Перейти до вмісту

Випробовування кохання

Повідомлень в темі: 143

#121 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 16.07.2009 – 09:41

Перегляд дописуsoul (16.07.2009 10:32) писав:

тут є таке слово"кохання"
коли ти закоханий, ти і відстань перебориш, і час перечекаєш..але за умови, якщо ти справдіі кохаєш..
а не будеш собі шукати когось кращого на місці..

згодна, штука ризикована...
але на те воно і кохання щоб ризикувати...=)
Тоді краще не закохуватися в таких ситуаціях
  • 0

#122 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 16.07.2009 – 09:43

ха)класно тобі)
коли хочеш закохуєшся..коли хочеш не закохуєшся...=)
хіба так можна?
  • 0

#123 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 16.07.2009 – 10:24

Перегляд дописуsoul (16.07.2009 10:43) писав:

ха)класно тобі)
коли хочеш закохуєшся..коли хочеш не закохуєшся...=)
хіба так можна?
Чи класно чи не класно залежить від самої людини. І в мене теж колись були стосунки на відстані, і теж нічого доброго з того не вийшло. І сказав я собі що буде тільки якісно... Хоча всеодно не було. В житті завжди є проблеми. І хоч дехто каже що життя то є сукупність проблем які треба вирішувати - то є тільки 1 сторона медалі. І хоч життя часом зовсім не солодке і кохання теж інколи тебе не жаліє але це цього варте. Хоча у всьому треба мати свою міру. Та й не забувати що заковатися можна не тільки 1 раз.
  • 0

#124 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.08.2009 – 18:50

В мого хлопця постійно якісь справи, я не знаю які, він мені про це не розказує. Він взагалі зі мною не спілкується на тему свого особистого життя. Якщо йому погано, або потрібна порада, то він дзвонить до своїх друзів, але не до мене. Якщо в нього є вільний час - то він старається провести його з друзями, а не зі мною. Навіть банальних телефонних дзвінків протягом дня, з питанням "як в тебе справи?" - в мене нема. Коли я з ним стараюсь на ту тему поговорити, він каже що я це все вигадую, і при тому на мене ображається. На вихідні, або на свята, в нього також завжди якісь плани, в які я не входжу.
Як по вашому це випробування?
  • 0

#125 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.08.2009 – 18:59

Перегляд дописуHalka (25.08.2009 19:50) писав:

В мого хлопця постійно якісь справи, я не знаю які, він мені про це не розказує. Він взагалі зі мною не спілкується на тему свого особистого життя. Якщо йому погано, або потрібна порада, то він дзвонить до своїх друзів, але не до мене. Якщо в нього є вільний час - то він старається провести його з друзями, а не зі мною. Навіть банальних телефонних дзвінків протягом дня, з питанням "як в тебе справи?" - в мене нема. Коли я з ним стараюсь на ту тему поговорити, він каже що я це все вигадую, і при тому на мене ображається. На вихідні, або на свята, в нього також завжди якісь плани, в які я не входжу.
Галюня, як на мене це - не твій хлопець
  • 0

#126 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 25.08.2009 – 19:17

Перегляд дописуЛастiвочка (25.08.2009 19:59) писав:

Галюня, як на мене це - не твій хлопець
Просто коли ми разом все так добре, я забуваю всі його гріхи. Але оце "разом" буває так рідко...
  • 0

#127 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.08.2009 – 20:10

Перегляд дописуHalka (25.08.2009 20:17) писав:

Просто коли ми разом все так добре, я забуваю всі його гріхи. Але оце "разом" буває так рідко...
я думаю це не випробування...і не знати чи це кохання в одні ворота...я не суддя чиїхось стосунків, але точно знаю, що так воно не повинно бути. може він і принць, як каже моя мама, але не твій - точно...а якщо це він собі так випробовує тебе - то дурницю робить...терпінню приходить межа
  • 0

#128 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.08.2009 – 01:26

Дитино, зовсім незрозуміло ; чого ти хочеш ? Та запроси ти його на своє весілля. Скажи, що сподобався інший. От і все. Принаймі, ти відкриєш свої очі раніше, ніж він запросить тебе на власне весілля.
Бачиш, доцю, на світі існують дві найбільші черги. Одна за смертю, інша за коханням. Не встиг хто з нас народитись, як у ту чергу стаємо. От тільки незнаємо хто за ким і попереду кого ? У тих чергах є один парадокс : якщо за смертю - ніхто не просить пропустити вперед (спішу на автобус), то за коханням, частенько є бажаючі проскочити, щоб раніше інших купить цукерку. При цьому, всі хочуть шоколадну. А воно буває, що в гарнюнькі обгортці - звичайний Чупа Чупс. Стій на своєму місці, доцю. Не роби різких рухів. Будь спокійна. Твоя цукерка - буде твоєю. І нічиєю більше. Не забувай, що ти майбутня жінка. А вас, як відомо, некрасивих не буває. Бувають тіко язикаті і крикливі.
  • 0

#129 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 27.08.2009 – 15:02

Перегляд дописуHalka (25.08.2009 20:17) писав:

хлопець бавиться в "жестокие ігри", гарно маніпулює :)
а давно ви разом?

Повідомлення відредагував Теж пасічник...: 27.08.2009 – 15:03

• 0

#130 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 16:07

Перегляд дописуТеж пасічник... (27.08.2009 15:02) писав:

а давно ви разом?
півтора року.
  • 0

#131 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 27.08.2009 – 16:34

Якщо виникають якісь сумніви, то не треба щось вигадувати, злопці не люблять всякі там викрутаси.
Просто віч-на-віч задай усі питання, які тебе хвилюють, розкажи про свої сумніви, розкажи без прикрас шо ти про все це думаєш. Ну приблизно так, як ти написала на форумі. І що він відповість. Якщо злякається і почне виправдовуватися - значить дорожить вашими стосунками, якшо ні - значить він не той варіант, шоб через нього переживати. Така моя думка
  • 0

#132 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 17:22

Перегляд допису=MAVKA= (27.08.2009 16:34) писав:

Якщо виникають якісь сумніви, то не треба щось вигадувати, злопці не люблять всякі там викрутаси.
Просто віч-на-віч задай усі питання, які тебе хвилюють, розкажи про свої сумніви, розкажи без прикрас шо ти про все це думаєш. Ну приблизно так, як ти написала на форумі. І що він відповість. Якщо злякається і почне виправдовуватися - значить дорожить вашими стосунками, якшо ні - значить він не той варіант, шоб через нього переживати. Така моя думка
Я вже з ним говорила і не раз - він або каже що я до нього чіпляюсь за дрібниці і ображається, або скидає на мене що я псіхована і ображається, або просто розвертається і йде, і знову ж таки ображається. Я виходжу у всьому винна, і йду миритися першою.
  • 0

#133 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.08.2009 – 18:09

Дівчатка, може варто перенести обговорення особистих питань в приват?
  • 0

#134 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 22:03

Вже сьогодні писала одній дівчинці (правда їй років 15), щоб не страждала через якогось покидька. Так-так. Бо інакше це не назвеш. Він не хоче з тобою бути (принаймні таке враження складається після твоїх слів), але і не відпускає (значить, щось його тримає, але це не обов’язково те, що ти одна-єдина на світі).
Моя порада: кидай його нафіг. Не вартий він тебе, не вартий страждань, не вартий сліз і переживань.
Ти ж красуня ( ми вже в цьому переконалися) і даю тобі 150%, що ти з часом знайдеш достойного тебе хлопця.
Ти зможеш прожити з цим хлопцем все своє життя? Думаю, що тебе не буде влаштовувати така перспектива. Спробуй не вибачатися, подивися на його реакцію..прийде - значить дійсно хоче бути з тобою. Не прийде...ну і скатертю йому дорога.

Цитата

Я вже з ним говорила і не раз - він або каже що я до нього чіпляюсь за дрібниці і ображається, або скидає на мене що я псіхована і ображається, або просто розвертається і йде, і знову ж таки ображається. Я виходжу у всьому винна, і йду миритися першою.

Він якийсь неврівноважений або просто не має бажання йти на контакт. Дай йому волю, відпусти...і побачиш, що буде далі.
  • 0

#135 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 08:39

От не розумію я тих дівчат, котрих хлопці ображають, посилають, глумляться над ними не поважаючи їх і не рахуючись, а потім ті дівчата біжать до них миритися перші. Тут абсолютно ніякої логіки нема. Ну або просто жіноча логіка. Це тебе ніза-що послали і образили і ти же після того за це вибачаєшся. Кожна людина має знати чого вона варта. Якщо себе за ніщо тримати то таке і відношення збоку інших буде. Майте дівчата хоч краплину гідності.

Повідомлення відредагував Castiel: 28.08.2009 – 08:40

• 0

#136 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 08:55

Перегляд дописуCastiel (28.08.2009 09:39) писав:

От не розумію я тих дівчат, котрих хлопці ображають, посилають, глумляться над ними не поважаючи їх і не рахуючись, а потім ті дівчата біжать до них миритися перші. Тут абсолютно ніякої логіки нема. Ну або просто жіноча логіка. Це тебе ніза-що послали і образили і ти же після того за це вибачаєшся. Кожна людина має знати чого вона варта. Якщо себе за ніщо тримати то таке і відношення збоку інших буде. Майте дівчата хоч краплину гідності.

Хтось, може, якраз вважає, що за своє кохання треба боротися, заради нього витерпіти все тощо. От до того, про що тема: що треба мати якісь випробування в своєму коханні.
  • 0

#137 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 09:02

Перегляд дописуTwinkle (28.08.2009 09:55) писав:

Хтось, може, якраз вважає, що за своє кохання треба боротися, заради нього витерпіти все тощо. От до того, про що тема: що треба мати якісь випробування в своєму коханні.
Це тоді одностороннє кохання, бо людина яка любить не може дозволити собі такого відношення.
А за одностороннє кохання не варто боротися. ІМХО.
  • 0

#138 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 09:12

Перегляд дописуCastiel (28.08.2009 10:02) писав:

Це тоді одностороннє кохання, бо людина яка любить не може дозволити собі такого відношення.
А за одностороннє кохання не варто боротися. ІМХО.

Та я теж так вважаю, але тій стороні, яка любить, важко від цього відмовитися, особливо якщо з іншого боку її постійно стимулюють до поновлення своїх почуттів - те, що ми називаємо "не любить, але не відпускає".
  • 0

#139 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2009 – 11:36

Перегляд дописуAmili (27.08.2009 23:03) писав:

Вже сьогодні писала одній дівчинці (правда їй років 15), щоб не страждала через якогось покидька.

Ох, це мені вже п"ятнадцятирічне "псевдокохання"...
Суцільна буря гормонів, жодної крихти розуму.
Скільки таких дуреп довелося наставляти "на путь істини", коли вихователем був - і не злічиш. І найголовніше - ніколи ж не доведеш, що воно дурниці робить. І куди там батьки дивляться?
  • 0

#140 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 13:57

ніяких
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних