Перейти до вмісту

Шлюб між різними вірами

Повідомлень в темі: 118

#81 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 09.02.2008 – 17:38

Перегляд дописуСварус (9.02.2008 12:13) писав:

Ні не чув...і взагалі вперше чую кожну книжку\фільм\автора, на які Ви посилаєтесь в своїх повідомленнях..то є диво дивне для мене, бо особисто я стільки всього не читаю та не дивлюсь, думки мої виключно з власних думок ))
Та все ж стосовно того руху. Думаю все просто. Придумали для себе "благородну" мету - об`єднання християн. Виходячи з того якісь певні "зради" виправдовують цією вищою метою і від того вважають себе "найхрстиянішими", от і все.
Різниці поміж релігіями теж люди та обставини вигадали... - це доречі моя власна думка яку я ніякими книжками оправдовуватине буду...Якщо наприклад взяти християнське Об'явлення то ми побачимо що дуже багато умовностей внесли туди саме люди... Тимбільше якщо подивитись взагалі глобално то в мене виникає запитання? Хіба вам нетолеранитності та війн не вистачає? Тим більше якщо ми говоримо про можливість створення сім'ї, яка, знову ж таки на мою скромну думку, має базуватися на любові))
  • 0

#82 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 09.02.2008 – 22:43

Перегляд дописуВертипузо (9.02.2008 00:48) писав:

Щодо ншлюбу поміж мусульманами та християнами ситуація досить складна та поліпроблемна та полістороння.. одним твердженням тут правий не будеш)))

Перегляд дописуВертипузо (9.02.2008 17:38) писав:

Тим більше якщо ми говоримо про можливість створення сім'ї, яка, знову ж таки на мою скромну думку, має базуватися на любові))
Любов релігії не визнає.
  • 0

#83 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 09.02.2008 – 23:20

Перегляд дописуСварус (9.02.2008 22:43) писав:

Любов релігії не визнає.
Власне... тому по моєму безмістовно обговорювати тему ріниці релігій і як вони впливають на шлюб, якщо все можна виправити через любов..
  • 0

#84 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.02.2008 – 00:32

Перегляд дописуСварус (9.02.2008 22:43) писав:

Любов релігії не визнає.
Любов може і не визнає...Хоча - не факт.
Але тема про шлюб, а не про любов.
А шлюб і любов - речі не зовсім тотожні.
  • 0

#85 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 10.02.2008 – 18:57

Перегляд дописуSotnik (10.02.2008 00:32) писав:

Любов може і не визнає...Хоча - не факт.
Ой та що ж Ви так))) Ми з паном Сварусом дійшли до ідеального примирення, яке може ідаелке від реальності, але ж ідеальне...а Ви нас так до землі))))То ми що зараз маємо наувазі в цій темі тільки шлюби з розрахунку?
  • 0

#86 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.02.2008 – 19:17

Перегляд дописуSotnik (10.02.2008 00:32) писав:

Ну це вже кому як. Та й любов - це не кохання, і їх багато є. От наприклад поняття любові до Батьківщини і язичництво - сумісні :happy1:
  • 0

#87 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 19:50

Перегляд дописуСварус (24.02.2008 19:17) писав:

.... От наприклад поняття любові до Батьківщини і язичництво - сумісні :happy1:
Іноді це тотожні поняття. Бо рідна земля де знаходяться могили предків - це святий об'єкт поклоніння.
  • 0

#88 Ceya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 23:29

Можна багато говорити про силу любові, про те, що кохання - це головне і т. д.. Але, якщо покохали один одного люди різних релігій (мова йде про людей, які дійсно вірять в істинність своєї релігії, а не просто є "охрещеними" в несвідомому дитинстві в тій чи іншій церкві), то проблеми будуть 100%. На це треба тверезо дивитись і думати, що обираєш.
  • 0

#89 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 23.03.2008 – 11:02

Перегляд дописуSotnik (24.02.2008 19:50) писав:

Іноді це тотожні поняття. Бо рідна земля де знаходяться могили предків - це святий об'єкт поклоніння.
Znajew, dlia odnuh zemlia je objektom pokloninnia, a dlia inwuh - ce luwe zemlia... Ja viriy, wo moji predku ne le*at v zemli (tam je tilku tila, jaki davno v*e rozklalus), moji predku 4ekajyt na mene v Nebi.....
  • 0

#90 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 23.03.2008 – 11:11

Якщо шлюб між різними вірами, то це не зовсім здорово. Ви можете уявити як житиметься християнській жінці у ісламському світі???
  • 0

#91 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 01.04.2008 – 09:23

Коли кохаєте і хочете це засвідчити перед Богом, коли віруючі - то бажання обвінчатися є велике!!! Але тут постає питання у вірі, бо шлюб то не проблема - хоч з туземцем, тубільцем чи папуасом!!! А от православного можуть в церкві православній обвінчати ТІЛЬКИ з православним! Тому коханий католик повиннен перейти в православя і тільки, інакше жити без вінчання, або вінчання іновірного (а для православних це фіктивно, не зараховується)!!!
Але далеко не кожний католик погодиться, навіть заради кохання, змінити віру своїх батьків прадідів, свою віру!!!! Тому залишається часом змиртися, і жити кохаючи разом у звичайному шлюбі!!! :prapor3:
  • 0

#92 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 01.04.2008 – 09:38

Якщо Католик кохає православну, чи навпаки. І живуть просто по закону (віри, моралі і любові), то я вважаю що Бог їх
не покине, і обов'язково поблагословить! (необов'язково, через попа, чи церкву)!
  • 0

#93 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 01.04.2008 – 14:21

Перегляд дописуAleg_@tor (1.04.2008 09:38) писав:

Якщо Католик кохає православну, чи навпаки. І живуть просто по закону (віри, моралі і любові), то я вважаю що Бог їх
не покине, і обов'язково поблагословить! (необов'язково, через попа, чи церкву)!
Звичайно:prapor3: Просто кохати і жити вірою в серці! :wacko:
  • 0

#94 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 03.04.2008 – 12:17

Ви знаєте,мій друг якось стикнувся з такою ситуацією.....він вже планував майбутнє...(бо з дівчиною вони довго зустрічались), але настав такий момент,коли вони почали говорити на духовні теми,то виявилось,що то не просто так сидіти на тихесенько в собі вірити. Виявилось,що у них різні духовні цінності. (Вона православна,а він харизмат).....так-що тепер я думаю.,що релігія має дуже великий вплив особливо в відносинах між хлопцем та дівчиною......і рано чи пізно настане момент,коли почнуться негаразди. Приклад тому, початок сімейного життя - весілля. Адже в кожній так-сказать церкві погляди різні навіть на укладання шлюбу...

Короче моя думка така......шукайте собі половинку зважаючи на такий вагомий аспект,як віра.

і ще одне.....бажаю всім НЕ БУТИ ПОЛОВИНКОЮ....... :cool1:
  • 0

#95 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 26.04.2008 – 12:22

а мій хлопець до речі теж м*яко кажучи не віруючий
але він згоден ради мене взяти шлюб в церкві як годиться
при тому він нічого не має проти щоб я навіть наших дітей майбутніх виховувала як християн
так що можна зпробити висновок що коли йдеться про шлюб двох різних вір обов*язкуово хтось один має йти на поступки
і можливо не все буде так легко і можливо одному буде зовсім навіть не солодко але шлюб на те і створнеий щоб одна половинка підтримала іншу
тому такий факт як різні віри не повинний нікого спиняти на шляху до щастя
  • 0

#96 Гість_andriy_k_*

• Гості

Відправлено 28.05.2008 – 12:34

Я і моя майбутня дружина різних вір (грекокатолик і свідок єгови).
Жодних проблем та непорозумінь на релігйну тему у нас не виникає.
Ми просто трішки по іншому віримо в одного Бога.

Може хтось порадить яким чином ми можем прийняти шлюб?
  • 0

#97 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 13:18

Перегляд дописуandriy_k (28.05.2008 13:34) писав:

Я і моя майбутня дружина різних вір (грекокатолик і свідок єгови).
Жодних проблем та непорозумінь на релігйну тему у нас не виникає.
Ми просто трішки по іншому віримо в одного Бога.

Може хтось порадить яким чином ми можем прийняти шлюб?
Який шлюб, якщо свідки Єгови взагалі такої Тайни не визнають?

Якщо мова йде про справжню віру в Істинного Бога, то я також хочу, щоб і моя кохана людина була на шляху до спасіння, тому так просто не може бути. Шлюб - це Свята Тайна, якою Бог через священика поєднує двох різних людей в одне.
  • 0

#98 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 28.05.2008 – 13:29

Це досить серйозна тема, але на мою думку мені всерівно чи католик, чи православний, чи ти африканець чи монголо-татар, головне вірити в одного Бога, якби я покохав дівчину яка б була правослвної віри а я греко-католик і вона б хотіла щоб я прийняв шлюб православний, то я б його прийняв, мені всерівно тому що вірю в одного і того ж самого Бога
  • 0

#99 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 13:31

Перегляд дописуhameleon (28.05.2008 14:29) писав:

Це досить серйозна тема, але на мою думку мені всерівно чи католик, чи православний, чи ти африканець чи монголо-татар, головне вірити в одного Бога, якби я покохав дівчину яка б була правослвної віри а я греко-католик і вона б хотіла щоб я прийняв шлюб православний, то я б його прийняв, мені всерівно тому що вірю в одного і того ж самого Бога
А якщо б вона була мусульманка або буддистка, тоді як?
  • 0

#100 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 28.05.2008 – 13:39

Перегляд дописуDynkan 113 (28.05.2008 13:31) писав:

А якщо б вона була мусульманка або буддистка, тоді як?
Я думаю що ми б вирішили це питання. І я думаю що я б її переконав прийняти Християнство.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних