Перейти до вмісту

Випробовування кохання

Повідомлень в темі: 143

#41 ZimKa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.12.2007 – 18:21

Я не думаю, що взагалі не варто шукати, перевіряти... Почнете шукати - знайдете(той хто шукає - обов'язково знаходить)!!!
Але чи стане Вам від того легше??? НІ!!! Нікому і ніколи віт перевірки почуттів не ставало легше...
Постає питання про довіру... якщо шукаєте - значить не довіряєте!!!
якщо нема довіри то навіщо продовжувати такі стосунки???
Для того щоб когось шукати??? То абсурд!!!

Повідомлення відредагував ZimKa: 02.12.2007 – 18:22

• 0

#42 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 19:39

2,5 роки зустрічань на відстані - було все....
Віджей - я вражена
  • 0

#43 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.12.2007 – 19:51

Я от читаю і дивуюся, які відносини можуть бути на відстані і чи взагалі їх можна назвати відносинами. Чи то я вже старий, чи забагато хочу :8:
  • 0

#44 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 30.12.2007 – 08:12

Єдиним випробуваням для кохання, на мою думку, може бути лише час. Він дає змогу оцінити наскільки ти любиш людину, наскільки вона тобі дорога. А різні "тест- драйви" лише внесуть елемент ще більшої недовіри у стосунки. :D
  • 0

#45 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.12.2007 – 09:45

На да, час. Хоча навіть не час а обставини, які є прямопропорційно від нього залежні. Просто при різних обставинах людина може себе по різному поводити.
  • 0

#46 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 18.01.2008 – 16:28

Час і обставини...цього цілком досить...навіщо ускладнювати..і так тяжко.
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.01.2008 – 23:59

Зі свого досвіду скажу, що найкраще випробування як кохання, так і дружби - то критична ситуація, проблеми чи (не доведи, Боже!) біда.
Дуже люблю "Песнь о друге" В.Висоцького. Перевіряла на своїх близьких. Тоді думалось, що фігня це все. А з часом переконалась, що так і є: "Если парень в горах не "Ах", если сразу раскиз - и вниз, шаг ступил на ледник и сник, оступился - и в крик, - значит рядом с тобой чужой. Ты его не брани - гони. Вверх таких не берут, а тут про таких не поют..."
  • 0

#48 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.01.2008 – 15:03

Перегляд дописуЛастiвочка (19.11.2007 21:09) писав:

Випробовувати? Коханого? Навіщо? Хіба що : 1) то не дуже коханий 2) ви садомазохіст
:blink: правда! А ще є люди, які самі так і хочуть зловити за зрадою, навіть якщо такого і близько в коханої людини не намічається.
  • 0

#49 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2008 – 21:59

Ну для початку хочеться сказати, що не все так просто, як декому здається.
Я, наприклад, відчув це на тілі людини. Відчув і брехню і "зраду".
А зрада в лапках тому що хтось писав, що треба спочатку встановити, що насправді є зрадою. Для мене це була зрада.
Довіра - це хороша штука. Я довіряв дуже довго, але моє вміння відчувати речі привело до того, що я перестав довіряти саме тоді, коли мене почали обманювати......
І коли один з партнерів не довіряє, то вартує дати йому себе перевірити. Нормальний партнер після того, як переконається у вірності заспокоється на тривалий час.
Часто недовіра виникає. коли хтось із партнерів щось замовчує, і приховує. недоговорює.
А казати "Навіщо стосунки. коли нема довіри" можна лише тоді, коли в стосунках нема кохання. Перевірив на собі. :blink:
  • 0

#50 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 20:16

Перегляд дописуChily (26.11.2007 18:34) писав:

випробовування.... хм...... мое проводить 99% свого вільного часу зі мною.. мабуть немає потреби ))))))
а взагалі... нащо випробовувати, це низько...
в принципі згоден!! респект! факт такий: якщо тобі стало чомусь не цікаво... і тд, т це вже каюк, і тут нічого не зробиш, просто стосунки з цією людиною себе вичерпали, і ти реально з нею далі не будеш!от тоді то і починаються різні побачення(нелегальні) і тд, але от про стосунки з номінальним коханим(ою) мова якось так і не заходить, бо типу "і нести тяжко і кинути впадло"!!!!

так що, якщо воно саме все класно не клеїться, то нема чого його клеїти...

Перегляд дописуSergv (27.11.2007 12:49) писав:

З деякими висловлюваннями дійсно погоджуюсь, є такі люди які заздрять відносинам і підставляють закоханих
але ж з іншої сторони, закохані завжди можуть "не дати себе підставити"!

хоча , впринципі, непогано, коли є на кого звернути
  • 0

#51 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 25.01.2008 – 12:06

Поки що, на щастя, кохання не давало серйозних випробувань, а ті, що виникали, то вирішували швидко й просто. Проте я думаю, що зможемо подолати і щосьсерйозне. А якже інакше, ми ж кохаємо ;)
  • 0

#52 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2008 – 22:24

Болюче трішки, відстань, то напевно, і буде одним з найважчих випрбувань - згідна. А що ж робити, коли, не можеш зійтися і знаєш, що кохання то взаємне, просто повороти якісь непонятні? ;)
  • 0

#53 YЛiТК@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 11:58

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (23.11.2007 18:15) писав:

В мого кохання шаленне випробування відстань 1500 км та побачу я його через 8 місяцв я так жити не можу...

Та ти знаєш.... в мене ситуація не краща!!!! Я в Україні...він 2 роки назад до Ізраїлю переїхав.... Комусь сказати не повірять...а пережити таке важко!!!! коли його маму бачиш частіше нього.... і
Та й не знаю що далі буде?
  • 0

#54 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 26.01.2008 – 12:43

мені здається що це відчуття взагалі ніколи не селилось в моєму серці... Скільки слів я чула в свою сторо: " тебе люблю.." а я не вірю і не бачу відвертості в тих словах... Час покаже як далі бути і чи взагалі хтось сприйматиме і любитиме мене так як є...
Декілька разів думала що це та сама любов, а вона мене так обламувала :prapor3: і так боляче...
  • 0

#55 freeg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 26.01.2008 – 20:49

Здавалося, б кохання - найсвітліше і найпрекрасніше почуття, яке тільки може відчувати людина у своєму житті. Проте, як сказала одна мудра людина(правда не можу згадати хто) КОХАННЯ ТИХИМ НЕ БУВАЄ... І це факт. Часто виникають різні ситуації, між закоханими трапляються сварки, проте для того щоб зберегти союз необхідно вміти іти на компроміси. Але хто має іти на ці компроміси? І де межа між "іти на компроміси" і "забути про себе"? :prapor3:
  • 0

#56 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 20:57

Гм, назва теми значно глибша ніж те що мав наувазі її автор. З одного боку кохання - це надзвичайно сильне егоїстичне почуття. Від кохання людина отримує задоволення, і часто їй взагалі накласти на почуття чи потреби свого предмету обожнювання. В інших випадках коли людина закохується, вона робить для своєї половинки все, аби її не втратити, аби не зникло це почуття, від якого так кайфово.

З другого боку вираз "забути про себе" має інше значення. Закохуючись людина стає заручником кохання, заручником почуттів, інстинкту. Можна сказати - серце перемагає розум. Кохання як наркотик. За це я його і не люблю.
  • 0

#57 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 26.01.2008 – 23:43

Перегляд дописуfreeg (26.01.2008 20:49) писав:

Здавалося, б кохання - найсвітліше і найпрекрасніше почуття, яке тільки може відчувати людина у своєму житті. Проте, як сказала одна мудра людина(правда не можу згадати хто) КОХАННЯ ТИХИМ НЕ БУВАЄ... І це факт. Часто виникають різні ситуації, між закоханими трапляються сварки, проте для того щоб зберегти союз необхідно вміти іти на компроміси. Але хто має іти на ці компроміси? І де межа між "іти на компроміси" і "забути про себе"? :prapor3:
Межа починається там де ти розумієш що тобі вже залізли на голову і плюють тобі в душу з тієї висоти.
Межа настає там де вже твоя гідність кричить або просто виє, і вимагає кардинальних рішень.

Як і сказав поет - "Ріка життя довга, а справжня любов коротка..." Це не цитата. але суть я передала. Знала вірш цей на память, але з часом все забувається. Коли в школу ходила, то любила читати поезію... навчилася читати вірші між рядками... і розуміти їх...

Повідомлення відредагував малеча: 26.01.2008 – 23:44

• 0

#58 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 27.01.2008 – 19:37

Йти на компроміс річ дуже часто невдячна... :prapor3: Але компроміси у стосунках можуть і не бути, скажімо так, обтяжливими. Злежить від обох закоханих. Залежить чи буде це мати вигляд компромісу!
Іноді один з пари може бути настільки вольовою людиною, що, навіть не хотівши, може дійсно "зламати" людину, яку кохає. Також буває, що обидва не вміють поступитись і... "кохання" перетворюється на шось кшталту битви танів... :yes:

Важливо як представлена кожна ситуація, де одному треба поступитись... не пожертвувати, а саме поступитись.

Але грань дійсно надзвичайно тонка.
Чесно кажучи, в мене це всеж викликає страх. :(
  • 0

#59 amorales

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.01.2008 – 21:27

Фак, в мене випробування не з легких...
Відстань від Тернополя до Львова на перший погляд не велика, та проводити разом лише 2 дні на тиждень - то жорстоко...
Але ми разом ось уже 13 місяців...а кохання не помирає!
Мої прогнози - робити часті культурні вилазки до міста Лева)))
  • 0

#60 amorales

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.01.2008 – 21:36

Перегляд дописуBuffoon2002 (20.11.2007 04:18) писав:

Я довіряю, хоча знаю що моєю дівчиною цікавляться інші хлопці! Декілька раз їй дарували квіти мені невідомі особи. Вона мені сама все розповідала. Однак інколи я відчуваю сильну тривогу через таку тягу хлопців до неї. Однак я також не янгол і дозволяю собі фліртувати з іншими дівчатами, але далі не заходить (ці дівчата і не виказують невдоволення щодо моїх "певних" дій, хоча я знаю, що у них є т.н. бойфренди). ТАКЕ НАПИСАВ, АЖ ЛЯЧНО СТАЛО! ЯКСЬ ТВАРЮКА МОЖЕ ТАК САМО ЧІПЛЯТИСЯ ДО МОЄЇ НАТУСІ!!! ВБЬЮ!!! :prapor3: :ggggg: :ggggg:
Знаєш, відчуваю майже те саме! причина в тому, що мою кохану дівчину помчають всі без виключення самці, правда вони не знають про мене в той момент...!!!
Але в нас 100% довіра...і неправим буде той, хто відповість мені - не надіся, бо всяке буває!!!
З своєї сторони зраду не культивую, бо вважаю це каменем у свій город!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних