Перейти до вмісту

Голодомор. 1932-33

Повідомлень в темі: 361

#201 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2010 – 20:52

Перегляд дописуst SPEAKER (8.01.2010 20:41) писав:

Так, я вважаю, що ті умови, які були створені за мирні невоєнні роки в демократичній Україні ніяк не кращі за ті, які були створені тоталітарним режимом за воєнні роки. І саме від цього "свідома влада" намагається відвернути увагу, волаючи на весь світ про голодомор.
Вічно всі винні крім самих. Сором.
Ви помиляєтеся.
Адже по-перше, під час голодомору скорочувалося не стільки населення України в цілому, скільки частка саме українців у населенні; і по-друге, у демократичній країні є вибір: наприклад, моїхати з країни - і це ніфіґа не голодомор, навіть близько. Ото ті, котрі під час голодомору панаєхалі, після 1991 року виїхали взад. Фактично частка українців серед населення з 1991 року збільшилася, що є добре.
  • 0

#202 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 08.01.2010 – 21:27

Інфляція й безробіття, дитяча смертність і нетривалість життя в паспорт не дивляться.
І яка нахер різниця хто помирає і хто не народжується: будь то поляк, чех, українець чи росіянин?

Ви якісь стурбовані відсотками українців, чес-слово.

Але жодні відсотки не замінять документів. І жодні відсотки не витягнуть країну з дупи світових рейтингів. Хай навіть весь світ визнає геноцид, ми залишаємося в дупі зі своїми голодоморами, украми та Ісусами. І жоден геноцид не нагодує наших безпритульних і не знайде ім родини.

Просрали гроші на муру? Просрали. І просираємо. Просираймо й далі!
Врешті решт нас залишиться... ні, нас не залишиться. А тоді і про великих укрів, яких геноцидили всі кому не ліньки, ніхто не згадає.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 08.01.2010 – 21:28

• 0

#203 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 08.01.2010 – 21:38

Перегляд дописуst SPEAKER (8.01.2010 21:27) писав:

Просрали гроші на муру? Просрали. І просираємо. Просираймо й далі!
ваш варіант виходу із ситуації що склалась?
  • 0

#204 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 08.01.2010 – 22:30

Не думаю, що в темі голодомору буде доречно викладати свої роздуми щодо економічної ситуації.
Я певен лишень у тому, що витрачати гроші платників податків на вивчення цієї теми, переписування книжок і їх тиражування, на встановлення пам"ятників померлим людям, яким взагалі кажучи байдуже до цього, надто нерозумно для держави, що має великі економічні проблеми.

У нас є живі люди. Потрібно думати про них, а не вивчати тих, хто помер. Бажаєте пам"ятати? Ніхто не заважає. Бажаєте шанувати? Ніхто не заважає.
Хтось хоче досліджувати цю тему? Нехай, але за власний кошт, а не державний.

Цитата

Президент Віктор Ющенко збирається ініціювати виділення бюджетних коштів на вивчення Голодомору 1932-33 рр. Він відзначив, що у держави є готовність за допомогою спеціальних коштів профінансувати всі витрати по створенню методики вивчення історії голодомору в школах.

Мені, наприклад, не потрібно, щоб за мої податки стурбовані придурки мені ж промивали мозок своєю мачнею.
  • 0

#205 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.01.2010 – 22:45

Перегляд дописуst SPEAKER (8.01.2010 20:41) писав:

А мені за вас сором. Страшенно соромно, що такі, як ви, мають право не лише існувати, а ще називають себе українцями.
  • 0

#206 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.01.2010 – 22:47

Перегляд дописуОлеська (8.01.2010 22:45) писав:

А мені за вас сором. Страшенно соромно, що такі, як ви, мають право не лише існувати, а ще називають себе українцями.
вони на щастя називають себе сесесерунами, так шо все ок
  • 0

#207 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 08.01.2010 – 23:09

Перегляд дописуОлеська (8.01.2010 22:45) писав:

А чого ви за мене соромитеся? Я ж не соромлюсь за вас через те, що ви сліпо вірите владним матюгальникам.

Вареник

сесесерун - Искомая комбинация слов нигде не встречается. (с) yandex.ua

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 08.01.2010 – 23:10

• 0

#208 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 08.01.2010 – 23:24

Перегляд дописуst SPEAKER (8.01.2010 22:30) писав:

Не думаю, що в темі голодомору буде доречно викладати свої роздуми щодо економічної ситуації.
тоді викладіть їх в якійсь темі яка призначен саме для цього, наприклад тут:
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...0&start=120
  • 0

#209 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.01.2010 – 23:25

Інфляція й безробіття, дитяча смертність і нетривалість життя в паспорт не дивляться.
Ну, наведіть ці показники за часів голодомору й тепер - порівняємо.

Ви якісь стурбовані відсотками українців, чес-слово.
Природно бути стурбованим чисельністю українцв у темі про голодомор. Дивно, що вас це не турбує.
  • 0

#210 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 01:10

Бо мені пофіг якої національності була кожна людина з того числа. І значно більше мене турбує кожна ненароджена нині дитина і кожна залишена у роддомі (а це,дуже вірогідно, майбутній злодій) через неспроможність батьків її виховувати.

Вивчати цифри - завдання статистів.
  • 0

#211 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 09.01.2010 – 01:17

Перегляд дописуst SPEAKER (9.01.2010 01:10) писав:

Бо мені пофіг якої національності була кожна людина з того числа. І значно більше мене турбує кожна ненароджена нині дитина і кожна залишена у роддомі (а це,дуже вірогідно, майбутній злодій) через неспроможність батьків її виховувати.

іди уже в люлю, а то завтра в школу рано... :)
  • 0

#212 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 01:18

Вельми смішно =)
  • 0

#213 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 02:17

Так і дописуйте про вашу турботу у відповідній темі, чьо ви сюди припхалися?

Злив зараховано, дякую.
  • 0

#214 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 04:14

Цитата

Так і дописуйте про вашу турботу у відповідній темі, чьо ви сюди припхалися?
Ти вважаєш, що замість вирішення проблем вимирання нації сьогодні, треба вирішувати проблеми давно померлих людей?
Ти вважаєш, що вивчення дій давно неіснуючих урядів, за часів яких зникло 8 мільонів, важливіше за вивчення дій нинішніх урядів, за часів яких зникло 9 ?

Подивися сюди, падло! http://www.donor.org.ua/index.php?module=a...&act=actual
Це майбутні вчені, правоохоронці, вчителі, лікарі, винахідники! Їхні імена не будуть написані на тій скелі за 750 мільонів! Їх імена не будуть написані в підручниках тих ручних істориків! Їх імена не будуть написані на теревенях!
Бо їх вбивають мудаки, що називають себе "свідомими патріотами"
Твій геноцид 33го - це біле покривало, яким прикрили 9 мільонів твоїх сучасників!

Твої онуки згадатють Ющенка і всіх його прихвостнів як ката української нації, що влаштував свій геноцидний піар за рахунок не лише мертвих, а і живих. Згадають і вас, тупих папуг, що сліпо повторювали пропагандистську маячню.

Відправ на мене скаргу, бо я нарешті зірвався.

Богуслав. образа. +10%. бан на 3 дні.

Повідомлення відредагував Богуслав: 09.01.2010 – 14:12

• 0

#215 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 09.01.2010 – 09:28

Голод,голодомор,геноцид,етноцид,Холокост-все це було,бо є свідки,не треба шукати у архівах,читати літературу,навіть серйозну,вистачить лише знайти тих людей,якше вишли з кароторжних часів,у мене в селі таких навіть п'ять чоловік не набереться,і я їх знаю,ще в школі як був ми ходили і допомагали їм чим могли,адже вони залишилися самі і чекають свого кінця... Що Ви всі оцими словами хочете довести,кому,навіщо? Ми повинні самі в серцях визнати втрату... А не доводити всім що ми бідні і що ми пережили,щоб весь світ нас пожалів? Голод вже признано багатьма державами. Що ще треба? Мені не треба доводити існування голоду,але і я не збираюся іншим доводити. Голодомор був,і це наше тавро на все життя...
  • 0

#216 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 14:58

Перегляд дописуst SPEAKER (9.01.2010 04:14) писав:

Ти вважаєш, що замість вирішення проблем вимирання нації сьогодні, треба вирішувати проблеми давно померлих людей?
Ти вважаєш, що вивчення дій давно неіснуючих урядів, за часів яких зникло 8 мільонів, важливіше за вивчення дій нинішніх урядів, за часів яких зникло 9 ?
Просто необхідно знати власну історію для подальшого уникнення тих самих помилок, щоби вдруге (чи вдесяте) не наступити на ті ж граблі під назвою "Росія" (і тим більше "комунізм").

Це майбутні вчені, правоохоронці, вчителі, лікарі, винахідники! Їхні імена не будуть написані на тій скелі за 750 мільонів! Їх імена не будуть написані в підручниках тих ручних істориків! Їх імена не будуть написані на теревенях!
Бо їх вбивають мудаки, що називають себе "свідомими патріотами"
Твій геноцид 33го - це біле покривало, яким прикрили 9 мільонів твоїх сучасників!
Свідомі патріоти створили ГМО, отруюють вихлопними газами повітря, зливають з власних заводів відходи у ріки та озера України, заполонили ринки країни шкідливими китайськими товарами, заливають молодь горілякою і теде? Адже маса факторів впливають на те, що росте нездорове покоління в фізичному (та і в моральному) плані. То це все справа рук свідомих патріотів???

Твої онуки згадатють Ющенка і всіх його прихвостнів як ката української нації, що влаштував свій геноцидний піар за рахунок не лише мертвих, а і живих. Згадають і вас, тупих папуг, що сліпо повторювали пропагандистську маячню.
Маю надію, що наші онуки врешті не знатимуть, що таке есесер та комунізм.
  • 0

#217 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.01.2010 – 15:06

Перегляд дописуОлеська (9.01.2010 14:58) писав:

Свідомі патріоти створили ГМО, отруюють вихлопними газами повітря, зливають з власних заводів відходи у ріки та озера України, заполонили ринки країни шкідливими китайськими товарами, заливають молодь горілякою і теде? Адже маса факторів впливають на те, що росте нездорове покоління в фізичному (та і в моральному) плані. То це все справа рук свідомих патріотів???
Ні, то все кляті китайські москалі провели труби в українські ріки попід Великою Стіною, щоб ніхто не здогадався.

Перегляд дописуОлеська (9.01.2010 14:58) писав:

Свідомі патріоти створили ГМО, отруюють вихлопними газами повітря,
Ви маєте на увазі генетичномодифікований горох?
  • 0

#218 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 15:07

Перегляд дописуyushchenko (9.01.2010 15:06) писав:

Ви маєте на увазі генетичномодифікований горох?
Ага, він стріляє троха тихіше, аніж звичайний.)
  • 0

#219 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.01.2010 – 15:15

Перегляд дописуОлеська (9.01.2010 15:07) писав:

Ага, він стріляє троха тихіше, аніж звичайний.)
Во діла а? Ось чому маршрутки нагадують газову камеру.

По темі: Без ГМО неможливо прогодувати людство, така селявуха.

Повідомлення відредагував yushchenko: 09.01.2010 – 15:18

• 0

#220 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 09.01.2010 – 15:19

Це майбутні вчені, правоохоронці, вчителі, лікарі, винахідники! Їхні імена не будуть написані на тій скелі за 750 мільонів! Їх імена не будуть написані в
Класний приклад Ви навели. Біда з кожним може статися і 100% причин того (чому це з"являється) ніхто сьогодні не скаже.
Згоден, держава має допомагати і в цьому, хоча навіть операція в більшості випадків нічого не дає. Але боротись потрібно до останнього, правда.

В плані Голодомору - було примусове знищення українського народу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних