Перейти до вмісту

Голодомор. 1932-33

Повідомлень в темі: 361

#321 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6693 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.09.2012 – 19:13

десь я то читав, що рух опору був збройний і загальноукраїнський. там писали цитати з тогочасних газет і кримінальної хроніки. то шукати треба...
  • 1

#322 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 23.09.2012 – 22:56

Звичайно, що опір був. Тим більше, що в ті часи зброї в населення було дофіга, а після війни ще більше і ніхто її не конфісковував. Тільки за Хрущова почали за зброю щемити.
Але... Називати цей опір "боротьбою української нації за незалежність" може тільки неосвічений тінейджер.
  • -3

#323 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.09.2012 – 15:59

Перегляд дописуЗварич (21.09.2012 – 16:45) писав:

Відповідей немає, бо питання сформульовано неправильно. Націоналісти не вірять в індустріалізацію. Вони вірять в те, що Сталін хтів знищити українців як етнос.
Одне іншому - не заважає.

Зварич - морду тобі давно били? А то аж свербить.
  • 1

#324 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.09.2012 – 16:14

я чула про трьох бабусь з Дніпропетровщини, які дивом вижили під час голодомору, їм вже років так по 80 з чимось, а вони і досі кожного року збирають картопляне й бурякове шкарлупиння в мішки, і ховають у погріби. так от у свідомості їх відбилися ті роки.

Повідомлення відредагував murko: 29.09.2012 – 16:35

• 1

#325 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 11.03.2013 – 23:07

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.09.2012 – 15:59) писав:

Одне іншому - не заважає.

Зварич - морду тобі давно били? А то аж свербить.

Мая ти мася... Інших аргументів немає? ;)
  • -3

#326 ЯУкраїнець2014

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 12.05.2013 – 11:22

Голодомор 32-22 років - це геноцид українського народу. Потрібно всіляко домагатися міжнародного визнання цього злочину радянської влади, та засудити "посмертно" всіх радянських функціонерів причетних до організації Голодомору.
  • 0

#327 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 12.05.2013 – 16:32

Почистив. Далі за флуд і оффтоп штрафуватиму.

• 0

#328 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 21.08.2015 – 12:30

Про моральність права на власність:
Революція 1917 року знищила право на власність. голодомором знищили українців, що проживали на Донбасі. На їхнє місце привезли росіян та інших. Тепер, коли юридично право власності відновлене, чи мають вони моральне право на власність того майна, яке відібрали геноцидом? Тобто на землю Донбасу? От наприклад закон джунглів - убий щоб з'їсти або щоб тебе не з'їли.
По агресивній військовій моралі це цілком морально - вбив ворога, відібрав його землі, засилив ці землі своїми рабами - це цілком морально з такої точки зору. Але це не наша точка зору.
А яка наша точка зору? Чи маємо МИ моральне право на цю землю? Ця землю колись населяли наші співплемінники. Можливо навіть далекі родичі - їхніх нащадків заморили голодом, знищили. Ми вижили. нас не заморили. Чи це достатня підстава, щоб мати моральне право на землі тих, хто не вижив?

Колись давно я в цій темі написав повідомлення, за яке отримав купу мінусів, бо його не зрозуміли. Я хотів сказати, що на мою думку, те що ми вижили - це підстава вважати нас частково винними, співучасниками голодомору. Ми всі повинні визнати СЕБЕ винними в цій трагедії - а вже потім звинувачувати інших. А то зараз всі прикидаються жертвами голодомору, і заявляють ніби це перед ними винні гнобителі, і саме їм щось повинні компенсувати. З цим я категорично не згоден.
  • 0

#329 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 21.08.2015 – 20:51

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.08.2015 – 12:30) писав:

Про моральність права на власність:
Революція 1917 року знищила право на власність. голодомором знищили українців, що проживали на Донбасі. На їхнє місце привезли росіян та інших. Тепер, коли юридично право власності відновлене, чи мають вони моральне право на власність того майна, яке відібрали геноцидом? Тобто на землю Донбасу?  От наприклад закон джунглів  - убий щоб з'їсти або щоб тебе не з'їли.
По агресивній військовій моралі це цілком морально - вбив ворога, відібрав його землі, засилив ці землі своїми рабами - це цілком морально з такої точки зору. Але це не наша точка зору.
А яка наша точка зору? Чи маємо МИ моральне право на цю землю? Ця землю колись населяли наші співплемінники. Можливо навіть далекі родичі  - їхніх нащадків заморили голодом, знищили. Ми вижили. нас не заморили. Чи це достатня підстава, щоб мати моральне право на землі тих, хто не вижив?

Колись давно я в цій темі написав повідомлення, за яке отримав купу мінусів, бо його не зрозуміли. Я хотів сказати, що на мою думку, те що ми вижили - це підстава вважати нас частково винними, співучасниками голодомору. Ми всі повинні визнати СЕБЕ винними в цій трагедії -  а вже потім звинувачувати інших. А то зараз всі прикидаються жертвами голодомору, і  заявляють ніби це перед ними винні гнобителі, і саме їм щось повинні компенсувати. З цим я категорично не згоден.
Я не знаю з якою метою коївся голодомор, але більш усього з метою подавлення спротиву. Ні не спротиву нації. А просто, спротиву населення певної території, як от Казахтсану, чи України. На тер. України , голодомор проводився із особливим розмахом, проводили його тіж етнічні УКРАЇНЦІ, РОСІЯНИ, і т.д. виконуючи наказ Москви. Це як в трагічному анекдоті:
--" Пане комісар, - розтрілляли 100 чоловік, замість планових 50-ти! "
--" Молодці хлопці! Соколи! Отак треба бити врагів народу!" Комісар відправляє депешу в Київ, -- " Так-і-так, розтрілляли 100 чоловік, перевиконали план вдвічі! "  
З Києва приходить повідомлення, -- "Такого-то , і такого-то представлено до нагороди ім. Леніна, а комісара до Ордена Красного Знамені 1-ї степені"
Додаток то повідомлення, -- "Отримайте, новий гос.план, прямиком із Москви! : ...., розстрілляти мінімум 200 ворогів народу за поточний місяць, ура товаріщі, ні пуха вам ні пера! .... "

Після спустошливого голодомору 1921-1922(коликтивізація), 1931-1933("окончательноє рішеніє"), та 1941-1945го(бойові дії на тер. тод. СССР), заселяли Донбис, всим "чим попало" (українцями, росіянами, казахами, ув’зненими... т.д.) , бо тих хто вижив після голодомору, війни і чисток, явно не вистачало для роботи в шахтах, і на заводах , а стране ж потрібний "уголь", "даєш стране МЕТАЛ!" - звісно з допомогою політично мотивованої, майже безкоштовної роб. сили...  Така політика крім того що була, антигуманною, сильно сприяла розвитку безладдя, криміналітету і т.д. - Тобто, Донбасу який він є..  - На мою скромну думку, принаймні я на донбасику зустрічав дуже мало , ммм, не "обдовбаних" "зековськими пойняттями", чи сссером, людей, а тепер там ще і російські нацики повзають, воюють проти українськи колєг із тієї ж праворадікально організації, - коротше кажучи ЗООПАРК повний :( . Дивно що донбасик так довго "протримався", аж майже, 18років , :lol: , я думаю якби Імперія Зла, не допомогла, то може б усе і "устаканилось" .

Україна має ПОВНЕ ПРАВО (саме Держава Україна, а не українська нація (в розумінні етносу Придніпрян)... ) , володіти територіє Донбаса, просто , РФ сильніша за Україну в усіх планах, тому відібрати назад свої законні території, буде, ну дуже важко... , хоча б нових не втратити.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 21.08.2015 – 20:53

• 0

#330 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.08.2015 – 20:58

моральне право - маємо, право сильнішого - ні
  • 0

#331 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1756 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 22.08.2015 – 00:20

Цитата

Я не знаю з якою метою коївся голодомор, але більш усього з метою подавлення спротиву. Ні не спротиву нації. А просто, спротиву населення певної території
от не знаєш, так і не бібікай. логічно? в тебе шо чесотка? по всіх темах будеш тепер бризкати своїми брєдовими ідеями. от нахрена, нахрена було лізти в тему про _ГОЛОДОМОР_ шоб і тут напускати своїх антинаціональних газів? це ж уже патологія якась. чувак, ти справді навіжений психопат.

спротив населення певної території... а чого саме цієї території? чого, не ворушаться звивини допетрати - шо саме виділяло цю "певну територію" з по між інших, шо наводило боязнь тодіщнього рускаво правителя, який і боявсь чогось тут. якшо тобі неясно, то якраз національного аспекту воно те потворне чмо і боялося. бо на цій "певній території" проживало "певне населення" яке на ~90% складалося з етнічних українців. і це мало потенціал. так само як поляки в 20-му році - проживало там певне населення на певній території, яку совєти аж ніяк не збирались відпускати. те певне населення, поляки тобто, ага, такі собі "нацики" взяли і ввалили пілюлєй за свою землю кацапській дряні. а тут - майже та сама пісня народ етнос національність ЩЕ чиселніший, і мав, мав таки наміри вийти з "лона", просто зденаціоналізованіший за поляків, не такий свідомий не такий монолітний в своєму прагненні до самовизначення і самовправи, але - потенційно все там було. і боровся вже. тоді ж як і поляки. і був страх. те шо селянсвто могло піднятися за землю наприкладБ це теж, але однозначно це похідне - тіке ідіоту неясно шо в голові б будь якого руху тут стояло питання унезалежнення України як етнічнообумовленої одиниціБ і тіке потім вже - про землю і всю решту. і це зрозуміло - Україна є бо є український етнос. будь яке унезалежнення України виводиться саме й лише на грунті існування тут такої окремої етнічної сутности - народу українців. І от хворобливий страх московських вождів втрачати території які нагарбали попередні версії кацапського державоустрою і рухав ними. і рухав до туди докуди вони були здатні.
то шо тут тобі не ясно, інтернаціоналіст говьонний? те шо саме національна ідентичність чи особовість, попросту інакшість від інших, мовно в першу чергу, культурно - ширше, і визначає межі, те, про шо ти туманно кажеш як про ПЕВНІ території. їхня "певність" визначається саме національним аспектом. цього очевидного факту ти не можеш, а точніше не хочеш усвідомити і визнати. вигадуючи замість цього несусвітну лабуду.
і між іншим, згадуючи хто був етнічно той хто робив Голодомор, ти скромно забув за жидів. дуже скромно, адже всі знають - більшість катів якраз була саме жидівської національности. потім сталін їх перенищить, але але. Але це неважливо хто вони були за етнічним походженням - служили вони кацапському імперіалізму. рускому міру. це їхня нація вибору. всі ті манкурти нелюди, чи жиди вони чи кацапи чи хахли - всі вони служили кацапщині. це факт. і його ніяк заперечити. окрім як уродливо шось там бекати недоладу.
і будь ласка - не чіпай тих хто на фронті. ти не там, вони там, чи за ідею нації вони чи вони за шось інше - ти кидаючи на них з свого кубла клички - нацики чи ще там шось, ти заслуговуєш тіке на одне - в'їхати тобі добре по ?балу коли відкриваєш його отак. фактична відмінність між тобою і ними така гігантська не на твою користь, навіть коли ти мовчиш, але коли ти відкриваєш свого рота, кажучи на них нацики - ти перетворєшмся з просто нікому непотрібного нічтожества в нічтожество яке заслуговує шоб йому розірвали того вонючого рота. тобто твої срані ідеї рухають тебе не в кращу сторону.
  • 2

#332 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 03:23

<p>

Перегляд допису_Ex (22.08.2015 – 00:20) писав:

от не знаєш, так і не бібікай. логічно? в тебе шо чесотка? по всіх темах будеш тепер бризкати своїми брєдовими ідеями. от нахрена, нахрена було лізти в тему про _ГОЛОДОМОР_ шоб і тут напускати своїх антинаціональних газів? це ж уже патологія якась. чувак, ти справді навіжений психопат.

спротив населення певної території... а чого саме цієї території? чого, не ворушаться звивини допетрати - шо саме виділяло цю "певну територію" з по між інших, шо наводило боязнь тодіщнього рускаво правителя, який і боявсь чогось тут. якшо тобі неясно, то якраз національного аспекту воно те потворне чмо і боялося. бо на цій "певній території" проживало "певне населення" яке на ~90% складалося з етнічних українців. і це мало потенціал. так само як поляки в 20-му році - проживало там певне населення на певній території, яку совєти аж ніяк не збирались відпускати. те певне населення, поляки тобто, ага, такі собі "нацики" взяли і ввалили пілюлєй за свою землю кацапській дряні. а тут - майже та сама пісня народ етнос національність ЩЕ чиселніший, і мав, мав таки наміри вийти з "лона", просто  зденаціоналізованіший за поляків, не такий свідомий не такий монолітний в своєму прагненні до самовизначення і самовправи, але - потенційно все там було. і боровся вже. тоді ж як і поляки. і був страх. те шо селянсвто могло піднятися за землю наприкладБ це теж, але однозначно це похідне - тіке ідіоту неясно шо в голові б будь якого руху тут стояло питання унезалежнення України як етнічнообумовленої одиниціБ і тіке потім вже - про землю і всю решту. і це зрозуміло - Україна є бо є український етнос. будь яке унезалежнення України виводиться саме й лише на грунті існування тут такої окремої етнічної сутности - народу українців. І от хворобливий страх московських вождів втрачати території які нагарбали попередні версії кацапського державоустрою і рухав ними. і рухав до туди докуди вони були здатні.
то шо тут тобі не ясно, інтернаціоналіст говьонний? те шо саме національна ідентичність чи особовість, попросту інакшість від інших, мовно в першу чергу, культурно - ширше, і визначає межі, те, про шо ти туманно кажеш як про ПЕВНІ території. їхня "певність" визначається саме національним аспектом. цього очевидного факту ти не можеш, а точніше не хочеш усвідомити і визнати. вигадуючи замість цього несусвітну лабуду.
і між іншим, згадуючи хто був етнічно той хто робив Голодомор, ти скромно забув за жидів. дуже скромно, адже всі знають - більшість катів якраз була саме жидівської національности. потім сталін їх перенищить, але але. Але це неважливо хто вони були за етнічним походженням - служили вони кацапському імперіалізму. рускому міру. це їхня нація вибору. всі ті манкурти нелюди, чи жиди вони чи кацапи чи хахли - всі вони служили кацапщині. це факт. і його ніяк заперечити. окрім як уродливо шось там бекати недоладу.
і будь ласка - не чіпай тих хто на фронті. ти не там, вони там, чи за ідею нації вони чи вони за шось інше - ти кидаючи на них з свого кубла клички - нацики чи ще там шось, ти заслуговуєш тіке на одне - в'їхати тобі добре по ?балу коли відкриваєш його отак. фактична відмінність між тобою і ними така гігантська не на твою користь, навіть коли ти мовчиш, але коли ти відкриваєш свого рота, кажучи на них нацики - ти перетворєшмся з просто нікому непотрібного нічтожества в нічтожество яке заслуговує шоб йому розірвали того вонючого рота. тобто твої срані ідеї рухають тебе не в кращу сторону.
Та ні вельмишановний пане _Ікс. Я з вами не згоден.
1. Чому я згадав за нації? - Бо давав відповідь, печатав на "пост" ХКВ. А ваш покірний слуга, як ви мабуть не побачили, мав деяку "дискусію" із паном ХКВ. Зокрема:

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (11.08.2015 – 07:29) писав:

Сьогодні більшість дітей народжуються інвалідами. Якби не тисячі грошей на лікування - вони б померли. Але виростуть  інвалідами, і будуть отримувати пенсію,  житимуть паразитами в суспільстві. Гірше ніж померли б.  Не Гондурас.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.08.2015 – 06:04) писав:

все ж таки цікаво, а за що фростьіш у мене вибачень клянчить? Знахабнів безмежно

може за те шо він інвалід-паразит? Так я ж не знав, оце тільки здогадався, ой вибач, це ж ти, інвалід, не зможеш сходити  туди, де я тебе послав, допомогти треба, підштовхнути

<p>

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.08.2015 – 09:13) писав:

хто сам не працює, а живе на пенсію по інвалідності - паразит. так як і інші паразити що не працюють  а використовують результати праці здорових людей. нацисти мені не до вподоби бо націонал-СОЦІАЛІСТИ! я проти соціалізму, проти перерозподілу. тому для мене не аргумент, що держава краща іншої, бо в ній соціалізму більше.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.08.2015 – 15:17) писав:

В боротьбі за виживання суспільств час покаже хто був правий, і яке суспільство виживе, а яке зникне. Чи те суспільство що утримувало недієздатних особин за рахунок дієздатних, чи те суспільство, яке стимулювало дієздатність своїх особин.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.08.2015 – 15:37) писав:

я чесно написав що вони мені не до вподоби тим, що вони - соціалісти. і деякими іншими дрібницями. і я вже колись давно писав про те, що треба створювати фашистську партію

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.07.2009 – 15:08) писав:

толерантність - то така фора самогубства. Якщо сам свою волю губиш, в рабство віддаєшся без супротиву.

Відповідно я виражаю свою незгоду, таким чином .

2. Причини голодомору  - Тут я із вами, також не згоден.
На мою думку , ціллю голодомору була зовсім не "українська нація" (якщо такою вважати етнос Придніпрянців, наприклад, чи як там їх.) .
СССР займався так-звани інтернаціоналізмом. Тобто націє сприймались досить толерантно (уніфікація однією. мовою і т.д. були притаманні майже всім імперіям. ). Культури націй також сприймались дуже толерантно, Велика Чистка цілила в ІНТЕЛІГЕНЦІЮ , в першу чергу. Вона не була націлена на селян які ходили у вишиванках і співали Укр. пісень.  Чому на ІНТЕЛІГЕНЦІЮ? - Відповідь на це запитання, можна легко знайти у Лєнінській інтерпритації Карла Маркса... Ну ніде, ж, начебто не написано за "боротьбу націй" правильно? (Ну, написано, здаэться в книзы одного сопляка на літеру Ге.) . Була "боротьба класів".
Я не думаю що причина голодомору був "Український націоналізм" , тому що ціллю був саме селянський "клас" . Тобто суто економічні причини + , Україна мала унікальну культуру сільскої місцевості, кожне село , або об’єднання сіл, могло впринципі утворити певні воєнізовані угруповання, на зразок козацьких. - Це було добре вивчено "совєтами" в роки Громадянської Війни в Російській Імперії, коли утворювалось багато Отаманських угруповань, на зразок "батько Голуб, батько Махно, батько ще хтось" . Людей які знали військову справу, по селах було багато , бо була "Перша Світова Війна" перед тим, і з сел "гребли" в солдати, всіх кого "не попадя", потім Громадянська.. ну, суть я думаю ви вловили. Українськи Націоналізм, був по-факту "сепаратизмом" для Російської Імперії, хоча РІ захопила Придніпровські Землі, по-факту шахрайством, і військовою агресією, нажаль тодішня Козацька Держава, чи на що то було схоже, дуже слабко нагадувала , якесь утворення що здатне протистояти натиску імперії, та і з іншого боку Річ Посполита, мала свої протиріччя із Козацтвом - тому помічі було годі і чекати . Нажаль , Б. Хмельницькому, попри всі його лідерські якості, і далекоглядність, не вдалося вдало зманеврувати, дві імперії йому цього зробити не дали... :(  Ось , децентралізована Козацька Держава, із Вікіпедії.  
Зображення

Цитата

Українська: Гетьманщина (1649-1654) на тлі новітньої України. Кольори міст означають: а) світло-помаранчевий - старожитні реєстрові полки б) малиновий - полкові центри регулярних військових одиниць в) світло-коричневий - центри Війська Запорозького Низового г) світло-жовтий - тимчасові полки котрі проіснували лише близько року
https://en.wikipedia...Austria-Hungary

Валуївський Циркуляр і Емський Указ, здається.  - Це все було направлено на придушення козацтва і "сепаратизму" , по тій причині, що у народній творчості, майже в кожній пісні, вірші, чи байці , було щось на зразок "Кайдани порвіте, вражою злою кров’ю волю окропіте..." , відповідно біля кордонів була Австро-Угорська Імперія, яка навпаки, розпалювала і допомагала Українському Націоналізму (ну, це із моїх слів, я можу помилятися)... Все це сприяло тому, що перелякані російські Імператриці, і Імператори, боячись селянсько-козацьких повстань , придушували Укр. мову, як тільки могли.
Попри-те , Українська мова, попри всі негаразди змогла вистояти , і навіть почала відроджуватися у Російській Імперії. Та і багато Класичної Російської Літератури, було написано людьми, батьки яких розмовляли на Укр. мові, та жили по Укр. траціях, ну або принаймні прабатьки :D , той-же М.В.Гоголь.

Це я до чого, наскільки я знаю , до 20-го століття, ознак якогось "сепаратизму", чи загрози виходу України, як незалежної Держави, із лав, лап скоріше хД , Російської Імперії , "Не було видно, не було чутно" - тобто, уже досить тривалий час..  .  

Ситуація трішки змінилась, коли Російська Імперія розпалась.  Але все одно, будь-які серйозні спроби спротиву, були , впринципі легко придушені більшовицькими військами (ні в якому разі не применшуючи вкладу тих-же Січових Стрільців, чи ще когось, просто сили були трішки не рівні, більшовики заволоділи об’єднаною Російською Імперією, і звиклими до монархії людьми, знищивши всю верхівку керівництва, і отримавши доступ до всіх ресурсів РІ, включно із людським, при всій повазі Українська Народна Республіка, була тій зростаючій армаді - не суперник., без допомоги ззовні, принацмні.. ).
Тобто знову, загроза Українського Націоналізму, особливо 30-ті роки, мин. століття, для "совєтів", була, не дуже сильною.. Я б навіть сказав - примарною.  У них були набагато більші проблеми - селянські повстання проти колективізації, супротив інтелигенції і т.д. А також , до цього додавалася значна економічна криза, через провал Нової Економічної Політики . - Т.є. в людей відібрали майно, люди від того не побагатшали, соціалістичний рай не наступив, і в людей, в основному в селян, в яких те майно і повідбирали (мій прадід , наприклад дуже сильно противився відбиранню майна, що мало не закінчилося трагедією для всієї сім’ї, бо коли він повернувся із "Першої Світової Війни", тяжко пораненим, до двору, грубо кажучи прийшли люди і все забрали, всю худобу, навіть кусок тину.. О_о,). Грубо кажучи, то була не загроза Українського Націоналізму, а а загроза Української Революцї Голодного Шлунку та Образи.

Рішення цієї "проблеми", совєте знайшли в жахливому, нелюдському, ну і т.д. голодоморі (штучному створеному людьми голоді). За яким, послідувала Тотальна Чистка, в 30х роках, яка знищила , залякала, прогнобила останню інтелігецію, на тер. Росії та України.
До-прикладу, "советський" Китай, також, аналогічну "проблему" вирішив аналогічним чином, правда в більших масштабах.. І там також, націоналізм до уваги , майже не брався (якщо брався взагалі) Great Chinese Famine

Українська мова, як деякий час відроджувалась керівництвом компартії, Mykola SkrypnykПісля "Другої Світової Війни", яка для СССР, можна сказати, була "громадянською" , і для тер. теп. України, зокрема. Бо люди втікаючи від сталінського терору, помилково обрали сторону гітлерівського нацизму, вони зрозуміли що то нічим не краще, але вже діватись було нікуди, "шестерні закрутились, перемелюючи всіх і всях", правда, це змусило більшовиків, на деяких час, применшити терор, але як ітльки "брозди правління опинилися в їх рука знову, і вони "почуяли силу", терор продовжився...    почалася подальша уніфікація, і Русифікація, на території України, Білорусії, Казахстану ну і т.д. Яка , мала на меті кращий котроль на місцях, , про якісь повстання, тоді навіть"мови", я думаю, не було, "совєтська військова машина" апріорі цього б не дозволила..  
Попри таку позицію влади совєтів, українська мова все ж вивчалась у школах, а також українська культура, звичайно "совєти" спотворили Українську Історію, до "немогу" , згадати того ж Довженка...

3. "ті хто на фронті" .Хто воює? - Ну , тут дуже хотілось, відповісти, як завше - дуже грубо. Але я того робити не буду.
Вельмишановний пане _Ікс, ви , будь-ласочка уточняйте про кого ви говорите, "ті хто на фронті" - бо там є люди дуже різні.  ЯКщо ви за , мм, праворадікалів, яких там, в порівнянні, якщо одна десята, набереться від загальної кількості беспосередньо перебуваючих (бляха, дієприкметники в Укр. мові ) на лінії зіткнення, то звичайно , вони воюють за "ідею нації" , чи що в них там..
Але вибачте мене, залишок за що воює? За "чистокровних українців на українські Богом дані землі" ? - Не смішіть... Там, більша половина "толком" на Укр. мові розмовляти не вміє, половина етнічні росіяни.. із родичами в РФ, і т.д. Вони воюють щоб "чистокровні українці" їм сказали - "вали звідси, і їдь розмножуйся в на свою територію!" ? Люди просто віддають борг Державі, хтось воюює бо боїться що "оте" докотиться до його сім’ї, хтось воює бо не встиг, не зміг "відмазатись" - так, таких багато , нічого не зробиш "сістєма"..  
Розумієте, ви мені нагадуєте людей, які не бачили що коїли праворадикали, на Майдані (звичайно, за 4-ри місяці, люди радикалізувались, але то все ніщо в порівнянні із тим що почали творити праворадікали), я не вигороджую ні в якому разі отой "бєркут" - там куча козлів, ще тих. Але вибачте мене, першими вогонь із вогнепальної зброї (пістолети, гвинтівки 5,56мм, т.д.) відкрили радікали..
Звичайно, знайшлись виродки, які віддали назаз відкрити вогонь , отим стрілкам, бо беззбройних . Повторюсь, я нікого не вигороджую, трагедія сталась, ВСІ ВИННІ, БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ, мають бути покараними, чого досі не сталося..
Ви мені нагадуєте, тих людей, які створюють пишні похорони загиблому бійцю праворадікалів, на центральній площі Києва, але для яких десять убитих за день, на якійсь там "саур-могилі", бійців Укр. армії - це просто статистика...
Ви не повірити, але не праворадікали першими прийняли удар , отієї орди, і першими по кусках поїхали додому, або взагалі "пропали безвісти" (в сенсі не перейшли на сторону ворога, чи втекли, а, ну вам ясно..)... А той-же "бєркут" і йому подібні.
Воно то ясно, що праворадікали стрілляють у "оте" , що Укр. Армія, але, ммм, мені чесно, з мого досвіду, оті прадікали - м’яко кажуче не подобаються, хоча звичайно вони вносять, вагомий вклад. Але не потрібно , звеличувати їх, без Укр. Армії, їх би просто навіть в рахунок не взяли...

Якщо ви зможете мене переконати, що праворадікали праві, і їхня "ідея нації" - то є вірно, будь-ласка.
Але не треба, мені оцієї вашої "обсідятини" (від слова обсідіновий горґуль ), з вами нудно чесне слово, нудніше навіть чим із Павлом_Т.

4. Про насильство. - Оте "розривання роту", биття морди, і інше насильство, мені не подобається, мене нудить від трупів, відірваних кінцівок і т.д , мені не подобається запах крові, її смак, сморід мертвечини і т.д. Тому якщо можна, оті подробиці, опускайте, а краще розкажіть щось по-суті.

По матеріалам із Вікіпедії! Wikipedia.org P.S. Якщо десь, натупашив в плані Історії, та ін. поправляйте, фростыш_дурак.
  • 0

#333 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 03:24

Перегляд допису_Ex (22.08.2015 – 00:20) писав:

_ГОЛОДОМОР_
Так гнусмос таки може в великі літери? Може спробуєш ставити їх на початку речень? -_-
  • 0

#334 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 07:47

взяв і обісрав тему.
Я задумався про моральність права власності, а фростьіш мені знов цитати про нациків. ну дурак. Інтернаціоналіст блін. більшовики вчиняли переселення саме за національною ознакою - тут ти ніяк класової ознаки не впихнеш - бо переселення вчиняли вже після того, як буржуазію і інтелегенцію знищили. як переселяли кримських татар, чеченів, інших. Для більшовиків "нація" багато значила. Як багато значила графа "національність" в паспорті. І переписи населення робили з упором на націю, а не на суспільний клас. Голодомор - геноцид національно спрямований, а не класово, це ти не перебрешиш.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.08.2015 – 20:58) писав:

моральне право - маємо, право сильнішого - ні
Ось тут ось моя думка категорично навпаки.
Морально ми не маємо права прикидатися жертвою і вимагати компенсації. Якщо в брата дитина померла - вимагати її майно собі - аморально.
А от право сильнішого - мораль агресора - то інша справа. Якби ми мали силу відібрати те майно, що раніше відібрали у наших родичів - То це все ж таки мораль агресора - вбити ворога, забрати його майно.
З нашої точки зору то аморально допускати, щоб агресор, ворог, вбивця наших родичів користувався майном наших родичів. Але собі отримати матеріально вигоду від вбивства наших родичів - аморально. Тому тут годиться тільки мораль агресора. Тобто не годиться поняття "повернув", але годиться поняття "відібрав".
  • 0

#335 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1756 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 22.08.2015 – 08:09

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.08.2015 – 03:24) писав:

Так гнусмос таки може в великі літери? Може спробуєш ставити їх на початку речень? -_-
уміє але робе то як садист. Але той текст, (як і цей) - це ХРюшка і настільна клавіатура.

Прихований текст

• 0

#336 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 09:02

Перегляд допису_Ex (22.08.2015 – 08:09) писав:

Прихований текст
Шикарний текст під спойлером, особливо з початку, дякую. Під кінець тексту вже важче стало читати.

Ця тема про голодомор. Людей повбивали мільйони. Повбивали не відразу кулею чи сокирою - а відібрали їжу. Відібрали силою ту їжу, яку люди самі собі своєю працею здобули. Вбили суспільство.
От уяви собі суспільство людей як один організм, одну істоту. Суспільство хоче жити - як і кожна жива істота. Суспільство саме для себе працює, щоб собі їжу здобути, а ворог це суспільство калічить і їжу відбирає, і на голодну смерть людей лишає.
Але це ще не саме страшне - саме страшніше стається потім! Ще страшніше ніж голодомор!
Людям цього суспільства втовкмачують думку, що їхнє суспільство - зло.
От уяви суспільство як одне людське тіло, а людей - як клітини цього тіла. У людини клітини не дружать з організмом - як це називається в медицині? РАК! А рак часто виникає в наслідок радіаційного опромінення. Фростьіш, ти - ракова пухлина.
Ворог скалічив українську націю, заморив голодом, а потім ще й радіаційним опроміненням (пропагандою) викликав рак у цього скаліченого замореного тіла. А Україна "ще не вмерла" і пісню про то співає. Держава Україна - щойно народилася. А "ще не вмерла" українська нація.
Але помирає. А жити хочеться! І тому з останніх зморених сил українська нація чіпляється за життя, бореться за виживання - а ракові пухлини зсередини заважають, кажуть що хотіти вижити - то зло, що потрібно вмерти і дати добрива для іншого організму, щоб з клітин організму української нації виріс інший глобальний організм, в якому змішані всі ракові пухлини.
Оцей твій інтернаціональний організм, інтернаціональне суспільство - це монстр Франкенштейна, і він не життєздатний - він не дає потомства!
Тому ми, здорові клітини організму української нації - хочемо вижити саме в організмі української нації - українска нація - дуже живучий організм, на наше знищення затрачено дуже багато сил, інші нації вже давно виздохли при такому тискові. А ми зможемо регенерувати, і вилікуватись, і стати здоровим суспільним організмом.
  • 0

#337 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 17:15

уміє але робе то як садист. Але той текст, (як і цей) - це ХРюшка і настільна клавіатура.

Прихований текст
Вельмишановний пане _Ікс, я є дуже чуйна, і емоційна людина :lol: .

Я боюсь , вас запитати а ви, розумієте через що у мене із вельмишановним ХКВ, почалась дискусія? Бо вельмишановний ХКВ, вважають що ПОТРІБНО ДЕРЖАВУ СТВОРЮВАТИ НА ОСНОВІ НАЦІЇ, більше того, потрібно ВИОКРЕМЛЮВАТИ НАЦІЮ, в правах наприклад, СОРТУВАТИ ЛЮДЕЙ, за НАЦІОНАЛЬНІСТЮ, ПОХОДЖЕННЯМ, КУЛЬТУРОЮ - відповідно у мене виникли а як ви це робитимете, бо це можна робити тільки з допомогою Генетики - звідси і тролінг "чистокровності"

Кого я незиваю праворадікалами, ааааааааааааааааааааааааааааааааааххххххххххххххххххххххххххааааааааааааах, ну як вам сказати, ну от візьмемо вами згаданий баталіон_Азов :) . - А хто його створив, ґа? хД - А чи не Соці_ал-Націо-нальна-Асамблея, як ви гадаєте? А чи не входить ц _сна_ до правага_сіктора? ґа? ґа? ґа? хД А яка ідеологія, повторюсь, довбана ІДЕОЛОГІЯ , цієї організації, т.є. "чим вона дише", за вмирають її воєни, як ви гадаєте? О_о - Ну, любь’язно скориставшись наданими нам Вікіпедією даними httpХХХХХХ//web.archive.org/web/20140924041340/http://rid.org.ua/knigarnya/AB/slovo.pdfХХХХХХХ , - так, я знаю підіфі, але мені якось по-цимбалам, що геолокації в цьому плані... https://en.wikipedia...tional_Assembly - ось отут, Вікіпедія. оце ось є , можна сказати Біблія , цієї, вельми, ммм, прекрасної організації, порівняйте те що написано на сторінці 25ть, із оцим.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (11.08.2015 – 07:29) писав:

Сьогодні більшість дітей народжуються інвалідами. Якби не тисячі грошей на лікування - вони б померли. Але виростуть інвалідами, і будуть отримувати пенсію, житимуть паразитами в суспільстві. Гірше ніж померли б. Не Гондурас.

З ваших символів, я роблю висновок, що ви ні "куєте, ні мелите" про оті праворадікальні організації, навіть не "удосужелись" прочитати про них у Вікіпедії (статті написані , тими ж членами ци організацій хД, я гадаю). Можливо ви "пересікались" із новачками у праворадікальних організаціях, яких вони набрали "на волні" патріотизму, яка пронеслась Україною, а Укр. Армія в той час, мала, ну дуже плачевний вигляд... тому туди мало хто хотів йти. :( . Але, чи то ви просто прикидаєтесь, чи ви дійсно нічірта не розумієте в отій "ідеї_нації" .

"Ватани" - то є жах, я знаю, повірте часто доводилось із такими люддьми пересікатись, і дійсно там вік немає особливого значення, люди "обдовбані" до "немогу" . Вони вважають, до прикладу Українську мову - злом, врагом, і т.д. Вони вважають що їх, як корінних мешканців тієї землі, постійно гнобили "укри", а тепер у них "велікоє возйеднання із братнім російським народом, нацією, чим там іще..." - це все результат , посіяної однією сусідньою державою, міжнаціональної дискримінації, інтолерантності, шовінізму. - В цьому плані, "Нормальні" українці, відрізняються від "ватанів" - "нормальні" українці, не виділяють , не сортують людей по національності, расі, мові, культурі, хоч звичайно живуть за тими ж правилами (культурою), як і їхні предки, але вони не живуть минулим... і не ізолюють свою культуру, від інших - для цього є Музеї і Етнічні Фестивалі, все тече, все змінюється - культура, тут не є винятком. - хтось, мені не знайомий це сказав.

Етнічні росіяни в лавах Укр. армії - ви мабуть жартуєте... чи ви гадаєте якщо людина написала в паспорті - нац. Українець то вона є етнічним українцем , хахахаахаа. Розумієте, так уже склалось, що українці і росіяни (якщо їх можна було тоді так назвати...) "перемішувались" тисячоліттями... Тому, генетично відрізнити українця від росіянина, ну... ммм, ну це складно, я гадаю в Україні, приблизно пополам тих і тих. Якщо брати до уваги, етнос Придніпрянців, чи як їх там. - Якщо додати до цього, те що чисту УКРАЇНСЬКУ, ви наврядче почуєте часто в Укр. Армії, там в основному Суржик + Українська + Російська, то вийде що десь половина солдатні , ні "кує ні мече" на "нормальній" Укр. мові, в "польових" умовах , ааааааааааааааааааааааахахаххаа . Ну я не знаю "СТОЙ!" , "ЗАРЯЖАЙ!" , "КУДА_БЛ***"!?" "ПРІЦЕП!", "К_БОЮ!" , "ПРІЦЕЛ!", "**БАШ!" хД , "НА_ПРОВОДІ!" ну і т.д, я думаю логіку ви зрозуміли, різниця в тому, що в Укр. Армії, в принципі ПОХРІНУ на якій ти мові "в полі" (офіційні тиради, то ясно на офіційні державній мові, ібо Укр. Армія - то є патріоти! яких ще пошукати треба ахахааааааааааааааааааааааааааааххаа хД - жартую, жартую, там реально багато патріотів України, ну принаймні тих кого я зустрічав. ) галялякаєш, а в Богом проклятому частині донбасику де динири , за Укр. мову, можуть і покалічити (не "отходя від каси")... ВІДЧУВАЄТЕ ДОВБАНУ РІЗНИЦЮ МІЖ НАМИ, І НИМИ!???

Вельмишановний пане _Ікс, ив там свій постпроцессор "підлатайте", бо він у вас, судячи із того що ви пишите ,, замість того щоб обробляти ІНФ, адекватно, він видає результат, який у мене викликає "крітікал_ірор", я знаю моя машина - то є жах, :D , але все ж таки, додайте собі там регістрів якихось, я не знаю, шину підкачайте хД , не травіть все отим нікотином і алкоголем, і ВИСИПАЙТЕСЬ, когнітивні нейрони, згідно недавніх досліджень, які пошкоджуються коли люди не висипається ВНОЧІ, не відновлюються, в своїй більшій частині, навіть при спанні В ДЕНЬ.

https://en.wikipedia...ki/Right_Sector
https://en.wikipedia...tional_Assembly
https://en.wikipedia...organization%29
https://en.wikipedia...7s_Self-Defence
https://en.wikipedia...riot_of_Ukraine
https://www.hate-spe...r-right-forces/ - дурня, але все ж таки
pravyysektor.info/
http://banderivets.org.ua/
  • 0

#338 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 17:44

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 17:15) писав:

більше того, потрібно ВИОКРЕМЛЮВАТИ НАЦІЮ, в правах наприклад, СОРТУВАТИ ЛЮДЕЙ, за НАЦІОНАЛЬНІСТЮ, ПОХОДЖЕННЯМ, КУЛЬТУРОЮ
я такого не писав.
окремо я писав про актуальну сьогодні проблему міграції, що переселенці з донбасу - це така ж проблема міграції, як і наприклад турки в Німеччині. І про те, що переселенці повинні або ставати частиною суспільства, або не переїжджати на територію суспільства, частиною якого вони не хочуть ставати.
І окремо від того я писав те, що ти мене тролиш - про інвалідів. От українське суспільство - інвалід, ще й рак повсюди. Але я проти того, щоб життєдіяльність підтримували штучно кредитами - ми повинні самі боротися за своє виживання, без подачок. І люди інваліди повинні самі собі заробляти на життя - без пенсій.

А про сортувати людей зараз напишу. Так, я не проти сортувати людей за культурою. У людей, що своєю більшістю створюють суспільство, повинна бути законна можливість виселити сусіда, який їм не до вподоби. Але для цього вони мусять мати достатньо грошей, щоб викупити його майно.
  • 0

#339 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 17:49

То що тобі хоч на ХР заважає писати текст правильно? Переконання?

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 07:47) писав:

Ось тут ось моя думка категорично навпаки.
Морально ми не маємо права прикидатися жертвою і вимагати компенсації.
Не приписуй мені тверджень, які я не виказував - це не ввічливо. Я писав про право на територію.
  • 0

#340 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 17:56

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 17:15) писав:

З ваших символів, я роблю висновок, що ви ні "куєте, ні мелите" про оті праворадікальні організації, навіть не "удосужелись" прочитати про них у Вікіпедії (статті написані , тими ж членами ци організацій хД, я гадаю). Можливо ви "пересікались" із новачками у праворадікальних організаціях, яких вони набрали "на волні" патріотизму, яка пронеслась Україною, а Укр. Армія в той час, мала, ну дуже плачевний вигляд... тому туди мало хто хотів йти. :( . Але, чи то ви просто прикидаєтесь, чи ви дійсно нічірта не розумієте в отій "ідеї_нації" .
Це звернення до Еха?
оті праворадикальні організації в основному - соціалісти і христануті. Тому вони мені не до вподоби. Те що вони міцно чіпляються за християнство повністю перекреслює їхній український націоналізм. де єврейський бог - там єврейський націоналізм. А ще є інші чудіки - наприклад дивізія мізантропів - так ті дурні у валгалу хочуть. вони б іще 72 гурії захотіли. ну хіба ж це український націоналізм? Ні, це просто дурня дитяча.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.08.2015 – 17:49) писав:

Не приписуй мені тверджень, які я не виказував - це не ввічливо. Я писав про право на територію.
моральність права на територію, яка належала українцям, яких убили. я вважаю. що аморально відстоювати це право за аргументом рідності.
Право на цю територію може бути моральним, тільки в агресивній моралі окупанта.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних