Перейти до вмісту

Випробовування кохання

Повідомлень в темі: 143

#21 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 20.11.2007 – 21:18

Не раз бачила такі пари, які сварилися, і дійсно отримували від того задоволення. Можливо й дійсно в них схожий характер, наприклад схильність до сварки... Тому, на мою думку це не являється випробуанням кохання. Це просто пристосування однієї людини до іншої. ;)
  • 0

#22 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.11.2007 – 15:20

Відповідаючи на це запитання необхідно визначитись з термінами - зрада і кохання як таке.
В різних людей ці поняття можуть різнитися.
Для когось - звичний погляд на вродливу людину (незнайому), або легкий флірт вже зрада і привід для шкандалю.
А комусь - інтимні стосунки з декількома партнерами - не є зрадою коханню. Можливо взагалі – вона не одну людину кохати здатна (всіляке буває).
Тут вже іншу підтему у форумі відкривати можна: що таке зрада, з чим її їдять і чи допустима вона взагалі????
А по цій темі, як на мене – випробовувати (в даному випадку) синонім – не довіряти.
А якщо кохаєш – то і вірити мусиш. Тому, що хронічна недовіра – то вже перша ознака або:
а) психічної патології – простіше параної;
б) прирівнення партнера (коханої людини) до своєї власності (тобто речі а не особистості), а це вже рабовласністю попахує;
в) згасання кохання. ;)
  • 0

#23 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 23.11.2007 – 17:30

Це тупо провіряти коханих людей, просто тупо. Ще на детектор брехні... Мій мені влаштував таке, і ми розійшлися, бо мені набридло розяснувати, пояснювати, і просто виправдовуватися...
Йому постійно ввижалася зрада.. І він отримав те що хотів. Не в прямому розумінні. Мені на мобільний телефонували якісь...ПІ (негарне слово) і постійно щось мені розказував якийсь мені зовсім незнайомий хлопчачий голос, навіть було таке, що звинувачував такий незнайомець в тому що я відбиваю у його близької подруги хлопця :) І замість того, щоб позвонити і просто послати його, мій позвонив і домовився з ним про зустріч, і той набрехав йому що я з ним зустрічала... :ggggg: Мені так було неприємно, що найближча мені людина вірить кому-небудь а не мені :angry1: А я була безневинна, як янголятко... Мені просто все це набридло.. Ці постійні провірки...
Я вважаю, що перш за все потрібно вірити коханій людині(якщо вона дійсно кохана) а не всяким "свідкам"
  • 0

#24 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 23.11.2007 – 18:15

В мого кохання шаленне випробування відстань 1500 км та побачу я його через 8 місяцв я так жити не можу...

Повідомлення відредагував ))((Кришталюся))((: 23.11.2007 – 18:15

• 0

#25 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 23.11.2007 – 20:00

На рахунок теми - можна зробити непоганий бізнес на тому, що чоловіки прагнуть перевірити жінок і навпаки... Головне запропонувати такі послуги вчасно :angry1:
  • 0

#26 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 25.11.2007 – 22:41

Перегляд дописуsam (23.11.2007 21:00) писав:

На рахунок теми - можна зробити непоганий бізнес на тому, що чоловіки прагнуть перевірити жінок і навпаки... Головне запропонувати такі послуги вчасно :)
:kozak: Звичайно можна. Попит породжує пропозицію. А з накопиченням параноїків на душу населення - у нас цей біз матеме шалений попит. :kozak:
:kozak: Але от чи варто зоробляти гроші на чужому горі............................. і сльозах......................і зневірі у людях........................????????????????
:) Особисто я б на таке не пішов. Є 100 і 1 спосіб відносто чесно заробити на хліб щоб не опускатись до низькості.

P.S. - один час по ТЕТ (здається) транслювали передачу "Проверка верности" (здається) - мерзота. Таку гидоту на дух не переношу. А виносити інтимне на люди - взагалі бридко.
Мудаки одним словом
  • 0

#27 Гість_vasko_*

• Гості

Відправлено 25.11.2007 – 23:10

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (23.11.2007 17:15) писав:

В мого кохання шаленне випробування відстань 1500 км та побачу я його через 8 місяцв я так жити не можу...
так це дуже важко я розумію , кохання дає нам випробовування , але ми повинні пройти через це інакше воно не буде таке міцне.))
  • 0

#28 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 25.11.2007 – 23:18

Перегляд дописуvasko (25.11.2007 23:10) писав:

так це дуже важко я розумію , кохання дає нам випробовування , але ми повинні пройти через це інакше воно не буде таке міцне.))

Повністю з тобою згідна!!!
  • 0

#29 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.11.2007 – 17:34

випробовування.... хм...... мое проводить 99% свого вільного часу зі мною.. мабуть немає потреби ))))))
а взагалі... нащо випробовувати, це низько...
  • 0

#30 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 17:36

Перегляд дописуChily (26.11.2007 17:34) писав:

випробовування.... хм...... мое проводить 99% свого вільного часу зі мною.. мабуть немає потреби ))))))
а взагалі... нащо випробовувати, це низько...

Ти думаєш? Мені без випробувань скучно... Та і хочеш не хочеш, а рано чи пізно випробування будуть

Хоча життя взагалі скучна річ, та і немає кого випробовувати

Повідомлення відредагував tod: 26.11.2007 – 17:44

• 0

#31 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.11.2007 – 17:47

Перегляд дописуtod (26.11.2007 17:36) писав:

Ти думаєш? Мені без випробувань скучно... Та і хочеш не хочеш, а рано чи пізно випробування будуть
треба зара визначитись, чи про одне й те ж ми маємо на увазі, під "випробуваннями". Я з посту автора зрозуміла це як щось типу стеження за партнером, як випробування його на вірність, і таке інше. А як це розумієш ти? Бо якщо кажеш що таке чекає на кожного - то я вкрай незгідна.
  • 0

#32 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 08:42

Перегляд дописуChily (26.11.2007 17:47) писав:

треба зара визначитись, чи про одне й те ж ми маємо на увазі, під "випробуваннями". Я з посту автора зрозуміла це як щось типу стеження за партнером, як випробування його на вірність, і таке інше. А як це розумієш ти? Бо якщо кажеш що таке чекає на кожного - то я вкрай незгідна.

Крім двох людей є ще багато народу і цей народ буває різним. Будуть і ті, які будуть проявляти увагу, клеїтись і т.д., невідомо як відреагує інша половина - можуть бути і ревнощі і взагалі все що завгодно - чим це не випробування, звичайно ти можеш сказати, що якщо кохають, то інші десь і якось, якщо це буде протягом всього життя, то я тільки радий, але як показує досвід, таке буває вкрай рідко... яка б людина не була, вона всього-навсього залишається людиною...
  • 0

#33 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 10:52

Справжнє кохання, на мою думку, сліпе і довірливе, мов новонароджене кошеня. Якщо перевіряєш - значит не довіряєш, якщо не довіряєш - значить не кохаєш. Бо кохання це - довіра. Хоча з іншого боку колишня дівчина, нещодавно розійшлися з нею. Питала мене постійно, чому я її не рівную. Як я їй би пояснив, шо мені вже пофіг?
  • 0

#34 Sergv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:м.Вінниця

Відправлено 27.11.2007 – 11:49

Перегляд дописуtod (27.11.2007 08:42) писав:

Крім двох людей є ще багато народу і цей народ буває різним. Будуть і ті, які будуть проявляти увагу, клеїтись і т.д., невідомо як відреагує інша половина - можуть бути і ревнощі і взагалі все що завгодно - чим це не випробування, звичайно ти можеш сказати, що якщо кохають, то інші десь і якось, якщо це буде протягом всього життя, то я тільки радий, але як показує досвід, таке буває вкрай рідко... яка б людина не була, вона всього-навсього залишається людиною...

З деякими висловлюваннями дійсно погоджуюсь, є такі люди які заздрять відносинам і підставляють закоханих
  • 0

#35 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 21:42

Перегляд дописуbendera.UA (25.11.2007 22:41) писав:

:) Звичайно можна. Попит породжує пропозицію. А з накопиченням параноїків на душу населення - у нас цей біз матеме шалений попит. :angry1:
:prapor3: Але от чи варто зоробляти гроші на чужому горі............................. і сльозах......................і зневірі у людях........................????????????????
:) Особисто я б на таке не пішов. Є 100 і 1 спосіб відносто чесно заробити на хліб щоб не опускатись до низькості.

P.S. - один час по ТЕТ (здається) транслювали передачу "Проверка верности" (здається) - мерзота. Таку гидоту на дух не переношу. А виносити інтимне на люди - взагалі бридко.
Мудаки одним словом
Чекай. Ти не правий.

Ніхто не каже виносити це на люди. Просто якщо я, як людина що має підставу не довіряти половинці - хочу переконатися, що сумніви безпідставні... і через те - прагну знайти методи в тому переконатися...

Люди СВІДОМО будуть йти на це, і твоєї вини в їх РОЗЧАРУВАННІ не буде. Ти жнавпаки можеш радість принести - довівши, що дівчина вірна. :angry1:

До речі - також варіант... В розмові з дівчиною розказати все як є (після того, як вона спокусилася) і отримати подвійну винагороду - і від дівчини за мовчання, і від хлопця за роботу ;)
  • 0

#36 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 17:53

Випробовуєш-не віриш-не любиш-навіщо бути разом. Схема проста. Якщо б мене випробовували, я би дуже образилась.
  • 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.12.2007 – 18:38

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 17:53) писав:

Випробовуєш-не віриш-не любиш-навіщо бути разом. Схема проста. Якщо б мене випробовували, я би дуже образилась.
з точки зору піддослідної досліджувач не пройшов випробування :D незалік одним словом B)
  • 0

#38 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 18:40

Перегляд дописуSergiy_K (1.12.2007 19:38) писав:

з точки зору піддослідної досліджувач не пройшов випробування :D незалік одним словом :)
чи то день такий ,чи я тупенька... але суть цієї фрази не дійшла до моєї голови B) поясніть, будь ласка.
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.12.2007 – 22:01

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 18:40) писав:

чи то день такий ,чи я тупенька... але суть цієї фрази не дійшла до моєї голови :D поясніть, будь ласка.
фонова звичка судити всіх по собі: якщо перевіряє, то значить хоче пересвідчитись, що той кого перевіряють - не такий як він сам.
  • 0

#40 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 14:01

Перегляд дописуSergiy_K (1.12.2007 23:01) писав:

фонова звичка судити всіх по собі: якщо перевіряє, то значить хоче пересвідчитись, що той кого перевіряють - не такий як він сам.
О ,я знайшла, здається, конкуретна Заву по туманності висловлювань) Мабуть ви праві. Всі ми судимо по собі. І як сказав один користувач, унікальними є лише душевнохворі :wub:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних