Перейти до вмісту

Голодомор. 1932-33

Повідомлень в темі: 357

#341 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 22.08.2015 – 18:00

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 07:47) писав:

взяв і обісрав тему.
Я задумався про моральність права власності, а фростьіш мені знов цитати про нациків. ну дурак. Інтернаціоналіст блін. більшовики вчиняли переселення саме за національною ознакою - тут ти ніяк класової ознаки не впихнеш - бо переселення вчиняли вже після того, як буржуазію і інтелегенцію знищили. як переселяли кримських татар, чеченів, інших. Для більшовиків "нація" багато значила. Як багато значила графа "національність" в паспорті. І переписи населення робили з упором на націю, а не на суспільний клас. Голодомор - геноцид національно спрямований, а не класово, це ти не перебрешиш.

Ось тут ось моя думка категорично навпаки.
Морально ми не маємо права прикидатися жертвою і вимагати компенсації. Якщо в брата дитина померла - вимагати її майно собі - аморально.
А от право сильнішого - мораль агресора - то інша справа. Якби ми мали силу відібрати те майно, що раніше відібрали у наших родичів - То це все ж таки мораль агресора - вбити ворога, забрати його майно.
З нашої точки зору то аморально допускати, щоб агресор, ворог, вбивця наших родичів користувався майном наших родичів. Але  собі отримати матеріально вигоду від вбивства наших родичів - аморально. Тому тут  годиться тільки мораль агресора. Тобто не годиться поняття "повернув", але годиться поняття "відібрав".
Та ні пане ХКВ, ціллю голодомору, була не "українська нація", а українське селянство, яке легко об’єднувалось в козацьку угруповування на зразок Махна, особливо коли в них все повідбирали, і змусили "ішачити на дяду" в колгоспах за трудодні, в містах з циим було простіше, в міщан не було "хазайств", в них не відбирали худобу, не витягали тини при колективізації 20х роках минулого століття. Тому серед міщан, ціллю чисток була в першу чергу, інтелігенція. . Український націоналізм, особливої проблеми для СССР не складав, принаймні без пібтримки ззовні, це було просто , при всій повазі до УПА, і т.д., деяка невеличка деривація від основної лінії розвитку.
А от "голодна революція" , рушійною силою якої , могло стати сільске населення, в якого повторюсь, ПОВІДБИРАЛИ ПРАЦЕЮ НАЖИТІ ПОЖИТКИ , - от оце могло вилитись в бунти, і масові протести, принаймні проти "совєтської власті" зокрема під проводом Української Комуністичної Партії - ахаха, я сам в "шокі" О_О, була виявляється і така.... . Те саме було в Китаї, те саме було в Камбоджі, і т.д. - комуністи вирішували ці проблеми , кругом однаково - геноцидом певного класу людей (згідно всим пойняттям "класавой барьби").

Розумієте , у комуняк, є така звичка, якщо щось іде не так, якийсь план не виконався - то то "Прокляті українські націоналісти! зривають індустріалізацію " -- хД , що звичайно із реальністю не мало нічого спільного, так само як із тим, що голод в Китаї, вчинили горобці ...
Український націоналізм, був придушений ще Російською Імперією (і традиціях шовінізму, які вони виховали), реальної сили він не мав, максимум - щось на зразок Махновщини, ну була ж ще УНР, але я гадаю, при всій повазі УНР - не представляла реальної загрози СССР, без підтримки ззовні, то взагалі.
Я от гадаю, що момент, коли територія суч. України, могла стати Державою - вуб за часів Б. Хмельницького, це був чи не єдиний лідер, якому вдалося те що вдалося, ще раз, тільки 1991 року, навіть тогочасний російський престол , і ТО пішов із Б.Хмельницьким , на переговори, якби вони були сильнішими, вони б просто "змели б ", Козацьке військо, разом із отим Хмельницьким (як через декілька десятилітть і сталося.. :( ), але на той час, держава Б. Хмельницького представляла із себе, могутню силу, з якою рахувалася і Річ Посполита, і Російський Престол, нажаль , все сталося як сталося.

Я не знаю як на вашу охінєятину про нації, відповідати, тому краще приведу "кой-які " цитатки, із одного дуже важливого , "папірця".

Цитата

Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України.

Стаття 12. Україна дбає про задоволення національно-культурних і мовних потреб українців, які проживають за межами держави.

Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.

Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.

Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

• 0

#342 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6459 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.08.2015 – 18:15

Зображення
яка любов

важливий папірець кажеш. а з того хоч щось виконується? то красива казка.
  • 0

#343 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 19:04

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 17:44) писав:

я такого не писав.
окремо я писав про актуальну сьогодні проблему міграції, що переселенці з донбасу - це така ж проблема міграції, як і наприклад турки в Німеччині. І про те, що переселенці  повинні  або ставати частиною суспільства, або не переїжджати на територію суспільства, частиною якого вони не хочуть ставати.
І окремо від того я писав те, що ти мене тролиш - про інвалідів. От українське суспільство - інвалід, ще й рак повсюди. Але я проти того, щоб життєдіяльність підтримували штучно кредитами - ми повинні самі боротися за своє виживання, без подачок. І люди інваліди повинні самі собі заробляти на життя - без пенсій.

А про сортувати людей зараз напишу. Так, я не проти сортувати людей за культурою. У людей, що своєю більшістю створюють суспільство, повинна бути законна можливість виселити сусіда, який їм не до вподоби. Але для цього вони мусять мати достатньо грошей, щоб викупити його майно.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.08.2015 – 06:41) писав:

ти як пишеш ось таку }{у*ню, то шуруй за раніше вказаною адресою.

це загально поширена проблема - от живуть собі люди на своїй батьківщині, і не подобається їм - подобається ТАМ - де хтось розказав, що там краще. І от ці люди кидають свою батьківщину, і їдуть ну чужину в пошуку кращого життя - поселяються серед чужих людей - але перейняти їхні манери не так просто. А більшість мігрантів навіть і не намагається переймати манери тих, серед кого живуть, більшість мігрантів створюють земляцтва, діаспори, і продовжують жити так як раніше - і тим зберігають ті проблеми, від яких вони втікали, і ці проблеми нав'язують і місцевому населенню.
І джинси тут ні до чого - відмінність не в одязі, а в поведінці. Ось наприклад мій вчорашній досвід - як в парку з дітьми батьки поводяться. Це помітно коли хтось поводиться зі своєю дитиною не так як ми звикли. І є в тому система - по поведінці батьків з дітьми видно, хто є росіянин, хто арм'янин, хто єврей.
І проблема не у крові - а у тому, що вони, живучи серед суспільства корінних жителів, навіть не намагаються перейняти манери корінних жителів - вони бажають залишатися окремо, не входити в суспільство - а навіщо тоді приїжджали? щоб навантажити нас проблемами, від яких втекли?

Тобто, якщо живе суспільство ЗЕЛЕНИХ, а серед них поселилось щось СИНЄ, то ЗЕЛЕНІ можуть виселити СИНЄ , навіть якщо воно не порушило ніяких конституційних норм, чи законів, а просто тому що воно іншого кольору О_О ? - Я правильно зрозумів?

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 18:15) писав:

важливий папірець кажеш. а з того хоч щось виконується? то красива казка.
Отож бачите, всілякі сопляки, не хочуть виконувати, простих, людяних, гуманних правил як от Конституції України , (доречі, в цьому плані жителі тер. суч. України, майже "впереді планети всей" бо була Конституція Пилипа Орлика... ). Зате вони , легко можуть повірити в якісь "столєтні" міфи , як то комуністична ідеологія, расизм, апартиїд, старослов’янські міфології ХД , скандинавські, арійська нісенітниця ну і т.д.
Більшість росіян в цьому плані пішли набагато далі, вони не тільки, пардон , срали на свою Конституцію, права людини і т.д ."Дайош Сталіна! Дайош новий ССССР!" , так вони і на Українську Конституцію "срали"! А оце вже біда і для України :(, воно б то не було бідою, якби РФ, була якоюсь там , Румунією (не маю нічого проти румунії, просто для порівняння), але РФ - то є не Румунія, то є могутній, страшний , жахливий супротивник, який навіть не орієнтується на протистояння із Україною :( , воно орієнтується на протистояння із НАТО, та США зокрема. - В усіх планах ..
  • 0

#344 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 19:06

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 18:54) писав:

Тобто, якщо живе суспільство ЗЕЛЕНИХ, а серед них поселилось щось СИНЄ, то ЗЕЛЕНІ можуть виселити СИНЄ , навіть якщо воно не порушило ніяких конституційних норм, чи законів, а просто тому що воно іншого кольору О_О ? - Я правильно зрозумів?
не можуть, але я вважаю, що повинні могти. якщо викуплять його майно.

але це не в тему голодомору
  • 0

#345 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 19:48

Цитата

Голодомор на Кубані 1932—1933 років — штучно створений голод [1] [2] в сільських районах Кубані й Північного Кавказу з метою зменшення населення, більшість якого становили на той час в регіоні етнічні українці. Був складовою організованого керівництвом Радянського Союзу Голодомору на українських етнічних землях СРСР [3]

За даними Всесоюзного перепису 1926–1937 років, сільське населення на Північному Кавказі скоротилося на 24 %. На Кубані тільки за період з листопада 1932 р. по весну 1933 р. число задокументованих жертв голоду склало 62 тис. чоловік. На думку інших істориків, реальна цифра загиблих в рази більше [4].

Голод супроводжувався терором, тотальним винищенням козаків і селян, засланнями до Сибіру, політикою переселення, денаціоналізації і боротьби з проявами української і козацької свідомості. За масштабами жертв Кубанський Голодомор не поступається голоду на території тодішньої УСРР,[Джерело?] а його наслідки стали катастрофічними для села, козацтва і української національно-культурної традиції в регіонах Північного Кавказу.
https://uk.wikipedia...%BA%D1%96%D0%B2

Цитата

Процесс коллективизации шёл медленно: крестьяне не хотели идти в колхоз. Особенно этому противились на Кубани, Украине и в Поволжье. К тому же начались неурожайные годы. Темпы хлебозаготовок не устраивали партию, поэтому репрессии касались почти каждого второго жителя села, перемалывая огромные массы населения. Однако для разрешения задач резкого форсирования хлебозаготовок в 1932 году были предприняты новые карательные меры, беспрецедентные по своей жестокости. 7 августа 1932 г. ЦИК и СНК СССР приняли постановление «Об охране имущества государственных предприятий, колхозов и кооперации и укреплении общественной (социалистической) собственности», получившее название - «закон о пяти колосках». За любое хищение
социалистической собственности, даже самое малое, устанавливалось наказание 10 лет тюрьмы или расстрел. Прежде всего это постановление было нацелено на решение проблемы хлебозаготовок, положение с которыми к осени 1932 г. стало катастрофическим. В этом постановлении было очень много перегибов. Именно он и стал основной причиной голода. Имеется большое количество фактов, когда у людей забирали последнее.
ГОЛОД НА КУБАНИ 1932-1933 ГГ.
Осадченко Е.В. , Руднева С.Е.  
Журнал УСЕ , http://www.rae.ru/us...icle_id=7982134

Ціллю голодомору, не був український етнос як такий, ціллю голодомору були селяни, та козаки (селяни які вміли воювати) яким дуже не сподобався Нова Економічна Політика Леніна , які могли підняти повстання, тому-що органи Спеціальни Наркомати і т.д. Були "зайняті" інтелігенцією в містах, на сільску місцевість ,їх апріорі не вистачало.
Тому "проблему" , розв’язали в дусі комунізму  - тотальним, масовим геноцидом неугодних, рострілляти всих неугодних селян, просто не було змоги , відправити в Сибір, і т.д. - також, звичайно, тоді комусь в голову прийшла ідея голодомору, - свого роду , раціоналістичне вирішення "проблеми", в цьому плані комуністи, є тотожними нацистами/фашистам без особливих матеріальних затрат, ба навпаки, ссср в цьому плані мав зиск, так як пожитки відбирались ним-же. Отака от людська цивілізація, - страшне місце, загалом :( .

Цитата

В данном случае интересен рассказ пожилого ветерана, свидетеля этой трагедии.

Жили люди по-разному: кто хорошо трудился, тот и лучше жил. Лентяи тоже были, хотя их было немного, а после октябрьского переворота именно они стали властью в станице. Потому, что были бедные.

Я отца плохо помню, пишу по рассказам матери. Мой отец, Василий Васильевич, был грамотный, окончил церковно-приходскую школу.
Во время коллективизации мы уехали на Донбасс, там голода пока не было. Но потом мама заскучала по родине и, перед самым голодом, мы вернулись домой. Отец пошел работать в колхоз, потому что надо было как-то кормиться. Но кормили только тех, кто работал и то только один раз, в обед. Никакой оплаты не было, семьи голодали. Отец работал на сеялке, сеял пшеницу на поле. Когда засеял все поле, в сеялке осталось немного зерна, и он набрал в карманы, чтобы покормить детей. Но донести зерно до дома ему не удалось.

На околице поставили комсомольский пост, его обыскали, нашли зерно. После этого, отца мы уже не видели никогда и писем от него не получали. Наводить справки было опасно, могли посадить и мать. Наша семья никогда, никому не говорила, что произошло, боялись. Говорили, что умер в голод. Даже своим детям я сказал об отце правду, только в начале 90-х годов.
з того ж УСЕ .
Загалом, я гадаю моя версія щодо голодомору - є вірною, бо вона не просто моя версія, це думка вчених Істориків. Якщо  подумати, і поставити себе на місце керівників тодішньої Імперії Зла, тобто уявити себе в ролі зла, то все стає на свої місця . Голодомор був логічний "вихід із ситуації", яка скалася в ті часи, в економічній, та соціальних сферах Імперії Зла. Така самісінька поведінка спостерігалась у лідерів Сонячної Імперії Зла

Цитата

The great Chinese famine was caused by social pressure, economic mismanagement, and radical changes in agriculture. Mao Zedong, chairman of the Chinese communist party, introduced drastic changes in farming which prohibited farm ownership. Failure to abide by the policies led to persecution. The social pressure imposed on the citizens in terms of farming and business, which the government controlled, led to state instability. Owing to the laws passed during the period and Great Leap Forward during 1958–1962, according to government statistics, about 36 million people died in this period.[7]
https://en.wikipedia..._Chinese_Famine
Бачити в тодішній Імперії Зла Сонця, не було "націоналістичної проблеми", але голодомор проти селянства, в основному, створили. - на мою скромну думку, якщо я помиляюсь, поправляйте.
Але. Словами цей весь жах, описати мені не вдасться.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.08.2015 – 19:58

• 0

#346 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 19:59

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 19:48) писав:

Ціллю голодомору, не був український етнос як такий, ціллю голодомору були селяни, та козаки (селяни які вміли воювати)
Є конкретна історія, щоправда я деталей не пам'ятаю. Може десь тут в темі написана. в українському селі був голод. в сусідньому російському - була їжа. кордону то не було. українські діти бігли до сусіднього села просили їжу у росіян. так і вижили, і розповіли це.
  • 0

#347 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.08.2015 – 20:26

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 17:56) писав:

моральність права на територію, яка належала українцям, яких убили
те, що належить нації - має бути повернуто
  • 0

#348 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 21:29

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 19:59) писав:

Є конкретна історія, щоправда я деталей не пам'ятаю. Може десь тут в темі написана. в українському селі був голод. в сусідньому російському - була їжа. кордону то не було. українські діти бігли до сусіднього села просили їжу у росіян. так і вижили, і розповіли це.
Я вам привів конкретні дослідження і статистику. Ціллю голодомору, на мою думку було селянство і козацтво зокрема, вони були загрозою владі СССР , ними важко було керувати, бо їх було багато на великій території, і вони були озлоблені НЕП-ом. Українців не нищили так в містах, великих містечках, там голодомор не створювали штучно (якщо не враховувати , знищення таким чином бідних, непрацюючих верств населення - тут також аналогія із нацистами), там не було озноблених НЕП-ом людей (в основному), бо там не було господарств у людей, там була міське життя, в той-же Харків, йшли люди із найближчої сільскої місцевості за хлібом, у великих центрах, де проживали в основному етнічні українці, населення не винищували голодом - чому? Чому тільки селян і козацтво? З цього я роблю висновок, що "національне питання" не стояло на першому місці при прийнятті рішення, про голодомор, в тій - же Кубані, Поволж’ї люди були російськомовні, "за імператора , за Русь святую і т.д.", там були вірні "денікінці" , можна сказати.. (в основному) але там було поширене козацтво, і селянство.. І там також був голодомор.

Китайські комуністи, аналогічним методом "приборкали" непокірних селян, і вирішили питання економічної кризи :( .
  • 0

#349 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 21:32

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.08.2015 – 20:26) писав:

те, що належить нації - має бути повернуто
от про моральність такої точки зору, я і зачепив тему.
Нація - що то за колективний власник такий? Тоді людей загнали в колгоспи, і заморили голодом. Чи була їхня земля в колгоспі української нації, щоб говорити про повернення? Ні! Хто сьогодні повинен отримати матеріальну вигоду? Хто привласнить собі майно заморених голодом? По якій такій моралі? Ось таке морально не просте питання я зачепив.

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 21:29) писав:

в тій - же Кубані, Поволж’ї люди були російськомовні,
от на Кубані так точно люди не були російськомовні, не треба ля-ля.
  • 0

#350 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 21:50

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 21:32) писав:

от про моральність такої точки зору, я і зачепив тему.
Нація - що то за колективний власник такий? Тоді людей загнали в колгоспи, і заморили голодом. Чи була їхня земля в колгоспі української нації, щоб говорити про повернення? Ні! Хто сьогодні повинен отримати матеріальну вигоду? Хто привласнить собі майно заморених голодом? По якій такій моралі? Ось таке морально не просте питання я зачепив.

от на Кубані так точно люди не були російськомовні, не треба ля-ля.
Докази, пане ХКВ, поділіться будь-ласка статистикою... Мені, чесно, самому цікаво
Чому в містах, не нищили україномовних голодомором? Якої інтелігенції більше вбили, російськомовної чи україномовної? Ґа? Пане ХКВ?
  • 0

#351 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 22:19

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 21:50) писав:

Докази, пане ХКВ, поділіться будь-ласка статистикою... Мені, чесно, самому цікаво
Чому в містах, не нищили україномовних голодомором? Якої інтелігенції більше вбили, російськомовної чи україномовної? Ґа? Пане ХКВ?
от *ля все кину і почну рахувати. ну нарахую я щось там. І що це змінить?
Я що повинен зрадіти з того, що росіян більше вбили, якщо я раптом нарахую їх більше?
  • 0

#352 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 23:22

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 22:19) писав:

от *ля все кину і почну рахувати. ну нарахую я щось там. І що це змінить?
Я що повинен зрадіти з того, що росіян більше вбили, якщо я раптом нарахую їх більше?
Якщо у вас немає, часу, бо ви працюєте, так я нікуди не поспішаю. Можете пізніше відповісти. То не треба рахувати, пане ХКВ, "задовбитеся рахувати...", для цього, якби, є статистика.

Цитата

Do not look in the file of incriminating evidence to see whether or not the accused rose up against the Soviets with arms or words. Ask him instead to which class he belongs, what is his background, his education, his profession. These are the questions that will determine the fate of the accused. That is the meaning and essence of the Red Terror.
—Martin Latsis, Red Terror
Звичайно , СССР, спрямовувала свої сили і ресурси на знищення супротиву, який базувався на націоналізмі, зокрема в Україні. Але голодомор, на мою думку, був напрямлений саме на селянство/козацтво як на клас, тобто саме на тих людей, які противeлись НЕП-у, а де ті люди жили? - Правильно, в сільских регіонах тер. суч. України, Кубані, Поволж’ї, саме ці регіони і піддалися тотальному винещенню, без розбіру на національності, культури і т,д. - з допомогою штучно створеного голоду, голодомору.

Цитата

To overcome our enemies we must have our own socialist militarism. We must carry along with us 90 million out of the 100 million of Soviet Russia's population. As for the rest, we have nothing to say to them. They must be annihilated.
—Grigory Zinoviev, 191
Отака от "хрінь", чекала росіян, така сама доля чекала і українців, українцям, навіть більш непощастило... І така доля, чекала всих, без розбору на національності, лише на класи.

В Українські території, тих часів, просто було дуже багато людей, які розділяли погляди козацтва, вільного селянства, я не знаю, такий нарід, з "горем-пополам" уживався із Російської Імперією, але наврядче б ужився із СССР і НЕП-ом, тому таких людей і намагалися винищити. Зараз, клас малого та середнього бізнесу, наприклад в аграрній сфері - зароджується знову. Просто, сама територія цььому сприяє :) . Правда, корупція, засилля чиновників - це все гасить. Тут проблема не в "гнобленні нації". Для "справки" - кількість смертних вироків, за "націоналізм" в Російській Імперії.

Цитата

Для сравнения: в царской России с 1825 по 1905 годы по политическим преступлениям было вынесено 625 смертных приговоров, из которых только 191 были приведены в исполнение, а в революционные годы — с 1905 по 1910 год — было вынесено 5735 смертных приговоров по политическим преступлениям, считая приговоры военно-полевых судов, из которых приведён в исполнение 3741 приговор[112].
Тобто як видно, ніяких "національно-визвольних" повстань не проглядалось, могло бути повстання проти засилля панів, проти кріпацтва , то ясно , кому ж захочеться жити в пеклі... Але, спроб створити окрему Державу - Україна, не було аж до УНР, здається, після гетьмана І. Мазепи, який ризикнув, але нажаль - програв. Якщо чесно, я гадаю І. Мазепа, був сміливий, але шансів у нього було мало.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.08.2015 – 23:11

• 0

#353 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 01:45

__________ДОДАНО______________

Ось матеріальчик, що дає деяке представлення, про репресії більшовиків в на початку 20х років, на тер. суч. РФ . Це я до чого, що більш усього, найсильніше постраждали від більшовицького терору, мешканці ж самої Росії. Зокрема, більшовики не забули Кубаської Народної Республіки (Анало УНР, також підтримувалася козацькими , козаками коротше кажучи.) , ось її останній отаман.
Зображення
Генерал-майор Николай Адрианович Букретов, последний головной атаман республики

По національності він горских грузинских евреев-кантонистов - О_О . :D . Ну це я до того, що на Кубані, люди наврядче позиціонували себе як "українська нація" :) .
Ось якась карта розселення етнічних українців. Віри я їй, звичайно не йму, але приблизне представлення вона дати може, ну хоч якесь.
Прихований текст
А відповідно, серед українців, були поширені козацькі традиції, які , хоч якось мирились із Російською Імперією (принаймні РІ придушила будь-які значущі спроби відділення, після Полтавської Битви, на протязі більше 200х років здається.), але м’яко кажучи не дуже сприймали отой більшовитський НЕП , колгоспи і т.д.
Ну а тепер, власне, доповідь деякої комісії, я б дуже віри цьому документу не йняв, але все таке представлення про більшовиків, він деяке деяке дає, воно цей опис, до того ж, повністю відповідає характеру подальших злочинів проти людяності. Враження таке , що це звіт, складався в надії що Імперіалісти переможуть, і тоді згідно із ним, вказані в ньому більшовики , їх лідери будуть переслідуватися, Імперською Канцелярією. - {{{{{httpX//lib.ru/HISTORY/FELSHTINSKY/krasnyjterror1.txt}}}}}

Матерыали взято із Вікіпедії - Wikipedia.org .
  • 0

#354 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 07:46

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 21:32) писав:

Нація - що то за колективний власник такий?
Власник, не власник - як троянду не назви... Нація має моральне право на існування на своїх історичних територіях. Євреї мають право на Ізраіль, Кримські Татари - на крим. Українці - на Україну. Щоправда це право нікому не цікаве - треба мати ще й право сильного.

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 21:50) писав:

Чому в містах, не нищили україномовних голодомором?
А вони там були?

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 23.08.2015 – 07:43

• 0

#355 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 18:26

Перегляд дописуPavlo_Taiko (23.08.2015 – 07:46) писав:

А вони там були?
Крітікал_Ірор ...

Цитата

1806 року було засновано Харківський університет, що став центром українознавчих студій. 1825 року була написана «Історія русів», що справила виплив на формування української гуманітарної інтелігенції. 1834 року було засновано Київський університет, який так само як і Харківський став одним із українознавчих центрів. У 1840-х роках будителем української національної свідомості став Тарас Шевченко, поезія якого набула популярності серед широких верств українського суспільства — від Волині до Кубані.

Українське національне відродження в Росії сприймалося вороже її керівництвом. Російський уряд проводив політику русифікації, спрямовану уніфікацію мовно-національного простору європейської частини імперії. З цією метою російська влада видавала офіційні заборони на використання української мови, а саме Валуєвський циркуляр 1863 року й Емський указ 1873 року[9].
Тобто Валуєвський Циркуляр, і Емський Указ були лише проти сільского населення? , бугагага.
Російська Імперія, як і будь-яка інша, гнобила навіть натяки на "Визволення, Кайдани порвіте!... кров’ю окропіте і т.д." , вона уніфіковувала мовний простір, як правильно написано, що тримати метрополії під надійним контролем (ну , це ще тупоголові римляни коїли, вони своїми "латинусами" гнобили все і всіх.. ), селянам не заборониш розмовляти між собою, в селі Укр. мовою. вони як "балакали", так і "балакатимуть" - жарь хД. А от міщанам, а от інтелігенції, а от писати, друкувати на Укр. мові - отут і відповідь, чи потрібні були б такі "циркулярки" , коли б в містах не було українців..
Бо завдяки отаким от дядям
Зображення

Українська Держава, хай хоч і не довго, але все ж таки щось із себе та і представляла. Відповідно, розуміння свого місця в світі, МОВА, традиції, і т.д. Передалися через людей, у валикі міста. І ті люди не жили за традиціями Речі Посполитої, Російської Імперії , а саме Української (ну, тоді такої назви здається не було, але будемо екстраполювати) Держави, Українського Наріду - Української Нації (не плутати із пойняттям нації яке талдиче ХКВ. :lol: ).

Ота "гетьманщина" , залишила свій, неповторний, український слід в містах, про села взагалі мовчу. Російська Імперія - була не дурна, вона знала , що в один прекрасний момент, хай навіть попри 200-ті річний застій, українська мова, привиде людей до історії "гетьманщини" і тоді, якийсь інтелігент, міщанин, може легко згадати як вчиняв "батько Хмель" :lol: із агресорами-загарбниками цієї землі, і очолити оте повстання яке переросте , МІНІМУМ у великі проблеми для Російського Трону - відповідно, Валуєвський Циркуляр і Емський Указ, були націлені на міста, де як логічно здогадатись, була чортова туча довбаних українців :D . - моя скромна думка.
  • 0

#356 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 322 повідомлень

Відправлено 29.11.2015 – 20:50

Цитата

17 листопада у Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася презентація "Кривавих земель" для працівників районних бібліотек Київської області. Були представлені райони - Білоцерківський, Богуславський, Бориспільський, Бородянський, Васильківський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Макарівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Поліський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський, Яготинський, а також міста Біла Церва, Бориспіль, Бровари, Буча, Ірпінь, Обухів, Фастів. Усі бібліотеки отримали по примірнику книги.
http://timothysnyder...i-krivavi-zemli
Книга доступна безкоштовно російською мовою. Є сенс просити Тимоті Снайдера викласти український переклад книги безкоштовно на сайті?
  • 0

#357 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 29.11.2015 – 22:17

так, сенс є. просіть

хоча скоро це все втратить сенс. ми всі здохнем. І голодомори-геноциди знову стануть цікавими якимось археологам через 5000 років.
  • 0

#358 Mirrra

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 11.07.2017 – 10:46

В 1931 году в пяти регионах СССР - в Западной Сибири, Казахстане, на Урале, на Средней и Нижней Волге - вследствие засухи был неурожай, что значительно сократило хлебные ресурсы страны. Некомпетентная политика в сельском хозяйстве и экстенсивный экспорт зерна урожая 1931 года сделали ситуацию критической. В 1932 году последовал еще больший спад производства продуктов питания, и прежде всего за счет основных хлебопроизводящих районов СССР - зерновых районов УССР и Кубани. К началу осени 1932 года страна стала испытывать трудности с обеспечением городского населения продовольствием. К началу весны 1933 года в целом по стране ситуация с продовольствием была тяжелой – перебои с продовольствием были даже в Москве и Ленинграде и в ряде военных округов РККА. Голодали Западная Сибирь, Урал, Средняя и Нижняя Волга, ЦЧО. Но ситуация на Украине, Северном Кавказе и Казахстане была крайне острой. Так что ,голод был везде. Опять же, сужу только по книгам и документам (в силу возраста не жила в то время).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua