Перейти до вмісту

Голодомор. 1932-33

Повідомлень в темі: 361

#101 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.11.2008 – 19:16

Перегляд дописуDarkLordVillis (20.11.2008 19:21) писав:

От тут такі розмови про голодомор. Розмовляють нащадки тих хто вижив. Як вижили ваші пра-пра дідусі-бабусі? Вони їли ті харчі, які були відібрані в людей. можливо дехто з ваших предків учавствував в тому терорі. А тепер нащадки виживших говорять про голодомор... Ви мусите бути вдячні Сталіну, що ваші предки вижили, і ви тепер живете! От я розпитував своїх бабусь про ті часи, і хоч мої предки з різних сіл, і в начальстві не були, всеодно сумнівно, як же це треба було хитрити, щоб вижити...

Та і нащо плакати про голодомор, якщо ця біда нас оминула. Родичі стали жертвами? Як правило, родичі родичів всі померли, а і вони вже далекі родичі.
тобто ти хочеш сказати, що вижили тільки ті, хто відбирав... це ДАЛЕКО не так... наприклад мій дід вижив, бо його годували лободою сусудські діти, коли його в 2 роки мати залишила на призьбі вмирати... а за Сталіна - так може тій с*** ще й поклонитися?!!!
  • 0

#102 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.11.2008 – 23:39

Перегляд дописуВареник (21.11.2008 19:16) писав:

... а за Сталіна - так може тій с*** ще й поклонитися?!!!
наші батьки вклонялися памятнику Леніну, хтось може й памятник Сталіну знайшов. Он і зараз воюють за ті памятники, щоб не знімали.
  • 0

#103 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 22.11.2008 – 00:17

Перегляд дописуDarkLordVillis (20.11.2008 20:21) писав:

От тут такі розмови про голодомор. Розмовляють нащадки тих хто вижив. Як вижили ваші пра-пра дідусі-бабусі? Вони їли ті харчі, які були відібрані в людей. можливо дехто з ваших предків учавствував в тому терорі. А тепер нащадки виживших говорять про голодомор... Ви мусите бути вдячні Сталіну, що ваші предки вижили, і ви тепер живете! От я розпитував своїх бабусь про ті часи, і хоч мої предки з різних сіл, і в начальстві не були, всеодно сумнівно, як же це треба було хитрити, щоб вижити...

Та і нащо плакати про голодомор, якщо ця біда нас оминула. Родичі стали жертвами? Як правило, родичі родичів всі померли, а і вони вже далекі родичі.

По-перше, ти уявлення не маєш як вижили зокрема мої родичі. Тому пиши за себе.
По-друге, тим що я живу я сталіну аж ніяк не повинна бути вдячна (іншими словами - це брєд :) ). Я вдяна Богу та моїм бабусям-дідусям які чудом вижили.
По-третє, "нащо плакати про голодомор, якщо ця біда нас оминула"? Знаєш, немає і не буде майбутнього у нашої країни якщо в людей такі думки про своє минуле.
  • 0

#104 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 00:21

Перегляд дописуДарця_Борхес (22.11.2008 00:17) писав:

По-третє, "нащо плакати про голодомор, якщо ця біда нас оминула"? Знаєш, немає і не буде майбутнього у нашої країни якщо в людей такі думки про своє минуле.
100% згоден. треба пам"ятати про своє минуле, щоб не допускати таких помилок в майбутньому...
  • 0

#105 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 06:23

Брешуть жиди, що не було спротиву! Був! І ще й який! Починаючи з 1917 року і аж до 1961-го йшла безперервна війна народу проти нелюди.
І сьогодні не можна казати, що ця війна скінчилася... Ще будЕ...
Наразі питання лише в вожді і ідеях...
Як би не помилитися, за що голову скласти?
Дуже не хочеться за пусту балаканину зтолеращених...
Хоча... Куля - дура. Вона не питає про твої політичні вподобання... :)

Повідомлення відредагував Sotnik: 22.11.2008 – 06:30

• 0

#106 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 22.11.2008 – 08:50

Після бійки кулаками не махають.
  • 0

#107 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.11.2008 – 16:23

ото закрутилось, завертілось "Ющенко хороший, бо він пам'ятник поставив"
Ще аби влада інших країн визнала голодомор геноцидом....
Радянська влада не соромилась, називала свої дії червоним терором, і всім то було відомо. Це вже тепер будь-яка влада називає терором визвольну боротьбу. А якщо всі громадяни - кредитні заручники, то сьогодні це вже не терор, це називається демократія. І від кого вимагати визнання геноциду? Від тих, хто організовує теракти проти своїх громадян? Від тих хто тримає своїх громадян заручниками в борговій ямі?
  • 0

#108 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.11.2008 – 16:51

Перегляд дописуDarkLordVillis (22.11.2008 16:23) писав:

...А якщо всі громадяни - кредитні заручники...Від тих хто тримає своїх громадян заручниками в борговій ямі?
Відразу видно хто дивився продовження "Духу Часу" :)
  • 0

#109 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 17:23

Слухай, Киря. Ти б краще залишив свій старий аватар...
Якось воно не того... Не добре!
Я все розумію. Сам такий. "Протестант".
Але ж і совість треба мати... День скорботи все ж таки...
  • 0

#110 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.11.2008 – 17:31

Ото подивишся як повсюди на форумі як гриби в ці дні ростуть теми про голодомор, і думку гадаєш

Перегляд дописуСварус (17.10.2006 08:20) писав:

Зазвичай про ту чи іншу подію згадують лише в день річниці...тоді жваво обговорюють і т.д. Але невже таке становище є правильним? Таким чином показується "псевдо небайдужість" до тієї чи іншої історичної події!

Ось вона - шароварщина й позерство у всій своїй красі. Плакатись і ображатись - це українці найкраще вміють.

Перегляд дописуSotnik (22.11.2008 17:23) писав:

Слухай, Киря. Ти б краще залишив свій старий аватар...
Якось воно не того... Не добре!
Я все розумію. Сам такий. "Протестант".
Але ж і совість треба мати... День скорботи все ж таки...
"Сльозами горю не поможеш. Щастя на них не припливло. Сльозами ниву тільки зросиш та будяків ще більш розмножиш, не зійде ними змочене зерно" (с) Сокира Перуна - "Очі, сповнені гніву". А купа цих свічок по всіх форумах і соцмережах виглядає як якийсь загальний флешмоб ака клоунада.
  • 0

#111 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 17:38

Перегляд дописуСварус (17.10.2006 08:20) писав:

Зазвичай про ту чи іншу подію згадують лише в день річниці...тоді жваво обговорюють і т.д. Але невже таке становище є правильним?

ось тобі відповідь

Перегляд дописуFT232BM (22.11.2008 15:45) писав:

Але ми живемо не в минулому! Ми йдемо в майбутнє, і нагадувати людям більше чим раз на рік про такі трагічні події, то зайве. В нас і так вже занадто багато продій для негативних переживань.

• 0

#112 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.11.2008 – 17:44

Перегляд дописуSotnik (22.11.2008 06:23) писав:

Брешуть жиди, що не було спротиву! Був! І ще й який! Починаючи з 1917 року і аж до 1961-го йшла безперервна війна народу проти нелюди.
І сьогодні не можна казати, що ця війна скінчилася... Ще будЕ...
Наразі питання лише в вожді і ідеях...
Як би не помилитися, за що голову скласти?
Дуже не хочеться за пусту балаканину зтолеращених...
Хоча... Куля - дура. Вона не питає про твої політичні вподобання... :)
Сотнику, повторюсь, воюватимемо по один бік барикади.)
Щодо жидів, то, послухавши виступи Мойсея Фішбейна, головного рабина(не пам"ятаю ймення) та поглянувши на вікно сусідки-жидівки (так кажу, коли вона дістає мене), в якому чи не найперше засвітилась поминальна свіча, я би так категорично не казала би щось негативне в бік цього народу. Хоча той факт, що Ізраїль ще не визнав факт голодомору, просто язик не повертає назвати цей народ ніяк, окрім "жидами".

Перегляд дописуDarkLordVillis (22.11.2008 16:23) писав:

Ще аби влада інших країн визнала голодомор геноцидом....
Радянська влада не соромилась, називала свої дії червоним терором, і всім то було відомо. Це вже тепер будь-яка влада називає терором визвольну боротьбу. А якщо всі громадяни - кредитні заручники, то сьогодні це вже не терор, це називається демократія. І від кого вимагати визнання геноциду? Від тих, хто організовує теракти проти своїх громадян? Від тих хто тримає своїх громадян заручниками в борговій ямі?
Так, Ющенку треба віддати дань хоча б за те, що робить все задля пам"яті про ті страшні часи. Тим більше, повага йому за об"єднання українців - приємно було сьогодні слухати виступи в Софіївському соборі представників усіх течій християнства (окрім Московського патріархату, та воно й не дивно) разом з представниками мусульман та іудеїв в Україні. Хоч тут йде об"єднання.

Перегляд дописуКиря (22.11.2008 17:31) писав:

Ото подивишся як повсюди на форумі як гриби в ці дні ростуть теми про голодомор, і думку гадаєш

Ось вона - шароварщина й позерство у всій своїй красі. Плакатись і ображатись - це українці найкраще вміють.

"Сльозами горю не поможеш. Щастя на них не припливло. Сльозами ниву тільки зросиш та будяків ще більш розмножиш, не зійде ними змочене зерно" (с) Сокира Перуна - "Очі, сповнені гніву". А купа цих свічок по всіх форумах і соцмережах виглядає як якийсь загальний флешмоб ака клоунада.
Ти мене вбив... Свічки, які є сьогодні запалені як реально, так і віртуально - є своєрідним ланцюгом, об"єднанням. Об"єднанням українців у всьому світі заради пам"яті. Люди, що запалили свічки, є ЛЮДЬМИ, вони мають пам"ять. А ті, хто так, як ти, вважає це клоунадою, - не мають право на існування власного роду. Я таких людей вважаю космополітами. А перекреслення свічі - то перекреслення жертв тих п"яти мільйонів українців. Соромно!
  • 0

#113 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 18:03

Цитата

Константин Федоренко написав
22 листопада 2008 о 17:44
ЫЫЫ... хохлы плачют что-ли??? голодомор.. в душе не знгаю что это такое но 100 5 уверен американская навязка что Россия плохая.. .у вас мозгов на большее не хватит...

ой... голод голод.. .скажите спасибо за все Россия вам дала...
да кстати тот факт что в России умерло от голоджа в те года было больше в несколько раз ниче... да чё вам говорить.. национализм тупых идиотов всегда процетал... хотя может и правильно от части.. .но удивляет ваша тупая вера во все что кто-то скажет... гы до сих пор ржу от того что в украине была 1 конституция... жесть... ниче что банально Россия подарила польше))... это так то что близко... хотя как уже говорил у вам мозгов не хватит посмотреть трезво на факты...

голодомор... хы... кстати сами в СССР прибежали и нечего плакать.. .да и вопрос если мы такие плохие то почему я украинского не знаю а вы почти все знаете??? вот вот... задумайтесь... и почитайте историю... тоько не на хохлятском языке...

якби був біля мене, задушив би с*ку!!!!!!
  • 0

#114 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.11.2008 – 18:18

Перегляд дописуВареник (22.11.2008 18:03) писав:

якби був біля мене, задушив би с*ку!!!!!!
Не варта звертати на дебілів-шовіністів увагу. Гірше те, що серед нас, на нашому форумі такі є...
  • 0

#115 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 22.11.2008 – 19:01

Перегляд дописуОлеська (22.11.2008 19:18) писав:

Не варта звертати на дебілів-шовіністів увагу. Гірше те, що серед нас, на нашому форумі такі є...
такі є на форумі і в державі і навіть в керівництві держави, а це небезпечно, тому що така позиція можновладця означає, що він готовий повторити такі дії сталінського режиму, при потребі і за можливості. тому ми, як громадяни України, повинні бути пильні. історію треба пам’ятати і робити висновки.
  • 0

#116 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.11.2008 – 19:49

Сьогодні ходив на Михайлівську площу, де стартувала всеукраїнська акція "запали свічку".. я знав, що буде красиво і дуже тепло на тій площі.. та я не знав (чи забув), що Президент також збирався приймати участь у цьому дійстві... отже, фотки) якість не дуже, бо фотік-мильниця(( та ще цей мокрий сніг....

Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення
  • 0

#117 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Луганщина

Відправлено 22.11.2008 – 21:08

Пам"ять про жах Голодомору завжди була жива.
Десь читала, що страшний голод змінює свідомість людини настільки, що це передається на генному рівні майбутнім поколінням.
Моя мама страшенно боїться голоду, хоча народилась у 40 році.

Константин Федоренко напевно не має у родині нащадків, що зазнали голоду.
Але те, що поняття Голодомор увійшло до лексикону усіх народів посткомуністичного простору, є на сьогодні українським досягненням

Що до росіян, то вважаю, що потрібно розділити позицію офіціальної влади і людську пам"ять.
А це дуже велика різниця.
Люди пам"ятають про страшні хвилі Голоду, що гуляли комуністичною імперією, і не один раз!
І люди повинні нагадувати своїй владі про необхідність визнання цього факту! Запалити свічку пам"яті на Кубані - справа росіян!

bitter_end - дякую за цікаві кадри. Якість - не важливо, важливо - причетність до події.

Повідомлення відредагував Слобожанка: 22.11.2008 – 21:14

• 0

#118 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 21:29

написав тому федоренку, що я про нього думаю, навів пару історичних фактів... пише: извините, я грубо написал, признаю... так думати ж треба перед тим, як таке писати...
  • 0

#119 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.11.2008 – 21:32

Та це звичайна відписка, щоб ти від нього відчепився..
  • 0

#120 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 21:42

Перегляд дописуbitter_end (22.11.2008 21:32) писав:

Та це звичайна відписка, щоб ти від нього відчепився..
ага... наче б я йому ще писав... хватить з нього й одного повідомлення ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних