Перейти до вмісту

Обручка та зміна прізвища...

Повідомлень в темі: 80

#41 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 13.01.2008 – 01:07

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2008 01:49) писав:

Не знаю, як там у кого, але хоч моя і тонка (терпіти не можу "гайки") і всього лише 585 проби, бо коли ми їх купували, то були останні кількасот гривень - але для мене вона найгарніша в світі. Може через те, що лише на п"ятий рік спільного життя ми врешті вишкреблись зі злиднів настільки, що змогли собі дозволити весілля, а не лише виживання.
Хтось, звісно, може не економити та купити собі хоч десять півкілограмових гайок найвищої проби. Але я дуже сумніваюся, що вони будуть для нього варті хоч наполовину стільки, скільки нам - наші.
Плюса поставити не можу поки, але оце справді... нема слів...От вам і розмови про то,що сама по собі обручка це просто метал, лише ми надаємо їй значення. На жаль, хто якого..

Повідомлення відредагував rainy: 13.01.2008 – 01:08

• 0

#42 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.01.2008 – 01:38

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2008 00:49) писав:

Не знаю, як там у кого, але хоч моя і тонка (терпіти не можу "гайки") і всього лише 585 проби, бо коли ми їх купували, то були останні кількасот гривень - але для мене вона найгарніша в світі. Може через те, що лише на п"ятий рік спільного життя ми врешті вишкреблись зі злиднів настільки, що змогли собі дозволити весілля, а не лише виживання.
Хтось, звісно, може не економити та купити собі хоч десять півкілограмових гайок найвищої проби. Але я дуже сумніваюся, що вони будуть для нього варті хоч наполовину стільки, скільки нам - наші.

Та я не про гайки. Будь обручка хоч півторасантимерова вона всерівно залишається кільцем. Але ладно. У Фродо теж кільце було досить симпатичне, то вже від ювеліра залежить :( Я про інше. Ти надаєш речі сакральних зміст, робиш її символом. Незнаю добре це чи погано. Я останнім часом стараюсь бачити матеріальні речі матеріальними речами а уявні речі - уявними і не звязувати їх докупи. Наприклад бачити обручку як кусок золота а шлюб як офіційно ліцензійований державою тимчасовий союз 2-х істот протилежної статі з метою урегулювання їхніх прав і обов"язків що випливають з "шлюбно сімейного кодексу України". Тобто виховання дітей, проживання і т.д. Кохання це кохання а шлюб це шлюб. Кохання проходить а шлюб залишається :) Коротше кажучи: обручки, прізвища, реєстрація шлюбів, весілля - це все лише шкодить справжньому коханню. Це речі буденні. А кохання це зовсім інше. Закохані люди мають тішитись кожною миттю ейфорії а не думати де взяти гроші на обручку і чиє прізвище краще. Нафіг дурні традиції! Забийте і їб*ться живіть в своє задоволення.
  • 0

#43 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2008 – 09:16

Перегляд дописуNameless One (13.01.2008 01:38) писав:

обручки, прізвища, реєстрація шлюбів, весілля - це все лише шкодить справжньому коханню.

Дивно, чому ми це не відчули. А у пана ці думки базуються на скількох роках шлюбу, якщо не секрет?

Я останнім часом стараюсь бачити матеріальні речі матеріальними речами а уявні речі - уявними і не звязувати їх докупи.

Не уявляю навіть, як так можна. У мене безліч матеріальних речей, які я не можу не пов"язувати з уявними - спогадами. Шкатулка, яку я подарував на перший день народження коханої - вона тоді навіть розплакалась від розчулення і більше жодного разу я не відчув в ній такої сили почуттів, як від тої двадцятигривневої дрібнички, хоча дарував набагато дорожчі подарунки. Як її можна сприймати, як шматок пластмаси?
Спільні світлини - хіба можна їх сприймати, як шматки паперу чи набір байтів?
Не уявляю... Це якийсь жах, а не життя.

Це речі буденні. А кохання це зовсім інше. Закохані люди мають тішитись кожною миттю ейфорії а не думати де взяти гроші на обручку

Люди з такими думками і за такими принципами дуже швидко розходяться. Бо виявляється, що секс займає лише мізерну долю спільного часу, а весь інший час потрібно думати - що їсти, де жити, в що одягатися і на чому лежати. Якщо людина не готова узгоджувати ці дві сторони життя - романтична дуже швидко помре по причині "голод не тітка", бо тоді одразу виявиться, що про спільні думки та дії ніхто не думав, а вони не лише неузгоджені, а ще й абсолютно різні. Звісно, якщо тато з мамою підтримують - то можна і так жити, але дорослим самостійним життям я це назвати ніяк не можу.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 13.01.2008 – 09:22

• 0

#44 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.03.2008 – 16:05

Ну, по-перше, обручка - справді символ того, що у вас сім"я, за яку ви відповідаєте,
по-друге, з чисто енергетичного боку- обручка пртягує і зміцнює енергії, які пов"язані з сім"єю(певною мірою такий собі простий приклад фен-шую)
А зміна фамілії - можна і не міняти, мені наприклад, неприємно було носити свою дівочу фамілію, отримала її у спадок від батька, якого ніколи не бачила і весь час відчувала, що то не моя фамілія, а чиясь чужа, пришпилена по обставинах до мене. А зараз на чоловіковій фамілії почуваю себе добре і комфортно. Значить - ця - моя :brovy:

Повідомлення відредагував Лєна ДАД: 01.03.2008 – 16:07

• 0

#45 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.03.2008 – 14:57

Як на мене-обручка-зе (вибачте за москалызм) отличительный знак,тобто щоб на вулиці розібрати)) ну або знак вірності..щась таке) я ненаю чи буду міняти прізвище якщо в мого обранця воно буде негарне) Вийду за якогось Баранова,буду Юля Баранова-теж не мічта..Ну а обирати за красою прізвища-тупо,так що найлегше якщо що -лишити своє.
Чула прикол,в нас місті була одна Баранова і один лікар Козлов...Баранова лишила собі своє,порахувавши що це краще як бути Козловою,по-моєму,що козел-що баран,все одно свійське))
  • 0

#46 ХаМКа

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Збараж

Відправлено 16.03.2008 – 13:39

1. це особисте діло кожного;символізує мабуть прив"язаність однієї людини до іншої)));
2. ні не повинна, але діти всеодно ж будуть на фамілії батька( я наприклад не хочу змінювати)...
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.07.2008 – 09:46

Флуд видалено
  • 0

#48 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 18:13

Дівчата, хтось відмовитсья від такої обручки? :happy1:

Зображення Зображення Зображення

Цитата

За давніми, ще дохристиянськими звичаями, наречена одержувала золоту обручку, а наречений - срібну. Пояснювалось це тим, що золота обручка символізує своїм блиском сонце, до світла якого прирівнюється чоловік в шлюбі; срібна обручка - знак місяця, меншого світила, що блищить, відбиваючи сонячне світло. Це - дружина у шлюбі. Обручка - знак вічності і неперервності шлюбного союзу. На знак віддання себе на все життя один одному наречені обмінюються обручками.
http://www.musart.org.ua/blog/?p=47

Цитата

Кругла обручка символізує вічність, а обмін обручками нагадує молодим про їхню спільну долю.
http://ua.textrefera...at-9772-12.html

Як варіант:

Цитата

Бiндi - знак сприяння, що носять молодi дiвчата та жiнки. Слово "бiндi" взято iз санскриту. Воно означає "крапка". За звичай, це червона цяточка, зроблена з порошку кiноварi. Вона наноситься жiнкам на мiжбрiв'я.
Бiндi є символом Богинi Парвати. Вiн виражає жiночу енергiю. Вважають, що цей знак охороняє жiнок та їхнiх чоловiкiв. Традицiйно це - символ замiжжя.

І врешті - наші прикмети:

Цитата

• Масивні весільні обручки—до багатства, статків.

• Женитися з батьківськими обручками—повторити їхні сімейні стосунки.

• Доторкнутися до обручок нареченого і нареченої на весіллі — незабаром на своєму весіллі гулятимеш.

• Дати поміряти обручку — до нещасної долі.

• Якщо, надягаючи обручку, наречений або наречена впускають її—бути зраді.

• 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 18:42

Мені не дуже такі обручки - не люблю з камінням, тай взагалі з будь-чим. Бачила зараз модні плоскі обручки з великими надписами "love" - такий стьоб... І хто то купує? Обручка має бути гладенькою без всяких зазубрин - аби життя подружжя було таким же.

Мені, до речі, твоя, Аничко, обручка більше сподобалась. Оце клас! Треба собі щось таке вигадати...
  • 0

#50 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 27.07.2008 – 21:22

Обручки - то кльова штука (люблю все блискуче). А от зміна прізвища = категоричне ні. Пережитки. Гидота. Я проти (цікаво, скільки разів я це вже говорила саме в цій темі? :happy1: )
  • 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 22:40

Флуд видалено
П.С. Тільки не треба казати, яка я класна)))

• 0

#52 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 23:18

Дещо про зміну прізвища (з Сімейного Кодексу) :blink: :

Цитата

Право на зміну прізвища згідно зі ст. 53 СК може реалізувати подружжя тільки за взаємною згодою, зміна прізвища одним із подружжя без згоди іншого неможлива.

Цитата

При реєстрації шлюбу нареченим надається право надалі іменуватися своїми дошлюбними прізвищами, що підкреслює однакову соціальну цінність особистості чоловіка і жінки. За взаємною згодою наречені можуть обрати прізвище одного з них як спільне прізвище подружжя. Присвоєння якого-небудь іншого прізвища не дозволяється. Загальне прізвище підкреслює наявність шлюбу і є правовою основою для присвоєння і дітям загального сімейного прізвища. Якщо при виборі прізвища між нареченими виникнуть непорозуміння, то працівник державного органу РАЦСу залишає подружжю їх дошлюбні прізвища.

А ось це - набагато цікавіше:

Цитата

наше прізвище - це не сухий, позбавлений смислу паспортний знак. Це живе слово, пам'ять роду. І якщо одне прізвище несе в собі історію роду, то всі разом вони складають історію народу.
http://www.aratta-uk...ed_ua.php?id=70

ПН: Олесько! Я забула сказати - ти КЛАСНА!!!

Ще трохи про обручки: http://www.aratta-uk..._ua.php?id=2125

Цитата

Фахівці вважають, що чоловікам шкідливо постійно носити золоту обручку, оскільки з часом дорогоцінний метал починає окислюватись і виділяти продукти хімічної реакції, які впливають на чоловічі статеві залози і можуть навіть призводити до розладів у сексуальній сфері. Нормальну роботу залоз здатні порушити навіть частинки міліграма оксидів золота незалежно від проби.

На здоров'я жінок золото не має негативного впливу. Учені пояснюють це тим, що гормональна і статева системи жіночого організму краще захищені від зовнішніх дій, а тому окислений метал їм не шкодить.

Проте вчені стверджують, що перш як процес окислення почнеться, повинно пройти багато років. Нейтралізувати ж шкідливий ефект можна, якщо постійно мити руки і чистити ювелірний виріб.

Проте є й інший механізм впливу обручки на здоров'я. У пальцях знаходиться велика кількість нервових закінчень, тому небезпечно носити тісні обручки. Адже надягаючи кільце, людина фізично діє на передачу нервових імпульсів, що впливає на її стан. На практиці лікарі іноді стикаються з випадками, коли досить зняти обручку з пальця, щоб людина назавжди розлучилася з головним болем і безсонням. Існують приклади, коли безплідні жінки, знявши назавжди перстень, нарешті змогли завагітніти.

• 0

#53 барабулька

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:Німеччина/Київ

Відправлено 20.08.2008 – 13:21

1. Кому як зручно, це лише символ. Я ношу, і чоловік мій теж.
2. У ніякому разі! На мою думку, змушувати жінку змінити прізвище - це насильство...теж саме, що змушити людину змінити ім'я. Губиться частка свого "я". Взагалі, ця традиція патріархальна і є пережитком минулого.
  • 0

#54 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.08.2008 – 13:59

Ми з чоловіком теж носимо.... Правда, віднедавна, зі срібла... Срібло для нас є більш комфортним... Золото у чоловіка окислюється, а мене "пече".. От і лежать наші золоті обручки, як реліквія.... :rolleyes:

Щодо зміни прізвища, як на мене, різні причини бувають... Є жінки, як наприклад я, які все життя мріють змінити прізвище своє на нове... Так складається.. А є навпаки, які гордяться своїм прізвищем батьківським і ні в якому разі не міняють його.....

А ще є такий варіянт, що жінка, яка досягнула житті багато ДО ШЛЮБУ, спеціально не змінює прізвище, щоб люди не плутались і ще багато всяких відмазок ;)

Повідомлення відредагував Vakuolka: 20.08.2008 – 14:02

• 0

#55 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 15:09

Перегляд дописубарабулька (20.08.2008 14:21) писав:

1. Кому як зручно, це лише символ. Я ношу, і чоловік мій теж.
2. У ніякому разі! На мою думку, змушувати жінку змінити прізвище - це насильство...теж саме, що змушити людину змінити ім'я. Губиться частка свого "я". Взагалі, ця традиція патріархальна і є пережитком минулого.
Погоджуюсь, дійсно втрачається власне "я". Але буває, що дівчина не любить своє прізвище або не має родинного зв"язку, тоді вона з легкістю переходить на чуже прізвище.

Перегляд дописуVakuolka (20.08.2008 14:59) писав:

Щодо зміни прізвища, як на мене, різні причини бувають... Є жінки, як наприклад я, які все життя мріють змінити прізвище своє на нове... Так складається.. А є навпаки, які гордяться своїм прізвищем батьківським і ні в якому разі не міняють його.....

А ще є такий варіянт, що жінка, яка досягнула житті багато ДО ШЛЮБУ, спеціально не змінює прізвище, щоб люди не плутались і ще багато всяких відмазок :rolleyes:
От я дечого досягнула в житті. Мене знають по моєму прізвищу, тим більше, що воно відоме і по батькові, і по брату. А зараз змінити прізвище - це все одно, що почати життя з чистого аркуша...
  • 0

#56 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 20.08.2008 – 15:20

В обох випадках кожен має право вибору, ніхто нікого не заставляє. Щодо мене:
1. Коли в мене буде обручка, я буду її носити :rolleyes: Це така традиція. Чула, що обручка символізує добробут і щасливе життя подружжя.
2. Ще не вирішила, чи буду міняти прізвище, до мого в мене нема прив'язаності: може поміняю, а може і ні. Це звичайно патріархальна традиція, але двоє людей об'єднуються під одним прізвищем, щоб бути однією сім'єю.
  • 0

#57 барабулька

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:Німеччина/Київ

Відправлено 20.08.2008 – 15:30

Перегляд дописуОлеська (20.08.2008 15:09) писав:

Погоджуюсь, дійсно втрачається власне "я". Але буває, що дівчина не любить своє прізвище або не має родинного зв"язку, тоді вона з легкістю переходить на чуже прізвище.

Й таке буває...

Перегляд дописуlorelei (20.08.2008 15:20) писав:

Це звичайно патріархальна традиція, але двоє людей об'єднуються під одним прізвищем, щоб бути однією сім'єю.

Нажаль немає такої традиції, брати окреме третє прізвище, щоб нікому образливо не було :rolleyes:
Хоча можна подвійне...
  • 0

#58 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.09.2008 – 00:05

1)Обручку носити варто,але не вдома а "на людях" бо вдома більший ризик її якось пошкодити ато й загубити..
2)Комусь з 2 прізвище міняти треба,але мені своє-не хочеться..))
  • 0

#59 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 00:51

Обручку потрібно носити!
Я дивлюсь на руку, якщо обручка є, то я туди не лізу))
А якщо нема то і познайомитись не гріх)
  • 0

#60 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 11.09.2008 – 06:44

Цитата

Я дивлюсь на руку, якщо обручка є, то я туди не лізу))
Дуже зручно, не даремно її придумали.
На рахунок прізвища: звичайно приємно, якщо твоє візьмуть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних