Перейти до вмісту

Депресія...

Повідомлень в темі: 140

#121 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 02.12.2008 – 13:00

Якщо мова йде про потребу "засунути" саме проблеми (:happytwo:), то в цьому випадку вочевидь в людини немає ресурсів, щоб з цими проблемами впоратися...старі засоби не допомагають, а нових людина ніяк не може винайти.
В цьому випадку все одно треба свої проблеми дістати на ясне світло, роздивитися, обдумати і скласти послідовний план, як їх вирішити. Починати з чогось малого.
Наприклад, якщо проблема у відсутності любові, то почати із догляду за собою і ставлення до себе з любов*ю; далі - показуємо результати комусь, хто це точно оцінить; далі - там, де ще невідомо, чи оцінять. Результати аналізуємо і плануємо наступні кроки.
Головне - це дати собі час на вирішення своїх проблем, бо вже від сьогодні покращення наступає лиш у Партії Регіонів.
  • 0

#122 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 02.12.2008 – 13:07

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (29.11.2008 19:35) писав:

От я зара впала в депресію: все мене дратує, я зриваюсь на всіх, дуже втомлююсь і постійно хочу спати. І взагалі, мене зара краще не чіпати, бо вибухаю, як вулкан!
:happytwo:
це не депресія, це погода
  • 0

#123 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 02.12.2008 – 13:15

Цитата

От я зара впала в депресію: все мене дратує, я зриваюсь на всіх, дуже втомлююсь і постійно хочу спати. І взагалі, мене зара краще не чіпати, бо вибухаю, як вулкан!
більше схоже на істерику чи на психоз :happytwo:
  • 0

#124 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 13:19

Перегляд дописуБлискавиця (2.12.2008 13:00) писав:

Якщо мова йде про потребу "засунути" саме проблеми ( :gryzin: ), то в цьому випадку вочевидь в людини немає ресурсів, щоб з цими проблемами впоратися...старі засоби не допомагають, а нових людина ніяк не може винайти.
В цьому випадку все одно треба свої проблеми дістати на ясне світло, роздивитися, обдумати і скласти послідовний план, як їх вирішити. Починати з чогось малого.
Наприклад, якщо проблема у відсутності любові, то почати із догляду за собою і ставлення до себе з любов*ю; далі - показуємо результати комусь, хто це точно оцінить; далі - там, де ще невідомо, чи оцінять. Результати аналізуємо і плануємо наступні кроки.
Головне - це дати собі час на вирішення своїх проблем, бо вже від сьогодні покращення наступає лиш у Партії Регіонів.
не знаю як при депресії, але таке враження що ти це пишеш як рецепт на всі негативні явища в житті, прагматично звісно казати, що всі проблеми всередині треба тільки правильно за собою піклуватись, а як же порятунок Галактики? :happytwo:

Перегляд дописуjakobz (2.12.2008 13:15) писав:

більше схоже на істерику чи на психоз ;)
гага, зараз її вилєчат
  • 0

#125 Fangorn

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.12.2008 – 13:23

погана це штука....
  • 0

#126 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.12.2008 – 13:25

Перегляд дописуSergiy_K (2.12.2008 13:19) писав:

не знаю як при депресії, але таке враження що ти це пишеш як рецепт на всі негативні явища в житті, прагматично звісно казати, що всі проблеми всередині треба тільки правильно за собою піклуватись, а як же порятунок Галактики? :happytwo:

а що,в цьому щось є, і тут справа не в піклувані а в погляді на ситуацію.
  • 0

#127 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 13:35

Перегляд дописуDynkan 113 (2.12.2008 13:25) писав:

а що,в цьому щось є, і тут справа не в піклувані а в погляді на ситуацію.
але якщо галактєко в опасностє, і це вганяє в депресон, то що робити?
  • 0

#128 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 13:41

Перегляд дописуSergiy_K (2.12.2008 13:35) писав:

але якщо галактєко в опасностє, і це вганяє в депресон, то що робити?
тоді до справи беруться супер герої))))
  • 0

#129 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 13:42

Перегляд дописуSergiy_K (2.12.2008 13:19) писав:

Загалом правильно за собою піклуватися треба завжди без винятку - чи то у випадку депресії чи найкращого успіху))
Я навела приклад про любов, якщо її нема кому дати, то завжди є вдячний "рецепієнт" - ти сам)...поки нема кому дати - культивуєш в собі і дбаєш, щоб віддати "в хороші руки"))
...еее...і щось мені здається, що Галактику рятувати не треба)...а може і не варто))
  • 0

#130 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 02.12.2008 – 14:29

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (28.11.2008 22:34) писав:

Ейфорія, депресія...нормальні стани психіки, і не треба з ними боротись. В стані депресії більш глибоко замислюєшся над своєю сутністю, ніби сам себе намагаєшся зрозуміти , це добре. :gryzin: Може якусь філософську думку винайдеш, яка переверне усі уявлення про життя. Станеш новоявленим Фрейдом :happytwo:

Во-во! Підтримую! Серйозна депресія (яка як я помітив по собі і по знайомим трапляється 1-3 рази на рік) дуже часто перевертає наше розуміння світу, сприйняття людей, ідеалів, власних бажань, відкриває нові дороги до наших задумів, постановлює нові пріоритети і т.д. Головне коли таке стається не зациклюватися на власних комплексах, чи тому який ти нещасний(а) і невезучий(а). Потрібно критично себе оцінити обдумати об'єктивні причини тих чи інших причин свого нещастя.
  • 0

#131 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 02.12.2008 – 14:57

Блискавиця сказав:

Я навела приклад про любов, якщо її нема кому дати, то завжди є вдячний "рецепієнт" - ти сам)...поки нема кому дати - культивуєш в собі і дбаєш, щоб віддати "в хороші руки"))
Ось ми й дійшли до очікуваного логічного висновку: коли в жінки ПМС, а ти маєш любов і не маєш кому її віддати - тобі знадобляться хороші руки...
  • 0

#132 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 10:28

До речі останім часом депресія в моді, кого незапитаєся у всіх депресія, народ ви шо?) тепер і поганий настрій і хандрі і просто меланхолія автоматично приписуються до депресії хоча за часту так не є, депресія це серйозно,сами себе на негатив налаштовуєте.
  • 0

#133 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 13:45

Угу, так хочеться чогось світлого і прекрасного)...ги, в мене ідея виникла
  • 0

#134 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень
  • Місто:Україна, Львів

Відправлено 15.12.2008 – 15:22

З депресею я живу остаточно постійно.Дозвольте розкажу одну історію "Як умене все почалося" Все починалось так, народився я, дякувати Богові руки Є, ноги Є, голова намісці, світ приймай нову особу B). Пропустимо дошкільні роки, тоді також було весело. Я пішов у перший клас у 97 школу вчився так собі непогано (відмінником небув, але і двоєшником також). Все було добре у 97 школі клас чудовий, друзів повно, а класний керівник :unsure: . І тому я перейшов у 11 школу, подальше від дому щоб батьки неходили на "Батьківські збори" ;) (класна витівка УРА! ).
Клас чудовий, друзів повно, а класний керівник знову ж таки неповезло. Як мені розповіли пізніше, я з нею м'ягко кажучи недружив. Тому я пішов з 9-го класу у коледж. Все було чудово, група чудова, друзів повно, куратор супер. Я завершив коледж з відзнакою і поступив
у політехнічний інститут (ПОЛІТЕХ :) ) на 2-гий курс. Про студетське життя я розповідати небуду, хто є або був студентом знає як це чудово. Провчившись 1-ший семестр, я завершив його і витянув на ститпендію :) . Здавалось усе добре, усе чудово, кращого бути немогло, та ні...
Я тяжко захворів, взяв академку, недумав що так все серьзно. На протязі року підліковувався та не вилікувався академка скічилась. Внаслідок хвороби ледве ходжу, без стороньої допомоги з хати невийду, отак сиджу в дома і читаю книжечки, сам учусь. Питаєш: "Чому невзяв академки ще раз? . Нехочу наздоганяти і так відпливший корабель. "Чому неперевівся на заочне навчання?". Мені сказали що стипендію втрачу (не вгрошах проблема, просто шкода). Короче описуючи своє життя, воно стало з ніг на голову: на пари попід руку, з пари так само :) (як п'яничку :Р),бувші друзі до мене не дзвонять, одногрупники з коледжу також, про однокласників з першої і другої шкіл говорити нічого (мабуть і непам'ятають) :D, гуляю тільки на балконі :). Лікарі говорять що я ще молодий вилізу з цієї ситуації, ще за дівчатами побігаю :P (скоріше б, а то можна з глузду з'їхати).
Так було минулого року, а тепер ще гірше... тепер на пари стало ще важке ходити (пересуватися). Тепер дуже часто лізуть в голову погані думки, і недивно що таке є.З декількома людьми з першої і другої шкіл а також з коледжу, я недавно налагодив зв"язки (мабуть я рішив що мене друзі покинули, а насправді тепер я зрозумів що замкнувся в собі)...Троха легше що надибав старих знайомих, але якось недобре мені їм розповідати про моє життя, про мої успіхи яких нема... Тому я нічого про себн їм нерозповідаю...Розумію що депресія це - недобре, даю поради іншим щоб усіляко ЦЕ уникати. Також хочу такого позбутися, але подумавши про свою ХРЕНОВУ ситуацію, повертаєшся до депресії знову і знову, з думками що я нічого зробити не встиг і незможу.
  • 0

#135 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 15.12.2008 – 16:26

Перегляд дописуDynkan 113 (4.12.2008 11:28) писав:

До речі останім часом депресія в моді, кого незапитаєся у всіх депресія, народ ви шо?) тепер і поганий настрій і хандрі і просто меланхолія автоматично приписуються до депресії хоча за часту так не є, депресія це серйозно,сами себе на негатив налаштовуєте.
Народу просто робити нічого. Народ забув, як воно по-справжньому погано.
Не думаю, щоб у наших предків "бували депресії" :unsure:

Особисто у мене "депресія" буває кожного разу, коли мені робити нічого. Один проект закінчено, інший ще не почато - опа! де6пресія!
Як в тому японському вірші:
[indent][indent]Ура! перемога!
Ворога знищено!
Як одиноко...[/indent][/indent]

(з російської я грубезно переклала, але з японської було б ще гірше :D )
  • 0

#136 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 13:00

Focobetya, пропоную тобі переглянути це відео
http://rutube.ru/tracks/258657.html
  • 0

#137 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 16:51

Блискавиця спасибі за відео. Спасибі за цю тему, мені стало якось простіше на все дивитися усе сприймати, мені просто треба було вилити (розказати) те що мене мучило, Я обдумав свою хренову ситуацію, і зрештою дійшов висновку що вона паскудна, але є у людей ще гірше (мені їх по справжньому шкода, бо я їх розумію як ніхто інший)... Моя порада: Не тримати проблему в собі (не закриватися від світу), сміятися над своєю проблемою і вона піде (відчепиться) від тебе...

Повідомлення відредагував Focobetya: 16.12.2008 – 16:56

• 0

#138 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.12.2008 – 17:42

Перегляд дописуFocobetya (15.12.2008 15:22) писав:

З депресею я живу остаточно постійно.Дозвольте розкажу одну історію "Як умене все почалося" Все починалось так, народився я, дякувати Богові руки Є, ноги Є, голова намісці, світ приймай нову особу :). Пропустимо дошкільні роки, тоді також було весело. Я пішов у перший клас у 97 школу вчився так собі непогано (відмінником небув, але і двоєшником також). Все було добре у 97 школі клас чудовий, друзів повно, а класний керівник :kvitu: . І тому я перейшов у 11 школу, подальше від дому щоб батьки неходили на "Батьківські збори" B) (класна витівка УРА! ).
Клас чудовий, друзів повно, а класний керівник знову ж таки неповезло. Як мені розповіли пізніше, я з нею м'ягко кажучи недружив. Тому я пішов з 9-го класу у коледж. Все було чудово, група чудова, друзів повно, куратор супер. Я завершив коледж з відзнакою і поступив
у політехнічний інститут (ПОЛІТЕХ :lol: ) на 2-гий курс. Про студетське життя я розповідати небуду, хто є або був студентом знає як це чудово. Провчившись 1-ший семестр, я завершив його і витянув на ститпендію :D . Здавалось усе добре, усе чудово, кращого бути немогло, та ні...
Я тяжко захворів, взяв академку, недумав що так все серьзно. На протязі року підліковувався та не вилікувався академка скічилась. Внаслідок хвороби ледве ходжу, без стороньої допомоги з хати невийду, отак сиджу в дома і читаю книжечки, сам учусь. Питаєш: "Чому невзяв академки ще раз? . Нехочу наздоганяти і так відпливший корабель. "Чому неперевівся на заочне навчання?". Мені сказали що стипендію втрачу (не вгрошах проблема, просто шкода). Короче описуючи своє життя, воно стало з ніг на голову: на пари попід руку, з пари так само :) (як п'яничку :Р),бувші друзі до мене не дзвонять, одногрупники з коледжу також, про однокласників з першої і другої шкіл говорити нічого (мабуть і непам'ятають) :angry1:, гуляю тільки на балконі :). Лікарі говорять що я ще молодий вилізу з цієї ситуації, ще за дівчатами побігаю :P (скоріше б, а то можна з глузду з'їхати).
Так було минулого року, а тепер ще гірше... тепер на пари стало ще важке ходити (пересуватися). Тепер дуже часто лізуть в голову погані думки, і недивно що таке є.З декількома людьми з першої і другої шкіл а також з коледжу, я недавно налагодив зв"язки (мабуть я рішив що мене друзі покинули, а насправді тепер я зрозумів що замкнувся в собі)...Троха легше що надибав старих знайомих, але якось недобре мені їм розповідати про моє життя, про мої успіхи яких нема... Тому я нічого про себн їм нерозповідаю...Розумію що депресія це - недобре, даю поради іншим щоб усіляко ЦЕ уникати. Також хочу такого позбутися, але подумавши про свою ХРЕНОВУ ситуацію, повертаєшся до депресії знову і знову, з думками що я нічого зробити не встиг і незможу.

О тааак ситуація справді ХРЄНОВА. Доречі я теж в 97шк. вчився)) Шо можна сказати, крутись як можеш, головне руки не опускати. Мож зрз програмістом стати чи ще чимось занятись, типу схемки паяти і за них бабло піднімати. Коли є чим зайнятись дипресія миттю зникає.
  • 0

#139 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 19.12.2008 – 15:12

Перегляд дописуFocobetya (16.12.2008 16:51) писав:

Блискавиця спасибі за відео. Спасибі за цю тему, мені стало якось простіше на все дивитися усе сприймати, мені просто треба було вилити (розказати) те що мене мучило, Я обдумав свою хренову ситуацію, і зрештою дійшов висновку що вона паскудна, але є у людей ще гірше (мені їх по справжньому шкода, бо я їх розумію як ніхто інший)... Моя порада: Не тримати проблему в собі (не закриватися від світу), сміятися над своєю проблемою і вона піде (відчепиться) від тебе...

Вір в краще, ми будемо тебе підтримувати, добре? Ти не один, не закривайся від інших. В нашому житті все не буває просто так. Можливо це саме час для духовного вдосконалення? Вір в краще, вір в життя і в людей, хоч сама розумію як це важко.
  • 0

#140 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 16:15

Amili спасибі за твої слова, вони мені нагадали слова з пісні яку співає Вова зі Львова: треба вірити у краще коли все хреново... все буде файно інакше не може бути, згори все видно краще, хоч Божих намірів нам збагнути невдасться ніколи... в тебе є безсмертна душа, а отже ти частинка Бога :ggggg: , і під його пильним поглядом проходиш свою дорогу... коли щось невиходить або щось невдається, значить той хто зверху впевнений в тому, а не йому здається, що так буде краще для тебе і для всього світу. Треба вірити в Це, як вірять батькам маленькі діти... :ggggg:
Даремно я так занепав духом, ніхто незнає що буде завтра, а завтра буде ліпше :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних