Перейти до вмісту

Хто ми насправді?

Повідомлень в темі: 44

#21 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 27.11.2007 – 05:39

Перегляд дописуArchon-ua (27.11.2007 04:31) писав:

Якщо зняти всі маски то залишиться актор... а от ким є актор... або ще цікавіше... хто режисер цієї гри...
Коротше ніхто нічого незрозумів.... :prapor3:
а ще цікавіше кому треба той весь театр, хто глядач? )))
  • 0

#22 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 27.11.2007 – 05:42

Впринципі якщо подумати... то глядач, актор, режисер і уборщіца - одна і та ж істота - дух :prapor3:
  • 0

#23 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 27.11.2007 – 15:21

Перегляд дописуFeniX (11.11.2007 21:25) писав:

вже вкотре переконався шо люди не ті як здаються з першого погляду.... чому під янголом зверху ховається чортеня*? чому ми не можемо бути собою? чому люди які тебе оточують намагаються використати тебе заради власних цілей і не звертають уваги на твої відчуття? :)
Як не крути...
та насправді ми - НІЩО((
:prapor3:
  • 0

#24 Sergv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:м.Вінниця

Відправлено 27.11.2007 – 15:26

Перегляд дописуmetamoreFoZza (27.11.2007 15:21) писав:

Як не крути...
та насправді ми - НІЩО((
:prapor3:

Кожна людина є особистістю, і вона має право на те, що вона має право...А те що існують люди, які хочуть використати, то від них нікуди не дітись, вони були, є і будуть. Намагатись не звертати на них уваги або менше з ними спілкуватись.
  • 0

#25 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 16:15

Багато прочитав різного. Моє ставлення до використання одними людьми інших таке. Коли мене використовують, я ставлюсь до таких людей з повашгою. Ні не скажу шо мені це подобається, бо я нге мазохіст, але повага - так. Бо це означає шо людина виявилась розумнішою та далекогляднішою за мене. На мою думку будь-яка людина - не друг, або ворог, але вчитель. І тому навіть з таких ситуацій треба зробити висновок. "Так вже в світі повелося" (с), ні я зараз не про волосся, а про те шо в нашому суспільстві дурніші і слабкіші помирають першими, то є відбір. ТОму треба не дивитись на світ "Ой, мене всі взувають, бо я - янгол, а навколо пекло". А йти впевнено вперед, бо тільки ті шо знають шо хочуть і впевнені у собі чогось досягають у житті. Я згоден, шо ціль НЕ виправдовує засобів, але про те шо готвим треба бути до всього, сподіватися тільки на себе і буде вам щастя. ІМХО

Іноді мені здається, шо я сам не знаю який я насправді.

Повідомлення відредагував НарКотик: 27.11.2007 – 16:18

• 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.11.2007 – 19:18

2НарКотик
Яка глибока філософія життя. Бути єбуном або єбимим. Якби ви вчились так як треба... :prapor3:

Перегляд дописуmetamoreFoZza (27.11.2007 15:21) писав:

Як не крути...
та насправді ми - НІЩО((
:)
ЯК НЕ КРУТИ, А БІЛЯ СРАКИ НОГА ТОВЩА
і зовсім не ніщо :angry1: :angry1:

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 27.11.2007 – 19:21

• 0

#27 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 28.11.2007 – 20:53

znajew jak ka*yt" "*uttia teatr - a liydu vsi aktoru", ja osobusto ne liybliy, kolu peredi mnojy grajut :D Kraw4e girka pravda, ni* solodka brehnia B)
  • 0

#28 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.11.2007 – 21:38

Перегляд дописуEqilibrium (28.11.2007 20:53) писав:

znajew jak ka*yt" "*uttia teatr - a liydu vsi aktoru", ja osobusto ne liybliy, kolu peredi mnojy grajut :D Kraw4e girka pravda, ni* solodka brehnia B)
Краще гірка брехня, ніж прісна правда :)
  • 0

#29 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.11.2007 – 22:24

Хто ми насправді не знає навіть ТОЙ ким ми є насправді B)
Спробувати зняти всі маски?Ні, приховуватися за маскою "відсутності маски".
А взагалі питання - беззмістовне, я б на нього не відповідав.
  • 0

#30 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 22:16

Ми - ті, кого із себе робимо. Тому, хочеш чогось - борись і добивйайся, а не скигли, що нещасний-рознещасний.

Повідомлення відредагував _saljama_: 29.11.2007 – 22:16

• 0

#31 FeniX

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.12.2007 – 14:28

гм я ше з філософії вчив, шо ця наука намагалася дати відповідь на це питання ХТО ТАКА ЛЮДИНА?
але мені здається шо остаточно відповіді не знайдеться ніколи. весь час все шось міняється і люди також а тому просто дослідити сутність людини неможливо повністю, тільки в загальних рисах...
а на рахунок соціальних масок я згідний на всі 100. можливо люди і не усвідомлюють шо вони ховаються за певною маскою.. адже як кажуть - з сторони видніше... :)
  • 0

#32 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 27.12.2007 – 13:45

насправді люди - це лише купка переляканих створінь, які цей свій страх перед нескінченністю, перед своїм безсиллям, намагаються приховати за всім відомими масками.
  • 0

#33 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.12.2007 – 17:43

Інколи маски просто необхідні, бо як не як, але ми живемо у неоднорідному суспільстві. Дуже тішуся, що маю близьких людей, перед якими маска мені не потрібна, з якими я справжня. Думаю, ті люди навіть краще знають яка я є, тому стараюсь до них дослухатись...без них напевно та ціла "маска" зробила б з мене вродливе м'ясо, на яке працює мозок :)
  • 0

#34 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 27.12.2007 – 19:13

Хто ми насправді?

Ми - люди, індивідуали, особистості.

Чому ми змінюємось? Чому граємо тих ким ми не є насправді?

Така, мабуть, суть людини. Видозмінюватися під певний соціум, під середовище, в яке ми потрапляємо.
Навіть коли Вам здається, що Ви не змінюєтеся, не міняєте маски життя, Ви помиляєтеся. Це закладено у нашій підсвідомості. Робити все для того, щоб вижити.
Це як безумовний рефлекс. Він є і нікуди не дінеться.

Міняти маску розумно. Якби ми їх не міняли, нас би не було. Ми б не вижили, не витримали б натиску. Маска - невід'ємний процес адаптації.

Вміння використовувати підручні засоби (людей теж можна віднести сюди) цінувалося завжди.
Попри те, що Ви використовуєте когось, Ви не стаєте поганими, це просто спосіб виживання. Це життя. Це самовираження.

Люди - не актори, життя - не театр. Життя - це життя, а люди - це люди. Непотрібно створювати труднощі там, де їх непотрібно. Людина й життя настільки прості, й настільки досконалі, що нам важко зрозуміти оту їх простоту. Ми стараємося придумати нову Америку там, де вона відкрита ще з прадавніх часів. Недарма говорять, що найважче знайти те, що лежить під самим носом.
  • 0

#35 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 27.12.2007 – 19:28

Перегляд дописуSergiy_K (27.11.2007 19:18) писав:

ЯК НЕ КРУТИ, А БІЛЯ СРАКИ НОГА ТОВЩА
і зовсім не ніщо :) :D
ото тілько кусок мняска і більш нічого :lol:
  • 0

#36 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 02.01.2008 – 13:14

"Люди справжні лише в двох випадках- коли сплять та в туалеті".(с) :) А якшо серйозно, то справжнім собою потрібно бути лише з найдорожчими тобі людьми: батьками, коханими і т.д. З іншими можна прикидатися чи не розкривати усього себе(мені здається так легше).У мене, наприклад, є певна кількість людей, які знають який я насправді і ці люди для мене найдорожчі в світі, а на інших мені з високої гори велику купу. :D
  • 0

#37 нявка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 21:14

Перегляд дописучорно-біла (27.11.2007 05:39) писав:

а ще цікавіше кому треба той весь театр, хто глядач? )))
Життя -це п'єса,
а сцена цілий світ
і кожен в нім актор,
глядач і Шекспір

А відносно янголят і чортиків: В Коельйо є така легенда,що Да Вінчі,коли захотів написати картину"Свята вечеря" він почав шукати людей щоб змалювати з них портрети апостолів і Ісуса,от пройшов час Леонардо знайшов всіх крім образа Ісуса і Іюди!Образ Ісуса він вирішив змалювати з одного гарного хориста в церкві.а от Іюду не міг знайти...пройшло 2 роки і от одного разу Да Вінчі знайшов страшного,п'яного бомжа на помийці і змалював з нього образ Іюди.Коли бомжа помили і він протверезвів і подивився на картину він сказав,що вже бачив її,оскільки два роки тому,коли він співав в хорі з нього змалювали образ Ісуса!
То ж у висновку виходить,що добро і зло може мати одне обличчя,ДИВИТИСЬ ЛИШ В ЯКИЙ ТИ ЧАС ЙОГО ЗУСТРІВ!
  • 0

#38 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 17.01.2008 – 23:38

Просто людна грає ту роль яку їй навязує суспільство в вигляді класу, трудового колективу etc.
  • 0

#39 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 21.01.2008 – 15:51

На мою думку людина є тим ким вона хоче бути , якщо вона хоче бути актором для оточуючих і ховати свої справжні почуття то їх ховає , а якщо вона хоче бути дійсно щирою не ховаючись за маскою то вана є нею . Так що все залежить саме від нас !!!!!
  • 0

#40 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 16:10

А я чітко знаю, хто я...
Дон-Кіхот, з підтипати єсєніна і Габена.
Не люблю одягати маски. Це справа інших людей.
Люблю життя, як театр. але не люблю, коли ним граються.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних