Перейти до вмісту

Косметика

Повідомлень в темі: 79

#41 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 09.05.2008 – 15:11

як не огидно признатись, останнім часом почала користуватись... але такі обставини.. тобто малююсь до того моменту, поки не стану з косметикою такою, якою я була раніше без неї :angry12:
  • 0

#42 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 16:35

Тоналка, туш, підводка, гігієнічна помада
  • 0

#43 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.11.2008 – 16:37

Тільки туш(не сильно) та гігієнічна помада( губи тріскають :) ).Більше принципово нічим не користуюсь хіба що в примусовому порядку)) Не хочу портити молоду живу шкіру поки вона ще є такою) От стану бабуською-буду прикрашатись а поки що користуюсь тим що є)
  • 0

#44 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 16:41

а я люблю косметику) особливо весела розвага - фарбуватися після застуди)) такий естетичний релакс
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.11.2008 – 16:54

Користуюся гігієнічною косметикою- типу молочко для зняття макіяжу,лосьон там який-небудь...креми- в нас взимку не холодно,але дуже і дуже сухе повітря,тому доводиться користуватися) помада звичайна рожева і гігієнічна. туш,олівці використувую тільки для очей(не для губ!). Тінями не користуюся.Тоналками теж- "нєєстєствєнно" виглядає,та й для молодої шкіри дуже шкідливо.ну,і лак для нігтів- то обов"язково) Взагалі фарбуватись не люблю. І досить часто ходжу без косметики) Моя мати ніколи косметикою не користувалася,їй зараз 44 роки і виглядає вона як принцеса :)
  • 0

#46 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 11.11.2008 – 19:04

Перегляд дописуoksdemidova (8.01.2008 17:04) писав:

Я використовую чорні тіні і чорний лак для нігтів :)

Обожнюю чорні тіні. :) Часто дуже користквалась коли мала карі очі - зараз вже рідко..

Перегляд допису_saljama_ (11.11.2008 17:41) писав:

а я люблю косметику) особливо весела розвага - фарбуватися після застуди)) такий естетичний релакс

О таааааааааааак!!!! Після того як ти N днів проходила зачухана, з кашлем, постійним чханням, червоним носом і очима, які весь час сльозились......це таааааааак класно намалюватись))))

Питання: хто користувався Garnier*ом ? Засобами по догляду за шкірою, особливо тим шо рекламують останнім часом.
  • 0

#47 Bewildered

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 19:08

Косметикою майже не користуюсь, я без неї досить добре виглядаю :))) Користуюсь тільки гігієнічною помадою, деколи тушшю
  • 0

#48 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 11.11.2008 – 19:14

Підтримую! Краще нею не користуватись. Це я називаю відкритістю та відвертістю.
  • 0

#49 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 19:16

На повсякдень - туш і блиск, тоналки і пудри - на свята.
Ейвон і Оріфлейм - справжнє ге, НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ цими марками.
Одного разу купила від Ейвону рідкі тіні - намастила на очі, а вони так почали пекти, ніби тобі хтось повіки вогнем смалить. Швиденько це все змила, і після цього від ейвон тіней не беру, тільки крем для рук.
А від Оріфлейм я замовляла якийсь очисник для обличчя - так мене після нього прищами обсипало.
  • 0

#50 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 11.11.2008 – 19:21

Я користуюсь гігієнічною косметикою, а декоративною щодня тільки туш і захист (у вигляді тоналки правда, але ніби не шкодить і природно виглядає), а решта всім тільки по великих святах :)

Цитата

Питання: хто користувався Garnier*ом ? Засобами по догляду за шкірою, особливо тим шо рекламують останнім часом.

В мене був весь набір Garnier Pure, ніби непоганий, але зараз перейшла на Лореаль, він більше подобається. :)
  • 0

#51 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 11.11.2008 – 22:29

Три в одному дуже хороша штука. мені ідеально підходить.

Сьогодні проводила експеремент... Прийшла в університет без макіяжу:)))) Воно то звичайно, не погано, але я вважаю макіяж частиною мистецтва :) от попалася б мені якась жертва і професійна палітра... Ммммм.. Або й жертви не треба:prapor3:
  • 0

#52 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.11.2008 – 23:40

Не користуюсь майже косметикою. Понакуповую різних помад, тіней, тональний кремів і теде, - а воно все лежить і псується...
На кожний день - це крем. Зимою жирний, а влітку мягкий, бажано дитячий. + блис для губ.
От хіба коли виходжу на якусь вечірку, то тоді малюю очі. Але тоді, як казала одна дівчинка, я виглядаю старшою...

Перегляд дописуHalka (11.11.2008 19:16) писав:

Ейвон і Оріфлейм - справжнє ге, НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ цими марками.
Погоджуюсь. Додам до цього списку ще Лямбре.
Найкраще - це щось з вітчизняного. Для прикладу, я користуюсь Біоконом, іноді дитячою Аромашкою і обов"язково всі серії "Боро плюс" на всі випадки (антисептичний гель, крем для рук, для обличчя, трав"яний боро)

Перегляд дописуЛасочка:) (11.11.2008 22:29) писав:

Сьогодні проводила експеремент... Прийшла в університет без макіяжу:)))) Воно то звичайно, не погано, але я вважаю макіяж частиною мистецтва :) от попалася б мені якась жертва і професійна палітра... Ммммм.. Або й жертви не треба:prapor3:
Колись теж так вважали. Дівчата годинами просиджували біля дзеркал, малюючись та стираючи з обличчя фарби. Мене то не тішило - не люблю робити зайвої роботи.)
  • 0

#53 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 11.11.2008 – 23:45

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 00:40) писав:

От хіба коли виходжу на якусь вечірку, то тоді малюю очі. Але тоді, як казала одна дівчинка, я виглядаю старшою...

О! Мені літом один кадр ляпнув шо мені мабуть 30.....треба задуматись... :) :)
  • 0

#54 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 23:48

Олеська

особисто я не бачу різницю між малюванням на папері і на обличчі:) З задоволенням попрацювала б візажистом :)
  • 0

#55 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2008 – 01:30

ТЕМА ПРО КОСМЕТИКУ! як я могла таке пропустити??!
ну малюватись треба вміти...Ласочка правду каже...
в мене мама користується білоруською косметикою...задоволена...ціні доступні, якість гарна...
я ж користуюся лише професійною косметикою...бо мені тре щоб воно нікуди не змивалося хоча б годин десять...
в арсеналі все...олівець для брів, для очей, для губ, блиск, тоналка, пудра, туш, тіні, штопор (а шо?! він там не згубиться)... хоча губи малювати не люблю...манікюр само собою...нігті можна і лаком без кольору намалювати...але вони повинні бути прибрані...
але літом лише фарбую брови(бо свої світлі від природи, а фарбуюся в брюнетку), вії та трохи чорного олівця...
хто б там що не казав...а косметика повинна підкреслювати красу, а не замальовувати її...
на привід хлопців, то мені колись написали "найекзотичніше блюдо в життя яке я їв це танальний крем"=)))
пи.си. щоб тональний крем не блистів треба трохи посипати пудрою...
і якщо я в холод вийду без тонального крему, то обличчя добу пікти буде, не один крем не допомагає...
Дарця, гарньєр гарна косметика...але скуштуй (ХД) Фреш Лук - тільки порадься з консультантом, щоб тобі підібрали для твого віку і твого типу шкіри=)
ой..ну я на цю тему усю ніч можу розмовляти =))))
  • 0

#56 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2008 – 02:04

не люблю косметику.
вії і так маю довгі, якщо фарбую - вони здоровезні. від різних там тоналок моя шкіра задихається.
максимум - чорний карандаш для очей і то зрідка. гігієнічна помада, бо губи швико обвітрюються.
щоправда, не можу прожити без мусів і скраьів для вмивання, але то не по темі.
о, хоч нігті для мене і пунктік, не люблю їх фарбувати. їм реально хріново під шаром лаку.
  • 0

#57 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 02:12

Перегляд допису~new~ (12.11.2008 03:04) писав:

о, хоч нігті для мене і пунктік, не люблю їх фарбувати. їм реально хріново під шаром лаку.

О. тут я з тобою солідарна. Я теж відчуваю, як вони просто задихаються під лаком. таке не приїмне відчуття.
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.11.2008 – 10:15

Перегляд дописуДарця_Борхес (11.11.2008 23:45) писав:

О! Мені літом один кадр ляпнув шо мені мабуть 30.....треба задуматись... :) :)
:prapor3: Теж малювалась постійно, включаючи інститут. І теж за віком була більше схожа на 30-річну.)
Подорослішати завжди встигнеш. А от помолодіти - ні. Так що варто таки задуматись.)

Перегляд дописуЛасочка:) (11.11.2008 23:48) писав:

Олеська

особисто я не бачу різницю між малюванням на папері і на обличчі:) З задоволенням попрацювала б візажистом :)
Та трохи є - в тому, що саме постраждає: чи папір, чи обличчя.)

Перегляд дописуЛяльКА=) (12.11.2008 01:30) писав:

хлопців, то мені колись написали "найекзотичніше блюдо в життя яке я їв це танальний крем"=)))
пи.си. щоб тональний крем не блистів треба трохи посипати пудрою...
і якщо я в холод вийду без тонального крему, то обличчя добу пікти буде, не один крем не допомагає...
Дарця, гарньєр гарна косметика...але скуштуй (ХД) Фреш Лук - тільки порадься з консультантом, щоб тобі підібрали для твого віку і твого типу шкіри=)
ой..ну я на цю тему усю ніч можу розмовляти =))))
прикольно сказано!) Дійсно, а хто задумується про бідолашних хлопців, які кілограмами поїдають за своє життя кремів, помад та іншої фігні?)))
Щоби не пекло обличчя, не обвітрювалось, достатньо жирного крему, а зверху легенько пудрою. Тональний крем забиває пори - так мона і захворіти.

Перегляд допису~new~ (12.11.2008 02:04) писав:

І я підтримую. Теж не люблю фарбувати нігті.
  • 0

#59 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 18:09

Чорний олівець..ейвон правда :rolleyes:
  • 0

#60 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 07.07.2010 – 18:38

Перегляд дописуSensssorika (11.11.2008 17:54) писав:

Моя мати ніколи косметикою не користувалася,їй зараз 44 роки і виглядає вона як принцеса
апгрейднулась з президентши? :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних