Перейти до вмісту

Голодомор. 1932-33

Повідомлень в темі: 361

#301 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з лісу

Відправлено 21.09.2012 – 18:06

Перегляд дописуЗварич (21.09.2012 – 16:45) писав:

Відповідей немає, бо питання сформульовано неправильно. Націоналісти не вірять в індустріалізацію. Вони вірять в те, що Сталін хтів знищити українців як етнос. Знищував два роки, а потім раптом передумав. Чому передумав, вони теж не знають ;)
Треба перечитати "Поднятая целіна". Шолохов ще у 1929 році писав про майбутній голод... А часу нема, та і бажання теж.
Насправді Сталін робив і те і інше, він Голодомором знищував українців, а пшеницю гнав в Європу на експорт і фактично обмінював її на індустріалізацію, яку тоді фактично робили в совдепії європейці своїми технологіями.
  • 1

#302 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.09.2012 – 18:51

Перегляд дописуЗварич (21.09.2012 – 16:45) писав:

Відповідей немає, бо питання сформульовано неправильно. Націоналісти не вірять в індустріалізацію. Вони вірять в те, що Сталін хтів знищити українців як етнос. Знищував два роки, а потім раптом передумав. Чому передумав, вони теж не знають ;)
Треба перечитати "Поднятая целіна". Шолохов ще у 1929 році писав про майбутній голод... А часу нема, та і бажання теж.
фігня. Передбачити голод могла людина хіба та, що має над-здібності, або той, хто добре розбирався в політиці і добре знав Сталіна. Варіант "неурожай" - не канаєт. Тому що про неурожай можна було б говорити хіба про 47-й рік. І то від неурожаю люди мільйонами на вмирають.

Я знаю, що голодомор не визнають ті, чиї сім"ї мали можливість вижити за рахунок зрадників-батьків, які продались совєтам і самі відбирали хліб у населення, або... інших варіантів немає.
  • 3

#303 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 19:11

Перегляд дописуОлеська (21.09.2012 – 18:51) писав:

Я знаю, що голодомор не визнають ті, чиї сім"ї мали можливість вижити за рахунок зрадників-батьків, які продались совєтам і самі відбирали хліб у населення, або... інших варіантів немає.
це точно, Голодомор не визнають комуняцькі прихвосні, ті хто погодилися служити комунякам і пішли в колгосп. Таким прихвосням навіть корову в дворі залишали не те що просто їжу. А у тих хто не пішов в колгосп, вигрібали все до ниточки і тому вони помирали від голоду.

Повідомлення відредагував лісовик: 21.09.2012 – 19:11

• 1

#304 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 21.09.2012 – 19:16

Я знаю, що голодомор не визнають ті, чиї сім"ї мали можливість вижити за рахунок зрадників-батьків, які продались совєтам і самі відбирали хліб у населення, або...
Або тим хто свято вірить в комунізм.
Якщо брати моїх знайомих бабусь очивидців і тих, хто народився приблизно в ті роки, то вони отріцають, те що голод був навмисним якраз під предлогом, того що "Ви що Совети так вченити не могли"

Перегляд дописулісовик (21.09.2012 – 19:11) писав:

це точно, Голодомор не визнають комуняцькі прихвосні.
Ти б по проще виражався, люди різні і у кожного свої погляди, ті хто підтримують комуністичну партію, не вороги, вони теж хочуть добра Україні, тільки радянській Україні
  • 0

#305 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 19:18

Перегляд дописуxTANATOSx (21.09.2012 – 19:11) писав:

Якщо брати моїх знайомих бабусь очивидців і тих, хто народився приблизно в ті роки, то вони отріцають, те що голод був навмисним якраз під предлогом, того що "Ви що Совети так вченити не могли"
вони закривають очі, тому що стидно визнати, що сусід-сусідка, родич чи знайомий помер від голодної смерті тоді, коли їх сім"я вижила.
одна бабця в селі, де мама моя зараз живе, розказувала про голодомор. Казала, що вижила тільки завдяки тому, що її трохи підгодовувала дівчинка з сім"ї того, хто забирав харчі у селян, за те, що та їй помагала з навчанням. вижили дітки в селах, в школах яких давали якусь бадью їсти, вижили ті, хто жив біля Бугу - рибу і скойки ловили.
  • 0

#306 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 19:18

Перегляд дописуxTANATOSx (21.09.2012 – 19:11) писав:

а батьки моєї бабусі не пішли в колгосп і померли від голодомору, бо все в них забрали...
  • 1

#307 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 19:23

Перегляд дописуОлеська (21.09.2012 – 19:18) писав:

вони закривають очі, тому що стидно визнати, що сусід-сусідка, родич чи знайомий помер від голодної смерті тоді, коли їх сім"я вижила.
одна бабця в селі, де мама моя зараз живе, розказувала про голодомор. Казала, що вижила тільки завдяки тому, що її трохи підгодовувала дівчинка з сім"ї того, хто забирав харчі у селян, за те, що та їй помагала з навчанням. вижили дітки в селах, в школах яких давали якусь бадью їсти, вижили ті, хто жив біля Бугу - рибу і скойки ловили.
Розповіді, що я чув сильно відрізняються від твоїх, а саме:
"Так, був голод, так дехто помер, але було не так страшно як описуют"

Перегляд дописулісовик (21.09.2012 – 19:18) писав:

а батьки моєї бабусі не пішли в колгосп і померли від голодомору, бо все в них забрали...
А сім’я моєї бабусі поїхала з Білорусії до Сибіру, за те що була дворянська. Моїм теж від комуняк дісталось
  • 0

#308 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 19:28

Перегляд дописулісовик (21.09.2012 – 19:18) писав:

ну так, голодранці позабирали все у хазяїв. як просто, правда? живеш, ніфіга не робиш тоді, як інший гарує, підриває своє здоров"я і задля чого? задля того, щоби отой волоцюга-голодранець забрав усе в тебе, загнав у колгосп і тобою ще поганяв?

Перегляд дописуxTANATOSx (21.09.2012 – 19:23) писав:

ну якщо людоїдство - це "не так страшно", то я не знаю, що може бути страшніше?
  • 2

#309 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 19:30

було страшно насправді... дітей їли... моя бабуся чудом вижила... послухав би ти її розповіді вечорами які вона мені розповідала...

Перегляд дописуОлеська (21.09.2012 – 19:28) писав:

ну так, голодранці позабирали все у хазяїв. як просто, правда? живеш, ніфіга не робиш тоді, як інший гарує, підриває своє здоров"я і задля чого? задля того, щоби отой волоцюга-голодранець забрав усе в тебе, загнав у колгосп і тобою ще поганяв?
так...

А сім’я моєї бабусі поїхала з Білорусії до Сибіру, за те що була дворянська. Моїм теж від комуняк дісталось
співчуваю...
  • 1

#310 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 19:31

Перегляд дописулісовик (21.09.2012 – 19:30) писав:

було страшно насправді... дітей їли... моя бабуся чудом вижила... послухав би ти її розповіді вечорами які вона мені розповідала...
ну хто ж таке ввечері розказує?
  • 0

#311 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 19:42

Перегляд дописуОлеська (21.09.2012 – 19:31) писав:

ну хто ж таке ввечері розказує?
коли я був малий вона не розповідала, а коли вже став старше то тоді довгими зимовими вечорами я багато що дізнався...

Повідомлення відредагував лісовик: 21.09.2012 – 19:43

• 1

#312 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 19:42

Перегляд дописуОлеська (21.09.2012 – 19:28) писав:

ну якщо людоїдство - це "не так страшно", то я не знаю, що може бути страшніше?
Я перезказую те що чув, це або мені не говорять правду, або в моєму селі реально такого не було
  • 1

#313 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.09.2012 – 20:12

Перегляд дописуxTANATOSx (21.09.2012 – 19:42) писав:

Я перезказую те що чув, це або мені не говорять правду, або в моєму селі реально такого не було
не знаю за твоє село. але те, в якому живе моя мама зараз, старі люди, що пам"ятають голомор, знають про випадок, коли з"їли дівчинку сусідська сім"я. розказують, що боялись дітей самих пускати, бо дітей відловлювали і їли.

колись казала статистику. Біля Немирова є село Чуків. велике село. так от, за часи війни чуківчан загинуло 100 чол., а в голодомор - 1000. І пам"ятник тим, хто загинув у війні, є, а тим, хто в голодомор - немає. Ми не маємо ніякого морального права судити, що і як було, вірніше заперечувати голодомор. Але ми повинні пам"ятати ці жахіття, аби таке більше не повторилось.
  • 1

#314 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.09.2012 – 20:50

Перегляд дописуshіver2005 (14.09.2012 – 17:41) писав:

А ви їх спитайте, чи воно їм треба. Політика вже нікого не цікавить, навколо одні маніпуляції.
бидлу нічого не треба крім жрачки, побухати, порозважатись

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.09.2012 – 13:06) писав:

ох. у мене такі дурні думки бувають. от уявив, якби ото я був керівником такої країни. і мені потрібно було б терміново провести індустріалізацію власними силами. які у мене є можливості, окрім нещадної експлуатації найнижчого класу суспільства? звісно ж голодомор - то явний перебір. але без нещадної експлуатації людей не обійтися.

як зацікавити селян працювати більше, ніж їм то потрібно? адже селяни самі по собі незалежні, і не будуть працювати на міщан, якщо їх не примусити.
якщо не використовувати силовий примус, то треба вигадати щось інше.
допустимо альтернативу - якщо не забирати все майно, а забрати лише коней. дати трактори. для тракторів треба запчастини і дизпаливо. ось так створити комерційну зацікавленість. але де взяти трактори? індустріалізація ще не проведена.
Які ще є варіанти? пропонуйте.
Подивися досвід освоєння Канади, і зрозумієш як і джосвід США.

Перегляд дописуxTANATOSx (21.09.2012 – 19:16) писав:

Ти б по проще виражався, люди різні і у кожного свої погляди, ті хто підтримують комуністичну партію, не вороги, вони теж хочуть добра Україні, тільки радянській Україні
сексуальні збочення не цікавлять, мазохізм їхня приватнса справа. І всяку шизофренію треба лікувати

Перегляд дописуxTANATOSx (21.09.2012 – 19:42) писав:

А в мене говорять було...

Повідомлення відредагував MqM: 21.09.2012 – 20:49

• 1

#315 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 21.09.2012 – 23:14

Перегляд дописулісовик (21.09.2012 – 18:06) писав:

Насправді Сталін робив і те і інше, він Голодомором знищував українців, а пшеницю гнав в Європу на експорт...
Ога... Одна рука Сталіна продавала золоті яйця на Захід, а друга нищила курку, яка ті яйця несла...

фігня. Передбачити голод могла людина хіба та, що має над-здібності, або той, хто добре розбирався в політиці і добре знав Сталіна. Варіант "неурожай" - не канаєт. Тому що про неурожай можна було б говорити хіба про 47-й рік. І то від неурожаю люди мільйонами на вмирають.
Про неурожай не пам"ятаю. А от про масове знищення худоби для того, аби вона не потрапила до колгоспів і про майбутній голод, як наслідок того знищення, Шолохов таки щось писав;)

Перегляд дописуMqM (21.09.2012 – 20:50) писав:

Подивися досвід освоєння Канади, і зрозумієш як і джосвід США.
Що мається на увазі? Тотальне знищення індіанців? Резервації?
  • 0

#316 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 22.09.2012 – 17:05

Перегляд дописуЗварич (21.09.2012 – 23:14) писав:

Ога... Одна рука Сталіна продавала золоті яйця на Захід, а друга нищила курку, яка ті яйця несла...
ні не так.
курка не хотіла нести Сталіну золоті яйця, вона хотіла взагалі мати окрему державу, і тоді Сталін вирішив придушити курку, щоб не брикалася і покірно несла далі яйця Сталіну... Але дух бородьби української нації за незалежніст, не зломати, і хоч жертви від Голодомору були дуже великі, але на всі сто Сталін не зміг придушити рух опору в Україні...
  • 0

#317 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.09.2012 – 20:30

Лісовик, прошу не плутати класову боротьбу з національною. не згоден що боротьба велася за національною ознакою. бо хоч в класі експлуататорів за національністю переважали жида, а в класі пригноблених за національністю переважали українці, все-одно боротьба з боку жидів-експлуататорів велася проти буржуазних селян, а не проти всіх українців.
  • 0

#318 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 22.09.2012 – 20:39

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.09.2012 – 20:30) писав:

Лісовик, прошу не плутати класову боротьбу з національною. не згоден що боротьба велася за національною ознакою. бо хоч в класі експлуататорів за національністю переважали жида, а в класі пригноблених за національністю переважали українці, все-одно боротьба з боку жидів-експлуататорів велася проти буржуазних селян, а не проти всіх українців.
Думаю що боротьба велася не лише проти буржуазія, а взагалі проти всіх незгодних з совдепівською окупацією
а національна ознака тут теж мала місце бо серед українців було найбільше тих хто чинили опір от тому їх і почали нищити за національною ознакою
  • 1

#319 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 23.09.2012 – 00:56

Перегляд дописулісовик (22.09.2012 – 17:05) писав:

курка не хотіла нести Сталіну золоті яйця, вона хотіла взагалі мати окрему державу, і тоді Сталін вирішив придушити курку, щоб не брикалася і покірно несла далі яйця Сталіну... Але дух бородьби української нації за незалежніст, не зломати, і хоч жертви від Голодомору були дуже великі, але на всі сто Сталін не зміг придушити рух опору в Україні...
Ну то розкажи нам, сірим, про рух опору та боротьбу української нації за незалежність проти Сталіна в 30-х роках... Чи слабО?;)
  • -1

#320 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 23.09.2012 – 19:12

Перегляд дописуЗварич (23.09.2012 – 00:56) писав:

Ну то розкажи нам, сірим, про рух опору та боротьбу української нації за незалежність проти Сталіна в 30-х роках... Чи слабО? ;)
не плутай муху з варенням
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних