Перейти до вмісту

Голодомор. 1932-33

Повідомлень в темі: 361

#81 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 19.11.2008 – 22:58

Перегляд дописуSotnik (19.11.2008 22:02) писав:

Вразила стаття:

Прикріплений файл 7429_1.jpg

думаю один цей акт не може слугувати доказом Голодомору. швидше за все це автоматична помилка того хто заповнював, адже людей мерло багато, отже і заповнювати доводилось багато актів. от якщо б цих актів знайшли багато.
  • 0

#82 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 20.11.2008 – 01:55

Перегляд дописуСварус (17.10.2006 09:20) писав:

"Читаючи спогади очевидців, була вражена відсутністю опору серед селянства. Здавалось би, людям, яких розкуркулили, не було чого втрачати, однак вони здебільшого пасивно корились своїй долі. Як пояснити таку пасивність? По-перше, люди, яких загнали в глухий кут, могли б вчинити опір хоча б з відчаю, за принципом "розстріляють, то хоч буде за що". По-друге, між Голодомором і визвольними змаганнями 1917-21 рр. пройшло трохи більше десяти років - як пояснити, що селянство, яке успішно чинило опір більшовикам і білогвардійцям, не чинило жодного опору в 1932-33 рр.?" (с)Berta
;)
А хіба люди які не їли кілька днів чи наіть тижнів здатні чинити опір?

А ті українці, росіяни і інші народт СРСР які вбивли народ їм немає прощення і я не уявляю собі як вони могли з цим жити.
  • 0

#83 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 20.11.2008 – 10:36

Як можна було заморити голодом мільйони людей? Яку ж чорну душу повинна була мати ця людина? До речі Сталіна в Росії називають героєм. Це справедливо? В мене таке судження про цього ката викликає обурення. На мою думку, комунізм і фашизм - це найгірше, що бачив наш світ.
  • 0

#84 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 14:47

Перегляд дописуБогуслав (19.11.2008 22:58) писав:

думаю один цей акт не може слугувати доказом Голодомору.
Так і ніхто не каже, що один цей акт- єдиний доказ Голодомору.
Це один з мільйонів доказів. Але один з самих найдоказовіших.
  • 0

#85 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6638 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.11.2008 – 19:21

От тут такі розмови про голодомор. Розмовляють нащадки тих хто вижив. Як вижили ваші пра-пра дідусі-бабусі? Вони їли ті харчі, які були відібрані в людей. можливо дехто з ваших предків учавствував в тому терорі. А тепер нащадки виживших говорять про голодомор... Ви мусите бути вдячні Сталіну, що ваші предки вижили, і ви тепер живете! От я розпитував своїх бабусь про ті часи, і хоч мої предки з різних сіл, і в начальстві не були, всеодно сумнівно, як же це треба було хитрити, щоб вижити...

Та і нащо плакати про голодомор, якщо ця біда нас оминула. Родичі стали жертвами? Як правило, родичі родичів всі померли, а і вони вже далекі родичі.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 20.11.2008 – 19:23

• 0

#86 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.11.2008 – 19:56

Перегляд дописуБогуслав (19.11.2008 22:58) писав:

думаю один цей акт не може слугувати доказом Голодомору. швидше за все це автоматична помилка того хто заповнював, адже людей мерло багато, отже і заповнювати доводилось багато актів. от якщо б цих актів знайшли багато.
Я таких актів бачила в документах не один.
Яка суть винищення саме українського народу репресіями та голодом? Ідея найперша і основна полягала в повному знищення навіть думки про націоналізм. Саме з цією метою (з метою вибити з голову люду, який почав бунтарювати проти радянської влади, націоналістичні ідеї, прагнення до незалежності) і почали душити саме селян спочатку. Тому, відповідно, саме слово, одначення, належність "українець" ставало вироком для людини.

Перегляд дописуdiesel (20.11.2008 01:55) писав:

;)
А хіба люди які не їли кілька днів чи наіть тижнів здатні чинити опір?

А ті українці, росіяни і інші народт СРСР які вбивли народ їм немає прощення і я не уявляю собі як вони могли з цим жити.
Селяни таки намагались чинити опір, не можна казати, що вони повністю були бездіяльні. Я бачила документальні зйомки, в яких знімалось одне селянське голодуюче повстання. Люди йшли худі, обшарпані з вилами-лопатами на тисячні озброєні загони. Танки, машини, навіть дерева, здавалось, косили кулеметами кулі по людях... жах...

Перегляд дописуDarkLordVillis (20.11.2008 19:21) писав:

От тут такі розмови про голодомор. Розмовляють нащадки тих хто вижив. Як вижили ваші пра-пра дідусі-бабусі? Вони їли ті харчі, які були відібрані в людей. можливо дехто з ваших предків учавствував в тому терорі. А тепер нащадки виживших говорять про голодомор... Ви мусите бути вдячні Сталіну, що ваші предки вижили, і ви тепер живете! От я розпитував своїх бабусь про ті часи, і хоч мої предки з різних сіл, і в начальстві не були, всеодно сумнівно, як же це треба було хитрити, щоб вижити...

Та і нащо плакати про голодомор, якщо ця біда нас оминула. Родичі стали жертвами? Як правило, родичі родичів всі померли, а і вони вже далекі родичі.
Це історія. Не розумію людей, як і таке можуть навіть думати. Так, вижили в основному ті, хто мав татка в каральному загоні, чи випадково вдалось зарити зерно під землю, чи коняче лайно їли (тих, хто приходив відбирати харчі). Але ж голодомор покосив, в основному, східну та центральні регіони України. Добре, що ті, хто вижили і не лише пам"ятають свою історію, шанують. Якщо не пам"ятатимемо, ми просто не матимемо права на майбутнє.
  • 0

#87 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 20:58

Перегляд дописуDarkLordVillis (20.11.2008 19:21) писав:

Ви мусите бути вдячні Сталіну, що ваші предки вижили, і ви тепер живете!
Ну ти і <***>!!!
Штопаний!
Навіть ДВА <***> одночасно!
Один - на голову!
Щоб здалеку було видно, шо <***>!!!

Вибачте, модераторське панство... Ну стримався...

Повідомлення відредагував bamik: 20.11.2008 – 21:43

• 0

#88 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 20.11.2008 – 22:20

Перегляд дописуDarkLordVillis (20.11.2008 18:21) писав:

Скажи, хто має плакати про Голодомор? Померлі від Голодомору? Нащадки померлих від Голодомору, які ніколи не народилися?
Хто має пам'ятати, якщо не ті, що вижили та їхні нащадки?
Давай, всім монстрам, що відповідають за геноциди, будьмо вдячні, у тому числі також Гітлеру...

Давай, димай спочатку, а потім пиши, бо коли в тебе порядок навпаки, тоді повний брєд видаєш...
  • 0

#89 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.11.2008 – 00:02

DarkLordVillis я розумію що ти викладаєш свої думки, але прочитавши твій допис склалось враження, шо ти прилетів з Марсу і історії зовсім не знаєш...ну аніграмочки і телевізора в тебе нема і взагалі світла...А Голодомор? 22 числа закликаю усіх замість аватара засвітити свічку пам"яті за померлими і невиннозагубленими
  • 0

#90 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6638 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 09:51

ну і де ж тут, так як в назві теми сказано

Цитата

спроба тверезої оцінки
??? відрази чотири мінуси... Це при тому, що предки більшості з вас так сами як і ви зараз, жили в місті і незнали голоду, а мої то предки знали його! Зараз так модно стало кричати про голодомор, так само, як колись модно було пишатися експортом зерна на Кубу чи деінде. Мода ця принесена Ющенком, і вона теж мине. А молодь покричала про Бандеру, покричала про голодомор, про те-се, а толку з того ніякого. От мода прийшла - свічки ставити. Так само колись на паради з червоними прапорами ходили діти тих хто вижив, а тепер їхні внуки свічки ставлять, все тече, все міняється, але справжніх уроків з помилок минулого люди не учаться.
  • 0

#91 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.11.2008 – 09:59

чувак, це не мода, це історія, а свою історію треба памятати...адже що ми за народ коли будем ігнорувати історію.
  • 0

#92 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6638 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 10:01

Я тут виклав лиш альтернативну точку зору, так би мовити, добавив ложку дьогтю у діжку меду, щоб вам життя казковим не здалося. Бо такий флешмоб з приводу голодомору виглядає дуже фальшиво.

Сотнику, ви мене лякаєте! Ви занадто емоційний, і ведетеся на ту небезпечну пропаганду північного братства... це до добра не доведе! Адже згадайте їхнє кредо -

Цитата

Кто не с нами - тот против создателя!
- Ви з цим згодні?

Перегляд дописуDynkan 113 (21.11.2008 09:59) писав:

чувак, це не мода, це історія, а свою історію треба памятати...адже що ми за народ коли будем ігнорувати історію.
це не історія з підручника, це життя моїх дідусів і бабусь!!! тож особисто я це знаю краще від деяких!
  • 0

#93 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.11.2008 – 10:10

Цитата

це не історія з підручника, це життя моїх дідусів і бабусь!!! тож особисто я це знаю краще від деяких!
тим більше...якщо знаєте тоді розкажіть.

Цитата

Ви мусите бути вдячні Сталіну, що ваші предки вижили, і ви тепер живете!
скажіть це померлим...ааа померлі неговорят, от це і було потрібно с..ці сталіну.

От що мене вбиває в нашому менталітеті, "нам в очі плюють, а ми кажем дощ". Наш народ, стріляли, вивозили на каторжні роботи в сибір, ми вмирали від голоду, а ще знаходяться ті що шукають альтернативну точку зору. Може варто встати з колін?...
  • 0

#94 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6638 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 10:32

Цитата

Може варто встати з колін?...
- так як це роблять північні сусіди? неварто!

Перегляд дописуDynkan 113 (21.11.2008 10:10) писав:

тим більше...якщо знаєте тоді розкажіть.
от я і розказую, що якби ті люди не померли від голоду, то я б і не народився. Так само б і не народилося більшість з вас, якби в минулому щось змінити.
Але мова не про те, я не кажу що то було правильно. Мене бісить цей фальшивий флешмоб! Бо розкрутили популярність Бандери, розкрутили популярність бідкатись на голодомор, аби на зло москалю. Це справді схоже на москальське вставання з колін, якщо ми радуємося ініціативам Ющенка спекулювати на такому горі.
  • 0

#95 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 21.11.2008 – 10:38

Я, наприклад, не дивлюсь ні на яких ющенків, тимошенків. Я дивлюсь на історію і відчуваю скільки лиха принесла нам російська шовіністична великодержавність. І я підтримую будь-яку дію, що спрямована на доведення цього факту, і визнання голодомору одна із цих дій.
  • 0

#96 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 21.11.2008 – 10:45

Цитата

Я дивлюсь на історію і відчуваю...

А я хвантастичні фільми, то де правда?
  • 0

#97 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.11.2008 – 10:45

Перегляд дописуDarkLordVillis (21.11.2008 11:32) писав:

от я і розказую, що якби ті люди не померли від голоду, то я б і не народився. Так само б і не народилося більшість з вас, якби в минулому щось змінити.
До речі, ті хто вижили, розказують, що землю їли...

А політики завжди використовували (і далі будуть) будь-яке лихо для піару... Але наслідки від "нецільового використання" меншими не стають.
  • 0

#98 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6638 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 11:51

18 років незалежності, давно вже розказують про голодомор, але аж тільки тепер почалося - "постав свічку"
У всіх наших бідах тепер модно винити москалів. Що не так - вони винуваті! Дехто, і я в тому ж числі, звинувачує в усіх бідах жидів. Мовляв, то вони в начальстві більшовицькому так командували. Зручно ми влаштувались. І ніхто й не подумає, що якась крапля вини лежить і на ньому. Ніхто й не спробує покаятись у часточці своєї провини в тому горі. А ваші пращури винні перед загиблими вже тим, що вижили. Дехто з ваших пращурів брав безпосередню участь в цьому геноциді, а тепер всі хором кричать, що москалі винні. А хто вислужувавсь перед начальством? Хто виконував і перевиконував план хлібозаготівель? Дехто з ваших пращурів навіть в нагороду якийсь ленінський значок отримав. Адже школярі всі спішили стати піонерами, комсомольцями, червоноармійцями, дякували Сталіну за щасливе дитинство. По всьому союзу таких Павліків Морозових було достатньо. Це наші діди, що боролись проти наших прадідів. У кожного з нас є провина за це. Давайте запалимо свічку.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 21.11.2008 – 12:03

• 0

#99 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.11.2008 – 12:03

Та мабуть і за це варто свічку запалити.
Щоб і цього теж ми не забули, бо сьогодні робимо те саме :)
  • 0

#100 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 18:39

Сьогодні у кінотеатрі дивилась фільм про Голодомор 32-33рр. в горлі душили сльози... це було дійсно жахливо... жахливо було дивитись кіно, а що вже говорити про реальність. Давайте будемо свідомими своєї нації і не дамо повторитись тому, що уже і так винищило стільки сімей....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних