Перейти до вмісту

Хто якої конфесії?

Повідомлень в темі: 136

Опитування: Хто якої конфесії? (117 користувачів проголосувало)

Хто якої конфесії?

1. Православний (45 голосів [38.46%])

Процент голосів: 38.46%

2. Католик (3 голосів [2.56%])

Процент голосів: 2.56%

3. Греко-католик (23 голосів [19.66%])

Процент голосів: 19.66%

4. Римо-католик (4 голосів [3.42%])

Процент голосів: 3.42%

5. Баптист (2 голосів [1.71%])

Процент голосів: 1.71%

6. Атеїст (12 голосів [10.26%])

Процент голосів: 10.26%

7. Ієговіст (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. Інше (28 голосів [23.93%])

Процент голосів: 23.93%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 31.01.2007 – 08:43

Перегляд дописуLMax (31.01.2007 01:16) писав:

З катехитичних наук св. Кирила Єрусалимського знаємо, що перед хрищенням всі погани мусять пройти екзорцизмом! Поганство, власне, не є атеїзмом, але живою вірою в демонів. Св. Кирило і Методій також виганяли демонів з новонавернених слов’ян. У Східних Церквах ще дотепер при обряді хрищення виконується екзорцизм.
http://www.community...ua/ukrbook.html
паганство (язичництво) ніколи не було вірою в демонів, воно було вірою в природу
цікаво як ви збираєтесь проводить будисту екзорцизм?
  • 0

#22 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 10:17

Перегляд дописуLMax (31.01.2007 02:05) писав:

так, я проти розпалювання ворожнеч між людьми на релігійній основі.

тоді до тебе є кілька питань:
1. чого в тебе в постах рясніють релігійні прапаганди
2. а де тут твоя думка ?
3. що ти всім цим добиваєшся ?
4. складається враження, що ти хочеш сказати те, чого і сам толком не знаєш. розвій мої підозри

Перегляд дописуBHAAD (31.01.2007 08:40) писав:

паганство (язичництво) ніколи не було вірою в демонів, воно було вірою в природу

точно !
розподіл того, що єдобре, що погано провела церква
а церква то дуже хитра штука, яка в суті своїй є механізмом, що далекий від Бога, якого сповідує

якщо в кого є бажання - створюйте по цій темі топ, з задоволенням вас переконаю

а покищо от вам привід замислитися:
в одному з євангелій були слова "судіть дерево по плодах його", починаємо згадувати тамплієрів, хрестові походи, святу інквізицію. чіпляє ?
  • 0

#23 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2007 – 12:17

Перегляд дописуFallen Angel (31.01.2007 10:14) писав:

а покищо от вам привід замислитися:
в одному з євангелій були слова "судіть дерево по плодах його", починаємо згадувати тамплієрів, хрестові походи, святу інквізицію. чіпляє ?
А ще Мати Тереза, Іван Павло ІІ і просто міліони віруючих, хто слідує і намагається слідувати віровченню...А в "сім"ї не без урода", що називається... завше знайдуться індивіди, котрі прикриваючись релігію будуть робити те, що їм вигідно ( як колись , так і зараз...). Тому це не аргумент.
  • 0

#24 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 13:05

Перегляд дописуFallen Angel (31.01.2007 10:14) писав:

тоді до тебе є кілька питань:
1. чого в тебе в постах рясніють релігійні прапаганди
2. а де тут твоя думка ?
3. що ти всім цим добиваєшся ?
4. складається враження, що ти хочеш сказати те, чого і сам толком не знаєш. розвій мої підозри
точно !
1. Що пропаганда а що ні?
2. Моя думка не вмістилася б тут. Треба видати книгу. В мої постах (не всіх) є частини моєї думки.
3. Нічого не добиваюсь. Дивлюсь що з цього всього вийде. А ще дивлюсь хто які виявляє реакції на релігію і все що з нею зв'язане і незвязане. Як видно, це наразі дуже болюче питання для суспільства. Це мене й турбує.
4. Сказати те що не знаєш... а ти знаєш, що ти хочеш сказати?
  • 0

#25 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 13:13

уууу зараз ми повеселимося.

шо нам каже http://www.community.org.ua/ . Знизу переклад, бо наскільки мені відомо LMax не володії англійською.

Цитата

This website was created for a presentation of the book "Four Words from Ukraine" which from a certain aspect has a prophetic character.
----
Даний вебсайт був створений для презентації книги "Чотири слова з України", яка в певних аспектах несе пророчий характер.
----
A wish of the authors is that it may be read by every cardinal, bishop, priest, religious and layman believer.
----
По бажанню авторів ця книга може бути прочитана кожним кардиналом, єпископом, священником і т.д.
----
It is allowed that this book be translated, printed or in any other way propagatrd without a change of the contents.
----
Цю книгу дозволено перекладати, друкувати або використовувати її в будь-який інших пропагандистських цілях без зміни суті книги.
----
Воттакето джерело в LMax*a.

йдьом далі. а далі ще цікавіше. з того ж сайту http://www.community...ua/ukrbook.html знаходиться той документ, з якого нам шановний LMax дав кавальчик. Дійсно, вибраний кусочок ше не самий брєдовий. цитувати документ повністю не буду. бо не влазить. ось на нього пряма ссилка, реферер вище.

уважний читач бачить, що в документі окрім "толерантності" до інших релігій, виявлений поділ на Християнство і поганські вірування. харашо загнув автор, як носій релігії Любові.
Про вплив телевізора, радіо, бойових мистецтв в фільмах і т.д. я не буду коментувати. не люблю коментувати брєд. відмічу тільки дві речі:
-- всі безглузді речі, що описуються в даному тексті робляться саме колишніми носіями християнства. не вміють релігії з мудрої людини робити повного ідіота. хто винен -- дивіться самі.

-- автор абсолютно некомпетентний в мові. наприклад: його переклад бойового мистецтва не відповідає дійсному перекладу.

на цьому все.

персонально LMax*у. Мєньше думать, больше соображать. знову двійка.

Повідомлення відредагував Xobb_Xopxe aka hobit: 31.01.2007 – 13:23

• 0

#26 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 15:23

Знов нагадив і втік.
Якраз з сильним нетерпінням чекав твоєї оцінки (*скептично*)

Твій переклад до одного місця. От як має бути:

Ця веб-сторінка була створена для презентації книги "Чотири слова з України".
Автори бажають, щоб цю книжку прочитав кожний кардинал, єпископ, священик, монах.
Дозволено переклад, передрук та інші способи розповсюдження книги за умови збереження цілісності тексту.
http://www.community...a/ukrindex.html

За спотворення змісту я б тебе ніколи не взяв перекладачем і не рекомендував би нікому.

Повідомлення відредагував LMax: 31.01.2007 – 15:26

• 0

#27 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 15:43

і хто це зміст спотворює? у вас якісь ознаки кретинізму, бо шось ви вирізаєте дуже багато.

Цитата

...which from a certain aspect has a prophetic character.
оце де загубили? а?

дивимося шо гугл переклав:

Цитата

Этот вебсайт был создан для представления книги "Четыре слова в Украине", которые с определенным аспектом имеет пророческий характер. Желание авторов заключается в том, что он может прочесть все кардинальные, епископа, священника и религиозного дилетанта верю. Именно возможность того, что эта книга будет переведена, печатные или иным образом распространяемых без изменения содержания.

і ще одне: відколи ми на "ти" перейшли? шот я такого не пріпамінаю. ну була у вас істерика, ну слинилися, шо аж на форумі можна було плавати. а вот момент переходу на "ти" десь напевне засів далеко в вашій підсвідомості, не проявивши себе в реальності.

Повідомлення відредагував Xobb_Xopxe aka hobit: 31.01.2007 – 15:48

• 0

#28 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 16:51

Ви себе так ведете, що появляється зневажливе ставлення, що вирвалось на "ти".

Я довіряю автору сайту - ПЕРШОДЖЕРЕЛУ у перекладі на англійську, а не навпаки. Першоджерело було українською, а потім перекладено на інші три мови. Вчіться бачити витоки, а не наслідки.
Претензії до знання цих мов представляйте іншій людині і не офтопте не по темі, а то мені доведеться вас ігногрувати.
І навчіться дивитись уважно ВСІ посилання, які вам подають. Ато бігаєте як той скунс, туди сюди нічого толком не помічаючи. Якщо далі нема чого сказати на захист буддизму проти християнства, то мовчіть поки не знайдете чогось вартого уваги.

Я не повинен вам кожен раз пояснювати як вести діалог по темі, хай це роблять модератори.

Дякую.
  • 0

#29 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 17:11

LMax
а з чого ви вирішили шо я буду говорити в захист буддизму? зараз говорите, що буддизм -- дєрьмо. окей. говоріть собі далі. тільки нічого при цьому не пропагуйте. ви ж на форумі не займаєтеся критикою релігій, а відверто пропагуєте свою. ше не задовбалися битися головою об стіну? я неодноразово наголошував: немаю нічого проти вас, але хватить людям мозги полоскати своїм брєдом.
  • 0

#30 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 01:15

Перегляд дописуAndy (31.01.2007 12:14) писав:

А ще Мати Тереза, Іван Павло ІІ і просто міліони віруючих, хто слідує і намагається слідувати віровченню...А в "сім"ї не без урода", що називається... завше знайдуться індивіди, котрі прикриваючись релігію будуть робити те, що їм вигідно ( як колись , так і зараз...). Тому це не аргумент.

але і Мати Тереза, Іван Павло ІІ - це теж лише індивіди. добрі люди є скрізь
я говорю про механізм церкви, який такі речі дозволяє, який йде проти своїх вчень.

Перегляд дописуLMax (31.01.2007 13:02) писав:

1. Що пропаганда а що ні?
2. Моя думка не вмістилася б тут. Треба видати книгу. В мої постах (не всіх) є частини моєї думки.
3. Нічого не добиваюсь. Дивлюсь що з цього всього вийде. А ще дивлюсь хто які виявляє реакції на релігію і все що з нею зв'язане і незвязане. Як видно, це наразі дуже болюче питання для суспільства. Це мене й турбує.
4. Сказати те що не знаєш... а ти знаєш, що ти хочеш сказати?

1. пропаганда - глянь у тлумачному словнику
2. "Краткость - сестра таланта" .це коли в думці води багато, то тоді вона ллється рікою, а коли вона дозріла - то летить кулею (с) моє
3. закон причини і наслідку: ніщо ніде ні за яких умов не відбувається без причини. щось робиш -чогось добиваєшся. хочеш поекспериментувати з людьми ? а далі що ?
4. Інакше мовчав би
  • 0

#31 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 01:32

до автора.

кумедну ви тут тему розвели...
як взагалі можна було додуматись протиставляти дві чи не найсильніші світові релігії опираючись на особисте невдоволення чи то пак бажання виянити відносини? ви хоч думали?

ви тим просто не лише себе опускаєте. ви ще й релігії паскудите. а то вона якось всетаки вище стоїть особистих суперечок, вам не здається?

кожній людині самій обирати, що є для неї краще. яка релігія і чи релігія взагалі.

от поясніть мені, будьте ласкаві, який дає результат ваші заклики йти за богом? ви переконуєте людей натискаючи на них цитатами і думками? вам ніколи в голову не приходило, що ви на сторону своєї релігії перетягуєте лише слабших за вас? якось після цього справді починає задаватись питанням чи є християнство релігією сильних чи слабких.. чому б то просто не перестати пропаганду...
  • 0

#32 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 10:44

Перегляд дописуFallen Angel (1.02.2007 01:12) писав:

але і Мати Тереза, Іван Павло ІІ - це теж лише індивіди. добрі люди є скрізь
я говорю про механізм церкви, який такі речі дозволяє, який йде проти своїх вчень.
Ти просто утотожнюєш церкву з релігією... а це неправильно. Окрім того сучасна церква в ні проти яких вчень не йде, і нічого подібного не дозволяє. Хоча я і не є прихильником інституту церкви і церковних служителів, але це все ж не означає, що церква - це зло. Ти просто користуєшся індукцією і проектуєш висновки на загальну систему. А в даному випадку це некоректно. Мені теж, наприклад, не подобається те, що витворяє верховний сан УПЦ МП, але ж я не говорю, що ця церква - то івл, адже розумію, що десь на сході і в центрі існують прості люди, котрі ходять туди, щоб просто поговорити з Богом чи священником.
  • 0

#33 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.02.2007 – 13:15

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (31.01.2007 17:08) писав:

LMax
зараз говорите, що буддизм -- дєрьмо.
tse skazav andron jak vusnovok jakuj vin zrobuv zi sliv Lmax'a... Ne prupusyjte inwum ti slova jaki jim ne nalezhat'!
"коли в думці води багато, то тоді вона ллється рікою" - rika tse ne mala sula pid 4as poveni... Vona toput' pid sobojy i mydruh i dyrnuh jak i dymka jaka staje populjarnojy... a po4unajet'sa vse z strymka... jak na mene ne vdale porivnjann'a IMHO :yes:
LMax todi prowy proslidkyvatu za nazvamu vashuh tem: slovo VS oznaczaje Versus jakw4o ne pomuljajys'... Nevzhe tema bu w4os' vtratula jakbu nazuvalas' bydduzm i chrustujanstwo?

Це сказав Andron як висновок, який він зробив зі слів LMax`a... Не приписуйте іншим ті слова, які їм не належать!
"коли в думці води багато, то тоді вона ллється рікою" - ріка це мала сила під час повені...Вона топить під собою і мудрих, і дурних, як і думка яка стає популярною... а починається все зі струмка...
як на мене невдале порівняння ІМХО :)
LMax, тоді прошу прослідкувати за назвами ваших тем: слово vs. означає versus, якщо не помиляюся...невже тема би щось втратила якби називалась буддизм і християнство?

Відредаговано Kassandra.
P.S.навчися нормально латинкою писати..

• 0

#34 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 13:38

Перегляд дописуMill (1.02.2007 13:12) писав:

tse skazav andron jak vusnovok jakuj vin zrobuv zi sliv Lmax'a... Ne prupusyjte inwum ti slova jaki jim ne nalezhat'!
хм. поглянемо на це зі сторони неособистісного ставлення. автор теми наводить цитування статті. просто. можна прийти до двох висновків:
1. автор підтримує тези, які були ним наведені.
2. автор "оберіть слово", який не відповідає за власні слова.
якщо дана стаття дає певний погляд на проблему (а саме вище зазначений андроном), а від автора коментарів не послідувало, то який же всетаки висновок?

LMax todi prowy proslidkyvatu za nazvamu vashuh tem: slovo VS oznaczaje Versus jakw4o ne pomuljajys'... Nevzhe tema bu w4os' vtratula jakbu nazuvalas' bydduzm i chrustujanstwo?
ну так тоді б втратилась сама суть теми - вияснити відносини.
  • 0

#35 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.02.2007 – 13:49

Перегляд дописуLady Of The Flowers (1.02.2007 14:35) писав:

хм. поглянемо на це зі сторони неособистісного ставлення. автор теми наводить цитування статті. просто. можна прийти до двох висновків:
1. автор підтримує тези, які були ним наведені.
2. автор "оберіть слово", який не відповідає за власні слова.
якщо дана стаття дає певний погляд на проблему (а саме вище зазначений андроном), а від автора коментарів не послідувало, то який же всетаки висновок?

ну так тоді б втратилась сама суть теми - вияснити відносини.
te w4o htos' robut' taki vusnovku ne ozna4aje w4o vonu nalezhat' i avtory.... Tsutyvannja statti ne zavzhdu nese za sobojy jiji pidtrumky... Jakw4o ljyduna 4ogos' ne komentyje to treba y neji zaputatu 4omy vona tak robut' a ne komentyvatu za neji... Tse w4os' shozhe na zaputannja i komentar do n'ogo "mov4annja - znak zgody" ja osobusto protu takogo... A LMax'a poprowy i spravdi prokomentyvatu svoju statt'y... - Bo jakwo vona vas ne tsikavut' to dla 4ogo vu jiji navelu??

Це що хтось робить такі висновки не означає що вони належать і автору...Цитування статті не завжди несе за собою її підтримку...Якщо людина чогось не коментує,то треба у неї запитати,чому вона так робить,а не коментувати за неї..Це щось схоже на запитання і коментар до нього"мовчання - знак згоди",я особисто проти такого..А LMax`а попрошу і справді прокоментувати свою статтю...- бо якщо вона вас не цікавить,то для чого ви її навели??

Відредаговано Kassandra.
  • 0

#36 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 14:07

Перегляд дописуMill (1.02.2007 13:46) писав:

A LMax'a poprowy i spravdi prokomentyvatu svoju statt'y... - Bo jakwo vona vas ne tsikavut' to dla 4ogo vu jiji navelu??
я приєднуюсь.
  • 0

#37 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 23:59

Для чого подав статтю? - для інформування що є таке. Це не є стаття, яку ви прочитаєте в новинах чи самі знайшли б. Щоб не думали, що то тільки християнство таке вороже до інших релігій. Я не схвалюю взагалі ніяку ворожість між людьми.
Коментувати не коментую, хочу щоб висновки собі робили ті, хто цікавиться релігією (інакше чого ви сюди зайшли в тему релігії). Відповідати сюди не обов'язково.
Мої коментарі це готова думка, яку вам треба буде або прийняти або оббакланити. А я не ставлю за мету міжусобні розбори, а більш інформативну ціль. Хай кожен думає сам і при бажанні коментує.

Щодо назви чому не "Буддизм і християнство" це означало б об'єднання, а в цій статті не видно об'єднання, а ворожнечу і спротив!
Перепрошую, що кожному не відповідаю з особистим цитуванням. Наразі нема такої змоги.
  • 0

#38 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 20:09

"коли в думці води багато, то тоді вона ллється рікою"

1.незаконне використання запатентованої фрази без посилання на автора.
2.якщо це адресувалося мені, то я не зрозумів логіки фрази, ви б виражалися зрозуміліше, Mill
  • 0

#39 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 03.02.2007 – 20:59

Підтримую Lady Of The Flowers. І справа навіть не в нав'язуванні ідей, а в беззмістовності теми. Що за питання "Що краще, буддизм чи християнство?". Ніхто ж не питає, "Що смачніше, ковбаса, чи сало?". IMHO для індусів буддизм кращий - менталітет в них такий, для європейців, з всіма ідеями захисту свобод людини - мабуть, християнство.
  • 0

#40 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.02.2007 – 08:33

З досвіду нашого міста - все-таки УАПЦ, хоча вони й вічно ворогують між собою.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних