Перейти до вмісту

Асексуали

Повідомлень в темі: 80

#21 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.11.2007 – 13:59

*вдягає окуляри і робить постну пику* Ну що я можу сказати, колеги ? Це синдром даунізму, або типічний приклад того коли люди свої вади намагаються видати за чесноти. Звичайні невдахи. При цій точці зору я дотримуюсь тієї думки, що насправді у відносинах секс, то не головне, але необхідне. Коли примхою долі ми з коханою були друг від друга далеко впродовж двох років, не знаю як вона, але я ні з ким не спав. Почував себе длить прийнятно. Але то була необхідність, і тому мені незрозуміло чому це все так виставляється. Така фігня насправді існувала вже досить давно. Згадайте хочаб того ж Оруелла з його 1984, та в кінці кінців, наш старий добрий СРСР у якому не було сексу. Такшо пану Девіду Джею я скажу "Тєма байан, аффтар випєй йаду". Хоча отруту нехай не п*є. Хай поширює свою дуркувату течію, нам, нормальним хлопцям та дівчатам буде легще, бо придурку по своїй волі не розмножуватимуться (хочаб випадково). Це є пиродний відбір - дурні помирають першими. Бьюся об заклад, шо будь яку з тих поведених асексуалок, максимум за місяць-два я (чи будь-який нормальних хлопець) зроблю таку сексуалку, што мама нігарюй. так шо то є всьо галімоє позєрство. ІМХО.

Повідомлення відредагував НарКотик: 10.11.2007 – 14:04

• 0

#22 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 10.11.2007 – 14:07

Яка абсурдна категоричність. Асексуали не виставляють то чим вони є. Вони просто такі, і чому їм не можна бути такими? Невже всі настільки схиблені на сексі, що не можуть припустити того, що комусь добре і без нього.
  • 0

#23 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 14:30

Перегляд допису†Azazello_696† (10.11.2007 14:07) писав:

Яка абсурдна категоричність. Асексуали не виставляють то чим вони є. Вони просто такі, і чому їм не можна бути такими? Невже всі настільки схиблені на сексі, що не можуть припустити того, що комусь добре і без нього.

Нє, чувак. Ти мене не зрозумів, або неуважно читав, або відповів не мені (: Можна. Хай будуть. Як я вже казав я не проти. Але чому ти, чуваче бачиш лише два полюси. Схибленність і неприйняття сексу. Ти не думав. про то шо ше є люди які не забивають цим голову, не роблять ідеології неприйняття чи фанатизму на порожньому місці (чомусь згадалися янгои та голки) а просто живуть з цим і отримують насолоду.

Повідомлення відредагував НарКотик: 10.11.2007 – 14:38

• 0

#24 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 15:32

Ну по - перше, якщо так вже брати то не чувак, а чувіха :D По-друге читав мене неуважно судячи по всьому ти :brovy: Дійсно можна нормально жити і не забивати собі нічим голову) Просто мене вразила категоричність з якою всі навішують таким людям "ненормальність", варто просто комусь вдіступити від маси, як починається звірине гоніння. Виставляють же, своє непрйиняття, як я вже казала не асекси, а атисекси. :)

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 10.11.2007 – 15:36

• 0

#25 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2007 – 15:45

†Azazello_696† підтримую, хоча, може якось по своєму
ніколи радикаілізм нічого гарного не робив, просто всім хто закоханий нетреба забувати, що секс це перш за все продовження спілкування двох людей які кохають один одного, і саме спілкування, а є багато пар, в яких нема того спілкування, тобто якась несвідомість і чиста віддача себе інстинктам
я за свідомість, поміркованість, і проти радикалізму

щастя здоров"я... віпєм за любовь, ля ля ля :)
  • 0

#26 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 10.11.2007 – 15:55

Перегляд дописуОлеська (9.11.2007 20:17) писав:

Асексуали - представники новомодної орієнтації, які не розуміють, як це: хотіти іншу людину?
Во яка постановка питання :)

Цей рух приречений на низьку кількість прихильників.
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.11.2007 – 17:39

Думаю, що тему я таки не даремно порушила. :)

Сумніви щодо руху асексуалів в мене виникли при прочитанні газети "RIA". (За звичай я не читаю бульварну пресу, але попало під руку.) Деякі цитати я взяла звідти, де-що з іншого джерела. Не хочу сперечатись. Кожен тут просто висловлює своє бачення світу.

Моя особиста думка: СВІТ БОЖЕВОЛІЄ!
  • 0

#28 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.11.2007 – 19:13

Все це також можна пояснити і іншим... В культурі завжди все діє за принципом маятника... Осьо була сексуальна рефолюція, а тепер починає виникати асексуальний рух... хм... ми так з часом можемо діждатись до повернення пуританства в іншому вигляді якомусь... ото весело буде)))
  • 0

#29 = Amen =

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Real

Відправлено 11.11.2007 – 01:33

Помоєму це маразм. Ну не хочеш ти займатися сексом - ніхто й не заставляє. Збирати цілий рух - це вже патологія. Там раніше хтось уже казав - намагаються видати свої вади за достоїнство. Виступати проти сексу - все одно що проти природи. Я не кажу, що ми звірі - я не про інстинкти. Але помоєму кожна людина хоче мати кохану(ого), дітей, сім'ю і т.д. Так чи інакше, але хоче.
Якби в голові щось було, то виступали б проти іншого. У світі майже катастрофа екологічна, і так народжуваність зменшується. А вони замість того щоб з цим щось робити, тількт погіршують ситуацію. Робить людям нічого, от і вигадують...
  • 0

#30 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 11:28

Народ, коли до вас вже дійде, що виступають проти сексу АНТИСЕКСУАЛИ, а не асексуали!!! :) У асексуалів просто відсутній фіз потяг і то дано їм природою, вони від природи такі, так що про протиприродність тут говорити неварто, як таке можна собі вигадати??? І народжуваність тут ні до чого, для того щоб народити дитину, не обовязково займактися сексом потсійно, то можна зробити декілька раз буквально. До того ж народжуваність зменшується лише серед білої раси, а так нам грозить перенаселення, ну то таке. Асексуали в більшості хочуть мати дітей і родину, і уявіть собі навіть мають. Ібо кохання, сімя, і діти не = секс чи лібідо. Знову ж таки прошу не плутати асексів з антисексами!
  • 0

#31 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 12:40

†Azazello_696†
кіса, ти с какова горада? папулярно тобі пояснили, що секс -- це природньо. Згадай оно творчість своїх предків:

Цитата

їбеться вош,
їбеться гнида,
їбеться баба Стєпаніда

а кому не хочеться -- той має відхилення від норми. Так і скажи, шо ти в свої 14 -- вже фригідна, но тобі фригідна не подобається, тому хочеш себе називатит асексуалькою, що не міняє ситуації вопщєм.
  • 0

#32 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 15:33

Ce yihnya sprava. Kojen maye jiti tak, yak yomu podobaet'sya.
Ya sama nikoli ne bula b aseksualkoyu, ale ne zasudjuyu yih.
  • 0

#33 skydreamer

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Кам*янець-Подільський

Відправлено 11.11.2007 – 15:57

незнаю, я взагалі неможу такого зрозуміти!при чому ні АНТИсексуалів, ні Асексуалів! без сексу рід людський припинить своє існування! як можна бути проти сексу?? це ж одна з найприродніших речей! може тоді давайте заснуємо спілку "антиїжа" чи "антипиття"??будемо проповідувати шо їсти та пити це брутально і жалюгідно!))))))))))))))) словом гон це якийсь1 нема чого людям робити от вони і бісяться))))
  • 0

#34 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.11.2007 – 16:10

Гов, гов люди... Про фригідність як про сексуальність в 14 років зарано говорити.. тоді людина ще не пізнала до кінця власних потягів... Збудити можна кожного у кого все гараз із гормональними справами...
  • 0

#35 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 18:14

Кіса, я тобі теж популярно пояснюю, що якщо природа створила таких людей, то значить то природно. Почитати треба дослідження лікарів і вчених, які не можуть назвати асексуальність відхиленням і тоді щось доказувати. Серед правшів завжди народжуються лівші, так що вони неприродні? Як же ж ми проти того хто хоч трохи відступає від міфічної "норми"...Яку чорт зна хто і для кого встановлює, і вчеплюється за неї зі своїми стереотипами і нможливістю прийняття того, що хтось можу думати і відчувати інакше. Про себе я не вказувала, що асексуалка, і мені вже давно не 14 :)

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 11.11.2007 – 18:19

• 0

#36 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.11.2007 – 19:49

Перегляд допису†Azazello_696† (11.11.2007 18:14) писав:

Кіса, я тобі теж популярно пояснюю, що якщо природа створила таких людей, то значить то природно.
Ага, тоді, виходячи з цієї логіки - і сіамські близнята - то природньо, і тваринки з лишніми лапами, двома головами і т.д. - то тоже нормально і природньо???

І всі мають тішитися, що природа така щедра у своїй різноманітності????
  • 0

#37 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 20:51

Я чекала подібного "аргументу". Я вже сказала, що в своїй більшості вчені не вважають це відхиленням від норми, в той же час названі тобою приклади то патологія.

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 11.11.2007 – 20:53

• 0

#38 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.11.2007 – 21:57

Абсолютно аналогічно - чекав подібного заперечення..

А чому ти не вважаєш патологією відсутність сексуального потягу?
Адже інстинкт розмноження, як і інстинкт смоктання у малої дитини - закладені нам природою...
  • 0

#39 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 11.11.2007 – 22:15

Природа не дурна:)
Стоїть - значить не просто так.

Заперечувати те що є насправді це просто смішно.
  • 0

#40 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 22:18

Інстинкт самозбереження теж закладений природою. Так чому ж тоді є люди які рятуючи когось жертвують власним життям? Очевидно, що інстинкт чомусь закладений не у всіх, що існують люди в яких цього нема. Питання, з якої причини я маю вважати їх ненормальними? Це не маньяки які ходять і відрізають людям голову. Яка мені різниця хочуть вони когось чи ні, сплять вони з кимось чи ні. То їхнє право і ним вони нічим не зачіпають права інших людей.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних