Перейти до вмісту

Щоб зрозуміти людину - її треба покохати

Повідомлень в темі: 97

#21 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.11.2007 – 10:39

Коли ти кохаєш людину - то вибачаєш їй певні дрібниці. А ІМХО сутність людини дуже глибоко проявляється якраз у дрібницях.
  • 0

#22 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 16.11.2007 – 10:53

Перегляд дописуSergiy_K (16.11.2007 00:38) писав:

А "розуміння" - це що чисто інтелектуальна конструкція? Тут якраз любов до ближнього і пахає... Без неї пізнання буде як пізнати жабку - відірвати для початку голову і випатрати, а потім - відрізати лапки в суп.
По перше я говорила про коректність назви теми, якщо ви не зрозуміли))))) Значення слова також як і його конотація в при назві наукової роботи мають значення.. простий приклад.. коли ви назвете свою роботу "Порівняльна характеристика жабки і її лапок", то це звучить непогано, але якщо ви напишете "Комперативний аналіз жабки і її лапок" - це звучить гордо по науковому, але означає те саме.
Тепер до теми, коли ти кохаєш людину ваші взаємини прикрашають не тільки позитивні емоції, але і пристрасті, які інколи не дозволяють зрозуміти людину, але в таких сутичках пристрастей ми її можемо пізнати із іншого боку.
  • 0

#23 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 16.11.2007 – 11:16

Як на мене, це твердження (щоб зрозуміти = тре’ покохати) - повна фігня.
По-перше, можна розуміти і не кохаючи.
А по-друге, коли ми кохаємо - то коханого розуміємо дуже вже "по-своєму".
А потім виявляється, що те, як (чи яким) ми його зрозуміли зовсім не відповдає тому, як він сам себе розуміє.
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.11.2007 – 11:21

мій варіант відповіді: Щоб зрозуміти людину - перш за все тре вміти слухати, тре хотіти почути ту людину, треба поставити себе на її місце і подумки уявити - як би тобі було в тій чи іншій ситуації? Інша справа як потім ставитись - зневажати чи навпаки, але для розуміння треба хоча б поговорити. Якщо мається на увазі саме любов? то любов теж різна буває....
  • 0

#25 blackprinces

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 17.11.2007 – 00:11

Я повністю згідна з Ластівочкою!Потрібно вміти слухати!Необов*язково кохати!Наприклад якщо ти дівчина і хочеш зрозуміти дівчину, ти ж не міняєш свою оріїнтацію!А просто слухаєш її!Тим більше якшо слідувати такій формулі "розуміння", то психолог змушений закохуватись у кожного свого пацієнта!
  • 0

#26 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 17.11.2007 – 00:19

Перегляд дописуЛастiвочка (16.11.2007 11:21) писав:

мій варіант відповіді: Щоб зрозуміти людину - перш за все тре вміти слухати, тре хотіти почути ту людину, треба поставити себе на її місце і подумки уявити - як би тобі було в тій чи іншій ситуації? Інша справа як потім ставитись - зневажати чи навпаки, але для розуміння треба хоча б поговорити. Якщо мається на увазі саме любов? то любов теж різна буває....
саме за таким принципом і стараюся жити. Ставлю себе на місце тої людиини і це допомагає її зрозуміти, часом навіть свою провину. Любов ж не завжди означає що люди розуміють одне одного.
  • 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.11.2007 – 01:00

Перегляд дописуDema V (17.11.2007 00:19) писав:

саме за таким принципом і стараюся жити. Ставлю себе на місце тої людиини і це допомагає її зрозуміти, часом навіть свою провину.
"чужа душа - потемки". Зрозуміти свою провину, ставши на місце іншої людини, - це фактично прийом, метою якого є поглянути на себе зі сторони. Корисна в плані самопізнання штука, якщо вдається :brovy:
  • 0

#28 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.05.2008 – 12:54

а я так не думаю....я розумію багатьох людей...і це ж не означає що я всіх їх кохаю..я кохаю лише одного...і..чомусь я його рідко коли розумію..от таке буває :angry12:
  • 0

#29 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 10.05.2008 – 19:02

щоб зрозуміти людиу потрібно адекватно сприймати її(людини) ,ті чи іінші поступки
  • 0

#30 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.05.2008 – 19:54

дурна думка
  • 0

#31 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 20:32

чомусь часто людей розуміють якраз не тоді, коли закохуються, а коли закохуються і втрачають.. коли починаються відчувати те, що заставляли відчувати інших...
  • 0

#32 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.05.2008 – 21:55

Перегляд дописуКвіточка (15.11.2007 23:36) писав:

Пишу роботу з етики на таку тему. Цікаво як ви вважаєте? :happy1:
Уважаю тезу безглуздою. Роботу можна писати хіба що заради пояснення всієї гбини її безглуздя.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.05.2008 – 22:14

Щоби зрозуміти людину, треба її побачити: спробувати зрозуміти, поставити себе на її місце, відчути те, що вона відчуває, пережити те що вона пережила чи переживає, зрозуміти її відчуття, почуття, комплекси...
А кохаючи людину, це стає неможливим, адже любов сліпа. Кохаючи людину, ми бачимо її такою, якою хочемо бачити.
  • 0

#34 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 22:16

дуже напряжно буде-кохалки не хватить мабуть
  • 0

#35 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 02:47

Щоб зрозуміти людину - потрібно її вислухати.
  • 0

#36 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 12:37

Людина то не абетка, яку завчив і користуєшся, а особливо людина, яка є об*єктом наших почуттів.
Потрібно розуміти не стільки іншого, скільки себе і мати уявлення про власні сили, щоб змогти відрізнити неможливе від складного.
Потрібно мати хочаб уявлення чото ти хочеш, а вже потім пропонувати комусь свої послуги щодо досягнення твоєї мети спільно з іншою людиною і лише при умові коли її мета є сумісною із нашою. Якщо покласти собі за мету вивчити чиюсь поведінку у певних умовах то прийдеться по перше постійно їх підтримувати, що є не так просто і по друге все однорідне набридає.
Якщо є можливість наблизитись до власної мети необхідно йти вперед, а якщо важко, то робити хочаб один крок щодня.

Повідомлення відредагував 100000: 15.05.2008 – 12:39

• 0

#37 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.05.2008 – 14:26

Перегляд дописуКвіточка (15.11.2007 23:36) писав:

Пишу роботу з етики на таку тему. Цікаво як ви вважаєте? :D
Думаю що той хто тему придумав погано розуміється на людях( Цілком не погоджуюся. Це - зовсім не обовязково!
  • 0

#38 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 15.05.2008 – 15:25

сформульовано тему насправді некоректно. певний сенс можна знайти, якщо написати, типу "щоб зрозуміти людину, треба її полюбити". християнський підхід тоді виходить. інакше просто в нюансах можна заплутатись.
це як полюбити ворога свого. та ж сама тема.

а так, суто психологічно, іноді допомагає з любов'ю ставитись до людей. особливо до тих, які викликають негативні емоції. посидиш, полюбиш ну, викладача-придурка чи ще там кого... починаєш іноді зовсім інакше речі сприймати. спокійніше. починаєш на людину дивитись милосредніше, наче. не те що людина змінюється в твоїх очах, а просто сам врівноважуєшся. тут я про ситуативне розуміння говорю, без пафосу.
  • 0

#39 pozitronik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 21:04

ще трохи і ця тема перетвориться в спрошні бла-бла-бла, типу варта чи не варта, а якщо варта то як, чи кохання буде виходом, може всетаки визначитись кохання чи любов? Яка різниця, це ж одне й те саме...
Думаю якщо вже хочеш зрозуміти людину то просто треба дати їй про це знати, і не використовувати її, бо якщо ти хочеш просто скористатись нею то краще не починати, бо це може принести комусь біль... Люди дивні створіння, ото живеш і тільки прозріваєш від різномаїття їхеьої поведінки, характеру і т.п.
  • 0

#40 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 16.05.2008 – 10:22

Думаю, щоб зрозуміти людину потрібно поставити себе на її місце... Хоча до кінця когось зрозуміти не можливо.
Потрібно знати її світогляд, переконання, мотиви, ціль, характер і тд. - Які відкриваються в процесі спілкування.
Чим більше довіреності між людьми, тим більше вони відкриваються. Мабуть кохання сприяє цьому та не є якоюсь
обов'язковою догматою...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних