Перейти до вмісту

Депресія...

Повідомлень в темі: 140

#41 Alatiel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:SinCity

Відправлено 30.10.2006 – 12:01

Депресія... це стан душі... це стан, коли мозок повність підкоряється підсвідомості... це стан, коли починаєш розуміти жорстокість існуючого світу, та неспроможність нічого змінити... це стан коли розум не вірить дійсності, коли він намагається впевнити себе в протилежному, але жорстока реальність сміється над його спробами...
  • 0

#42 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Qiev

Відправлено 30.10.2006 – 23:11

Як позбутися осінньої депресії – http://www.passion.ru/s.php/3469.htm
  • 0

#43 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 30.10.2006 – 23:47

Перегляд дописуAlatiel (30.10.2006 12:01) писав:

це стан, коли починаєш розуміти жорстокість існуючого світу, та неспроможність нічого змінити...

А я думала, що під час депресій навпаки перестаєш розуміти світ, його мотиви і мету. Ну, просто не розумієш його більше :angry12:
  • 0

#44 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 31.10.2006 – 00:26

Перегляд дописуОлесік (30.10.2006 23:47) писав:

А я думала, що під час депресій навпаки перестаєш розуміти світ, його мотиви і мету. Ну, просто не розумієш його більше :)
А світ і не має ні мотивів, ні мети ... Що тут розуміти ? :angry12:
Life suck`s !

Повідомлення відредагував Ghost: 31.10.2006 – 00:27

• 0

#45 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 10:06

Перегляд дописуGhost (31.10.2006 00:26) писав:

А світ і не має ні мотивів, ні мети ... Що тут розуміти ? :angry12:
Life suck`s !

Коли на душі світло, коли сонце сяє і посмішка мимоволі з"являється на обличчі, думаєш, що таки розумієш цей світ. І таки починаєш його розуміти. А далі...
А далі, вже як Бог дасть :)
  • 0

#46 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 31.10.2006 – 21:33

Цитата

Коли на душі світло, коли сонце сяє і посмішка мимоволі з"являється на обличчі, думаєш, що погребло номально
:angry12:
коментувати навіть не потрібно..)
  • 0

#47 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 31.10.2006 – 21:35

Перегляд дописуОлесік (31.10.2006 10:06) писав:

Коли на душі світло, коли сонце сяє і посмішка мимоволі з"являється на обличчі, думаєш
...що треба ще раз затягнутись, бо круто ковбасить !
P.S.Тільки не ображайся, просто це гарно звучить. :) :angry12:

Повідомлення відредагував Ghost: 31.10.2006 – 21:42

• 0

#48 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.11.2006 – 10:06

Перегляд дописуОлесік (30.10.2006 23:47) писав:

А я думала, що під час депресій навпаки перестаєш розуміти світ, його мотиви і мету. Ну, просто не розумієш його більше :D

Та ні.....якраз ти його і розумієш..а як депресія минає, то мозок заблоковує усвідомлене аж до наступної депресії....і отак ми живемо..від депресії до депресії.... :8:
  • 0

#49 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 10:36

Перегляд дописуKassandra (1.11.2006 10:06) писав:

Та ні.....якраз ти його і розумієш..а як депресія минає, то мозок заблоковує усвідомлене аж до наступної депресії....і отак ми живемо..від депресії до депресії.... :8:

А я між ними живу. А під час депресії я скиглю на самоті з собою. То не життя. То жах суцільний :D
  • 0

#50 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.11.2006 – 10:57

Перегляд дописуОлесік (1.11.2006 10:36) писав:

А я між ними живу. А під час депресії я скиглю на самоті з собою. То не життя. То жах суцільний :D

ну. це все-таки депресія....інакше й не можна..радіти життю під час депресію...брр...нонсенс... :8:
  • 0

#51 Гатило

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 07.11.2006 – 15:48

Депресія, наскільки я розумію, емоційний стан пригніченості, як правило спричинений зовнішніми чинниками і не має нічого спільного з підсвідомістю. У підсвідомість випхано пригнічені бажання, тому контакт з підсвідомим має місце у прозаїчніших речах ніж депресія. Думаю до депресії підсвідомість має не більший стосунок ніж до інших емоційних проявів. Все дістало, нічого не хочеться, життя-гівно - лейтмотив депресії. Якщо такий стан є наслідком сезонних змін, то він на пряму залежить від послаблення імунітету, таку депресію слід лікувати вітамінками і фізичними вправами. Якщо ж депресія спричинена життєвими обставинами, то можливо не варто з нею і боротися. Стан пригніченості утримує нас від активності у тому випадку, коли ми нічого не можемо змінити, а надмірне прагнення до неможливості лише зашкодить. Посумуйте правильно: послухайте дум, поплачте, випийте вина на самоті, пройдіться десь подалі від людей, зрештою, пожалійте себе трохи, щоб ніхто не бачив - це теж кайф. Потім яскравість спогадів про період депресії перевищить гостроту спогадів про самі обставини, які спричинили депресію.

Депресія, наскільки я розумію, емоційний стан пригніченості, як правило спричинений зовнішніми чинниками і не має нічого спільного з підсвідомістю. У підсвідомість випхано пригнічені бажання, тому контакт з підсвідомим має місце у прозаїчніших речах ніж депресія. Думаю до депресії підсвідомість має не більший стосунок ніж до інших емоційних проявів. Все дістало, нічого не хочеться, життя-гівно - лейтмотив депресії. Якщо такий стан є наслідком сезонних змін, то він на пряму залежить від послаблення імунітету, таку депресію слід лікувати вітамінками і фізичними вправами. Якщо ж депресія спричинена життєвими обставинами, то можливо не варто з нею і боротися. Стан пригніченості утримує нас від активності у тому випадку, коли ми нічого не можемо змінити, а надмірне прагнення до неможливості лише зашкодить. Посумуйте правильно: послухайте дум, поплачте, випийте вина на самоті, пройдіться десь подалі від людей, зрештою, пожалійте себе трохи, щоб ніхто не бачив - це теж кайф. Потім яскравість спогадів про період депресії перевищить гостроту спогадів про самі обставини, які спричинили депресію.
  • 0

#52 Neyromantik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:КиЇв

Відправлено 29.12.2006 – 04:48

сумно сумно та ще раз сумно!!!!
  • 0

#53 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 21:24

Перегляд дописуГатило (7.11.2006 15:45) писав:

Депресія, наскільки я розумію, емоційний стан пригніченості, як правило спричинений зовнішніми чинниками і не має нічого спільного з підсвідомістю.
із підсвідомістю напевно і не має... але от те, що він спричинений зовнішніми чинниками це брєд...
бо людина сама діє... сама робить якісь вчинки.. створює ситуації. купує або втрачає речі... створює для себе певне ставлення до їх втрати чи отримання... речей.. людей...

так от депресія... депресія це не коли все навколо погано... це коли людина іншого не бачить...

як наприклад коли сидить хтось і думає.. "сижу коло розбитого корита... яке я сама і розбила..." і коли вона не бачить /чи то пак не бажає бачити/ що можна дістати нове корито.... вона лише бачить, що його важко склеїти... що вона його побила... сама... і більше нічого... оце депресія...
питання полягає лише в тому.. коли вона захоче озирнутися навколо... щоб знайти гарний засіб його ремонту.

так що депресія стан нормальний.. типовий для психологічно нестабільних представників людства, які хочуть залишатися слабкими... і боротися з ним допомагати ніяк не потрібно.. бо це принесе в далекому результаті лише негативні наслідки.

також не варто плутати тотальний пасив/пофігізм/байдужість і депресію...
егоїзм і поганий настрій - це речі всетаки різні.
  • 0

#54 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.01.2007 – 22:57

Перегляд дописуParsokon (6.01.2007 21:21) писав:

бо людина сама діє... сама робить якісь вчинки.. створює ситуації. купує або втрачає речі... створює для себе певне ставлення до їх втрати чи отримання... речей.. людей...
та разом із тим людина взаємодіє з іншими людьми і часто ситуації створюються ними а не лишень самою людиною. Взагалі є люди які негативно впливають і які можуть спричинювати депресію в інших
  • 0

#55 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 08.01.2007 – 23:04

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (2.05.2006 15:14) писав:

Депресія - це стан душі....
Депресія...це страшно....депресія це біль...і страх....
:wacko: дєвочка в чорному..то колись був мій аватар...нєкрасівооо :cool1:
  • 0

#56 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 28.01.2007 – 20:21

Бувало.Тоді просила,щоб ніхто не чіпав,та хіба їм цікаво?Зразу всі збігаються і питають що сталося. :angry2: Мені допомагало багато пива,хоча це не вихід.Просто було раз,що стояла на мосту і думала:стрибати чи ні.А потім: та ну його!Це того не варте,треба жити далі.І пішла додому.Вважаю,що це було найправельніше моє рішення!
  • 0

#57 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 28.01.2007 – 20:35

останнім часом дуже часто почала до мене приходити ця зла т*отя... :angry2:
  • 0

#58 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.01.2007 – 20:47

я свого часу вийшов з хронічної депресії.
  • 0

#59 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 28.01.2007 – 20:51

Перегляд дописуLMax (28.01.2007 20:44) писав:

я свого часу вийшов з хронічної депресії.
і як пан її подолав?
  • 0

#60 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.01.2007 – 22:50

Перегляд дописуjakobz (28.01.2007 20:48) писав:

і як пан її подолав?
признатись чесно це був не легкий шлях.... Я почав шукати зіміст життя у кожній шпарині.
Поглинав інфу всю щоб відповісти на всі запитання, які в мене коли-небуть виникали. Поступово, з часом в голові зробився хаос з накопичених несистематизованих різних знань і версій. Але допомогли мені це систематизувати люди які розповідали мені про бога як недивно... Я увірував і поступово виліз... Я побачив зміст життя навіть в тому випадку, якщо в якийсь момент погано, я радію тому що маю, бо знаю що це все минуче. Я повірив у Вічність...
Ні,ні, в мене не поїхала криша. В мене вона відновилася і тепер не протікає більше!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних