Перейти до вмісту

Випробовування кохання

Повідомлень в темі: 143

#61 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 30.01.2008 – 11:45

на день можу мати справді 3-5 побачень з дівчатами))) не романтичних і не сексуальних. а просто дружніх, переважно тет-а-тет, бо як на мене, це найкращий варіант спілкування, коли все просто і зрозуміло. для мене, кохана людина - святе й тому ніколи не прниховую фактів спілкування. а т.зв. фрілаверів, яким одної людини недостатньо, не звинувачую: хай собі чинять як знають. і встрявати в їхнє життя не буду. знаю декілька пар, в яких є цілком серйозна домовленість, що дозволяє мутити собі з іншими, ходити "на ліво", але й при цьому не виказувати претензій. такі пари міцно тримаються купи, бо немає примусу, а свобода - запорука хороших стосунків. такі пари дозволяють собі все, окрім докладних розмов між собою про своїх коханців. там відсутні ревнощі - вороги справжніх почуттів. і вони кохають одне одного, як не парадоксально. і "на ліво" ходять нечасто, а щоб позбутись рутинності. я сам був у подібній ситуації. див. тему "чи можна кохати двох одночасно?" але більше не хочу повертатися в подібну ситуацію. вже краще свобода. але свобода без надмірного вилізання на голову.
  • 0

#62 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 30.01.2008 – 16:51

Закохані люди, будучи єдиним цілим, повинні залишатися все ж двома різними людьми(с) не пам`ятаю хто
розчинятися у стосунках, у іншій людині вважаю поганим.. хіба що сама людина визнає це для себе життєво необхідним... ну є такі)
  • 0

#63 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 30.01.2008 – 18:03

Цитата

Кохати глибоко-означає забути про себе...

Ні... це означає що увага вже приділяється не собі одному а ще одній людині + двом як одному цілому...

Цитата

чи варто жертвувати собою заради кохання...

жертвувати ?... Я розумію жертви як "От я зроблю оце а ти щоб віддячити зробиш оце"... це вже торгові відносини...
а має бути взаєморозуміння...

Можна чимось поступитись... можна відступити... можна дещо залишити при собі... можна поділитись... але не жертвувати...
  • 0

#64 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 30.01.2008 – 22:41

Жертва ради кохання не виправдовує себе,адже ніхто з нас не застрахований від зради. Ви подивіться
на тваринний світ.Де жертви?Через те вони виживають,еволюціонують та продовжують свій рід.
От от жертва ради дітей (нащадків) мусить існувати.А жертва ради кохання - це філософія
  • 0

#65 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.01.2008 – 06:55

В стосунках завжди хтось один більше любить. На тому вони і базуються. Тоді той, хто дійсно кохає фактично віддає себе.... фігово, коли усвідомлюєш, що кохаєш ти.
(От я тримаю себе подальше від цього - і для мене життя прекрасне)
  • 0

#66 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2008 – 10:32

Я щось нерозумію такого кохання коли вже потрібно собою жертвувати :D іти на компроміси то так але жертвувати, я розумію що закохані можуть несвідомо причинити біль один одному, але якщо то робиться свідомо тоді то вже не кохання а якась маніакальна захопленість...
  • 0

#67 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 01.02.2008 – 10:01

Напевно складовою кохання є вміння йти на компроміси. Ти жертвуєш якимись своїми поглядами, переконаннями, можливо, ідеалами(якщо цього справді потребує ситуація), щоб кохана людина не почувала дискомфорту у стосунках з тобою. Знаю по собі. Якихось 4 місяці тому жодна дівчина не примусила б мене уступити в чомусь, а зараз... :D
  • 0

#68 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 01.02.2008 – 23:38

Кохання, це є відчуття всеохоплюючої ейфорії, якому не потрібні будь-які жертви, воно просто було є і буде, твоя справа тільки його знайти...
Не знаю, компроміси це файне слово, але в суті означає переступити через себе, тобто протоптатися по собі самому... тобто хотячи "коханій" людині добра ти створюєш для себе зло - фігня получається...
В світі є один закон - закон тяжіння: добро до добра, а там де оті компроміси я добра не бачу....
  • 0

#69 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 02.02.2008 – 00:00

а мо' в мене не було ніякого кохання..... бо тілько як якесь лихо то все розліталося як кришталь об асфальт....
Мо' мене тре пожаліти, але не робіть цього, то останнє, на що я погоджуся
  • 0

#70 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.02.2008 – 21:03

Перегляд дописуBassOneB (1.02.2008 23:38) писав:

В світі є один закон - закон тяжіння: добро до добра, а там де оті компроміси я добра не бачу....
а хто сказав, що кохання - добро? :) :)
  • 0

#71 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 04.02.2008 – 21:44

та ну... яшко надто жертвувати, поринати, як кажуть, з головою, то не залишиться власної особистості... а шо ж тоді кохатиме та людина, якій ви виражаєте таку приязнь?????
  • 0

#72 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 04.02.2008 – 22:20

Перегляд дописуsagitta (4.02.2008 21:44) писав:

та ну... яшко надто жертвувати, поринати, як кажуть, з головою, то не залишиться власної особистості... а шо ж тоді кохатиме та людина, якій ви виражаєте таку приязнь?????
Різні є люди(скільки світу- стільки й дива)і їм подобається кохати того в кого не залишилося власної особистості.
  • 0

#73 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.02.2008 – 22:33

Все це великі умовності. Немає чіткою межі, кожна людина вирішуєся сама для себе в певній ситуації. Кохання іноді робить мозок недієздатним і людина просто не бачить, що її компроміс це просто чергова поступка, а не домовленність двух сторін.
  • 0

#74 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 22:37

Не любиш себе - не вмітимеш любити інших.
І взагалі, давайте не гратися в дитячий ідеалізм і у всеохопність, вічність, досконалість (і теде і тепе) кохання. Є любов із присмаком бруду, болю і нерівнозначності і від того почуття не стає менш справжнім і менш щирим. Людині нікуди дітися від власного егоїзму, то що ж кожне кохання таке вже досконале? Не вірю.
  • 0

#75 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.02.2008 – 01:02

Перегляд допису_saljama_ (4.02.2008 22:37) писав:

Не любиш себе - не вмітимеш любити інших.

цілком погоджуюся....але з другої сторони, в кожного це по інакшому, все залежить від самооцінки...і ше є такий вислів ЛЮБОВ - СЛІПА, або так як ми любимо казати, вона вдягає нам рожеві окуляри...і тому ми робимо поступки необдумані і чудернацькі,а збоку це дійсно виглядає як приниження гідності...
  • 0

#76 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 10.02.2008 – 06:04

Перегляд дописуPeace (21.01.2008 20:16) писав:

в принципі згоден!! респект! факт такий: якщо тобі стало чомусь не цікаво... і тд, т це вже каюк, і тут нічого не зробиш, просто стосунки з цією людиною себе вичерпали, і ти реально з нею далі не будеш!от тоді то і починаються різні побачення(нелегальні) і тд, але от про стосунки з номінальним коханим(ою) мова якось так і не заходить, бо типу "і нести тяжко і кинути впадло"!!!!

:shok: А що й справді, найперше треба ставити питання "Чи варто бути далі разом", якщо не ні то добре б було мирненько розійтися і не займатися садомазохізмом <_<

Хоча зради бу вають і в нормальних глибоких стосунках. Дуже часто в хлопців (про дівчат не скажу тому що я їх не настільки добре знаю :kozak: ) буває так що вони мають дуже серйозні стосунки але це їх ні трохи не спиняє перед зрадою, є такі категорії як кохання і "лівак". Тобто кохаючи одну людину вони можуть без особливих тортур совісті зрадити з іншою
  • 0

#77 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 11.02.2008 – 20:41

якщо вже пішло на випробовування стосунків то це вже не чисті стосунки а недовіра один до одного ! тоді постає таке запитання : чи варто продовжувати ці стосунки ?
  • 0

#78 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.02.2008 – 21:05

Перегляд дописуpushechka (11.02.2008 20:41) писав:

якщо вже пішло на випробовування стосунків то це вже не чисті стосунки а недовіра один до одного ! тоді постає таке запитання : чи варто продовжувати ці стосунки ?
відповідь "так" в опціях є? :(
  • 0

#79 freeg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.02.2008 – 21:56

Перегляд дописуxrustya:) (5.02.2008 02:02) писав:

цілком погоджуюся....але з другої сторони, в кожного це по інакшому, все залежить від самооцінки...і ше є такий вислів ЛЮБОВ - СЛІПА, або так як ми любимо казати, вона вдягає нам рожеві окуляри...і тому ми робимо поступки необдумані і чудернацькі,а збоку це дійсно виглядає як приниження гідності...
Ти права...
Інколи вчинки закоханих для інших видаються дивними, незрозумілими, а подекуди і "дикими". Лише самі закохані розуміють, що вони вчинили правильно і лише їм краще знати як саме треба було зробити. Не дивлячись на те, що потім скажуть інші про них...
  • 0

#80 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.02.2008 – 18:10

Цитата

Кохати глибоко-означає забути про себе..., чи варто жертвувати собою заради кохання...
Ґґ, так і не довго тряпкою стати. Чим більше віддаєш - тим більше від тебе потім вимагають за замовчуванням. І байдуже що дають в відповідь, вже звикли що так має бути і кіт не ходи. Так можна просто стати жертвою, яку викинуть на смітник коли витягнуть всі ресурси.

Тут для жінки головне вчасно встигнути затаскати чоловіка під вінець, щоб тому вже потім нікуди було дітись.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних