Перейти до вмісту

Голодомор. 1932-33

Повідомлень в темі: 361

#161 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.10.2009 – 20:35

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 19:56) писав:

Голодомор - це політична карта, а не історична.
А що, хто це заперечує? Ясно, що політична. Як і черноморський флот, як друга державна мова тощо. Ги.
Але таки дивно, що про голодомор найбільше патякає Президент, хоча добробут найперше алежить від ВРади та Уряду.
  • 0

#162 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 20:58

Слухаючи деяких політиків, складається враження, що в Україні немає проблем, окрім мови, флоту і голодомору... Наче мовою можна поснідати, у флот одягнутися а голодомором за квартиру заплатити. Прикро :happy1:

Ці питання можна вирішувати коли країна розвинена, зараз їх вирішення не те що неактуальне для зубожілого суспільства, а навіть дратують. :)
  • 0

#163 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 22:25

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 21:58) писав:

Слухаючи деяких політиків, складається враження, що в Україні немає проблем, окрім мови, флоту і голодомору... Наче мовою можна поснідати, у флот одягнутися а голодомором за квартиру заплатити. Прикро :happy1:
Ви здивуєтеся, але можна.
Можна отримати газ зі знижкою, а можна за еўропейськими ціанми, можна мати В/Ч інших держав, а можна не мати, можна заробляти на експорті технологій, а можуть і вкрасти.

Перегляд дописуst SPEAKER (20.10.2009 21:58) писав:

Ці питання можна вирішувати коли країна розвинена, зараз їх вирішення не те що неактуальне для зубожілого суспільства, а навіть дратують. :)
Якщо озернутися в недалеке минуле, то виявиться, що без вищезазначених питань Україна досягла ще менше...
  • 0

#164 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 00:08

Ти вважаєш, що розбудова потужної індустріальної країни, що мала одну з найкращих в світі систему освіти, охорони здоров"я і потужну армію - це ще менше ніж розграбована держава (яка, доречі, знаходиться в рейтингах біля найбідніших країн Африки), де кожній двадцятий наркоман, кожний десятий алкоголік, а кожен п"ятий хворий на снід... Ну тоді нема про що говорити.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.10.2009 – 00:10

• 0

#165 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 00:14

Перегляд дописуst SPEAKER (21.10.2009 01:08) писав:

Ти вважаєш, що розбудова потужної індустріальної країни, що мала одну з найкращих в світі систему освіти, охорони здоров"я і потужну армію - це ще менше ніж розграбована держава (яка, доречі, знаходиться в рейтингах біля найбідніших країн Африки), де кожній двадцятий наркоман, кожний десятий алкоголік, а кожен п"ятий хворий на снід... Ну тоді нема про що говорити.
невже Теревені таки дожилися до власного штатного... гм... провокатора? Ну накінець то... Троха підівчити треба мови, але загалом дуже пристойно.
  • 0

#166 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 00:21

Перегляд дописуst SPEAKER (21.10.2009 01:08) писав:

Ти вважаєш, що розбудова потужної індустріальної країни, що мала одну з найкращих в світі систему освіти, охорони здоров"я і потужну армію
А ви хвантазёръ, одначе.
  • 0

#167 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 00:29

Це ти на основі чого такий висновок зробив? )
  • 0

#168 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 00:34

Перегляд дописуst SPEAKER (21.10.2009 01:29) писав:

Це ти на основі чого такий висновок зробив? )
На основі "мала одну з найкращих в світі систему освіти, охорони здоров"я і потужну армію".
  • 0

#169 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 01:15

Цитата

На основі "мала одну з найкращих в світі систему освіти, охорони здоров"я і потужну армію".
Чому тоді по всьому СНД хвалять радянську школу? Чи це не показник?
Чому було безкоштовне лікування? Чи тобі зараз зроблять операцію безкоштовно?
Кількість підводних атомних човнів була більше, ніж у всіх країнах разом взятих. Чи це не армія?

Перегляд дописуbamik (21.11.2007 17:27) писав:

Чому ЗАБОРОНЕНА нацистська партія в Німеччині? Відомо!

Чому не ЗАБОРОНЕНА Комуністична партія в Україні!
О, доречі чому досі не заборонили ВО "Свобода"?

Перегляд дописуzav (23.11.2007 10:57) писав:

Я вам таке скажу: на.уя мені треба ваша індустріялізація, котра тепер вилізла Україні чималою халепою? В який бік було розвинено індустрію? У військову промисловість? Навіщо? Адже на ній грошей не заробиш...
О, цікаво, а де б сьогодні уряд гроші брав якби не розпродавав направо і наліво промислові гіганти, побудовані за радянські часи? Доречі на зброї Україна свою копійчину заробляє (крім випадків коли дарує Грузії).

Перегляд дописуEmika (18.01.2008 05:14) писав:

Європі нас сприймають як дикунів.

Ще б не сприймали: тих, хто закликає "вбивати російськомовних зрадників" у нас прийнято називати "національно-свідомими патріотами".

Перегляд дописуDarkLordVillis (21.11.2008 12:51) писав:

Адже школярі всі спішили стати піонерами, комсомольцями, червоноармійцями, дякували Сталіну за щасливе дитинство.
Авжеж, тепер, ніхто в піонери не спішить: школярі стають наркоманами, алкоголіками, злочинцями...

Цитата

щоб не допускати таких помилок в майбутньому...
Поки 18 років теревенили про неприпустимість помилок, вимерло 6 мільонів. Теревеньте й далі.

P.S. Думати треба про живих; мертвим не допоможеш.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.10.2009 – 01:21

• 0

#170 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 01:36

Перегляд дописуst SPEAKER (21.10.2009 02:15) писав:

Чому тоді по всьому СНД хвалять радянську школу? Чи це не показник?
Тому що лише в СНД й нахваляють, тому й не показник.

Чому було безкоштовне лікування? Чи тобі зараз зроблять операцію безкоштовно?
Так, як робили безкоштовно, то краще все ж за гроші.

Кількість підводних атомних човнів була більше, ніж у всіх країнах разом взятих. Чи це не армія?
А на дідька вони треюа, ті чомни? В куда нам на них плавати? Чорномоським узбережжям Туреччини?
Ще по сомалійським піратам гарно ракетами з багатьма термоядерними зарядами жахать, так.

О, доречі чому досі не заборонили ВО "Свобода"?
"За что?!!"©

О, цікаво, а де б сьогодні уряд гроші брав якби не розпродавав направо і наліво промислові гіганти, побудовані за радянські часи?
Тавишо?! І скільки ж заробив уряд на приватизації, план якої зривають уже котрий рік?

Ще б не сприймали: тих, хто закликає "вбивати російськомовних зрадників" у нас прийнято називати "національно-свідомими патріотами".
Тобто вбивати зрадників держави - непатріотично?

Авжеж, тепер, ніхто в піонери не спішить: школярі стають наркоманами, алкоголіками, злочинцями...
А, то в нас тут одним комунякою більше, а я думаю чьо таке.

Поки 18 років теревенили про неприпустимість помилок, вимерло 6 мільонів. Теревеньте й далі.
А ви маєте докази, що всі чисто 6 мільйонів - померли?
  • 0

#171 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 02:09

Перегляд дописуzav (21.10.2009 02:36) писав:

Тому що лише в СНД й нахваляють, тому й не показник.

А нінішню українську - всі лише лаюсь. Певно, це для вас кращий показник.

Так, як робили безкоштовно, то краще все ж за гроші.
Не дай вам або вашим дітям захворіти, бо продасте квартиру, машину і залишитися бомжем.

А на дідька вони треюа, ті чомни? В куда нам на них плавати? Чорномоським узбережжям Туреччини?
Ще по сомалійським піратам гарно ракетами з багатьма термоядерними зарядами жахать, так.
Якщо на дідька треба, не питайте про армію.

"За что?!!"©
Спитайте у bamik"а

Тавишо?! І скільки ж заробив уряд на приватизації, план якої зривають уже котрий рік?
А чорт його зна... але всі волають про якісь 16 мільярдів. Якщо ці заводи не потрібні, можна й подарувати... чего ж скандали за скандалом? Включіть логіку.

А ви маєте докази, що всі чисто 6 мільйонів - померли?
Вимерли - це як померли, так і не народилися.

Тобто вбивати зрадників держави - непатріотично?
Після цих слів бажання спілкуватися зникає. З хворими на голову психами спілкуватися нема про що.
  • 0

#172 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 13:06

Перегляд дописуst SPEAKER (21.10.2009 03:09) писав:

А нінішню українську - всі лише лаюсь. Певно, це для вас кращий показник.
Об'єктивніший, я би сказав.

Не дай вам або вашим дітям захворіти, бо продасте квартиру, машину і залишитися бомжем.
Зате здоровим.

Якщо на дідька треба, не питайте про армію.
Я не питаю, я стверджую - атомні підводні човни обороноздатність України ніяк не підвищують.

Вимерли - це як померли, так і не народилися.
Ви самі-то скількох дітей виховали?

Після цих слів бажання спілкуватися зникає. З хворими на голову психами спілкуватися нема про що.
Ви обережніше у висловах, я ж можу й особисто сприйняти, гиги.
  • 0

#173 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 22.10.2009 – 08:54

звичайно в 33-му був голод спричинений неврожаєм, але влада вміло цим скористалась довівши ситуацію до критичної межі. коли в людей відбирають останню жменю квасолі чи гнилих бур’яків то це вже не заготівля - це геноцид. ще напередодні 30-х українське селянство активно опиралось комунізму, нерідко чинились збройні виступи і Москві потрібно було щось з цим робити.
  • 0

#174 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 13:15

Дурниці.
Було б потрібно винищити - послали б армію.
Було б потрібно території звільнити - переселили б.

Стільки робочої сили знищувати, коли держава потребувала "смертників" на важких роботах у Сибіру, принаймні нелогічно, більш того таким способом.

Слухайте більше цих схиблених істориків і їх побрехеньки.

Богуслав. +10% п. правил 2.4.1 (Ст. 2 Закону України № 376–V "Про Голодомор 1932–1933 років в Україні")
  • 0

#175 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 13:51

Перегляд дописуst SPEAKER (23.10.2009 14:15) писав:

Дурниці.
Було б потрібно винищити - послали б армію.
Було б потрібно території звільнити - переселили б.

Стільки робочої сили знищувати, коли держава потребувала "смертників" на важких роботах у Сибіру, принаймні нелогічно, більш того таким способом.

Слухайте більше цих схиблених істориків і їх побрехеньки.
Ви знову все наплутали: метою була колективізація, без якої неможлива була індустріялізація. Союзу вдалося витягти гроші зі сільського господавства й укласти їх у промисловість - удалося саме шляхом голодомору.
  • 0

#176 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 14:05

Перегляд дописуzav (23.10.2009 14:51) писав:

Ви знову все наплутали: метою була колективізація, без якої неможлива була індустріялізація. Союзу вдалося витягти гроші зі сільського господавства й укласти їх у промисловість - удалося саме шляхом голодомору.
основна, але далеко не остання ціль.

взагалі за задумом - надзвичайно, гм... багатогранна операція...
і ресурси перекачали в індустріалізацію... і незалежність думок зломили, куркульський... і контроль над засобами с/г виробництва встановили... і раб.сили на шахти і металургію нагнали (самі бігли, ще й дякували).
  • 0

#177 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 16:21

Цитата

Богуславе, ви мені набридли. Я як юрист добре знаю цей закон, але друга стаття каже про заперечення голодомору, а не про заперечення геноциду.

Тому ідіть й самі уважно читайте.

Доречі, також прочитайте мій пост про причини голоду. Можливо з нього стане зрозуміла моя думка.

Богуслав. +10% п. 2.14 правил.

Повідомлення відредагував Богуслав: 24.10.2009 – 23:58

• 0

#178 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 21:15

Перегляд дописуst SPEAKER (24.10.2009 17:21) писав:

Я так розумію, уроки основ економіки ви повністю прогуляли.
Прикріплений файл  PA247358.JPG   56.32К   12 Кількість завантажень:

Забираючи лише на 10% більше від запланованого 2 роки підряд, просто неможливо побудувати ту кількість промислових гігантів, що мав Союз на початку 41року. (Рекомендую ознайомитися зі статтею Юст"а про евакуацію; матеріал викладений вельми цікавий).
Ви шота плутаєте. Мова не про те, що завдяки голодомору було зібрано якісь матеріяльні блага, мова про те, що без колективізації неможлива індустріялізація, а без голодомору була неможлива колективізація. Колективізація - це не стільки екномічна річ, скільки політична, політекономічна тобто, гиги.

Доречі який сенс потім направляти гуманітарну допомогу у вигляді того самого зерна... Питання риторичне, але воно показує брехливість думки про сплановану акцію.
"Чо-чо? "© Це ж куди її спрямовували, ту допомогу? Хіба в російськомовні села, що випадково опинилися поряд з українцями, яких морили голодом?

Так, і ще. Там хтось марив, наче "нащо потрібна була індустріалізація?". Поставлю питання у відповідь: якби не вона, чим би воювали радянські солдати - вилами чи що? Більшість заводів після евакуації була перепрофільована на виробництво зброї.
Я теж можу поставити питання: а нафіґ кляті комуняки допомагали фошистській німеччині починаючи ще з 20 років й до 21 липня 1941 року?

Між іншим, колективізація не мала жодного стосунку до колгоспів.
Її метою було запровадження контролю держави над виробництвом: усі надприбутки від діяльності селянина мала отримувати держава, а окремий фермер.
Сміявсі. Пешіть ше!
  • 0

#179 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 04:59

Богуславе, ви - посміховисько.

Лише бовдур через цілковиту нездатність зрозуміти написане в законі, може намагатися форумними методами переконати в своїй правоті юриста-професіонала , більш того, працівника прокуратури.

Тому не смішіть людей, читайте пости, читайте закон і з"ясовуйте для себе його суть.

Богуслав. порушення п. 2.2. покуріть ще 3 дні.

zav

Я перепрошую. Я помилився у своїй фразі "Між іншим, колективізація не мала жодного стосунку до колгоспів.
Її метою було запровадження контролю держави над виробництвом: усі надприбутки від діяльності селянина мала отримувати держава, а окремий фермер."
Там десь має стояти НЕ, яке я пропустив.

Фраза має бути такою: "Між іншим, колективізація не мала жодного стосунку до колгоспів.
Її метою було запровадження контролю держави над виробництвом: усі надприбутки від діяльності селянина мала отримувати держава, а НЕ окремий фермер."

Цитата

Це ж куди її спрямовували, ту допомогу? Хіба в російськомовні села, що випадково опинилися поряд з українцями, яких морили голодом?
Цікаво, це де ви таке прочитали? Взагалі, невже самі в це вірите? :)

Цитата

без колективізації неможлива індустріялізація, а без голодомору була неможлива колективізація
Годі вам. По всьому Союзу колективізація пройшла. Чому скрізь була можлива?
Не треба шукати підтверджень геноциду там, де їх нема. Це, принаймні, нелогічно.

Цитата

Я теж можу поставити питання: а нафіґ кляті комуняки допомагали фошистській німеччині починаючи ще з 20 років й до 21 липня 1941 року?
Не розумію як це стосується індустріалізації, але відповім: це була співпраця.
От зараз хтось американців не любить, бо в Іраку воювали, хтось росіян, бо в Чечні воювали; але ж ніхто не ставить питання про те, чому Україна з ними співпрацює, а не заявляє про відмову від будь-якої співпраці на тому підгрунті, що їй не подобається зовнішня політка РФ чи США.
Тому недоречне питання. Мова про індустріалізацію.

Повідомлення відредагував Богуслав: 16.11.2009 – 17:32

• 0

#180 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 12:07

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 04:59) писав:

Фраза має бути такою: "Між іншим, колективізація не мала жодного стосунку до колгоспів.
Її метою було запровадження контролю держави над виробництвом: усі надприбутки від діяльності селянина мала отримувати держава, а НЕ окремий фермер."
Смішно так само, як і раніше.

Цікаво, це де ви таке прочитали? Взагалі, невже самі в це вірите? :)
Та було діло, що якийсь москалик хвалився свідченнями про допомогу голодуючим, але потім з'ясувалося, що то було село з росіянами, а поряд село з українцями ніякої допомоги не отримувало... ну, таке, посилання не маю, можете не вірити.

Годі вам. По всьому Союзу колективізація пройшла. Чому скрізь була можлива?
Не треба шукати підтверджень геноциду там, де їх нема. Це, принаймні, нелогічно.
Працьовитих селян найбільша частка була саме в Україні, або в окремих областях Росії - типу Кубані або що.

Не розумію як це стосується індустріалізації, але відповім: це була співпраця.
Не стосується, але жи ви самі запитали про "чим би солдати воювали?", то я й запитую навзаєм "а нафіґа було війну живити?". Якби Союз не допоміг Німеччині - ніякої війні ніколи б не було.
А щодо співпраці, то кудись вона зникла 21 червня 1941, підступно так зникла, аж дивно.
А два роки перед тим Союз не мав із Німеччиною спільного кордону, то чого було Польщу нищити? Це теж така співпраця? Так юлі ви тепер дивуєтеся наслідкам такої співпраці?..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних