Перейти до вмісту

Голодомор. 1932-33

Повідомлень в темі: 361

#281 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 29.11.2010 – 14:07

Ластiвочко, Олесько, Зміє, сподіваюся, ви розумієте, що ваша присутність на цьому заході була як поцілунок Юди?

пересвідчиться:
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry660005

Перегляд дописуОлеська (13.01.2010 09:34) писав:

Росія поки що сильна держава, впливова, тому не дуже хочеться з нею сваритись іншим, тому і не спішать особливо підтримувати Україну в категоричних висновках
Не тому. А тому що українці вибрали Президента, який офіційно озвучив позицію більшости - не було голодомору, був голод. Таким чином противсіхи познущалися з пам’яти померлих предків.

Якщо своїм на пам’ять предків наплювати то иноземці й поготів не будуть чужі проблеми вирішувати.
  • 0

#282 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.11.2010 – 14:09

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (29.11.2010 14:07) писав:

Ластiвочко, Олесько, Зміє, сподіваюся, ви розумієте, що ваша присутність на цьому заході була як поцілунок Юди?

пересвідчиться:
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry660005

Не тому. А тому що українці вибрали Президента, який офіційно озвучив позицію більшости - не було голодомору, був голод. Таким чином противсіхи познущалися з пам’яти померлих предків.

Якщо своїм на пам’ять предків наплювати то иноземці й поготів не будуть чужі проблеми вирішувати.
На все можна закрити очі, але паплюжити пам"ять закатованих - це вже занадто. Не поважаєш, то просто промовчи.
  • 0

#283 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.11.2010 – 23:33

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (29.11.2010 14:07) писав:

Мій любий Світлоносний, я з цими форумлянами на жодному спільному заході не була:8: Я взагалі ні на якому заході не була, окрім того що недавно ходила на виставу "Сльози Божої Матері" (про голодомор) і в 16 годині засвітила свічку в себе на підвіконні за душі невиннозагублених

Цитата

Знаєш, прикро, що Президент наплював на це, прикро що декому наплювати, але я відповідаю за себе, і змій, і Олеська, і інші, які запалили свічку на аватарі і на вікні....Нам багато чого забороняли колись..і гімн співати, і мову рідну, і тризуб, але наші бабці-дідусі, батьки це нам передали у спадок, без вказівок зверху...якщо комусь потрібні вказівки, то що казати?
  • 1

#284 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 30.11.2010 – 00:48

Перегляд дописуЛастiвочка (29.11.2010 23:33) писав:

Нам багато чого забороняли колись..
Все може повернутися. Все у ваших руках.
Було.

Перегляд дописуЛастiвочка (29.11.2010 23:33) писав:

якщо комусь потрібні вказівки, то що казати?
І вказівки, і правдивоа інформація потрібні багатьом.
Не всіх навчили мама з татом. Покладаючи питання української мови, історії, освіти виключно на домашній рівень ви маргіналізуєте Україну і все українське. Так, українську кухню з українською мовою ви матимете, але житемете в иншій державі. Та ви фактично уже там, проте продовжуєте себе втішати тим, що вам поки не забороняють говорити украйнською.
  • 0

#285 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.11.2010 – 00:54

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (30.11.2010 00:48) писав:

Все може повернутися. Все у ваших руках.
Було.

І вказівки, і правдивоа інформація потрібні багатьом.
Не всіх навчили мама з татом. Покладаючи питання української мови, історії, освіти виключно на домашній рівень ви маргіналізуєте Україну і все українське. Так, українську кухню з українською мовою ви матимете, але житемете в иншій державі. Та ви фактично уже там, проте продовжуєте себе втішати тим, що вам поки не забороняють говорити украйнською.
ну а голодомор до вищесказаного прив"яжіть.
2. якщо когось не вчили батьки, середовище я чим поможу? не варто було піднімати цю тему тут? Вибачайте, але я коли щось роблю то найменше звертаю увагу на те, чи дозволив це Президент, влада чи будь-хто...просто роблю...то що ви хочете закинути мені? я винна в чому?
  • 1

#286 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 30.11.2010 – 02:19

Перегляд дописуЛастiвочка (30.11.2010 00:54) писав:

то що ви хочете закинути мені? я винна в чому?
Як противсіх, причетні до того, що навіть після смерти і стількох років пам’ять про злочин і постраждалих від нього спотворюється.

Те, що у вас "в своїй хаті своя правда" - прекрасно, але те, що більше вас нічого не цікавить, що ви собі свічку поставили, а далі вам байдуже, означає що та ваша правдива хата скраю.

Якщо не вірете мені подівіться на виступи Новодворської і Борового, які ледь не в кожному виступі говорять те саме. Буквально, що противсіхи = це ті нерозумні люди, завдяки яким згортаєтсья українізація, розгортається українофобія і зокрема про тему голодомору, якого завдяки ВАМ тепер не було.

Викладу відео у відповідній темі.

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=660527
  • 0

#287 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.11.2010 – 10:39

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (30.11.2010 02:19) писав:

Якщо не вірете мені подівіться на виступи Новодворської і Борового, які ледь не в кожному виступі говорять те саме. Буквально, що противсіхи = це ті нерозумні люди, завдяки яким згортаєтсья українізація, розгортається українофобія і зокрема про тему голодомору, якого завдяки ВАМ тепер не було.
Дада, ми особисто всі документи про Голодомор знищили. І свідків теж, ога.
  • 0

#288 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.11.2010 – 10:48

Світлоносний, харе робити піар Юлі на майбутнє, - їй мабуть не поможе вже ніщо.)
А мене ніхто не переконає голосувати за неї в будь-якому разі, якого вибору нікчемного би не було.
  • 0

#289 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 02.12.2010 – 09:44

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (30.11.2010 02:19) писав:

Як противсіх, причетні до того, що навіть після смерти і стількох років пам’ять про злочин і постраждалих від нього спотворюється.
щось я пропустила цей допис...

Цитата

Те, що у вас "в своїй хаті своя правда" - прекрасно, але те, що більше вас нічого не цікавить, що ви собі свічку поставили, а далі вам байдуже, означає що та ваша правдива хата скраю.
це ваша суб"єктивна думка :happy1: Це не "моя хата скраю", а мої переконання, мої дії, вчинки і думки. Не належу до стада баранів, яким байдуже хто і куди веде.
Кого і чого ви звинувачуєте у цій темі? Що Тимошенко не прийшла до влади? Ой, я Вас прошу...Про те, що вибори президента 2010 року стали черговими виборами без вибору, не говорив хіба що лінивий. Серед очевидних підтверджень цього - як велика кількість людей, що не прийшли голосувати (майже 30%), так і доволі значна кількість тих, що проголосували проти всіх (майже 4,5%). Після парламентських виборів 2006 і 2007 років в Україні утвердилася цілковито неукраїнська - прозахідна або проросійська - система влади (фактично - режим внутрішньої окупації), що сформувалася на основі реалізації кланово-олігархічних інтересів.Як виглядали різні аспекти реалізації боротьби за владу? Загалом вони мало відрізнялися від попередніх. Знову була відсутня боротьба ідеологій. Лідери перегонів пропонували або безідеологічний набір соціально-економічних обіцянок із виразною домішкою євроатлантичних реверансів та москвофільства (Янукович, Тігіпко, Яценюк). Або, прикриваючись патріотизмом, протягували дивовижну популістську січку з окремих ідей лібералізму та соціал-демократизму (Тимошенко). Дехто, як Тягнибок, використовував окремі положення націоналізму, однак чомусь без основоположного опертя на національну ідею, без озвучення механізмів вирішення ключової проблеми - побудови української національної держави.Фактично, це вибори без переможців. Як би не тішилася Партія регіонів, перемога Януковича у майже 49% сталась виключно внаслідок ідіотичної політики помаранчевих вождів.
Даруйте за відступ, бо ж дістали ви тими своїми жалями за програш у виборах пані Тимошенко. А запалюючи свічку ми поминаємо померлих. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим, щоб знали, щоб пам’ятали, щоб цінували людське життя! І не показушно, це має виходити з серця, з душі...
Тож з якого краю ваша хата не була б, мій любий Світлоносний, до неї також знайдеться дорога. Кожен шукає зараз відповіді: що робити. І не знаходить. Від того виникає розпач, апатія, страх... А наші вороги цим користуються, вони не втрачають часу. Холуї та холопи з невизначеною національністю та українці, які не можуть визначитися, хто із них більш український, патріотичніший, правильніший і т.п. Сумно все це. Але це наше сьогодення. І нам у ньому жити або із ним боротися. І моя хата не скраю...

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 02.12.2010 – 09:45

• 1

#290 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 22:08

В Одесі пам'ятник жертвам Голодомору завалили сміттям

Цитата

У центрі Одеси 8 лютого невідомі залишили біля пам'ятника жертвам Голодомору шість пакетів зі сміттям.....
... На думку голови Одеської обласної організації УНА-УНСО Богдана Осінського, інцидент навряд чи можна вважати акцією, спеціально спрямованою на осквернення монумента.

"Я думаю, що це могли зробити якісь бомжі, які там часто тусуються. Часто можна побачити і зграї собак, які сплять біля цього пам'ятника. Це ще раз підтверджує, що міська влада не стежить за порядком у таких пам'ятних місцях", - зазначив він.

Хоча, на думку Осінського, через недавнє паплюження аналогічного пам'ятника в місті Білгород-Дністровському "є невелика вірогідність того, що це могла бути подібна акція".
.....поки наші правоохоронці, а точніше, лівоохоронці, приділяють більше уваги охороні пам'ятників таким катам, як Сталін
подробиці і фото
що казати????
  • 1

#291 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.02.2011 – 22:51

Перегляд дописуЛастiвочка (9.02.2011 22:08) писав:

В Одесі пам'ятник жертвам Голодомору завалили сміттям
подробиці і фото
що казати????

спитати чому замість прибрати хтось сфоткав і вивісив це в інет?
  • 0

#292 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 23:10

Перегляд дописуSergiy_K (9.02.2011 22:51) писав:

спитати чому замість прибрати хтось сфоткав і вивісив це в інет?
угу...а ще спитати чому те сміття не поставили під стовпом якимось?
  • 1

#293 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.02.2011 – 23:16

Перегляд дописуЛастiвочка (9.02.2011 23:10) писав:

угу...а ще спитати чому те сміття не поставили під стовпом якимось?
нє, ну це виглядає як дешевий тролінг
  • 0

#294 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 23:17

я можу ще якось зрозуміти коли б паплюжили пам"ятники бандера-лєнін - протистояння партій, а жертвам голодомору? каліки якісь
  • 1

#295 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 23:18

то мабуть борці проти дієти якісь, хз
  • 0

#296 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 11.10.2011 – 13:32

Перегляд дописуPavlo_Taiko (11.10.2011 12:48) писав:

Був процес стосовно 33го року. А кого ти хочеш засудити конкретно і за що? Мене цікавлять фамілії живих людей та конкретні статті кримінального кодексу та строки.
Я щось провтикав, мабуть, та ні. Чому ідеологія фашизму є офіційно засуджена, а комунізму, який до цього привів, ні? Тут не йдеться про те, щоби засуджувати когось по нормах Кримінального кодексу України, оскільки уже суб'єктів злочину як таких. Не хочу в політику влазити, але в Україні діє партія-правонаступник тієї партії, яка вчинила цей злочин, та й самі вони про себе так заявляють. Дивно, що вона і далі все проходить і проходить в парламент. Несправедливо є, коли засуджена ідеологія фашизму, а ідеологія комунізму не засуджена. Частим же були випадки, до речі, коли фашисти наступали на українські землі, то розкриваючи тюрми, казали до наших людей: підіть і подивіться, що робили з вашими людьми більшовики.
  • 0

#297 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 22:24

Ще не так давно про Голодомор в Україні згадувати не можна було.
Запитай своїх батьків, що чули вони про страшний голод 1932-1933 в часи своєї юності? Запитай у батьків своїх батьків, чи могли вони відкрито пом'янути невинних жертв на громадському зібранні? Чи могли вони залишити там свою свічку в пам'ять про загиблих?
Нам забороняли пам'ятати. Бо передана поколіннями пам'ять починає ставити питання, шукати відповідь, а знайдена відповідь - вимагає дії.

Сьогодні пам'ятати простіше, ніж українцям попередніх поколінь. І діяти - також. Це завдяки тому, що у складніші часи наші попередники, не зважаючи на небезпеки, утиски і ризики, пам'ятали: спочатку потайки, пошепки, але чимраз голосніше і відважніше.

Логіка очевидна: якщо тобі байдуже, якщо ти полінуєшся прийти і запалити свічку пам'яті, чи хоча б поставити її у себе у вікні в День пам'яті жертв Голодомору - це буде мовчазна згода з тими, хто спочатку організував геноцид, а потім робив усе можливе, щоб витерти його з пам'яті і тим самим - витерти з історії цілий народ. То з ким ти?
  • 1

#298 Viktorsa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 14.09.2012 – 16:07

Я вважаю, що про голодомор треба говорити-це наша історія й мі не маємо її забувати. Якщо мовчати то наші внуки взагалі історії нації знати не будуть. Так житимуть тай усе
  • 0

#299 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.09.2012 – 13:06

ох. у мене такі дурні думки бувають. от уявив, якби ото я був керівником такої країни. і мені потрібно було б терміново провести індустріалізацію власними силами. які у мене є можливості, окрім нещадної експлуатації найнижчого класу суспільства? звісно ж голодомор - то явний перебір. але без нещадної експлуатації людей не обійтися.

як зацікавити селян працювати більше, ніж їм то потрібно? адже селяни самі по собі незалежні, і не будуть працювати на міщан, якщо їх не примусити.
якщо не використовувати силовий примус, то треба вигадати щось інше.
допустимо альтернативу - якщо не забирати все майно, а забрати лише коней. дати трактори. для тракторів треба запчастини і дизпаливо. ось так створити комерційну зацікавленість. але де взяти трактори? індустріалізація ще не проведена.
Які ще є варіанти? пропонуйте.
  • 0

#300 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 21.09.2012 – 16:45

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.09.2012 – 13:06) писав:

Які ще є варіанти? пропонуйте.
Відповідей немає, бо питання сформульовано неправильно. Націоналісти не вірять в індустріалізацію. Вони вірять в те, що Сталін хтів знищити українців як етнос. Знищував два роки, а потім раптом передумав. Чому передумав, вони теж не знають;)
Треба перечитати "Поднятая целіна". Шолохов ще у 1929 році писав про майбутній голод... А часу нема, та і бажання теж.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних