її не цікавить.
До 1го випадку: а чого так довго?
До 2го: поздоровляю тебе використали))

Повідомлення відредагував БоБриК: 18.04.2008 – 12:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних