Перейти до вмісту

Випробовування кохання

Повідомлень в темі: 143

#81 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 17.02.2008 – 18:16

Залежно яке кохання!Якщо кохають один одного пара то й не треба нічим жертвувати! :cool1:
  • 0

#82 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2008 – 05:47

Йти на компріс, це добре...Бо без компромісів жодні відносини не виживуть....але забувати про себе та ламати себе точно не можна...бо людина яка тебе кохає, закохалась саме в тебе....і якщо ти зламаєшься і втратиш ту свою середину, то ти вже будеш нецікава тій людині, бо ти вже будеш не та)
Треба дивитися чи йде твоя половинка на компроміси, якщо ні, то треба задуматися над цим...і краще всього прямо поговорити)

• 0

#83 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2008 – 13:37

Перегляд дописуfreeg (26.01.2008 20:49) писав:

Часто виникають різні ситуації, між закоханими трапляються сварки, проте для того щоб зберегти союз необхідно вміти іти на компроміси. Але хто має іти на ці компроміси?

найкраще - обидва.
особисто ми після першої ж сварки (як завжди - через таку дурницю, що соромно згадати) домовились, що коли комусь з нас щось не буде подобатись в словах чи діях іншого - він так і скаже "Ти мене ображаєш".
Звісно, до цього було спочатку важко звикнути - егоїзм грає, хочеться, щоб тебе повтішали ("В кожній людині прокидається садист, коли у неї щось просять"()"Гіркий місяць"), попросили пробачення десять раз, але для переламування себе досить тільки однієї думки - наші стосунки важливіші. Тим паче що я досить добре пам"ятаю розлучення батьків і краще триста раз себе переламаю, аніж повторю це зі своєю сім"єю.

Отже висновок такий - про себе "до" стосунків треба забувати, бо то була інша людина, цілісна і самостійна. Тепер ти - лише половина одного цілого під назвою "сім"я" і маєш народитись заново і стати дещо іншою людиною, хоч це, як і будь-які пологи, буде важко. Але мета того варта.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 19.02.2008 – 13:40

• 0

#84 freeg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.02.2008 – 19:57

Треба немало часу щоб звикнути до нового амплуа, зуміти відмовитися від власного Я і усвідомити, що тепер існу є категорія МИ.
Кохання річ складна...
  • 0

#85 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.02.2008 – 20:18

Маленька цитата:

Цитата

Права жінок - то обов"зки чоловіків
І навпаки :)
  • 0

#86 Fangorn

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2008 – 21:24

В мене кохання вже тріщить по швах, а ще не було жодного серйозного випробування. Шкода. А може й не треба про це жаліти... В такі моменти не віриться в існування справжнього кохання.
  • 0

#87 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 19.03.2008 – 21:39

Перегляд дописуТаньчик (17.11.2007 22:48) писав:

... Розкажіть які випробування дало вам кохання.
На даний момент тільки одне, але таке, що навіть не знаю як це назвати...
Коротше кажучи, кохаю я вже півтора роки, а вона мене - ні! І так фігово мені, але якось тримаюсь...
Спочатку ще так нічого, а потім взагалі... Короче три з половиною місяці назад вона почала зустрічатись. Але то було б нормально, якби просто з кимось, а то ще із моїм хорошим товаришем...
Зараз трохи себе закидую якоюсь роботою, навчанням, щоб не думати про це, але час від часу так паскудно буває.
З.І. Допомагають друзі. Друзі, то велика сила! А ще - віра. Вірю в усе хороше, вірю в хепі енд, вірю, що кохання не дається так просто, і випробовування коханням також! Якщо все так сталось, то так повинно бути...

• 0

#88 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 19.03.2008 – 23:41

Перегляд дописуМій_Травень (19.03.2008 21:39) писав:

На даний момент тільки одне, але таке, що навіть не знаю як це назвати...
Коротше кажучи, кохаю я вже півтора роки, а вона мене - ні! І так фігово мені, але якось тримаюсь...
Спочатку ще так нічого, а потім взагалі... Короче три з половиною місяці назад вона почала зустрічатись. Але то було б нормально, якби просто з кимось, а то ще із моїм хорошим товаришем...
Зараз трохи себе закидую якоюсь роботою, навчанням, щоб не думати про це, але час від часу так паскудно буває.
З.І. Допомагають друзі. Друзі, то велика сила! А ще - віра. Вірю в усе хороше, вірю в хепі енд, вірю, що кохання не дається так просто, і випробовування коханням також! Якщо все так сталось, то так повинно бути...
Я тобі дуже співчуваю. :rolleyes: Сам таке недавно пережив, ледве.. Теж невзаємне кохання, причому друге підряд. Держало мене десь з півтора року(, з невеликими перервами, коли я сам себе пересилював.. Ой, тяжко, тяжко. Аж неохота закохуватись знову, шоб знов на ті самі граблі не наступити, а то ще пару раз так перевалять, можуть і з ніг збити. Як би я хотів відчути взаємне кохання.....
  • 0

#89 чудеса скрізь...

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 11:16

Кохання підкидувало різні сюрпризи. Це і відстань, і відмова від мрій, і самопожертва, безперевні страждання. Кохання змушувало шукати гармонію, змушувало піддаватись сумнівам, страху і зневірі у власних силах.
Але завжди кохання змушувало йти вперед, боротись, жити...
  • 0

#90 freeg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 17.04.2008 – 19:16

чи варто кохати, коли кохана люди вимагає від тебе неможливого?
Чи можна знайти щастя в такому коханні.
Забути про себе?
як бути???????????????
  • 0

#91 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 23:23

флуд видалено
  • 0

#92 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 11:15

Як часто ми стикаємось із різного роду непорозуміннями у простій буденності, як часто ми захоплюємось чиїмись досягненнями там де здавалось би нереально взагалі вижити, скільки разів ми відчували розчарування в надіях на когось? Ми є по своїй суті дуже ліниві створіння і хочемо все на халяву, ми хочемо, щоб нас поважали, любили і кохали але взамін нічого не хочемо віддавати, ми навіть інколи прямим текстом заявляємо, що не хочемо себе любити думаючи, що комусь воно більше потрібно ніж нам самим але в реалі організувати життя таким чином щоб полюбити себе це дійсно справа не для лінивих

Навіщо забувати себе, навіщо вимагать від життя більше ніж можеш реально взяти? Цілий світ побудований на системі різноієрархічних закономірностей, тому чи варто відкидати ці закономірності не маючи доступу до важелів впливу на них? Що стосується кохання як одного із видів людських почуттів то не побачивши його розташування на карті власного життя людина намагається як той сліпий кіт кудись іти, стукаючись головою об стіни реальності. Ми можемо убити все життя тут на форумі але наше життя там в реалі, у тім же реалі є все, щоб досягути власної мети власними засобами без необхідності забувати себе, кохаючи і закохуючи в себе тих хто цього вартий.

Людський егоїзм завжди підчиняється законам вигоди і це дуже добре, але не завжди людська логіка здатна бачити необхідну кількість кроків для правильного досягнення тієї вигоди на дійсно якісному рівні, минаючи необхідність ущемялти чиіїсь права, на цьому в кінці кінців будується все мистецтво управління, яке у правильному його використанні здатне заберпечити впевнений рух вперед всіх, хто цього прагне.
  • 0

#93 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.04.2008 – 13:28

Десять заповідей любові
1. Перш ніж любити інших, необхідно навчитися поважати самих себе. Хто не поважає себе, не може любити.
2. Не можемо плутати любов з почуттями чи емоціями. Правдива любов – це плід дисципліни та особистого тренування.
3. Не можна змішувати любов з власністю. Горе тому, хто хоче оволодіти іншим Божим сотворінням.
4. Любов – це вияв зрілості. Вона з’являється після того, як людина пройшла довгий шлях особистого розвитку.
5. Не можна плутати любов із залежністю від іншої людини, з потребою підтримки, з страхом одинокості, з комфортом чи фізичною приємністю. Любов – це здатність бути, існувати незалежно, це – трансцендентність [нефізичність, нетілесність].
6. Любов, за визначенням, є вертикальним, а не горизонтальним, зв’язком. Її переживають тільки ті, кому вдалося вирватися з горизонтального плану грошей, влади, тілесної жадоби, успіху та користі.
7. Поверхнева людина ніколи не буде в змозі любити.
8. Той, хто не відчув духовних страждань, не знає любові.
9. Любов є прекрасною. Вона є подібною до квітки: якщо їй не дати води – вона засохне.
10. Всі говорять про любов, багато хто думає, що любить. В дійсності лічені особи люблять і про це мало хто знає.
Любов – це покора, а не гордість.
Любов – це духовна приємність.
Любов – це здатність страждати, але не мазохізм.
Любов – це вміння говорити «Ні».
Любов – це вміння робити вибір.
Любов – це збереження особистого достоїнства.
Любов – це бажання добра іншій особі.
Любов – це не егоїзм.
Любов – це істина.

Використання та копіювання інформації дозволене з посиланням на її джерело: www.sdbua.net
  • 0

#94 Rika

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 20:51

компроміс - раніше для мене навіть такого слова неіснувало. Як же так щоб у коханні я чимось жертувала. ні ніоли. І тут мій МЧ не витримав і сказав прощай ти мене не кохаєш. А я навіть не змогла його повернути бо гордість які копроміси. Так що народ кохайте і знайте щоб щось мати треба чимось жертвувати.
  • 0

#95 Маленька

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Тернопільська область

Відправлено 24.05.2008 – 10:42

:cool1:
  • 0

#96 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 24.05.2008 – 10:53

Перегляд дописуМаленька (24.05.2008 11:42) писав:

:cool1:

На все! Але при умові, якщо це справжнє, взаїмне кохання..
  • 0

#97 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.05.2008 – 11:09

Готова до втрати своєї дорогоцінної свободи. Але заради справжнього кохання, до гробовой доскі :cool1:
  • 0

#98 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.05.2008 – 11:28

Майже на все!Якшо це вже якось зачіпає шось таке де треба вибирати то треба подумати!

Повідомлення відредагував Ксюшенька: 24.05.2008 – 11:41

• 0

#99 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.05.2008 – 11:32

Маленька, то тема для признання твого коханого?!
Моє коханнячко знає на що я здатний заради нашого кохання :cool1: і я знаю відповідно на що здатна кохана! Головне довіра.
  • 0

#100 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.05.2008 – 11:44

Нінащо не здатен :cool1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1