Перейти до вмісту

Марія Матіос

Повідомлень в темі: 49

#41 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 18:20

Скориставшись порадами на форумах, прочитала "Солодку Дарусю".
Мова гарна, психологія прописана, образи колоритні. Але... Як на мене, немає глибини, якогось "одкровення", "захоплення", "світла", тому не хочеться перечитувати.
То для мене ця книжка була на один раз, хоча завдяки яскравим описам я її пам'ятатиму.

У кожної книжки свій читач.
  • 0

#42 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 14.04.2009 – 23:58

Прочитала *Солодку Дарусю* - книжка мене просто порвала. Обов'язково ще шось з її дописів почитаю. Пише просто і глибоко якось водночас. Зачепило
  • 0

#43 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 00:59

Мені вона страшенно подобається. Просто дуже-дуже.
Вона єдина, чиї книжки я не випускаю з рук, доки не дочитаю.
Мені подобаютсья її твори (такі як нація) ще й тим, що вони не однобоко оцінюють певні проблеми типу або москалі сволочі, або бандерівці злочинці, а з точки зору простої людини.
Вона дійсно чіпляє. І дійсно дуже глибоко пише. Оце те з сучасної літератури, що можна включати до шкільної програми. Доказ того, що сучасна література може бути якісною і без матюків, хоч це зараз і рідкість...
  • 0

#44 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 18.05.2009 – 13:14

гм..перечитала я Щоденник страченої..чесно кажучи,очікувала більшого.. Лише де-не-де спалахи справжнього стилю Матіос,решта-мов і не вона писала.. розчарована?((
на черзі Нація))
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.05.2009 – 13:22

Повторний допис стерто.
  • 0

#46 Поціновувачка сутінків

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Місто моєї любові...

Відправлено 18.05.2009 – 21:29

Цитата

Лише де-не-де спалахи справжнього стилю Матіос,решта-мов і не вона писала..

У мене теж таке відчуття було... Не враховуючи «Містер і місіс Ю...» (це взагалі жах, який я не згадую...), мені «Щоденник страченої» найменше сподобався... Ніби і нічо так, але якби це не Матіос писала, а хтось інший. А від неї чекаєш чогось більшого.

Цитата

на черзі Нація))

Для мене це найсильніша її книга емоційно... (Я тільки не порівнюю з поезією її, бо це неможливо... Вони в неї дуже вже різні). Може, того, шо ніхто про «Націю...» нічо не казав, не радив, сама читала. Але шедевр.

Щоправда, ще на черзі маю «Майже ніколи не навпаки». Здається, вже остання з її доробку, яка залишилася непрочитаною. Але сумніваюся, що вона перевершить «Націю...».

Повідомлення відредагував Поціновувачка сутінків: 18.05.2009 – 21:39

• 0

#47 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2009 – 18:00

Читала "Солодку Дарусю" - моя улюблена книжка....
  • 0

#48 Поціновувачка сутінків

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Місто моєї любові...

Відправлено 30.12.2009 – 15:49

Оце ще прочитала недавно її «Чотири пори життя» та «Кулінарні фіґлі». І тішуся тим, що ці книжки тепер є в моїй бібліотеці. :yes: Бо Матіос, як завжди, неперевершена.
  • 1

#49 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 22.05.2012 – 08:48

Цими днями побачила світ англійською мовою сімейна сага Марії Матіос "Майже ніколи не навпаки". Книга вийшла друком в англійсько-нідерландському видавництві GLAGOSLAV.
Це вже друге видання книги на англомовному ринку. Перше видання в перекладі Юрія Ткача (Австралія) побачило світ 2010 року в Мельбурні.
Британське видання в доповненій редакції Ю.Ткача має два варіанти – у твердій і м’якій обкладинці, а також електронну версію.
Цікавим є той факт, що і австралійське, і британське видавництва купили права на оформлення видання в українського художника Сергія Іванова, який є незмінним ілюстратором дванадцяти книжок Марії Матіос.
"Майже ніколи не навпаки" – восьма книга письменниці, що вийшла друком за кордоном. В Україні роман, що 2007 року отримав Гран-прі конкурсу "Коронація слова" та першу премію Всеукраїнського рейтингу "Книга року", видавався тричі. Інсценізацію за мотивами книги 2008 року здійснив Львівський театр ім. Курбаса. Зараз триває репетиційний період п’єси "Майже ніколи не навпаки" в Івано-Франківському академічному українському музично-драматичному театрі ім.І.Франка.

Зображення Зображення
  • 2

#50 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 31.12.2013 – 20:51

Багато чув про те, що Матіос "зіпсувалася" як письменниця. Думав - чого ж не скажуть заздрісні люди чи ярі противники сучукрліт. Але прочитавши "Черевички Божої матері" я можу зробити власний висновок - книга геть нікуди не годиться. Я розчарований. Тепер не знаю, чи варто буде читати наступні книги Марії Матіос...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua